29 700 300
67 700 300

Haugesunda un Norvēģijas fjordi Lieldienās GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

10. - 13. aprīlis
4 dienas | Norvēģija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Baltic Ad Hoc (FlyMeAway)
no 399 € Rezervēt
Tiešais lidojums + Clarion Collection Hotel Amanda 4* viesnīca 399 €
Tiešais lidojums Rīga – Haugesunda - Rīga 169 €

Ceļojuma programma

Haugesunda ir samērā jauna pilsēta, tā atrodas iespaidīgu Norvēģijas ainavu vidū, ar augstiem kalniem, dziļiem fjordiem un brīnišķīgiem ūdenskritumiem. Haugesunda ir izejas punkts tiem, kuri vēlas izbaudīt ziemeļu valdzinājumu pastaigu takās un Nacionālajos parkos vai arī uzzināt vairāk par vēsturiski bagāto novadu, kur dzimuši un valdījuši senie vikingu karaļi. Galvenais te ir neskartās dabas varenība, kas žurnālu “National Geographic Traveller” licis nosaukt Norvēģijas fjordus par pasaules labāko galamērķi.


                          Haugesunda un Norvēģijas fjordi Lieldienās

 

Tiešais lidojums Rīga – Haugesunda - Rīga
10.04.2020: Rīga 05:40 06:40 Haugesunda
13.04.2020: Haugesunda 12:30 15:10 Rīga

Cena: 169 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 5 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža)

Tiešais lidojums + Clarion Collection Hotel Amanda 4* viesnīca
Cena: 399 EUR (transfers, 3 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām, pēcpusdienas kafiju ar kūku un grupas vadītāja pakalpojumi)  


Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 30.novembrim, dāvanā bufetes brokastis iebraukšanas rītā!

                             
                                 Ekskursiju programma pēc izvēles
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

 

Haugesunda, Skudeneshavna un Nordvegenas vēstures centrs
10. aprīlī 09:00 no viesnīcas
Gida pavadībā veiksim stundu garu ekskursiju Haugesundā, lai apskatītu ievērības cienīgākās pilsētas vietas. Pēc tam ar autobusu dosimies uz Skudeneshavnu, kas tiek dēvēta par Norvēģijas Vasaras pilsētu. Tā izveidojusies 19. gadsimta sākumā, pateicoties aktīvai siļķu zvejai. Nelielas pastaigas laikā izstaigāsim skaisto, balto mājiņu ciematu. Pēc pusdienām dosimies uz vienu no brīnišķīgākajām Norvēģijas pludmalēm Åkrasandenu, kur īsas apstāšanās laikā varēsim izbaudīt Ziemeļjūras burvību. Tālāk dosimies uz Nordvegenas vēstures centru, kur uzzināsim šī reģiona vēstures līčločus. Haugesundas pilsēta sevi dēvē par Homeland of the Viking Kings ( Vikingu karaļu mājvietu) un šajā vēstures centrā arī izzināsim interesantus faktus, kas saistīti ar vikingu pirmajiem karaļiem. Ekskursijas ilgums ~ 7,5 stundas. Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!
Cena: 150 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, ieejas maksa Vēstures centrā, pusdienu zupa ( ūdens, tēja vai kafija iekļauti)

 

Ekskursija uz Nedstrandu un Himakana pārgājiens
11. aprīlis 09:00 no viesnīcas
Pēc ierašanās Nedstrandas pussalā, kas izveidojusies Nedstranda un Vinda fjordu saplūšanas vietā, varēs izvēlēties kādu no diviem aktīvās atpūtas veidiem:

1. Trīs stundu garu pārgājienu uz Himakana virsotni, no kuras paveras brīnišķīgi skati uz Nedstrand ciematu, jūru un apkārtējiem fjordiem. Ceļš ved caur mežu, atklātu lauku un nedaudz purvainu apkārtni, ir arī stāvāki kāpumi. To var pielīdzināt vidējas grūtības pakāpes līmenim. Pēdējos gados Himakana virsotne strauji iekaro savu vietu popularitātes reitingos un ir iecienītākā vieta pašbilžu uzņemšanai. Ir vērts izmēģināt šo pārgājienu, jo no tā paveras iespaidīgi skati! Ne velti to sauc par mazo Trolltungu!
 
2. 4 km garu pastaigu Tveitu mežā ar iespēju aplūkot plašo apkārtni no skatu laukuma „Ērgļa ligzda” .

Pēc pusdienām, kuras ieturēsim vietējā kafejnīcā, dosimies uz nelielu fjordu ciematu Nedstrand Centrum, kur iegriezīsimies vietējā muzejā un pastaigāsimies pa molu. Ekskursijas ilgums ~8 stundas. Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!
Cena: 135 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, ieejas maksa muzejā, pusdienu zupa ( ūdens, tēja vai kafija iekļauti)

Ekskursija uz ÅkraFjorden un Langfoss ūdenskritumu
12. aprīlis 09:00 no viesnīcas
Pēc pāris stundu gara brauciena autobusā, ieradīsimies pie iespaidīgā Langfosa ūdenskrituma. Tas ir piektais augstākais ūdenskritums Norvēģijā (612 m) un CNN to nosaucis par pasaulē skaistāko. Pusdienas ieturēsim Eljarvik Gard fermā. No tās teritorijas paveras skaisti skati uz Langfosa ūdenskritumu un ir dzirdama tā rīboņa. Pēc tam dosimies stundu garā braucienā ar kuģīti, lai apskatītu šī reģiona fjordus. Ekskursijas noslēgumā viesosimies Oddas pilsētā, kurā apskatīsim tās ievērības cienīgākās vietas. Ekskursijas ilgums ~9 stundas. Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!
Cena: 165 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, izbrauciens ar kuģīti pa fjordiem (1h) un pusdienas (reģionam raksturīgo ēdienu un dzērienu bufete, ūdens, kafija vai tēja iekļauti)

13. aprīlis plkst. 10:15 transfers no viesnīcas uz lidostu

                          Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

Tiešais lidojums + Clarion Collection Hotel Amanda 4* viesnīca 399 €
Tiešais lidojums Rīga – Haugesunda - Rīga 169 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *