29 700 300
67 700 300

Sagaidīsim Jauno gadu Krakovā.

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

29. dec. - 1. jan.
4 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 179 € Rezervēt
Ceļojuma cena 179 €

Ceļojuma programma

Šo braucienu iesakām: tiem, kas mīl daudzveidīgu atpūtu, gūt jaunus iespaidus, kuri ir taupīgi un zinātkāri. Jums būs iespēja aplūkot svētku rotās tērpto Varšavu, apmeklēt pasakainās Veļičkas sālsraktuves, baudīt ziemas izklaides kalnos, mieloties ar sātīgo poļu virtuvi un sagaidīt Jauno gada Krakovas vecpilsētā! Tieši šeit glabājas noslēpumainās leģendas, tieši šeit tiek iedomātas un piepildītas vēlēšanās, īpaši Jaungada naktī!Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursiju paketi. 

29.12. 2018. 1.diena Izbraukšana no Rīgas 6:00. Ierašanās Varšavā. Vecpilsētas apskates ekskursija ar grupas vadītāju vai brīvais laiks (~1,5 stundas). Pilsētas skaistākās vietas: Vecpilsēta no Vislas upes krasta, Karaļu pils, tirgus laikums, Barbakans un daudzās atšķirīgās katedrāles kā arī citas elegantas ēkas, kas atjaunotas kļuvušas par pilsētas skaistāko daļu. Brīvais laiks. Brīvajā laikā iespējams iegādāties suvenīrus, papusdienot kādā no kafejnīcām vai vecpilsētas restorāniem. Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā pie Krakovas.

30.12. 2018. 2.diena Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Zakopani(30EUR) . Pastaiga pa pilsētu. Zakopanes galvenā iela Krupovka (Krupowki). Uz tās atrodasrestorāniņi, bāri, kafejnīcas un suvenīru veikaliņi. Šeit atrodas arī galvenie pilsētas veikali, kioski ar dažādiem nieciņiem un teltis ar Zakopanes suvenīriem. Šīs ielas tuvumā atrodas pilsētas galvenās viesnīcas. Šī iela ir gājēju iela un vijas cauri visai pilsētai. Tiem, kas vēlēsies, būs iespēja uzbraukt ar tramvaju Gubaluvkas kalna virsotnē. Lielisks skats uz Augstajiem Tatriem. Brīvais laiks. Vietējais svētdienas tirdziņš. Brīvais laiks. Pa ceļam uz Krakovu aicinām apmeklēt minerālūdens baseinu kompleksu. Šajos baseinos ūdens temperatūra tiek uzturēta 30-38C robežās. Baseini ir aprīkoti ar dažādiem hidromasāžas elementiem, piemēram, sēdeklis ar ūdens masāžu, masažieris “ūdens ezis”, geizeri, kakla un muguras masāžai piemēroti elementi, dažāda stipruma un platuma ūdens strūklas. Baudiet un relaksējietes. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

31.01.2018. 3. diena Brokastis. Veļičkas unikālo sālsraktuvju apmeklējums (30/25EUR). Karaliskā sāls šahta, kurā sāls tika iegūta jau XIII gs. otrajā pusē. Ekskursija (~2 stundas) pa sāls labirintiem! Krakovas apskates ekskursija vietējā gida vadībā (20EUR). Slavenais Vāveles pakalns ar gotisko katedrāli un Karaļa pili (brīvais apmeklējums). Jagelonas universitāte. Vecpilsēta ar lielisko tirgus laukumu, gotisko Mariackij katedrāli, unikālo XV gs. Barbakānu. Pēc ekskursijas patstāvīgi iespējams pastaigāties pa vecpilsetas ieliņām. Atpūta viesnīcā. Vakarā iespējams doties uz Krakovas centru sagaidīt Jauno - 2019.gadu! Jau tradicionāli Krakovas centrālājā laukumā uzstājas Polijas labākie estrādes mākslinieki. Pusnaktī Krakovas vecpilsētas torņus apmirdz krāšņa svētku uguņošana. Laimīgu Jauno gadu!

01.01.2019. 4.diena. Brokastis. Numuru atbrīvošana. Mājupceļš, jauni sapņi, jauni plāni, jaunas cerības... Polija, Lietuva, naktī atgriešanās Rīgā. 

Ceļojuma cenā iekļauts: 
1 vieta autobusā;  
Transporta un ceļa izdevumi; 
Grupas vadītāja pakalpojumi;
3 naktis viesnīcā; 
3 brokastis. 

Papildus izdevumi:
Izdevumi, kas nav norādīti sadaļā "Ceļojuma cenā ietilpst", to skaitā: ieejas biļetes objektos un pasākumos, pusdienas, vakariņas, degustācijas, suvenīri u.c. personīgie izdevumi. 
Medicīniskā apdrošināšana - 3.80 EUR līdz 65 g.v. /7.60 EUR pers. no 65 g. Līdz 70 g.v./ 11.40 EUR no 71 g.v. līdz 75 g.v.
Papildus vieta autobusā – 60 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā (SNGL) -55EUR;
Sāls raktuves Veļičkā ar vietējo gidu un ieejas biļ. – 30/25 EUR (pieaugušajam/ bērnam līdz 12 g.v.); 
Svētku vakariņas ~ 50EUR pieaugušajiem/~35 EUR bērniem līdz 5g.v.; 
Ekskursijas: Izbraukuma ekskursija uz Zakopani – 30 EUR; 
Apskates ekskursija Krakovā ar vietējo gidu – 20 EUR 
Ekskursiju pakete: 40EUR (apmaksājot iepriekš)

Aptuvenais EUR kurss: 1 EUR ~ 4,25 PLN (Polijas zlots) Tūrisma operatoram ir tiesības veikt cenu akcijas, mainīt akcijas periodu un ilgumu. Cenā ietilpst visi nodokļi, ieskaitot PVN. 

Uzmanību! 
• Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks. 
• Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
• Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!
• Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
• Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma. 
• Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
• Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
• Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
• Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
• Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
• Firma nav atbildīga par neuzmanīgu un pavirsu iepazīšanos ar tūrisma programmu.
• Firma nav atbildīga par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām. 

Vienu dienu pirms brauciena lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!!!
Ceļojuma cena 179 €
Medicīniskā apdrošināšana līdz 65g.v. 3.80 €
Medicīniskā apdrošināšana no 65 g.v. līdz 70 g.v. 7.60 €
Medicīniskā apdrošināšana no 71 g.v. 11.60 €
2.Krakovas apskates ekskursijaā vietējā gida vadībā 20 €
Sāls raktuves Veļičkā ar vietējo gidu un ieejas biļeti bērnam līdz 12 g.v. 25 €
1.Izbraukuma ekskursija uz Zakopane 30 €
Sāls raktuves Veļičkā ar vietējo gidu un ieejas biļeti 30 €
Ekskursijas pakete (1.+2.) 40 €
Piemaksa par vienvietīgu nummuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a (SINGL) 55 €
Papildus pildus vieta autobusā 60 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *