29 700 300
67 700 300

Tallina – 2019. gada rudens jaunums PROTO izgudrojumu fabrika, kur atdzīvojas vēsture – gaisa baloni, tvaika vilcieni un ceļojums uz Zemes centru; iespaidīgās Bastionu ejas un to noslēpumi un Tallinas Ziemassvētku tirdziņš

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

8. decembris
1 diena | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 25 €
29 €
Rezervēt
Pasteidzies! -4€
25 €
cena bērnam līdz 12 g.v. 24.65 €
Pamatcena 29 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

7:15 izbraukšana no Rīgas, pieturas pie Zinātņu akadēmijas

 

Rīta pauze ceļā.

 

 

Šī gada oktobrī Tallinā, cara laiku zemūdeņu būvniecības un kuģu remonta rūpnīcā tiks atklāta jauns piedzīvojumu centrs – PROTO izgudrojumu fabrika, kas ikvienu aizvedīs simt gadu senā pagātnē – kad tikko bija izgudrots tvaika dzinējs, kad debesis piepildīja cepelīni un gaisa baloni, kad sāka piepildīties sapnis par lidošanu, radītas automašīnas, fotogrāfijas, iegrožota elektrība un tas viss galvu reibinošā ātrumā... To visu šobrīd iespējams izbaudīt “uz savas ādas” – piedaloties, izmēģinot, ieraugot, piedzīvojot! PROTO izmēģinājumu fabrika ir muzejs, zinātnes un spēļu centrs – viss vienā!

 

Brīva pusotra stunda tos iepazīt PROTO fabriku aktīvā veidā!

(Ieejas maksa – 12 EUR pieaugušiem un bērniem no 6 gadu vecuma, 8 EUR senioriem)

 

Pusdienu pauze 

  

Ziemassvētku tirdziņš Tallinā! Tallinas Ziemassvētku gadatirgus pašā vecpilsētas sirdī - viduslaiku Rātslaukumā, atzīts par vienu no skaistākajiem Eiropas Ziemassvētku tirdziņiem. Šeit Jūs nobaudīsiet gardus ēdienus un dzērienus, izvēlēties unikālas Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem - amatnieku un mākslinieku darinājumus. Ziemassvētku tirgus mājiņu ieskauta te greznojas slavenā Tallinas Ziemassvētku egle. 

 

Viens no Tallinas lepnumiem – Bastioni un ejas – tos 17.-18. gadsimtā izbūvēja, lai slēptu no ienaidnieka ieroču, munīcijas un kareivju pārvietošanos. Ejas izmantoja arī izlūkošanas vajadzībām - pa tām tika novērotas ienaidnieka pazemes mīnēšanas operācijas. 1857. gadā nocietinājuma uzbērums tika izslēgts no militāro objektu saraktiem un tajā tika izveidoti ingru un zviedru bastionu parki. Šobrīd bastionos un ejās iekārtota Igaunijas vēsturei veltīta ekspozīcija, kurā apmeklētājus pagātnē un nākotnē ved „laika kapsula” – nākotnes vilciens, kurš ved gan uz 17. gadsimtu, gan 2219. gadu.

(Ekskursija Bastionos vietējā gida vadībā – 9 EUR pieaugušajiem, 7 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem)

 

Mājupceļš, atgriešanās Rīgā ap 22:30

 

Ekskursijas cena: EUR 29. Cena bērniem līdz 12 g.v. - EUR 24.65.

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas u.c.

 

Līdzi ņemam psi vai ID karti!

cena bērnam līdz 12 g.v. 24.65 €
Pamatcena 29 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *