29 700 300
67 700 300

Ziemassvētki Drēzdenē un Prāgā!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

22. - 26. decembris
5 dienas | Čehija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 229 € Rezervēt
Ceļojuma cena 229 €

Ceļojuma programma

Gaišus Jums Ziemassvētkus! Ziemassvētku tirdziņš Drēzdenē, Ziemassvētku pīrāgs ar rozīnēm, Saksijas Ziemassvētku piramīda. Svinīgi izrotātā Prāga, Karlovi Vari,minerālūdens avoti , balzāms „Beherovka”, populārie Prāgas alus krodziņi, Ziemassvētku gadatirgus, labs garastāvoklis un vispatīkamākās emocijas! Lēni krītošais sniegs, gaisā virmojošā egļu un sveču smarža, Ziemassvētku dziesmas un garās zvaigžņotās naktis... Jūsu sirdī iezogas prieks un līksmība. Sagaidīsim kopā Ziemassvētku vakaru, vakaru, kas padara pasauli labāku un tīrāku!

Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursiju paketi!

22.12. „Pretī sapņiem...” Izbraukšana no Rīgas 5:30. Lietuva. Polija. Iespēja doties romantiskā nakts ekskursijā pa Vroclavu - gandrīz 2000 gadus senu pilsētu! Ekskursijas laikā būs iespēja aplūkot “Eiropas svēto ziedu, pilsētu pērli”... Vroclava atrodas uz 12 salām un tai ir vairāk kā 100 tiltu! Pirms Ziemassvētkiem pilsēta tiek “ietērpta” svētku rotās (15EUR, jāpiesaka iepriekš). Nakts tranzītviesnīcā. 

23.12.„Saksijas brīnums” Brokastis. Laiks ceļā. Ierašanās Drēzdenē. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida vadībā krievu valodā. Brila terase, ko dēvē par „Eiropas balkonu”. Atjaunotā Frauenkirche. Gājēju un tirdzniecības iela Prager. Teātra laukums un atjaunotais Operas nams. Cvingera pils ansamblis. Brīvais laiks. Iespējams apmeklēt Drēzdenes “Striezelmarkt” – Ziemassvētku tirdziņu. Šim tirdziņam piemīt īpašā svētku smarža un garša. Iespēja iegādāties dažādus svētku rotājumus, eglīšu mantiņas, tradicionālās koka rotaļlietas un Ziemassvētku piramīdas, nobaudīt īpašo Drēzdenes Ziemassvētku pīrāgu ar rozīnēm “Štollen” un tradicionālo Ziemassvētku dzērienu – karstvīnu. Ziemassvētku laikā tirdziņa laukumā būs svētku egle un augsta Ziemasvētku piramīda – tā ir īpaša tradīcija tieši šeit, Saksijā. Ja pietiks laiks un spēks, var doties iepirkties arī citviet pilsētā, jo pilsētas veikalos ir lieliskas Ziemassvētku atlaides. Vēl var paspēt nopirkt kādu lielisku Ziemassvētku dāvanu! Pārbrauciens uz Prāgu. Izvietošanās un nakšņošana viesnīcā Prāgā. 

24.12. ”Prāga Ziemassvētku gaidās” Brokastis. Apskates ekskursija pa Prāgas centru ar vietējo gidu krievu val. Loretta, Prāgas vecpilsēta, Sv.Vitta katedrāle, Kārļa tilts, piemineklis Kārlim IV, senais Rātsnams vecpilsētas laukumā ar plaši pazīstamo astroloģisko pulksteni, Prāgas Tina un senās, skaistās Prāgas ieliņas. Brīva diena Prāgā. Iespēja pastaigāties pa svinīgi rotāto Prāgu, apmeklēt muzejus, Zoo, suvenīru veikalus kā arī pasēdēt kādā no Prāgas slavenajiem krodziņiem – alus darītavām un nogaršot slaveno čehu alu. Nepieciešamo informāciju par sava brīvā laika pavadīšanas iespējām jūs varat iegūt pie grupas vadītāja. Iespējams pieteikt svinīgas Ziemassvētku vakariņas restorānā (no 35 EUR – jāpiesaka un jāapmaksā pirms brauciena). Pēc vakariņām ir iespējams apmeklēt Dievkalopjumu katoļu baznīcā (patstāvīgi). Nakts viesnīcā Prāgā. 

25.12. „Priecīgus Ziemassvētkus!” Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas. Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari - populāro kūrortu, kas slavens ar saviem siltajiem un aukstajiem minerālavotiem. Pasaules slavenā kūrortpilsēta Karlovi Vari, kura atrodas ainaviskā vietā pie Teplas upes, ir viens no labākajiem kūrortiem. Apmeklēt šo kūrortu ir prestiža lieta jau no kūrorta dibināšanas dienas. Pastaiga pa pilsētu ar grupas vadītāju. Savdabīgā arhitektūra, minerālūdens avoti, kurus varat degustēt. Ārstnieciskā kosmētika.  Izbraukšana uz Poliju. Nakts tranzītviesnīcā Polijā.

26.12. „Ar dāvanām uz mājām” Brokastis. Polija. Lietuva. Latvija. Naktī (~1:00 -2:00) atgriešanās Rīgā. 

Ceļojuma cenā iekļauts: 
1 vieta autobusā; 
transporta un ceļa izdevumi;
Nakšņošana viesnīcās: 2 naktis Prāgā, 3* viesnīcā Smaragd, 2 naktis tranzītviesnīcā Polijā;
Brokastis viesnīcās (4); 
Grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izdevumi:
Piemaksa par nakšņošanu 4* viesnīcā Pyramida 30EUR
Ekskursijas (jāapmaksā iepriekš):
1. Drēzdenes apskates ekskursija ar autobusu un kājām. Vietējais gids krievu valodā 20EUR;
2. Prāgas apskates ekskursija (ar kājām) ar vietējo gidu krievu valodā 25EUR;
3. Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari 35 EUR 
Ekskursiju pakete (1.+2.+3.): 65EUR
Papildus vakara ekskursija Vroclavā 15EUR (ekskursija notiks, ja grupa Vroclavā ieradīsies ne vēlāk kā plkst. 21:00, būs labvēlīgi laika apstākļi un ekskursiju iegādāsies vismaz 25 cilvēki). 
Papildvieta autobusā 75 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a- 90 EUR;
Medicīniskā apdrošināšana personi līdz 64 g.v -4,75EUR, no 65g.v. līdz 70 g.v. 9,50 EUR pēc 71g.v. -14,25EUR (ceļojumu apdrošināšanai jābūt obligāti). 
 
Ziemassvētku vakariņas jāpiesaka un jāapmaksā iepriekš: no 35 EUR pieaugušajiem

Izdevumi, kas nav norādīti sadaļā "Ceļojuma cenā iekļautst", to skaitā: ieejas biļetes objektos un pasākumos, pusdienas, vakariņas, degustācijas, suvenīri u.c. personīgie izdevumi.

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu  (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)

 

Uzmanību!

1.     Neatkarīgi no ceļotāja vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (LR pilsoņiem ceļojot ES, EEZ un Šveices konfederāfijas terirorijā, Melnkalnē un Horvārijā).
2.     Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), līdzi ieteicams ņemt arī dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, līdz skolas vecumam līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai (vēlams tulkotai arī krievu un/vai angļu valodā). Skolas vecumu sasniegušiem bērniem, jāievēro 2010. gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības.
3.     Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4.     Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5.     Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6.     Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma. 
7.     Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar ceļa remonta darbiem, laikapstākļiem vai neparedzētām situācijām ceļā. Tūrisma operators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu ierašanās/ atgriešanās laiku. 
8.     Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā. 
9.     Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus. 
10.   Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, kā arī nepilda individuālus pieprasījumus, ja vien nav norādīts citādāk. 
11.   Ieejas biļetes objektos, vietējā gida pakalpojumi un citi atpūtas piedāvājumi ir par papildus samaksu, ja nav norādīts savādāk. To cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa vai pakalpojuma sniedzēja veiktu cenu izmaiņu. 
12.  Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu. 
13.  Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām. 
14.   Plānotais autobuss var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. 
15.  Grozījumi ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. 

Divas dienas pirms ceļojuma, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja tālruņa numuru!!!

 

Ceļojuma cena 229 €
Medicīniskā apdrošināšana personai līdz 64 g.v 4.75 €
Medicīniskā apdrošināšana no 65 g.v. līdz 70 g.v. 9.20 €
Medicīniskā apdrošināšana no 71 g.v. 14.25 €
Vroclavas apskates ekskursija (jāpiesaka iepriekš) 15 €
1.Drēzdenes apskates ekskursija 20 €
2.Prāgas apskates ekskursija 25 €
Piemaksa par nakšņošanu 4* viesnīcā Pyramida 30 €
3.Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari 35 €
Ziemassvētku vakariņas 35 €
Ekskursiju pakete (3 eks.) 65 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a 90 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *