29 700 300
67 700 300

Arābu un berberu zeme Maroka

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

2. - 17. aprīlis
16 dienas | Maroka
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jēkaba ceļojumi
no 2 510 € Rezervēt
par vienu vietu divvietīgā numurā 2 510 €

Ceļojuma programma

Kasablanka – Chefchaoen – Tanžēra – Marrakeša - Atlasa kalni  Ait Benhaddou  Ouarzazate  Sahāras tuksnesis Agadira – Esuāra  Kasablanka

1. DIENA, CETURTDIENA, 02.04. RĪGA – STAMBULA

17.15 pulcēšanās Rīgas lidostā. 19:25 lidojums Rīga – Stambula, pēc tā brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Stambulā.

2. DIENA, PIEKTDIENA, 03.04. STAMBULA  KASABLANKA

11:20 lidojums Stambula – Kasablanka. Ierašanās Marokas karalistē, brauciens uz viesnīcu. Brīvāka pēcpusdiena kurā ir iespējamas pastaigas pa pilsētu. Marokas fenomens ir tās kultūra. Tās vienreizējo un krāšņo kokteili var izjust ik uz soļa. Smaržas, skaņas un ēdieni – tie visi ir svarīgi iemesli, kāpēc ceļot uz Maroku. Atlantijas okeāna piekrastē atrodas Hasana II mošeja - lielākā Marokā un viena no lielākajām mošejām aiz Mekas. Tā ir īsts arhitektūras meistardarbs, kura viena daļa atrodas klints augšējā daļā virs atklāta ūdens. Nakts viesnīcā Kasablankā.

3. DIENA, SESTDIENA, 04.04. KASABLANKA – MEKNES – VOLUBILIS – ŠEFŠAUENA (CHEFCHAOEN)

Pēc brokastīm uzsāksim mūsu ceļu uz Marokas ziemeļiem. Pa ceļam apskatīsim Meknes pilsētu – vienu no senajām Marokas pilsētām un bijušām galvaspilsētām. Apskatīsim arī pilsētas medīnu jeb vecpilsētu. Turpinājumā brauciens uz seno romiešu pilsētu kas tagad atrodas drupās – Volubilis. Turpinājumā brauciens uz zilo pilsētu Marokas ziemeļrietumos – uz Šefšauenu. Nakts viesnīcā Šefšauenā.

4.  DIENA, SVĒTDIENA, 05.04. ŠEFŠAUENA (CHEFCHAOEN)  TANŽĒRA

Šefšauena – andalūziešu pilsēta. Zilā Pērle. Svētā pilsēta. Tā atrodas starp divām kalnu grēdām, kas padara to īpaši pievilcīgu. Pastaigāpa pilsētu skatīsim Medinu ar seno kašbahu, Ulta El Hammam laukumu, 15. gadsimtā celto lielo mošeju Jamaa El Kebir un mākslinieku centru. Šefšauenaviena no fotogēniskākām Marokā. Bet, vai tā ir tik zila,kā par to raksta un runā? Lūkosim to noskaidrot.Vēlā pēcpusdienā brauciens uz Marokas ziemeļu pilsētu Tanžēru. Nakts viesnīcā Tanžērā.

5. DIENA, PIRMDIENA, 06.04. TANŽĒRA  MARRAKEŠA

Šorīt brauciens uz Tanžēras lidostu un lidojums uz valsts dienvidiem – Marrakešu. Ierašanās vienā no Marokas simboliem, pilsētā ar virkni savdabīgu apskates objektu. Pilsētas vecpilsētā jeb medinā atrodas milzīgs tirgus, kur arī šodien iespējams iegādāties visu, ko vien sirds kāro. Tirgus centrālā daļa ir Džema el Fina laukums, ar čūsku dīdītājiem, pasaku teicējiem un visdažādākajām precēm. Majorelles dārzs ar dažādām krāšņām puķēm un augiem. Koutoubia mošeja un minarets – vietas, kur šodien būsim. Vakarā vakariņas un vēderdejas.Nakts viesnīcā Marrakešā.

6. DIENA, OTRDIENA, 07.04. MARRAKEŠA – IMLIL ATLASA KALNI  MARRAKEŠA

Šodien mūs gaida izbrauciens uz Atlasa kalniem. Viena no Āfrikas augstākajām kalnu grēdām šķir Sahāras tuksnesi no Marokas auglīgās daļas tuvāk okeānam. Apmeklēsim nelielu berberu ciematu no kura sākas gājieni uz Atlasa kalnu augstāko virsotni Tubkalu. Apskatīsim berberu ciematus, baudīsim Atlasa kalnu ainavas un pastaigāsim pa kalnu takām. Atgriešanās un nakts viesnīcā Marrakešā.

7. DIENA, TREŠDIENA, 08.04. MARRAKEŠA – AIT BENHADDOU  OUARZAZATE

Pēc brokastīm dosimies ceļā uz Marokas austrumiem. Šķērsosim Atlasa kalnus vērojot apkārtējās ainavas. Pa ceļam redzami berberu apdzīvoti ciemati. Ierašanās filmu uzņemšanas paviljonā Ait Benhaddou pilsētā, kas savulaik bija nozīmīgs cietoksnis senajā Sāls ceļā, pa kuru pārvietoja vergus, zeltu, sudrabu un sāli no Sahāras uz Marakešu. Šobrīd šo ciematu izmanto dažādu filmu filmēšanā. Brauciens uz Ouarzazate pilsētu kas tiek saukta par Āfrikas Holivudu, arī šeit filmētas virkne slavenu filmu kā Gladiators un Indiana Jones.Naktsviesnīcā Ouarzazate.

8.  DIENA, CETURTDIENA, 09.04. OUARZAZATE – MHAMID – ERG CHEGAGGA

Mūsu nākamie apskates objekti atrodas prom no civilizācijas – apmeklēsim vienu no senākajām Korāna bibliotēkām, pusdienosim nelielā ciematā, iepazīsim vietējo iedzīvotāju rokdarbus. Ceļš turpinās bez asfalta seguma tuvāk tuksnesi līdz pie horizonta parādīsies Erg Chegagga kāpas Sahāras tuksnesī.Kāpsim kamieļu mugurā, lai dotos tuksnesī, sagaidītu saulrietu un iekārtotos nakšņošanaikempingā pie smilšu kāpām. Vakariņas un vērosim zvaigznes tumšajās debesīs. Nakts teltī Sahāras tuksnesī.

9. DIENA, PIEKTDIENA, 10.04. ERG CHEGAGGA  OUARZAZATE

Pēc brokastīm turpināsim iepazīt pasaules lielāko tuksnesi. Aptuveni 90 km brauciens pa to un dažādo ainavu vērošana- ezeri, kalni, smiltis. Pēc tā atgriezīsimies uz asfalta ceļa un turpināsim ceļu tuvāk civilizācijai. Pusdienas berberu ciematā, kas slavens ar berberu paklāju izgatavošanu. Nalts viesnīcā Ouarzazatē.

10. DIENA, SESTDIENA, 11.04. OUARZAZATE - AGADIRA

Šodien mums priekšā garš brauciens pa dažādo Marokas zemi. Sākumā škērsosim Atlasa kalnus un atgriezīsimies auglīgajā Marokas daļā. Turpināsim ceļu Atlantijas okeāna virzienā, pusdienas un vairākas apstāšanās reizes. Ierašanās Marokas pilsētā Agadirā, kas iegūst arvien lielāku kūrortpilsētas formu. Nakts viesnīcā Agadirā.

11. DIENA, SVĒTDIENA, 12.04. AGADIRA – ESUĀRA

No rīta dosimies Agadiras iepazīšanās tūrē. Daļa no pilsētas pievilcības atrodas tās senajā daļā jeb medīnā, otra daļa atrodas tās jaunajā daļā kas veidojas kā atpūtas zona vietējiem un ārzemju viesiem. Pēc pusdienām un pilsētas iepazīšanas turpināsim ceļu gar Atlantijas okeānu Esuāras virzienā. Ierašanās Esuārā, kas izvietojusies pie Atlantijas okeāna un kļuvusi par iecienītu sērfotāju galamērķi ar medīnu un dažādām atpūtas iespējām. Nakts viesnīcā Esuārā.

12. DIENA, PIRMDIENA, 13.04. ESUĀRA

Pēc brokastīm sāksim iepazīt Esuāru. Vērosim okeāna krasta ainavas, redzēsim skaisto Moulay El Hassan laukumu. Arī vecpilsētas šaurās ielas ar mājām un vietējiem iedzīvotājiem rada īpašu sajūtu. Pastaiga pa pilsētas ielām un okeāna krasts šo pilsētu padara par patīkamu atpūtas vietu. Nakts viesnīcā Esuārā.

13. DIENA, OTRDIENA, 14.04. ESUĀRA

Šī diena veltīta atpūtai. Piedāvājumā Hammam apmeklējums vai pastaiga gar okeānu vai masāžas apmeklējums. Nakts viesnīcā Esuārā.

14. DIENA, TREŠDIENA, 15.04. ESUĀRA – SAFI  KASABLANKA

Ceļosim tālāk ziemeļu virzienā atpakaļ uz mūsu ceļojuma sākumpunktu kur pirms nepilnām divām nedēļām sākām mūsu ceļojumu – Kasablanku. Pa ceļam uz to apmeklēsim Safi – neliela pilsētas apskate, pusdienas un brauciens uz Kasablanku. Nakts viesnīcā Kasablankā.

15. DIENA, CETURTDIENA, 16.04. KASABLANKA  STAMBULA

Brīvs rīts pilsētai pēdējiem pirkumiem un plkst. 15:55 lidojums Kasablanka – Stambula, ap 22:20 ierašanās Stambulā, brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Stambulā.

16. DIENA, PIEKTDIENA, 17.04. STAMBULA  RĪGA

No rīta 08:20 lidojums Stambula – Rīga, ap 11:20 ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
 • lidojuma biļete Rīga – Kasablanka – Rīga ar Turkish Airlines;
 • transporta pakalpojumi;
 • naktsmītnes  4* viesnīcās divvietīgā numurā, riādās un 1 nakts teltī Sahāras tuksnesī;
 • brokastis naktsmītnes,10 pusdienas un 2 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • latviski runājoša grupas vadītāja un angliski runājošu vietējo gidu pakalpojumi ekskursiju dienās.
Ceļojuma cenā neietilpst:
 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnaudas.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 476 EUR

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma.

Pieteikšanās ceļojumam:
 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pase un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 23.01.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā  42 dienas pirms ceļojuma - līdz 20.02.
Ceļojuma anulācijas noteikumi:
 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienām pirms ceļojuma (12.02.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 dienas pirms ceļojuma (13.02. - 26.02.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma (26.02.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Grupas sapulce: Tūroperatora birojā 11. novembra krastmalā 29, Rīgā.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma Par PVN izmaiņu gadījumā, kā arī atkarībā no degvielas cenas, lidostu nodokļu un ASV dolāra kursa pieauguma;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Tūroperatora patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
par vienu vietu divvietīgā numurā 2 510 €
par vienvietīgu numuru 476 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *