29 700 300
67 700 300

Kalnu Slovākija, pilis augstie Tatri.

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

18. - 22. decembris
5 dienas | Slovākija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
VRK Travel
no 199 € Rezervēt
Ceļojuma cena 199 €

Ceļojuma programma

CEĻOJUMA APRAKSTS

KALNU SLOVĀKIJA - PILI - AUGSTIE TATRI

Slovākija ir spēcīgu tradīciju un bagātu tautisko rakstu tērpta zeme, dziesmas un dzīvesprieks staro cilvēku sejās, bet kalnu maršrutos vējo apcerīgums; dresēto piekūnu tradīcijas; viduslaiku pilsētu un cietokšņu smarža; alpīnistu un vienkāršu kalnā kāpēju zeme; īpatnējo plostu raftings krāčainajās upēs. Slovākija ir zeme, kuras reljefa virsotnes iesniedzas mākoņos un, uzkāpjot tur, esam tuvāk dieviem…

1.DIENA Latvija-Lietuva-Polija

05:15 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas-Slovākijas pierobežā.

2.DIENA Polija-Slovākija (Spiškas pilsdrupas)

Brokastis. Dienas pirmajā pusē brauciens uz vēsturisko Spiškas novadu, vienas no lielākajām Eiropā – Spiškas pilsdrupas (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas) , kas atrodas leģendām apvītā kalnā, augstu virs apkārtējās teritorijas un vairākus gadsimtus piederējušas Polijas valdniekiem. Pilsdrupu un muzeja apskate.

Pēcpusdienā brauciens ar plostiem pa Dunajecas upi (labos laikapstākļos, pēc velēšanās, par papildsamaksu), kas ir robeža starp Poliju un Slovākiju. Brauciens noris apmēram 2 stundas pa 11 km garu trasi. Brauciena laikā Jūs varēsiet jūsmot par apkārtējās dabas skaistumu, vērojot klintis un klausoties ūdens skaņās. Brauciens notiks tikai vasasra laikā.

Vakariņas nacionālā krodziņā, kur baudīsiet tradicionālos slovāku ēdienus, klausīsieties tautas mūziku, varēsiet piedalīties Karpatu tautas – goraļu – spēlēs un rotaļās.

Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā Slovākijā.

3.DIENA Slovākija - Demanovas Brīvības ala - Oravas pils

Brokastis. Liptovas reģiona apskate un brauciens uz Demanovas Brīvības alas (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas) – skaistākā un interesantākā ala Slovākijā ar unikāliem Dabas Mātes veidotiem stalaktītiem, stalagmītiem, “sniega zāli”, pazemes ezeriņiem un upi.

Pēc brauciens uz Oravas pili (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas). Nelielā miestiņa Orawsky Podzamki centrā uz klints 112 m augstumā majestātiski slejas 13.gadsimtā celtā Oravas pils, uz mirkli caur mākoņiem izspraukušās vakara saules staru zeltaini apspīdēta.

To vēl mēdz dēvēt par “ Ērgļa ligzdu”. Pilī savijušies neskaitāmi arhitektūras virzieni: romāņu, gotikas, renesanses, romantisma un baroka stili. Tā ir viena no visskaistākajām Slovākijas pilīm un atrodas valsts nacionālo kultūras pieminekļu sarakstā. Te filmētas daudzas filmas, tai skaitā par slaveno Drakulu un pasaku filma “ Karalis Strazdubārdis”. Pils nepārtraukti tiek atjaunota un uzturēta labā kārtībā. Tūristiem šeit pieejami daudzi apskates objekti. Pils dalās trijos līmeņos. Arī p ils pagalms ir apskates vērts. Te pat atrodas akmens sols, uz kuru pasēžot, neauglīgām sievietēm gada laikā izdodas tikt pie pēcnācēja!

Pēcpusdienā relaksācija ūdens atrakciju parkā “Aquacity” Popradā - slidkalniņi, tvaika pirts, saunas, masāžas strūklas, termālie baseini (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas)

Nakts viesnīcā Slovākijā.

4.DIENA Slovākija- Augstie Tatri - Polija

Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Brauciens uz Augstajiem Tatriem. Pastaiga pa kalnu takām Tatranska Lomnica un Stary Smokovec rajonā gar kalnu strautiem, ūdenskritumiem. Labos laika apstākļos iesakām ar pacēlāju uzbraukt Lomnicas smailē (2632 m) un pusdienas ieturēt kalnu krodziņā – hatā ar brīnišķīgu skatu uz kalniem.

Augstie Tatri ir “mazākie no lielajiem”, salīdzinot ar pasaules augstāko kalnu rajoniem. Šeit vienas dienas, pat pāris stundu laikā varat izsoļot caur vairākām dabas zonām – no mežiem caur krūmājiem līdz augstkalnu pļavām un kailām klintīm...

Kalnu takas Augsto Tatru nacionālajā parkā ir labiekārtotas, piemērotas jebkura vecuma tūristiem!

Vakarā izbraukšana uz mājām. Nakts viesnīcā Polijā.

5.DIENA Polija-Lietuva-Latvija

Brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.SVARĪGA INFORMĀCIJA

CENĀ IEKĻAUTS:

- Brauciens ērtā tūrisma klases autobusa (visa ceļojuma garumā)
- Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu/latv. val.)
- Dzīvošana viesnīcās*** 4 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana)
- Brauciens uz Spiškas pilsdrupas (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas)
- Brauciens uz Demanovas Brīvības alas (ieejas biļete tiek apmaksāta uz vietas)
- Brauciens uz Augstajiem Tatriem

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

- Ieejas biļetes Spiškas pilsdrupās - 6 € pieag./4 € bērniem
- Brauciens ar plostiem pa Dunanajecas upi + plostnieku vakariņas - 40 € pieag/30 € bērniem (norisinas tikai vasaras laikā)
- plostnieku vakariņas- 20 € pieag/15 € bērniem
- Iejas biļeteDemanovas Brīvības ala - 9 € pieag/7 € bērniem
- Pacēlāji Augstajos Tatros - 19 € pieag/14 € bērniem
- Popradas ūdens parks AQUACITY - 19 € pieag/16 € bērniem
- Piemaksa par papildvietu - 75 €

*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

IZMITINĀŠANA:

- Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā

Ja Jūs ceļojat trijatā - lūdzu, noskaidrojiet birojā par iespēju ielikt papildus gultu divvietīgā numurā.

INFORMĀCIJA:

- Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
- Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma..
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojuma cena 199 €
Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā 75 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *