29 700 300
67 700 300

Pēdējā brīža piedāvājumi

Vai ir pienācis pēdējais brīdis pirms atvaļinājuma? Dažkārt pēdējā brīža ceļojumi piedāvā īstas pērles – pārlidojumu, viesnīcu un transfēru ar atlaidi līdz pat 60 %.

Pēdējā brīža ceļojumi ir jūsu iespēja izvēlēties zemākās cenas ceļojumus un doties ceļā jau rīt, parīt vai pēc nedēļas. Plašā izvēlē pēdējā brīža piedāvājumi, ko piedāvā tikai uzticami tūroperatori TezTour, Novatours, AlidaTurs, Mouzenidis, TUI, Itaka.

Vai jums ir konkrētas vēlmes un prasības? Sazinieties ar mums, palīdzēsim atrast jūsu pēdējā brīža ceļojumu!

Korfu ir viena no skaistākajām Grieķijas salām. Tur ir daudz neskartu pludmaļu. Ja esat piedzīvojumu meklētājs, salu ar kvadriciklu vai motorolleru var izbraukāt krustu šķērsu. Jums noteikti ir jāredz arī skaistā Korfu vecpilsēta. Un to visu vislabāk izvēlēties tad, kad ir pienācis pēdējais brīdis pirms atvaļinājuma. Tad ceļojumiem uz Korfu ir labākās cenas. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Atklājiet jaunu Grieķiju tās ostas pilsētā un skaistajā Grieķijas trīs pussalu zemē. Šī tūristu vidū pagaidām vēl ne tik populārā Grieķijas daļa ir īsts saldais ēdiens tiem, kas mīl atklāt – bagātīgs kultūrvēsturiskais mantojums, skaistas pludmales, daba un pat viskarstākajā atpūtas sezonā mazāki ceļotāju pūļi nekā populārākajos Grieķijas kūrortos. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Piedāvājam aktuālākos pēdējā brīža ceļojumus, akcijas cenas un standarta piedāvājumus no TezTour, Novatours, AlidaTurs, Mouzenidis. Tiešie reisi no Rīgas, pēdējā brīža piedāvājumi, akcijas. Ceļojumi Lieldienās.

Lūdzu jautājiet mums piedāvājumu, ja vēlaties rezervēt ceļojumus no Viļņas vai Tallinas

Pēdējā brīža piedāvājumi no Vācijas tūroperatoriem


Kas ir pārtūrisms?