CeļojumuBode.lv
Tallinas iela 30, Rīga 29 700 300
cb@cb.lv 67 700 300AUTOBUSU CEĻOJUMS UZ BURVĪGO ITĀLIJU (RIMINI)
29.06.2022 - 10.07.2022
12 dienas

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:
Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana 3* tranzīta viesnīcās - 2 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā) ar brokastīm
Dzīvošana 3* viesnīcā Rimini - 5 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā) ar brokastīm

Dzīvošana 3* viesnīcā Itālijā - 2 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā) ar brokastīm
Ekskursija Prāgā
Ekskursija Rimini
Ekskursija Santarkandželo
Ekskursijas brauciens uz Venēciju
Ekskursija Florencē
Ekskursija uz Romu un Vatikānu


1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas rīta pusē ≈ 03:30 - 04:30 (Informāciju par izbraukšanu lūgums skatīt mūsu mājaslapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).

Tranzīts pa Lietuvas un Polijas teritoriju.

Pusdienas  vienā no  restorāniem Polijas teritorijā.

Apmešanās viesnīcā netālu no Čehijas robežas. Atpūta, nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis . Ceļš uz Prāgu (Čehija).

Ierašanās Prāgā.

Apskates ekskursija pa Prāgu – pilsētu ar neparastu likteni, kas kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Jums būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā varēsim pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras.

Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim pie Vecpilsētas laukuma, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Tev būs iespēja apskatīt arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonākt jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.

Brīvais laiks, vai arī pēc vēlēšanās  piedāvājam  ekskursijas  braucienu pa Vultavas upi. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja aplūkot lielisko pilsētas arhitektūru no ūdens, kā arī vakariņās baudīt  Čehu tradicionālos ēdienus, kuri tiks pagatavoti  uz kuģa (papildus maksa 28 €, uz vietas).

Visievērojamākā vieta, bez kuras Prāga nebūtu Prāga, ir Vultavas upe ar tās krācēm, kuru dēļ radies Čehijas galvaspilsētas nosaukums. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas krāšņo arhitektūru. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai dodoties braucienā ar kuģīti un palūkojoties uz pilsētu no upes puses.

Brīvajā laikā mēs piedāvājam Jums apmeklēt dekoratīvās mākslas un juvelierizstrādājumu mākslas muzeju “Bohemia Tradition” (bez piemaksas, ar noteikumu ,ka būs laiks to veikt).

Bet mīklu un leģendu cienītājiem brīvo laiku mēs piedāvājam pavadīt, dodoties  gājēju ekskursijā “Prāgas leģendas”. Ekskursijas laikā mēs pastaigājamies pa noslēpumaino ebreju kvartālu un viduslaiku pilsētas šaurajām ieliņām, savā iztēlē atdzīvinot šo vietu noslēpumainos stāstus (papildus maksa 10 €, uz vietas).

Ceļš uz Itāliju

Nakts brauciens

3. DIENA

No rīta mēs apstāsimies brokastīs mājīgā kafejnīcā, kur varēsim sākt iepazīšanos ar itāļu paradumiem .

Ierašanās Itālijas kūrortā dienas otrajā pusē.

Viesnīcās 3 * * * Rimiņu apgabalā (Čezenatiko, Rimini, Torre Pedrera, Belarija, Mizano utt.).

Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par piemaksu), atpūta, nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Atpūta jūrā, brīvais laiks.  Ekskursiju pa Rimini un Santarkandželo.

Rimini – visatpazīstamākajā Romanjas reģiona pilsētā ir ne tikai pludmales un simtiem viesnīcu, bet arī vēsturikas nozīmes objekti - senākā romiešu triumfu arka, pati pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā  Renesanses Katedrāle. Pat ne katrs vietējais iedzīvotājs zina, ka viņu mīļotajam tiltam Tibērijam 2014. gadā ir apritējuši 2000 gadi, bet pilsētas centrālajā ielā dzīvoja un mācījās vistitulētākais  XX gadsimta režisors Federiko Fellīni.  Romanjas reģionu droši var saukt par   viss viesmīlīgāko Itālijas apgabalu. Pirms diviem tūkstošiem gadu šeit piestāja  kuģi   ar svētceļniekiem no visas Eiropas. Mūsdienās šeit atpūšas miljoniem viesu no visas pasaules. Mēs ar prieku iepazīstināsim mūsu tūristus  ar plaši zināmo un tajā pašā laikā tik nezināmo Rimini. Apmeklēsim  ne tikai Fellīni, bet arī viņa drauga un  līdzstrādnieka , labākā simtgades scenārista — Toņino Gauerra dzīves vietu .

Santarkandželo ir gleznaina pilsētiņa, kas centīgi sargā pagātnes tradīcijas un savu identitāti. Bet mēs, pastaigājoties pa pilsētu, uzzinām, kā savā starpā ir   saistītas noslēpumainās  tufa alas  , Romas  pāvests,  pogu muzejs  un Sandžoveras vīns

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Brīvais laiks.

Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par piemaksu). Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras . Brīva diena.

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Sanmarīno (par papildus maksu: 15 €).

Pavisam netālu no Rimini atrodas unikāla vieta – Sanmarīno, kura ir visvecākā Eiropas Republika, tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Katru gadu šeit viesojas vairāk ka 500 000 viesu, lai nodegustētu slavenos Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējos veikaliņus , kuru precēm netiek aprēķināti nodokļi .Kā arī personīgi pārliecināties, kādēļ Sanmarīno  tiek dēvēta par Eiropas balkonu . No pilsētas 700 m augstajām nogāzēm paveras elpu aizraujoši skati . Turklāt tieši šeit glabājas   Svētā Marino – republikas dibinātāja pīšļi, un to godināt , ierodas kristiešu svētceļnieki no visas pasaules. To vidū ir bijuši gan Romas pāvesti gan  Pareizticīgo priesteri.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas (pēc vēlēšanās, par piemaksu). Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.

Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par piemaksu). Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.

Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par piemaksu). Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Agras brokastis. Numuru atbrīvošana.

Došanās ekskursijā uz Romu un Vatikānu (izbraukšana agri no rīta, papildus tiek apmaksāts brauciens metro).Šajā dienā mūs sagaida ne tikai iepazīšanās ar Itālijas galvaspilsētu, bet arī viena no skaistākajām kalnu autostrādēm un brauciens caur visgarāko Itālijas tuneli zem visaugstākās Apenīnu  kalnu daļas

Romā mūsu grupu dosies gājēju ekskursijā pa pilsētu, kuras laikā mēs iepazīsimies ar galvenajām apskates vietām. Līdz pilsētas centram mēs dosimies uz metro.

Ekskursiju sāksim ar Kolizeju , Jums būs iespēja to apbrīnot stāvot pie tā sienām. Talāk dosimies  pa Romas imperatora ielu , pie Trevi strūklakas katram būs iespēja kaut ko ievēlēties. Nākamais apskates objekts Romas senākais templis – Panteons. Ejot pa līkumainajām Romas ieliņām, mēs   nokļūsim pie  lieliskās četru upju strūklakas Navona laukumā, un dodoties tālāk mēs nonāksim līdz Vatikāna galvenajai apskates objektam – Svētā Pētera katedrālei.

Pēc ekskursijas mēs atgriezīsimies autobusa stāvvietā ar metro, bet pēc tam ar autobusu dosimies uz viesnīcu.

Apmešanās viesnīcā Kjančano–Terme apkaimē.

Nakts viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Ekskursijas  brauciens uz Florenci (Papildmaksa par braukšanu sabiedriskajā transportā ~ 5 €).

Pēc check-out  viesnīcā  mūsu grupa dosies iepazīties ar Toskānas reģionu.

Mēs dosimies  gājēju ekskursijā pa reģiona galvaspilsētu - valdzinošo Florenci.

Tā noteikti ir skaistākā Itālijas pilsēta un muzejs zem klajas debess. Pilsēta, kurā jūtama vēstures elpa  un acu skatu mielo  arhitektūra visa savā  pilnībā. Šajā pilsētā ,nelielā platībā ,ir apkopoti tik daudz unikālu mākslas darbu, kā nekur citur pasaulē. Katram pilsētas  viesim , aizraujas elpa  skatoties uz Florences galveno dārgumu Cattedrale di Santa Maria del Fiore un Džotto zvanu torni. Sinjorijas laukumā ir iespēja savām acīm redzēt  vispazīstamāko renesanses meistaru darbus.

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Pizu (par papildus maksu : 25 eiro, iekļauta ieceļošanas nodeva).

Doties uz Pizu ir vērts , lai gājēju ekskursijas laikā iemīlētos  Pizas krītošajā zvanu torņī , kas ir ne tikai viens no vispazīstamākajām Itālijas apskates objektiem, bet arī nesalīdzināms pēc elegances un arhitektūras ansambļu skaistuma ne ar vienu no pasaules arhitektūras objektiem

Apmešanās viesnīcā Montekatini-Termā.

10. DIENA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Ekskursiju brauciens uz Venēciju (par papildus samaksu : kuģītis - 15 €, iebraukšanas nodeva - 5 €).

Šis ir noslēdzošais etaps mūsu piesātinātajā ekskursiju programmā pa Itāliju.

Venēcija... otras tādas pilsētas nav visā pasaulē. Celta uz pāļiem, pilsēta it kā lido virs lagūnas . Arhitektūras šedevri ,kurus ir veidojušas vairākas paaudzes , šajā priekš celtniecības grūtajā apvidū , kopā ar kanāliem veido neatkārtojamu  harmonisku ansambli.

Nokļūstot  līdz Venēcijai ar kuģi, mēs dosimies ekskursijā pa šīs skaistās pilsētas ielām. Mēs dosimies  pastaigā pa tik šaurām ieliņām, ka aizsniegt līdz pretējām sienām var atplešot  rokas. Ik pa brīdim mēs noklūsim uz kāda no daudzajiem tiltiņiem pāri Venēcijas kanāliem . Pilsēta apbur ar pasakainām piļu fasādēm , kas ieskauj kanālus.Pa kanālu gludo  ūdens virsmu slīdošajām gondolām un motorlaivām.Katru gadu neskaitāms skaits tūristu ierodas šeit ,lai apbrīnotu šo neatkārtojamo pilsētu. .

Brīvais laiks.

Brīvajā laikā Jums būs iespēja veikt kruīzu pa Venēcijas lagūnas salām (par papildus maksu :22 €).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, un salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano salu.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gds. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Vakarā grupa atgriezīsies no Venēcijas ostā un no turienes autobusā turpinās savu ceļojumu.

Atpakaļceļš uz Poliju . Nakts brauciens.

11. DIENA

Ierašanās Polijā, viesnīcā. Atpūta. Nakts viesnīcā.

12. DIENA

Brokastis.

Ceļš  uz Rīgu.

Ierašanās vēlu vakarā  ≈ 23:00 - 23:59

Standarta cena 444 €
Akcijas cena 344 €Ceļojumu bode | Rīga, Tallinas iela 30 | T. 29700300, 67700300