CeļojumuBode.lv
Tallinas iela 30, Rīga 29 700 300
cb@cb.lv 67 700 300Brīvdienas šarmantajā Monpeljē Dienvidfrancijā ar Crowne Plaza 4*
29.10.2030 - 31.10.2030
3 dienas

Ja jums šķiet, ka tikai Franču Rivjērā ir sakoncentrēta lielākā daļa no Francijas glamūra, tad tā ir kļūda! Mazdrusciņ uz rietumiem un tikai 11km no Vidusjūras piekrastes atrodas Monpeljē – astotā lielākā Francijas pilsēta, kurā nav nekā lieka un ļoti maz uzskatāmas globalizācijas pēdas, bet atrodams tieši tik daudz izsmalcinātības un greznības, ko nojaust var gandrīz ik solī, lai katrs ceļotājs varētu atviegloti uzelpot – jā, īsta Francija!

                    

                   Brīvdienas šarmantajā Monpeljē ar Crowne Plaza Hotel 4*

 

Tiešais lidojums Rīga - Monpeljē - Rīga
29.10.2022 Rīga 04:20 - 06.45 Monpeljē
01.11.2022 Monpeljē 23:35 - 03:50 Rīga


Lidojums - 499 Eur: Cena par tiešo lidojumu uz Monpeljē turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, dzēriens, bagāža (15 kg nododamā un 5 kg rokas)

Lidojums + Crowne Plaza 4* viesnīca - 869 Eur: Cena par tiešo lidojumu, transfēru un 3 naktis 4* viesnīcā Crowne Plaza divvietīgā istabā ar brokastīm, bufetes brokastis iebraukšanas rītā 29.10 un nakšņošanas nodoklis. Piemaksa par vienvietīgu istabu 150 EUR

Mūsdienīgā 4* viesnīca Crowne Plaza atrodas līdzās pašam pilsētas centram - Komēdijas laukums ir 500m attālumā, līdz Čarlza de Golla esplanādei un Fabrē muzejam – tikai 300m. Viesnīcas istabās pieejams viss viesiem nepieciešamais: kondicionieris/apkure, platekrāna kabeļTV, bezmaksas WI-FI, fēns, seifs, kafijas un tējas pagatavošanas piederumi. Brokastu bufetes piedāvājumu un vakariņas Vidusjūras stilā var nobaudīt viesnīcas restorānā, bet dzērienus – bārā. Viesnīcai ir arī āra peldbaseins ar sauļošanās gultām, kurš darbojas siltajā sezonā, kā arī fitnesa telpas. Noīrēto automašīnu viesnīcas stāvvietā var atstāt par papildus samaksu (bez iepriekšējas rezervēšanas)

                                 
                               Ekskursiju programma pēc izvēles
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots.


Monpeljē pilsētas ekskursija

29.10.2022  09:00 no viesnīcas (ar kājām)

Ekskursijas laikā gida pavadībā kājām izstaigāsim pilsētas centru, apskatot ievērības cienīgākos vēstures un kultūras pieminekļus – Komēdijas laukumu ar Operas ēku un Trīs grāciju strūklaku, Vecpilsētas ielas gar pilsētas Prefektūru uz Triumfa arku, Peiro dārzus jeb Peiro promenādi, St Pjēra katedrāli un Baboti jeb paliekas no XII gs. nocietinājumiem, kuri ieskāva pilsētas augstāko vietu. Ekskursijas ilgums ~ 3h.

Cena: 40 EUR

Cenā iekļauts: krieviski runājoša gada pakalpojumi

 

Ekskursija uz Seti

30.10.2022 08:30 no viesnīcas

Gida vadībā dosimies apskatīt piejūras pilsētu Seti, kura lepojas ar 12km smilšainu pludmali, kanāliem, kas krustu šķērsu caurvij pilsētu, Sant Klēras kalnu, no kura virsotnes var pārredzēt Pirineju kalnus. Pēc tam dosimies uz Marseilanu, kur nobaudīsim pusdienas austeru un vēžveidīgo audzētavā. Pēc pusdienām brauksim līdz franču pilsētai Bezjē, kur kāpsim liellaivā un apm. stundu vizināsimies pa Canal du Midi. Atpakaļceļā iegriezīsimies vīna darītavā, lai degustētu reģiona specialitāti – muskata vīnu. Ekskursijas ilgums ~ 10h.

Cena: 120 EUR

Cenā iekļauts:  transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas austeru audzētavā, liellaivas biļete

Nimes, Pont du Gard un Baux de Provence

31.10.2022 08:30 no viesnīcas

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Nīmu – “visromiskāko”pilsētu ārpus Itālijas, kas slavena ar Les Arenes – amfiteātri. Nīmā no ārpuses apskatīsim arī Maison Carree jeb t.s. Kvadrātveida māju – antīku romiešu templi, kas tiek uzskatīts par vislabāk sagalabāto templi bijušās Romas impērijas teritorijā. Ekskursijas otrajā daļā dosimies apskatīt Pont du Gard - romiešu būvēto akveduktu. Dienas noslēgumā apmeklēsim vienu no visskaistākajiem Provansas ciematiņiem Les Baux de Provence. Ekskursijas ilgums ~ 10 h.

Cena: 120 EUR

Cenā iekļauts:  transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Nīmas Arēnā

 

Arles un Aigues Mortes

01.11.2022 10:30 no viesnīcas (ekskursija noslēgsies lidostā)

Ekskursiju iesāksim ar piejūras pilsētas Arlas apskati, kuras romiešu laika vēstures pieminekļi ir iekļauti UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Pilsētā, tās dienvidu gaismas dēļ, dzīvojuši un strādājuši virkne pasaulslavenu mākslinieku – Pikasso, Gogēns, Van Gogs, Žaks Reatū, u.c. Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz dienvidiem no Arlas, kur starp Vidusjūru un Ronas upes divām ietekām atrodas Francijas lielākais mitrājs Kamarga. Ierodoties senatnīgajā pilsētā Eigesā-Mortesā, vispirms kāpsim mazā vilcieniņā, lai atklātu apkārt esošos sāls purvus. Pēc tam apskatīsim pilsētas militāro arhitektūru, kas te saglabājusies no XIII gadsimta un noslēgumā dosimies uz Monpeljē lidostu. Eksursijas ilgums ~ 10 stundas. 

Cena: 120 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, biļete braucienam ar vilcienu un ieejai Sāls muzejā

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Ceļojumu bode | Rīga, Tallinas iela 30 | T. 29700300, 67700300