29 700 300
67 700 300
Резервируй онлайн
cb@cb.lv
29 700 300

BOTSVANAS BAOBABI (Botswana Baobabs & Okavango Delta)

trip-pic
3. - 11. октябрь
9 дней | Ботсвана
Доступны свободные места
Язык - латышский
Mundus Travels
от 3 290 € Забронировать
Ceļojuma cena 3 290 €

Программа путешествия

Pavisam nedaudzi safari ceļojumi pasaulē var sacensties ar nedēļu savvaļā Botsvanas mežonīgās dabas dzīlēs. Viss ceļojums ir spilgtu iespaidu piepildīts, un savvaļas bagātīgās ainas noslēdz dabas brīnums, Viktorijas ūdenskritums. Klasiskā Āfrikas ceļojuma stils izjūtams katrā naktsmītnē!
Safari pakāpe: Klasisks (Classic)
Ceļojums bez līdzdalības
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


1. - 3. diena MOREMI [lodža Bx2 Lx2 Px3 / B=brokastis, L=launags, P=vēlās pusdienas]
Ceļojums sākas Maunas lidostā, kur pēc sagaidīšanas un īsas iepazīstināšanas kāpjam vieglajā lidmašīnā, lai dotos uz Khwai, Moremi nacionālo parku. Sagaidīs specalizētais savvaļas gids, dodamies pirmajā dzīvnieku vērošanas izbraucienā, kā beigās nonāksim naktsmītnes ekskluzīvajā džungļu lodžā. Lodža atrodas plašā koncesijas parkā ļoti tālu prom no cilvēku apmetnēm, tās tēstu baļķu platforma pārlūko pašiem savu dzeršanas vietu, atļaujot tuvu vērot lielos dzīvniekus, kas pēcpusdienās ierodas remdēt slāpes. Moremi rezervāts ir Botsvanas dārgakmens un, iespējams, labākā dzīvnieku vērošanas vieta Āfrikā. Ziemeļos no Moremi ir plaši neskarti zālaini līdzenumi ar meža joslām un bagātīgu dzīvnieku un putnu pasauli.
Dienas aizvadām dzīvnieku vērošanā, turpmāk Game Drive, braucienos ar vaļējiem 4WD džipiem Moremi NP un vienlīdz neskartajās savvaļas koncesijas platībās gar Khwai upi. Nakšņojam Khwai Elephant Pools, ekskluzīvā privātā permanento telšu lodžā. Vietējais reģistrētais Botsvanas savvaļas gids pavada grupu visos nacionālajos parkos.

4. - 5. diena SAVUTI vai ZWEI-ZWEI [mini-meru telšu apkalpota nometne BLP]
Savuti vai Zwei-Zwei. Mini meru veida komfortablas teltis, pilnībā apkalpota telšu nometne. Dodamies uz ziemeļiem no Moremi uz labi pazīstamo centrālo, Savuti daļu Chobe, Čobes NP. Lieliska vide lielajiem plēsējiem ar biežu lauvu un leopardu, ziloņu un līdzenuma lielo dzīvnieku kontaktu.
Pavadām laiku dzīvnieku vērošanas, Game Drive braucienos cauri dramatiskajiem vaļējiem līdzenumiem ar akāciju akcentiem, gar Savuti kanālu, kur redzēsim lauvas un hiēnas, tās padara Savuti apvidu par tik īpašu savvaļas virzienu. Pavadām nakti apkalpotajā telšu nometnē privātās koncesijas teritorijā, pēc pusdienām pusdienu teltī iemidzinās savannas (buša) nakts skaņas.

6. - 7. diena CHOBE NP [lodža B--)
Čobes Nacionālais parks. Tālāk pa gandrīz neapdzīvotajiem Botsvanas ziemeļiem sasniedzam kasane pilsētiņu un mūsu lodžu Čobes upes krastā. Chobe / Čobes upe ir lieliska Botsvanas ainavas daļa un ir mūsu šīs lodžas laika fokuss. Tā lēni plūst gar nacionālā parka robežu, piesaistot dažus no pašiem lielākajiem ziloņu bariem Āfrikā. Agra rīta džipu Game Drive, tad dienas vidus karsto laiku pavadām lodžas komfortā.
Pēcpusdienā pārsteigs upes kruīzs – vērot varenus ziloņu barus, kas atgriežas no ganībām remdēt slāpes.
Iespējams, tā ir aktivitāte, kas sniedz vislielāko gandarījumu Āfrikas ceļojumā, relaksēti vērot, kā nelielais vērotāju kuģītis dodas lejup pa straumi, redzot dažādus dzīvniekus atrodam savas dzeršanas vietas pa vienam un baros. Stundas līdz saulrietam paskries ātri. Pietuvojamies ziloņu bariem, tuvu redzam krokodilus un nīlzirgus, zivju ērgļus. Atgriežamies ar iespaidīgām dzīvnieku un saulrieta fotogrāfijām.
Jūsu rīcībā peldbaseins, bārs, restorāns.

8. diena VICTORIA FALLS, ZIMBABWE[lodža B--]
Viktorijas ūdenskritums, Zimbabve. Nonākuši Zimbabvē, dodamies uz ūdenskritumu. Varenais pasaules brīnums ir īsti redzams tikai no Zimbabves puses. Lielā Zambezi upe krīt 100 metrus pāri klints malai, radot iespaidīgu ainu (un skaņu). Šļakatas rada īpašu mikroklimatu lietusmežiem ap ūdenskritumu un pateicīgu vidi daudziem putniem. Vietējais gids pastaigā palīdzēs saskatīt daudz interesanta ap ūdenskritumu, līdz ar apkārtējo seno zemju pētnieku stāstiem. Viktorijas ūdenskrituma tiltu pasūtīja sers Sesils Rodss 1900. gadā, bet nenodzīvoja līdz atklāšanai. Opcija: saulrieta kuģīša izbrauciens.

9. diena VICTORIA FALLS - NOSLĒGUMS [- B--]
Viktorijas ūdenskritums, ceļojuma noslēgums. Šorīt pieejami dažādi piedzīvojumu piedāvājumi ap ūdenskritumu, un ceļojums noslēdzas. Opcijas (papildu maksa): raftings, helikoptera lidojumi pār ūdenskritumu, iespēja ‘’eņģeļa lidojumam’’ pāri aizai.
Pēc ceļojuma transfers uz lidostām (iekļauts, pasūtiet to iepriekš).


Ceļojuma cenā iekļauts:

  • ieejas maksas
  • transports - 4WD džips un vieglā lidmašīna
  • maltītes kā programmā
  • profesionāli gidi un reindžeri
Ceļojuma cena 3 290 €

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *