29 700 300
67 700 300
Резервируй онлайн
cb@cb.lv
29 700 300

Pārejam Dienvidāfriku ГАРАНТИРОВАННО

trip-pic
5. - 18. февраль
14 дней | Южно-Африканская Республика
Доступны свободные места
Язык - латышский
Mundus Travels
от 1 950 € Забронировать
Ceļojuma cena 1 950 €

Программа путешествия

Uz pārgājieniem orientēts safari ļauj izbaudīt daudzveidīgas Āfrikas ainavas un sniedz nesalīdzināmu tās kultūru pieredzi, ieskaitot skaistās Svazilendas karalistes apmeklējumu.
Aktīvas brīvdienas ar dienas gājieniem, no nesteidzīgiem līdz izaicinošiem, sagādās vienreizēju piedzīvojumu tiem, kuri mīl pārgājienus.
Starp labākajām pieredzēm ir senā zeltraču pilsēta Pilgrim's Rest, Zululandes un Krīgera dzīvnieku rezervāti un majestātiskie Drakensberga kalni.
Safari pakāpe: Sagatavotas naktsmītnes (Acommodated)
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 


1.-2. diena MPUMALANGA [lodžas namiņš/chalet Bx1 LP] (B=brokastis, L=launags, P=pusdienas)
Sākam ceļojumu Johannesburgā 06:30, dodamies uz austrumiem, uz Mpumalangu. Pēcpusdienā apmeklējam zeltraču pilsētiņu Pilgrim's Rest, tad skata vietu uz Dieva logu (God's Window), un ielokām kājas gājienā līdz Mac Mac dīķiem un uz mūsu namiņiem pie kalna kraujas.
Sākam nākamo rītu agri, mūsu pirmais garais pārgājiens ir gar Blyde upi. Tālākais teksts sekos.

3.-4. diena KRUGER PRIVATE GAME RESERVE [chalet BLP]
Pārbraucot no Zambijas uz Namībijas Caprivi joslu, mēs ceļojam divas dienas cauri dzīvniekiem bagātajiem apvidiem. Izpētām Kwando upi ar laivu un dodamies vērošanas braucienā (Game Drive) pa Mahango Dzīvnieku rezervātu.

5. diena RUNDU [chalet BL-]
Pēc rīta, kurā izbaudām putnu pārpilnību ap nometni, mūsu ceļš ved gar Kavango upi. Vietējo zāles būdas, koka griezumi un citi rokdarbi ir bieži redzams skats. Stājamies naktsmītnei lodžā upes krastā Rundu un izbaudām krāsainu saulrietu.

6.,7.-8. diena ĪTOŠAS NACIONĀLAIS PARKS (lodža BLP)
Dziļāk Namībijā sasniedzam Etosha NP, Ītošas nacionālo parku - "Lielā baltā sausā ūdens vietu". Parks ieskauj 'Etosha Pan', izžūstošo sāls ezeru. Dzeršanas vietas ir visapkārt sālsezeram un piesaista dzīvniekus. Lodža atrodas uz NP robežas, un pavadām rītus un pēcpusdienas izbraucienos dzīvnieku vērošanai / Game Drive. Baltie ziloņi ir neaizmirstams skats, bez ziloņu bariem būs arī antilopju pulki un lauvu ģimenes ap ūdens dzeršanas vietām.

9. diena BRANDBERGS (lodža BLP)
Skaistas tuksneša ainavas, virzoties uz dienvidiem, uz Brandberga kalniem.
Ugab upe parādās tikai lietus sezonā, pārējā laikā ieleja ar dramatiskām klintīm apkārt. Apmetamies sausās Ugab upes ielejas lodžā. Mežonīgajā Ugab ielejā mājo retie baltie tuksneša ziloņi. Gājiens ar vietējo gidu cauri pārakmeņojušamies mežam, redzam seno cilšu klinšu zīmējumus uz slavenās Baltās Dāmas klints Brandbergā.

10. - 11. diena SVAKOPMUNDA (viesu nams Bx2 Lx1-)
Šķērsojam piekrastes atklāto līdzenumu, dodamies uz ziemeļiem gar vientulīgo krastu uz Cape Cross milzīgo roņu koloniju (tur ir aromāti!). Tālāk uz dienvidiem atrodas Swakopmund, krasta kūrortpilsētiņa, ko ieskauj "Mēness ainavas". Brīva diena pilsētas vai krasta aktivitātēm, iespējami jūras kajaki, dune boarding / kāpu nobraucieni (pašu maksājums). Vācu koloniālā ietekme jūtama gan restorānu ēdienkartēs (pusdienas - pašu izvēle), gan arhitektūrā.

12.-13. diena NAMIBA TUKSNESIS (pastāvīgā telšu lodža BLP)
Namiba jeb Namībijas tuksnesis. Šķērsojot "Mēness ainavu", dodamies tuksnesī, augstās sarkanu smilšu kāpās baltā sāls līdzenumā.
Iesim uz Sosuvlei kāpām, izpētīsim Sesriem aizu, no mūsu lodžas, kas atrodas uz NP robežas, komforta vērosim dramatisku tuksneša saulrietu pāri pasaulē augstākajām smilšu kāpām.
Ja nevēlaties veikt pārgājienā 4 km līdz Sosuvlei kāpām, iespēja nokļūt ar 4WD auto transferu (pašu izdevumi).

14. diena VINDHUKA [viesu māja BL-]
Windhoek, galvaspilsēta Vindhuka. Draudzīga pilsēta ar Āfrikas un Eiropas kultūru harmonisku sajaukumu. Ierodamies vēlu, vakariņas restorānā (pašu izdevumi).

15. diena VINDHUKA - TŪRE BEIDZAS [- B--]
Tūre Viktorijas ūdenskritums - Vindhuka beidzas 15. dienā ~08:00 pēc brokastīm.
No Vindhukas iespējams bezmaksas transfers uz lidostu, ja izvēlaties lidojumu tai pašā dienā (pēcpusdienā).

Ceļojuma cena 1 950 €

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *