29 700 300
67 700 300
Резервируй онлайн
cb@cb.lv
29 700 300

MOZAMBIKA UN KRĪGERA PARKS, PLUDMALĒ UN SAVANNĀ (Mozambique & Kruger "Beach & Bush") ГАРАНТИРОВАННО

trip-pic
12. - 25. июнь
14 дней | Южно-Африканская Республика
Доступны свободные места
Язык - латышский
Mundus Travels
от 1 990 € Забронировать
Ceļojuma cena 1 990 €

Программа путешествия

No zulu kultūras līdz portugāļu un arābu ietekmēm Mozambikas celtnēs un garšās. No pludmalēm, lieliskas niršanas līdz lielajiem dzīvniekiem un buša pārgājieniem ar vietējo reindžeri. Naktsmītnes Mozambikā ir vienkāršas un ceļi - lēni. Šis ir nesteidzīgs, relaksējošs safari citādai dienvidu Āfrikai.

Spilgta pieredze:

  • Zululande - dzīvnieku vērošanas izbraucieni (game drives) un kultūras pārgājieni
  • Kosi Bay - snorkelēšana un kuģīša kruīzs
  • Ponta do Ouro - sastapt delfīnus
  • Inhambane, Chizavane - pludmales, snorkelēšana
  • Krīgera Nacionālais parks - game drives

Safari pakāpe: Sagatavotas naktsmītnes
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


1.-3. diena ZULULANDE (permanentu telšu lodža, 2xB=brokastis, 3xL=launags, 3xP=vēlās pusdienas)
Zululande, mājvieta karaļa Šakas Zulu apvienotajai nācijai, sniedzas no siltā Indijas okeāna pāri zaļiem pakalniem līdz Drakenberga kalnu grēdai. Pēc tikšanās izbraucam no Joburgas 06:30 pāri Highveld plakankalnei, līdz nolaižamies KwaZulu Natal, ko pazīst ar bagāto kultūru un krāšņo savvaļas dzīvnieku pasauli. Mūsu telšu lodža trim naktīm atrodas privātā dabas rezervātā (pirmā diena jārezervē pārbraucienam, toties divas nākamās pavadām mierīgā savvaļas vērošanā).
Buša dabiskais miers rīta gājienā, kam seko aizraujoša pēcpusdienas Game Drive Mkuze (Mkhuze) Dabas rezervātā. Mkuze spēlē svarīgu lomu apdraudēto melno un balto degunradžu saglabāšanā, un mūs sagaida vērošana no slēpņa virs dzeršanas vietas, kamēr degunradži dzesēs slāpes.
Trešajā dienā izpētām Hluhluve Savvaļas rezervātu (vieta, kur ziloņi vai degunradži šad tad aizšķērso piebraucamos ceļus), tad pēcpusdienā tiekamies ar apkaimes zulusiem. Apmeklējot vietējo zulu ciematu, gidi iepazīstinās ar kopienas vēsturi, kultūru un mūsdienu dzīves veidu.

4. diena KOSI LĪCIS (KOSI BAY) (namiņi B,L,-)
Kosi līča dabas rezervāts pasargā vairāku upju ietekas okeānā, mangrovju audzes, kāpu mežus un plūdmaiņu ezerus. Pēcpusdienas gājiens lejup uz ezeru, lai izpētītu neparasto ekosistēmu no laivas, no rīta - 4WD transfers uz deltas izteku.
Īpaša Kosi iezīme ir senlaicīga bēguma slazdu zveja, vienlaikus zivju slazdi veido fotogēnisku ainavu.
Iespējas peldēm, pludmales pastaigām, snorkelēšanai rifa seklajos ūdeņos. Vakariņas pēc izvēles lodžas restorānā.

5.-6. diena PONTA DO OURO - MOZAMBIKA (lodža 2xB,2xL-, divvietu istabas, peldbaseins)
Ponta do Ouro ir okeāna mīļotāju paradīze Dienvidu Mozambikā.
Spilgtākā pieredze ir pievienošanās vietējai delfīnu pētnieku komandai okeāna safari. Kopš deviņdesmito gadu sākuma veiktā izpēte liecina par apmēram 400 delfīnu klātieni līcī, 150 no tiem ir pastāvīgi iemītnieki. Paredzēti trīs laivu izbraukumi, dodot iespēju snorkelēt virs seklajiem rifiem, vērot delfīnus un vaļus no laivas, un, cerīgi, peldēt ar delfīniem, ja to aktivitātes un laika apstākļi atļaus mums doties ūdenī. Atrašanās starp savvaļas delfīniem ir vienreizējs piedzīvojums (ja laika apstākļi kavētu kādu izbraucienu, daļa no vietējā maksājuma tiks atgriezta). Pusdienas pēc izvēles vietējā restorānā.

7. diena MAPUTO (viesu nams B,L,-)
Maputo, kādreizējā Lourenco Marques, ir dabiska osta un Mozambikas ekonomiskais centrs. Kādreiz šejieni sauca par Āfrikas Rivjeru, te portugāļu un āfrikāņu kultūru saplūšana jūtama gan virtuvē, gan dzīvesveidā. Baudiet lieliskas jūras veltes vietējā restorānā (izvēle)!

8.-9. diena INHAMBANE (kempings B,L,-)
Ceļš gar Indijas Okeāna krastu, cauri mango un Indijas riekstu plantācijām uz Imhambanes pilsētu.
Iesim uz Sosuvlei kāpām, izpētīsim Sesriem aizu, vērosim dramatiskus tuksneša saulrietus pāri pasaulē augstākajām smilšu kāpām.

10. diena CHIZAVANE (casitas B,L,P)
Lodža slejas virs krasta kāpām ar varenu skatu pār apkārtējo bušu un plašo pludmali.
Brīva diena pilsētas vai krasta aktivitātēm, iespējami jūras kajaki, dune boarding / kāpu nobraucieni (pašu maksājums). Restorānos pusdienas, pašu izvēle.

11.-12. diena KRĪGERA NP (namiņi 2xB,2xL,2xP)
Spitzkop. Krāsainas tuksneša ainavas. Dodamies uz ziemeļiem gar vientulīgo krastu uz Cape Cross milzīgo roņu koloniju (tur ir aromāti!). Iekšzemē telšu nometne starp Spitzkoppe, milzīgiem granīta kupoliem, kas slejas no tuksneša smiltīm. Gājiens starp tiem.

13. diena KRĪGERA NP apgabals (lodža BLP)
Ugab Wilderness, Brandbergā apmetamies pie sausās Ugab upes, kur mīt tuksneša ziloņi. Gājiens ar vietējo gidu starp kalniem, redzam seno cilšu klinšu zīmējumus.

14. diena JOHANNESBURGA(B,--)
Dodamies bušā dzīvnieku vērošanas gājienā, lielie dzīvnieki - kājām, tad pavadoņi mūs iepazīstina ar Āfrikas buša pēdu nolasīšanas un taku zīmēm. Atgriežamies lodžā uz branču.
Ierodamies Joburgā vakarā ap 18:00, iedeguši, atpūtušies un gatavi atgriezties civilizācijā.

NB! Norādītajā ceļojuma cenā nav iekļauts vietējais maksājums 2000 randu (~100 EUR).

Ceļojuma cena 1 990 €
trip-pic

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *