ул. Таллинас 30, Рига
cb@cb.lv

ARGENTĪNA UN URUGVAJA ГАРАНТИРОВАННО

trip-pic
20. окт. - 1. ноя.
13 дней | Аргентина
Доступны свободные места
Язык - русский
Interlux Travel
от 1 468 €
1568 €
Забронировать
Pasteidzies! -100€
1 468 €
Standarta cena 1 568 €
Akcijas cena 1 468 €

Программа путешествия

*Gadījumos, kad starp avioreisiem gaidīšanas laiks pārsniedz 12 stundas, Stambulā tiek nodrošināta izmitināšana tranzīta viesnīca. Brokastis tranzīta viesnīcā tiek nodrošinātas gadījumos, ja transfers uz lidostu nav agrāks par plkst.8:00 no rīta.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

Lidojums Rīga-Stambula-Buenosairesa-Stambula-Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 23 x 40 x 55 cm)
Nododamā bagāža: līdz 30 kg
*!!!2 naktis Stambulā 4* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
8 naktis Latīņamerikā 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Grupas vadītāja pakalpojumi
Transporta pakalpojumi
Ekskursija Buenosairesā
Ekskursija Tigrā (papildus tiek apmaksāta kuģīša biļete - 15 €)
Ekskursija Colonia del Sacramento (obligāta piemaksa par prāmi)
Ekskursija Montevideo
Ekskursija uz Rančo (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete - 65 €)
Nakts Buenosairesa


1. DIENA

Tikšanās lidostā 
Lidojums Rīga-Stambula 

*Transfērs no lidostas uz 4* viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

Vakarā, pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursiju “Vakara Stambula” (piemaksa 35 €) vai transfērs uz Stambulas centru (piemaksa 25 €)

Ekskursijas laikā mēs dosimies uz Veco pilsētu, redzēsim Zilo mošeju (Sultanahmeta mošeja), hipodromu, Svētas Sofija baznīcu, Topkapi pili (ārējais apskats).

Pastaigāsimies pa Taksimas laukumu un Stambula Arbatu – Istiklal iela, kur atrodas vairāki veikali, kafejnīcas, restorāni, ielas mūzikanti un suvenīru tirgotāji. Šeit var ilgi pastaigaties un izbaudīt īsta Stambula atmosfēru.

Atgriešanas viesnīcā, atpūta.

2. DIENA

*Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.

Lidojums uz Buenosairesu .  Transfērs uz  3* viesnīcu. Atpūta.

3. DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Buenosairesā.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet virkni vēsturisku vietu, kā arī mūsdienu šīs pilsētas iedzīvotāju atpūtas un laika pavadīšanas vietas (Obelisks, Colon teātris (operas teātris), Rozā nams (valdības nams), Galvaspilsētas katedrāle, Tortoni kafejnīca, Nacionālais kongress, Lavaše laukums, Dorrego laukums, Caminito gājēju ielu, Sieviešu tiltu, Angļu torni, Sanmartina laukums, Palermo parks (rozārijs), Rekoletas kapsēta.

Sākumā dosimies uz šīs pilsētas politisko centru. Ieradīsimies vietā, kur tika dibināta Buenosairesa — vēsturisko Maija laukumu.

Tālāk dosimies uz koloniālu San Telmo rajonu ar tā bruģētām ieliņām un antikvariāta veikaliem, kur dzīvo mākslinieki. Ekskursija turpināsies La Boca rajonā ar tā gleznainām mājiņām, kur atrodas mākslinieku studijas un darbnīcas.

Tad pastaigāsimies pa Caminito ielu, lai Jūs varētu ieelpot šī vēsturiska rajona atmosfēru, kuru caurvij futbols un tango. Aizraujošā ekskursija turpināsies Purto Madero rajonā. Tad pa ceļam uz pilsētas ziemeļu daļu brauksim garām Retiro — pirmo galvaspilsētas dzelzceļa staciju, kur redzēsim Angļu torni.

Nākamā pietura ir Palermo rajons, brauksim gar milzīgiem parkiem, ezeriem un rozārijam — visu galvaspilsētas iedzīvotāju mīļāko vietu, kur var staigāt un nodarboties ar sportu.

Mūsu ekskursija beigsies Rekoletē – pilsētas prestižākajā rajonā, apmeklējot koloniālu baznīcu. Vēlāk apmeklēsim arī leģendāro kapsētu, tai skaitā Evas Peronas kapu.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

Vakarā (pēc vēlēšanās) varēsiet doties uz “Tango” šovu (ieejas biļete ~30 €).

Lieliska vieta, kur ir atjaunota 30.g. kabarē atmosfēra, ar tam laikmetam piederošo pievilcību un greznību. Programma iekļauj īstu argentīniešu tango, dzīvo mūziku orķestra izpildījumā.

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursija Tigrā.

Pilsēta atrodas Paranas upes deltā. Deltā tiekas 350 upes, straumes, kā arī kanāli, gar dažiem brauksim ar kuģīti (biļete uz kuģīti maksā 15 €, tā tiek apmaksāta atsevišķi).

Varēsim iepazīt samudžinātus kanālu tīklus, vietējo iedzīvotāju dzīvi. Apmeklēsim arī senos Eiropas airēšanas klubus ar bagātīgu vēsturi. Tad redzēsim Puerto da Frutos — ziedu un augļu tirgu, kur būs iespēja iegādāties amatnieku darbus, aplūkosim katedrāli. Brīvs laiks.

 Tālāk ekskursija programma “Nakts Buenosairesa”.

Redzēsim tās pašas pilsētas galvenās ēkas, bet ar apgaismojumu: hipodroms, planetārijs, prezidenta pils, galvenie pilsētas pieminekļi (obelisks, Sieviešu tilts, gigantiskais zieds). Atšķirībā no ekskursijas dienas laikā, neapmeklēsim pilsētas dienvidu daļu (La Boca, San Telmo), tikai pilsētas centrālo un ziemeļu daļu, pievienojot Belgrano rajonu ar vecām angļu savrupmājām.

Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis.

Ceļš uz Rančo (65 €, ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi).

Dosimies Gaučo zemē. Rančo varēsim ieturēt pusdienas – barbekjū ar atspirdzinošiem dzērieniem. Šeit redzēsim arī folkloras šovu, jāšanu zirga mugurā un pajūgā, kā arī redzēsim aizraujošos gaučo jāšanas sacensības.

Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz ostu, iekāpšana uz prāmja (piemaksa 100 € turp-atpakaļ), ceļš uz Urugvaju (~ laiks ceļā ir ~2 stundas). Ierašanās Colonia del Sacramento.  Ekskursija pilsētā.

Colonia del Sacramento pilsētu (iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā) dibināja portugāļi vairāk nekā 300 gadus atpakaļ un ilgu laiku ir bijusi par strīda priekšmetu starp Portugāli un Spāniju, līdz pat 1777. gadam, kad pilsēta pilnībā nonāca Spānijas īpašumā. Pastaigas ekskursiju sāksim ar pilsētas galveno laukumu – Plaza de Mayor. Tad apmeklēsim baznīcu, Sanpedro bastionu, varēsim uzkāpt bākā, kur no skatu torņa pavērosim pilsētas panorāmu. Turklāt visi interesenti varēs apmeklēt muzeju Azulejo, arheoloģisko un virkni citu muzeju. Tad ir brīvs laiks, kura ietvaros būs iespēja iegādāties piemiņas suvenīrus no Urugvajas, ieturēt pusdienas restorānā, patstāvīgi pastaigāties krastmalā un pilsētas ieliņās.

Ceļš Montevideo virzienā.  

Iekārtošanās *** viesnīcā, atpūta.

7. DIENA

Brokastis. Ekskursija Montevideo.

Montevideo — Urugvajas galvaspilsēta un lielākā pilsēta, kura ir dibināta 1724. gadā. Apskates ekskursijas laikā apmeklēsim visskaistākās un visinteresantākās vietas pilsētā. Mūsu ekskursija sāksies laukumā Plaza Independencia, kur ir uzstādīts piemineklis Urugvajas nacionālajam varonim — ģenerālim Hosē Artigasam, tālāk brauksim gar centrālo Montevideo ielu 18. jūlija prospekta virzienā un dosimies uz parlamenta ēku (Palacio Legislatio), kas ir viena no skaistākajām celtnēm valstī. Tālāk dosimies Cerro pakalnā, kas slejas virs pilsētas, tur atrodas citadele. Tad mūs gaida Prado rajons, tā parki un rozāriji. 20. gs. sākumā šajā rajonā aktīvi būvēja savrupmājas pēc itāļu un franču arhitektu projektiem.

Brauksim gar galveno Urugvajas stadionu - Estadio Sentenario, kur notika pirmais pasaules čempionāts futbolā. Ekskursijas beigās apmeklēsim Carrasko un Punta Gorda rajonus ar elegantiem dzīvojamiem kvartāliem un atgriezīsimies pilsētas centrālajā daļā pa Ramblas krastmalu, gar skaistām pludmalēm.

Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Pēc velēšanās ekskursija uz Punta del Este (piemaksa 59 €).

Punta del Este ir viena no populārākajām Dienvidamerikas kūrortpilsētām. Tā atrodas okeāna un Rio de la Plata upes ietekas robežā. Ekskursija sākas Montevideoun vijās gar pludmalēm un kūrortiem, kas sākumā izvedīs mūs uz Piriapolisu – vienā no senākajiem Urugvajas kūrortiem. Apmeklēsim senāko viesnīcu - Gran Hotel Argentino un uzkāpsim Sanantonio pakalnā. Turpinot braucienu, iebrauksim Punta Baženā, kur atrodas Casapueblo, slavenā mākslinieka, Karlosa Vilaro, māja. Tālāk dosimies uz Punta del Este, pilsētu, kuru dēvē par Atlantijas piekrastes pērli, pasaulē slaveno kūrortu. Izbrauksim cauri gan dzīvojamiem kvartāliem, gan gar krastmalu un pludmalēm.

Atgriešanās viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis. Brīva diena

10. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks.

Ceļš uz ostu, iekāpšana uz prāmja, došanās uz Buenosairesu. Iekārtošanās 3* viesnīcā, atpūta.

11. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Jums būs iespēja patstāvīgi izbaudīt pilsētu, doties iepirkties, apmeklēt zoodārzu vai muzejus.

~20:00 transfērs uz lidostu. Lidojums uz Stambulu (EZE-IST ~23:50 - 22:30).

12. DIENA

Ierašanās Stambulā. *Transfērs uz  4* viesnīcu, atpūta.

13. DIENA

*Brokastis. Numuriņu atbrīvošana, lidojums uz Rīgu (IST-RIX ~09:30-  11:25).


PAPILDUS EKSKURSIJAS
Ekskursija “Nakts Stambula” - 35.00€
Ekskursija uz Punta del Este - 59.00€
Biļete uz prāmi (obligāti tiek apmaksātas) Buenosairesa - Colonia del Sacramento - Buenosairesa - 100.00€
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 300.00€
Pasteidzies! -100€
1 468 €
Standarta cena 1 568 €
Akcijas cena 1 468 €
trip-pic

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *