cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига

Тур в Швейцарию

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Программа путешествия

1. diena

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta ≈ 03:30 - 04:30.

Tranzīts pa Polijas teritoriju.

Iekārtošanās 3* viesnīcā, atpūta.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Nirnberga ir moderna pilsēta ar rosīgu dzīvi un pusmiljonu iedzīvotāju. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta aicina uz pastaigām, kuru laikā vērosiet un gūsiet atklāsmes. Īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzajām omulīgajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti, kuri ir sabraukuši no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgas dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīgā puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu.

Izbraukšana uz 3* viesnīcu Francijas/Vācijas teritorijā.

3. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Reinas ūdenskritums - Cīrihe - Lucerna”.

Ekskursijas brauciens uz Reinas ūdenskritumu (papildus piemaksa - 1 €).

Reinas ūdenskrituma skaistās ainavas, dzidrās ūdens straumes, kas plūst ar neticamu ātrumu, svaigums, kas dzimst gaisā un dabas majestātiskums pārsteigs un stindzinās. Šīs ainavas ir iedvesmojušas daudzus dzejniekus un rakstniekus.

Ekskursija Cīrihē.

Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties unikālajai ainavai un arhitektūrai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm, cauri tai plūst Limmatas upe, bet abās Cīrihes ezera pusēs tā izrāda savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos aiz ezera pie apvāršņa mirdz Šveices Alpu sniegu panorāma. Brīvais laiks.

Tālāk ceļš uz Lucernu. Ekskursija Lucernā (*ziemas sezonā "vakara Lucerna").

Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā tika uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

4. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens ,,Ženēva-Veve-Montrē,,.
Tālāk brauciens uz Ženēvas ezeru. Ženēvas ezers ir tik liels, ka tam pat ir paisumi un bēgumi. Redzēsim Monblānu – visaugstāko Rietumeiropas virsotni. Tieši šajā Šveices rajonā mieru un iedvesmu meklējuši virkne aktieru, rakstnieku, dziedātāju: Odrija Hepbērna, Alēns Delons, Fredijs Merkūrijs, Čārlzs Dikenss, Hanss Kristians Andersens, I. u.c.
Ierašanās Ženēvā. Ekskursija pilsētā.

Ekskursijas laikā redzēsiet Jet d'Eau strūklaku, kas ir viens no svarīgākajiem Ženēvas simboliem. Pastaigāsieties gar Monblāna krastmalu. Tad apmeklēsiet Angļu parku un redzēsiet slaveno ziedu pulksteni, kuru veido vairāk nekā 6000 augu. Tad dosieties uz vecpilsētas centru un Sv. Pētera katedrāli. Tieši šajā katedrālē savus sprediķus lasījis slavenais reformators Žans Kalvins, pateicoties kuram Ženēvu 16gs. sāka dēvēt par protestantu Romu.
Ekskursijas laikā redzēsiiet arī viduslaiku arsenāla ēku, Rātsnama ēku, kur atrodas Ženēvas valdība un kur tika pieņemta slavenā Ženēvas Cilvēktiesību konvencija; Kārļa II kapenes-mauzoleju; viesnīcu, no kuras savā pēdējā pastaigā ir devusies Austrumungārijas imperatore Amālija Eugēnija Elizabete, kura visā pasaulē ir slavena ar vārdu Sissi.

Pastaigāsieties De La Tray parkā ar lielisku skatu laukumu un Bastionu parkā, kur atrodas piemineklis “Reformācijas siena”. Reformācijas siena - kompozīcija, kas sastāv no dažādām statujām un bareljefiem, kas ir veltīti protestantu kustības līderiem. Brīvais laiks Ženēvā.

Tālāk ceļš uz Veve.
Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim - komiķis pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.
Tālāk dosieties uz gleznainu Montrē pilsētiņu, redzēsiet viesnīcu „Montre Palace”, kurā ilgu laika periodu ir dzīvojis „Lolitas” autors, rakstnieks Vladimirs Nabokovs.

Brīvais laiks.
Jums būs iespēja redzēt Šiljonas pili, kuras drūmā vēsture esot tik ļoti saviļņojusi Baironu, ka dažu dienu laikā viņš te ir sacerējis savu slaveno poēmu “Šiljonas gūsteknis” (ieejas biļetes par piemaksu ~13.5 CHF).

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

5. diena

Brokastis.

Numuru atbrīvošana. Brauciens uz Berni.

Ekskursija Bernē.

Berne nav līdzīga nevienai citai pilsētai, tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.

Brīvs laiks. Pēc vēlēšanās, brauciens uz ūdenskritumu ieleju Interlakenā (par papildus samaksu 25 €).

Pēc Mendelsona vārdiem: “Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..."
Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā radies arī tās nosaukums, kas nozīmē “starpezeru”. Ūdens ar kristāldzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem, zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu būs iespēja skatīt savām acīm.

Pa ceļam apstāšanās pie Trimellbahas ūdenskrituma (Trummelbachfalle) (par papildus samaksu). (Ziemas periodā no 06.11. līdz 01.04.)

Izbraukšana uz 3* viesnīcu Francijas/Vācijas teritorijā.

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Vircburgu.

Ekskursija pilsētā.

Vircburga (Wurzburg) atrodas Bavārijas federālās zemes ziemeļrietumos un ir slavena ar tās arhitektūru un vīniem, bet Vircburgas rezidence ir viena no labākajām mūsdienu celtnēm baroka stilā Vācijā, kuru UNESCO ir atzinusi par Kultūras mantojumu.

Izbraukšana uz 3* viesnīcu Polijas teritorijā.

7. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vēlu naktī/agri no rīta ≈ 23:00 - 23:59.В СТОИМОСТЬ ТУРА ВКЛЮЧЕНО
  • Место в автобусе туристического класса
  • Услуги руководителя группы
  • 6 ночей в 3* отелях с завтраками (двухместное размещение)
  • Экскурсионная поездка «Женева - Веве - Монтрё»
  • Экскурсионная поездка «Рейнский водопад - Цюрих- Люцерн»
  • Экскурсия по Вюрцбургу
  • Экскурсия по Берну
  • Прогулка по Нюрнбергу

ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ РАСХОДЫ
  • Туристический налог за проживание в отеле на территории Франции и Германии - ~5,35 €/ с человека за весь тур
  • Поездка в Интерлакен - 25.00 EUR (оплата на месте)
3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas (cena vienam pieaugušajam) 388 €
Оbligātā piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 170 €

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *