ул. Таллинас 30, Рига
cb@cb.lv

Сингапур, Малайзия, Таиланд (провинция Краби) - 15 дней ГАРАНТИРОВАННО

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Программа путешествия

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Singapūra.

2. DIENA

Ierašanās Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā (1. daļa).

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci.

Brauciens uz Kualalumpūru (Malaizija).

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

4. DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Kualalumpūrā.

Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Brīvs laiks.

Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 69 €, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa).

Batu alas - Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām - skaistākais dabas piemineklis - Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.

Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Krabi provinci – iekšzemes lidojums Kualalumpūra - Krabi (lidojums Kualalumpūra-Krabi / Krabi-Singapūra – no 150 €/ no cilvēka (ieskaitot bagāžu 15 kg) – obligāta piemaksa!).

Krabi ir viena no Taizemes provincēm, kas atrodas valsts dienvidos, Andamanu jūras piekrastē. Province ir slavena ar skaistām pludmalēm, karsta klintīm, kas izslējās no ūdens, gleznainām tropiskām salām, lietus mežiem, alām.

Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

6. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens „Krabi pērles”.

Dienas sākumā mēs apmeklēsim „Tīģera alas templi”, kas ir viens no slavenākajām apskates vietām šajā provincē. Savu nosaukumu templis ir ieguvis pateicoties klintij, kura augstums ir 270 m, kas atgādina šī zvēra nagu, zem kuras templis arī atrodas. Templī ir ļoti daudz Budas un tīģeru statuju, bet vienā nelielā alas telpā ir Budas pēdas nospiedums. Bet lielāka daļa tūristu šeit nāk ne jau tempļa dēļ, bet „attīrīšanas ceļa” dēļ, kas atrodas netālu no tempļa. Tas vijas no kalna pakājes līdz virsotnei, kas atrodas 600 m augstumā. Lai uzkāptu līdz Budas statujai, jāpārvar 1237 pakāpieni, nesagatavotam cilvēkam tas parasti aizņem 30-40 minūtes. Uzkāpjot kalnā, Jūs varēsiet izbaudīt lielisku panorāmu, raugoties praktiski uz visu Krabi provinci.

Tālāk ir termālu avotu apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Avotos ir minerālvielas, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu, ūdenim ir dažādi temperatūras režīmi (no 28 līdz 45 grādiem). Pelde šajos ūdeņos palīdz mazināt stresu, uzņemt pozitīvu enerģiju un atjaunot spēkus pēc kāpiena kalnā.

Pēdējais šī maršruta pieturpunkts ir Smaragda ezera apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Ezers atrodas gleznainā teritorijā, pār kuru ir uzstādīti nelieli koka tiltiņi. Ieejot objektā, pirmais, ko redzēsim būs vēl viens ezers – Kristāla ezers ; raugoties tajā, rodas iespaids, ka lietus meži aug tieši no ezera dibena. Smaragda ezeram ir mākslīgā izcelsme. Ūdenstilpne tika piepildīta ar ūdeni, kas ir bagāts ar minerālvielām, piešķirot ūdenim satriecošu smaragdzaļu krāsu. Maz tādu cilvēku, kas varēs pretoties peldei šajā ezerā.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

8. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis.

Ekskursija Phi-Phi salās (salas ir iekļautas nacionālā parka teritorijā, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bati papildus tiek apmaksāts arī kuģītis, niršanas aprīkojuma noma - 20€)

Šī ekskursiju programma ir viena no populārākajām tūristu vidū. Mēs redzēsim Maya Bay lagūnu no Leonardo Di Caprio filmas „Pludmale”. Dosimies uz Vikingu alu – gleznainu vieta, kur dzīvo neskaitāmi daudz bezdelīgu. Pa ceļam uz nākamo salu apstāsimies, lai izbaudīt zemūdens pasakainās ainavas snorkojot. Nākamais pieturas punkts - lagūna Pile, kuru dēvē arī par mūžīgas jaunības lagūnu. Kā vēstī leģenda, katrs kurš nopeldēsies šīs lagūnas ūdeņos atgūs savu jaunību. Lagūna ir paslēpta no ziņkārīgo acīm aiz klintīm un džungļu košā zaļuma.

Mūsu ekskursijas noslēgumā dosimies uz pasakaini skaito Bambusa salu (Bamboo Island). Iespējams, ka tieši balto smilšu un neskaitāmo palmu dēļ šo vietu salīdzina ar Bounti salu no populārās reklāmas.

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta.

Nakts viesnīcā.

10. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

11. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

12. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanas piedāvājam braucienu ar kuteri uz Hong salu (piemaksa 45 €, sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu).

Hong sala arī tika filmēta un parādīta uz TV ekrāniem, jo šeit tika uzņemta filma „Džungļi” ar Sergeju Svetlakovu un Veru Brežņevu.

Pirmais apskates objekts – „Jaunības lagūna”, pastāv leģenda, ka pelde šajā lagūnā sniedz atjaunojošo efektu. Lagūna ir paslēpta no zvejnieku un tūristu acīm, lai tiktu līdz tai, jāiet cauri džungļiem un klintīm. Cita salas pusē atrodas Pelai līcis, kura krasta līnija sastāda 400 m ar tīrām baltām smiltīm.

Turpmākais ceļš ved mūs uz salu, un tuvumā tai mēs varēsim nirt. Beigās apmeklēsim pludmali ar romantisku nosaukumu Paradise.

Nakts viesnīcā.

13. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz lidostu. Lidojums uz Singapūru.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam ekskursiju „Nakts Singapūra” (papildu maksa 39 €).

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

14. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā (2. daļa).

Brīvs laiks. Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the Bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~ 226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Ceļš uz Singapūras lidostu.

Lidojums uz Rīgu.

15. DIENA

Ierašanās RīgāВ СТОИМОСТЬ ТУРА ВКЛЮЧЕНО
 • Авиаперелеты Рига - Сингапур – Рига
 • Ручная кладь весом до 8 кг
 • Багаж: до 23 кг. *Обращаем Ваше внимание, что во внутреннем перелете Куала-Лумпур-Краби-Сингапур допустимый багаж - 15 кг.
 • 12 ночей в отелях 3* с завтраками (двухместное размещение)
 • Сопровождение руководителя группы
 • Пассажирские налоги
 • Транспортное обслуживание
 • Трансфер Сингапур-Куала-Лумпур
 • Обзорная экскурсия по Сингапуру (2 части)
 • Обзорная экскурсия по Куала-Лумпур
 • Экскурсионная программа «Жемчужины Краби»
 • Экскурсия по островам Пхи-Пхи (острова принадлежат одноименному национальному парку, входные билеты оплачиваются дополнительно ~ 400 бат, также дополнительно оплачивается кораблик и аренда приспособлений для снорклинга -20 €)

ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ РАСХОДЫ
 • Не гражданам Латвийской Республики визу необходимо оформлять перед поездкой! Срок оформления визы: до 4 недель.
 • Виза в Малайзию Не гражданам Латвийской Республики - Срок оформления визы: до 4 недель, цена от 180 €
 • Не гражданам Латвийской Республики виза в Сингапур - Срок оформления визы: до 4 недель, цена от 160 €
 • Государственный сбор за проживание в отеле в Сингапуре (~ 3 € с чел/ночь)
 • В Таиланде необходимо произвести сбор за лицензию ATTA и IATA примерно 5 € с человека
 • В Тайланде принято благодарить водителей и гидов чаевыми, примерно 15 $ за весь тур
 • Туристический налог в Куала Лумпур - 10 RM (~2.3 €) /комната /ночь
 • В Сингапуре принято благодарить водителей чаевыми - 0,5 SGD в день за человека
 • Экскурсионная поездка в Куала-Селангор (Поездка на кораблике и ужин включён в цену. Входные билеты в пещеры Бату за доплату) - 69.00 EUR (оплата на месте)
 • Экскурсия Вечерний Сингапур - 39.00 EUR (оплата на месте)
 • Экскурсионная прогулка на катере к острову Хонг (остров принадлежит национальному парку, входные билеты оплачиваются дополнительно ~ 400 бат) - 45,00 EUR (оплата на месте)
3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 1 598 €
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 100 €
Obligāta piemaksa - Iekšzemes lidojums Kualalumpūra – Krabi (ieskaitot rokas bagāžu līdz 7 kg; nododamo bagāžu 15 kg) no 150 €
Ja jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu viesnīcas vienvietīgajos numuriņos 300 €
trip-pic

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *