Pārsteidzošs ceļojums pa ārzemju ceļotāju vēl neatklātajiem dabas brīnumiem un ainavām Ķīnas centrālajā un dienvidu daļā. Ceļojums ietver Ķīnas gleznaināko kalnu un dabas ainavu izlasi no Apbrīnojamā Ķīna 2 un Apbrīnojamā Ķīna 3 maršrutiem papildinātu ar pilnīgi jaunatklātām vietām. Šeit cilvēces diženie mākslas darbi kā Lielais Ķīnas mūris un Aizliegtā imperatoru pilsēta nobāl, sacenšoties ar planētas varenāko arhitektu Dabu. Tas ir jāredz, lai tam noticētu...
Lidojums Rīga – Šanhaja un Guangdžou – Rīga.
Fantastiskais, dabas veidotais brīnums Zhangjiajie apvidus, kuram pasaulē nav analoga. Te paceļas tūkstošiem smailu un garu klinšu pīlāru, kas pārsteidz ar saviem izmēriem, sasniedzot pat 370 m augstumu. Klinšu kolonnu mežs, kas mākoņu jūrā rada ilūziju, it kā klinšu salas lidotu, iedvesmojot režisoru Kameronu radīt mistisko planētu Pandoru filmā Avatars. Zhangjiajie Lielais kanjons ar pasaulē garāko un augstāko stikla tiltu, kas slejas tam pāri nodrošinot labākos skatos un savu devu adrenalīna. Apbrīnojamie Tjaņmeņa kalni ar masīvu caurumu klints sienā, Debesu vārti, līdz kuriem ved pasaulē garākais gaisa tramvajiņš, pārsteidzošais 99 serpentīnu ceļš un visbeidzot 999 pakāpienu trepes uz debesīm.
Three Natural Bridges ģeoparks – viena no Ķīnas dabas pērlēm, kur pazemes upe izgrauzusi masīvus akmens tiltus, šaurus kanjonus, aizas un alas. Wansheng akmens mežs – visdažādākie kaļķakmens klinšu veidojumi visneiedomājamākajās formās padara šo par patiesi unikālu dabas mākslas darbu! Lielākā un krāšņākā no Ķīnas alām – Zhijin Cave – pazemes valstības labirints ar vēl neredzētiem, pārsteidzošiem alu veidojumiem. Jiuodongtian pazemes aiza kur atklājas varenas akmens arkas un karsta logi saukti arī par logiem uz debesīm.
Wangxian Valley ieleja – granīta klinšu ieskauta ieleja, kuru izdaiļo pāris ūdenskritumi un dzidra, kalnu upīte, bet centrā iekārtojies fotogēnisks ciematiņš ar tiltiņiem. Gliemežu kalni – džungļiem un bambusa mežiem noaugušā augstienē izkaisīti daudzi gliemežu formas kalni visdažādākajos veidolos. Kruīzs pa romantisko Li upi – pakalni kā tūkstošgadīgi bruņrupuči iznirst aiz katra nākamā upes līkuma. Vienas no iespaidīgākajām rīsu terasēm pasaulē – Longsheng. Kolorītā garmataino Yao cilts. Izbrauciens ar bambusa plostiem pa gleznaino Yulong upi. Daoisma Jeruzaleme Longhushan jeb Drakona un Tīģera kalns – vietā, ko ķīnieši dēvē par daoisma paradīzi uz Zemes, radās vienīgā Ķīnā dzimusī reliģija. Longhushan tempļi, Ziloņa snuķa klints, kormorānu un karājošos zārku priekšnesumi. Nemirstīgo kalns jeb Huangshan mazais brālis Sangqingshan – granīta kalni ar eksotiskām priedēm, kur vērojami krāšņi saulrieti un, ja paveicas, arī mākoņu jūras fenomens. Austrumu Dieviete un 123 m augstais klinšu pīlārs – Gigantiskā Boa čūska. Antīkais Anhui provinces ciematiņš ar seno dienu auru un lielisku lauku ainavas fonu – Xidi. Huangshan jeb Dzeltenais kalns – visslavenākais Ķīnā, tas bieži parādās klasiskās ķīniešu gleznās un pastkartēs ar mākoņu jūrā slīkstošām salām.
Cave Fairland – interesanta alu sistēma, kur izskatās it kā Ēdenes dārzs būtu iekritis pazemē, Aīda valstībā! Gulong kanjona ūdenskritums ar iespaidīgu, pār aizu pārkārušos stikla platformu.