cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Lidojums Rīga – Pekina.
Ķīnas Tautas Republikas galvaspilsēta Pekina: maģiskais Debesu templis, Mao izveidotais Tjaņaņmiņa laukums, Aizliegtā pilsēta – Ķīnas pārvaldes un spēka centrs, Ķīnas imperatoru vasaras pils. Astotais pasaules brīnums Lielais Ķīnas mūris. Lidojums uz Šanhaju. Dārzu un kanālu pilsēta, Ķīnas Venēcija Sudžo. Antīkais ūdens ciemats Luzhi ar nebeidzamiem kanāliem un tiltiņiem. Šanhaja – galvenā ostas pilsēta Klusā okeāna krastā: Nefrīta Budas templis, Minu dinastijas laikā izveidotais Prieka dārzs, Austrumu pērle – trešais augstākais TV tornis pasaulē, Naņdzjinas iepirkšanās iela.
Lidojums Šanhaja – Rīga.
Pārsteidzošs ceļojums pa ārzemju ceļotāju vēl neatklātajiem dabas brīnumiem un ainavām Ķīnas centrālajā un dienvidu daļā. Ceļojums ietver Ķīnas gleznaināko kalnu un dabas ainavu izlasi no Apbrīnojamā Ķīna 2 un Apbrīnojamā Ķīna 3 maršrutiem papildinātu ar pilnīgi jaunatklātām vietām. Šeit cilvēces diženie mākslas darbi kā Lielais Ķīnas mūris un Aizliegtā imperatoru pilsēta nobāl, sacenšoties ar planētas varenāko arhitektu Dabu. Tas ir jāredz, lai tam noticētu...
Lidojums Rīga – Šanhaja un Guangdžou – Rīga.
Fantastiskais, dabas veidotais brīnums Zhangjiajie apvidus, kuram pasaulē nav analoga. Te paceļas tūkstošiem smailu un garu klinšu pīlāru, kas pārsteidz ar saviem izmēriem, sasniedzot pat 370 m augstumu. Klinšu kolonnu mežs, kas mākoņu jūrā rada ilūziju, it kā klinšu salas lidotu, iedvesmojot režisoru Kameronu radīt mistisko planētu Pandoru filmā Avatars. Zhangjiajie Lielais kanjons ar pasaulē garāko un augstāko stikla tiltu, kas slejas tam pāri nodrošinot labākos skatos un savu devu adrenalīna. Apbrīnojamie Tjaņmeņa kalni ar masīvu caurumu klints sienā, Debesu vārti, līdz kuriem ved pasaulē garākais gaisa tramvajiņš, pārsteidzošais 99 serpentīnu ceļš un visbeidzot 999 pakāpienu trepes uz debesīm.
Three Natural Bridges ģeoparks – viena no Ķīnas dabas pērlēm, kur pazemes upe izgrauzusi masīvus akmens tiltus, šaurus kanjonus, aizas un alas. Wansheng akmens mežs – visdažādākie kaļķakmens klinšu veidojumi visneiedomājamākajās formās padara šo par patiesi unikālu dabas mākslas darbu! Lielākā un krāšņākā no Ķīnas alām – Zhijin Cave – pazemes valstības labirints ar vēl neredzētiem, pārsteidzošiem alu veidojumiem. Jiuodongtian pazemes aiza kur atklājas varenas akmens arkas un karsta logi saukti arī par logiem uz debesīm.
Wangxian Valley ieleja – granīta klinšu ieskauta ieleja, kuru izdaiļo pāris ūdenskritumi un dzidra, kalnu upīte, bet centrā iekārtojies fotogēnisks ciematiņš ar tiltiņiem. Gliemežu kalni – džungļiem un bambusa mežiem noaugušā augstienē izkaisīti daudzi gliemežu formas kalni visdažādākajos veidolos. Kruīzs pa romantisko Li upi – pakalni kā tūkstošgadīgi bruņrupuči iznirst aiz katra nākamā upes līkuma. Vienas no iespaidīgākajām rīsu terasēm pasaulē – Longsheng. Kolorītā garmataino Yao cilts. Izbrauciens ar bambusa plostiem pa gleznaino Yulong upi. Daoisma Jeruzaleme Longhushan jeb Drakona un Tīģera kalns – vietā, ko ķīnieši dēvē par daoisma paradīzi uz Zemes, radās vienīgā Ķīnā dzimusī reliģija. Longhushan tempļi, Ziloņa snuķa klints, kormorānu un karājošos zārku priekšnesumi. Nemirstīgo kalns jeb Huangshan mazais brālis Sangqingshan – granīta kalni ar eksotiskām priedēm, kur vērojami krāšņi saulrieti un, ja paveicas, arī mākoņu jūras fenomens. Austrumu Dieviete un 123 m augstais klinšu pīlārs – Gigantiskā Boa čūska. Antīkais Anhui provinces ciematiņš ar seno dienu auru un lielisku lauku ainavas fonu – Xidi.  Huangshan jeb Dzeltenais kalns – visslavenākais Ķīnā, tas bieži parādās klasiskās ķīniešu gleznās un pastkartēs ar mākoņu jūrā slīkstošām salām.
Cave Fairland – interesanta alu sistēma, kur izskatās it kā Ēdenes dārzs būtu iekritis pazemē, Aīda valstībā! Gulong kanjona ūdenskritums ar iespaidīgu, pār aizu pārkārušos stikla platformu.
Nākamā grupa ne agrāk kā 2027. gadā!
Ceļojums ne tikai par Mongolijas Republikas vēsturiskajām vietām, bet arī par dabas brīnumu apdāvinātajām Iekšējās Mongolijas un Gansu provincēm Ķīnā, kas savulaik bija daļa no Lielās Mongolijas un, kur joprojām dzīvo vairāk mongoļu, kā mūsdienu Mongolijas Republikā.
Lidojums Rīga – Ulanbatora.
Mongolijas galvaspilsēta Ulanbatora: mājvieta daudziem budistu tempļiem, mongoļu valdnieku Ziemas pilij un Sukhbaatar laukumam – Mongolijas politiskajam un sabiedriskajam centram. Lielākais budistu klosteris Mongolijā un klasiskās tibetiešu arhitektūras paraugs Gandan. Izjāde ar divkupraino kamieli pa Mazā Gobi tuksneša kāpām. Bruņurupuča klints un Mongolijas kalnu ainavas Trelej nacionālajā parkā. Milzīgā, 40 m augstā Čingishana statuja, kas ātri vien kļuvusi par vienu no Mongolijas atpazīstamākajiem simboliem. Čingishana izveidotās pirmās mongoļu impērijas galvaspilsētas Karakorum drupas, kur viesojās arī slavenais itāļu ceļotājs Marko Polo. Erdene Zuu – vairākus gadsimtus impērijas garīgais un intelektuālais centrs, kā arī visvecākais un visnozīmīgākais budistu klosteris Mongolijā ar daudziem tempļiem un 108 stupām. Mongolijas pastkartīte – pa stepēm klejojoši Prževaļska zirgi Hustai nacionālajā parkā.
Lidojumi Ulanbatora – Pekina – Zhangye.
Dabas fenomens un ceļojuma kulminācija Zhangye Danxia ģeoparks - sirreāli kalni un pakalni, kas iekrāsojušies šķiet visās varavīksnes krāsās. 11. gs. Giant Buddha templis ar 34,5 m garo Gulošās Budas statuju, garāko visā Ķīnā. Klintīs kaltais templis Mati Si, kuru apmeklējis un savā grāmatā Ceļojums uz Austrumiem aprakstījis Marko Polo.
Viennozīmīgi varenākais un skaistākais diženā Gobi tuksneša posms - Badain Jaran tuksnesis Iekšējās Mongolijas provincē - smilšu Himalaji ar pasaules augstākajām kāpām, kas pārsniedz 500 m augstumā. Starp šīm masīvajām kāpām, kas apraktu pat Manhetenas debesskrāpjus, ir izkaisīti daudzi mazi baseini un ezeriņi, paverot sirreālu tuksneša ainavu. Viens no Rietumķīnas grandiozākajiem dabas veidojumiem - Dzeltenās upes Akmens mežs - izrobotu klinšu sienu un kolonnu labirints, kas nostājies ceļā Ķīnas otrai garākajai upei, liekot Huanhe mainīt savu gultni.
Iespaidīgās Dzeltenās upes Trīs aizas - visi ir dzirdējuši par Jandzi kanjoniem, bet arī otrai Ķīnas leģendārajai upei Huanhē (Dzeltenā upe) ir savas Trīs aizas ar stāvām klinšu sienām un groteskām virsotnēm - Bingling, Liujiaxia un Yanguoxia. Bingling grotas - sauktas arī par Tūkstošs Budu alām, tas ir viens no Ķīnas amatnieku un akmeņkaļu lielajiem sasniegumiem. Gansu provinces galvaspilsēta un nozīmīgs Lielā Zīda ceļa centrs - Lanzhou.
Lidojums Lanzhou – Pekina – Rīga.
Lidojums Rīga – Pekina – Rīga.
Ķīnas Tautas Republikas galvaspilsēta Pekina: maģiskais Debesu templis, Mao izveidotais Tjaņaņmiņa laukums, Aizliegtā pilsēta – Ķīnas pārvaldes un spēka centrs, Ķīnas imperatoru vasaras pils. Lielais Ķīnas mūris. Nakts vilciens uz Siaņu. Senās Ķīnas politiskā sirds Siaņa. Terakotas armija, saukta par astoto pasaules brīnumu, Lielās zoss pagoda. Hua Shan kalns – mistiska svētvieta, kur tiekas majestātiskas klintis, vēsturiski tempļi, romantika un senas leģendas. Longmen budistu alu templis ar vairāk nekā 100 000 klintīs cirstām Budas statujām un reljefiem. Slavenais Šaoliņa klosteris un kung-fu šovs. Lidojums uz Guilinu. Guilina: Ziloņa snuķa kalns, Septiņu zvaigžņu parks, Niedres flautas ala ar stalaktītiem un stalagmītiem. Kruīzs pa romantisko Li upi – ainavas, mīkstas kā samts, un pakalni kā tūkstošgadīgi bruņurupuči iznirst aiz katra nākamā upes līkuma. Vienas no iespaidīgākajām rīsu terasēm pasaulē – Longsheng. Antīkais Vēja un lietus tilts. Kolorītās dong un miao ciltis, kuras piekopj senās tradīcijas. Lidojums uz Šanhaju. Dārzu un kanālu pilsēta, Ķīnas Venēcija Sudžo. Šanhaja – galvenā ostas pilsēta Klusā okeāna krastā: Nefrīta Budas templis, Minu dinastijas laikā izveidotais Prieka dārzs, Austrumu pērle – trešais augstākais TV tornis pasaulē, Nandzjinas iepirkšanās iela.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *