cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Ja Bromo vulkāniskās ainavas Indonēzijā atgādina elli zemes virsū, tad Bali sala – paradīzi. Par Ēdenes dārzu sauktā Bali sala iekarojusi ceļotāju sirdis, pateicoties lieliskajām pludmalēm, vulkānu un rīsa terašu ainavām, senajiem hinduistu tempļiem un unikālajai kultūrai. Borneo – mītiem, nostāstiem un leģendām apvīta sala, kas pirmo eiropiešu pētnieku uzmanību piesaistīja ar galvaskausu mednieku ciltīm, bieziem mūžamežiem un endēmiskiem dzīvniekiem. Borneo turpina vilināt ceļotājus arī mūsdienās, piedāvājot klusu atpūtu prom no lielo kūrortu kņadas.
Lidojums Rīga – Denpasara (Bali).
Tanah Lot okeāna templis. Pērtiķu vērošana Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Barong deju priekšnesumi un mistiskās karaļu kapenes. Batur vulkāna un ezera ainavas. Slavenās rīsa terases. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns. 2 atpūtas dienas ****+ viesnīcā Bali. Lidojums Denpasara – Kota Kinabalu (Borneo). Kinabalu nacionālais parks, kas aptver zemeslodes senākās lietus mežu teritorijas un lepojas ar vienu no bagātākajām augu valstīm uz planētas. Pastaiga pa kalnu lietusmežu. Malaizijas Borneo ikonas un Dienvidaustrumāzijas jumta – Kinabalu kalna skati. Poring Hot Springs karstie avoti. Canopy Walkway – kokos iekārti tiltiņi, kas ļauj paskatīties uz džungļiem no cita rakursa. Sabahas štata galvaspilsēta – Kota Kinabalu. Borneo Culture Village – ciems, kur iepazīsim dažādās Borneo ciltis, to sadzīvi, arhitektūru, dejas un senās galvaskausu mednieku tradīcijas.
2 atpūtas dienas *** viesnīcā Borneo pie Klusā okeāna.
Lidojums Kota Kinabalu – Rīga.
Ceļojums, kas apvieno Dienvidtaizemes skaistākās salas un ainavas ar Singapūras un Malaizijas metropolēm un to kosmopolītisko kultūru!
Lidojums Rīga – Singapūra.
Par Lauvas pilsētu sauktā, kosmopolītiskā Āzijas metropole Singapūra: ultra modernais Garden by the Bay dārzs, Britu koloniālais centrs, China Town jeb ķīniešu pilsēta, Mazā Indija, musulmaņu rajons Arab Street. Iespēja doties neaizmirstamā piedzīvojumā – Singapūras nakts safari. Malaka – viena no vecākajām pilsētām Malaizijā, savulaik nozīmīga tirdzniecības osta, kur interesantā veidā savijas ķīniešu, portugāļu, holandiešu, britu un malaiziešu kultūras. Malaizijas galvaspilsēta Kualalumpura, kas 130 gados attīstījusies no tukšas vietas līdz vienai no modernākajām pilsētām pasaulē. Batu alas: 272 pakāpieni uz templi, kur 400 m garajās un 120 m augstajās alās lielos svētkos pulcējas ap 100 000 hinduistu. Putradžaja – Malaizijas administratīvā galvaspilsēta, kas aug un veidojas par modernu centru ar valdības ēkām.
Lidojums uz Puketu (Taizemi).
Izbrauciens ar laivu pa pastkaršu cienīgo Phang-Nga Bay līci un slavenā Džeimsa Bonda sala ar neparasto klinti kas balance uz šaura kātiņa. Brīva diena atpūtai Puketas salā. Iespēja doties uz Phi Phi salām un slaveno Maya Beach pludmali, kr filmēta slavenā filma Beach. Tha Pom dabas parks ar mangrovju mūžamežiem. Izbrauciens ar laivu pa augstu kaļkakmens klinšu ieskauto Ratchprapha ezeru Khao Sok nacionālajā parkā – viena no gleznainākajām ainavām Taizemē. Fotogēniskie Emerald Pool un Blue Pool dabas baseini – lieliska peldvieta, kas paslēpusies Taizemes lietusmežos. Wat Tham Sua (Tīģera alas) templis, kas uztupināts kalna galā ar lielisku panorāmu pār apkārtni. Džungļu ieskautie Krabi karstie avoti. Divas atpūtas dienas pie Krabi. Bŗivajā laikā iespēja doties kruīza pa salām, apmeklēt mangrovju mūžamežus, fotogēniskās, gleznainu klinšu ieskautās Railey Beach un Phra Nang Cave Beach pludmlaes.
Lidojums Puketa – Singapūra – Rīga.
Ceļojums, kas apvieno Dienvidtaizemes skaistākās salas un ainavas ar Malaizijas metropolēm un to kosmopolītisko kultūru!
Lidojums Rīga – Kualalumpura.
Malaizijas galvaspilsēta Kualalumpura, kas 130 gados attīstījusies no tukšas vietas līdz vienai no modernākajām pilsētām pasaulē. Batu alas: 272 pakāpieni uz templi, kur 400 m garajās un 120 m augstajās alās lielos svētkos pulcējas ap 100 000 hinduistu. Kameronas augstienes – senais britu kalnu kūrorts ar ūdenskritumiem un vienām no skaistākajām tējas plantācijām pasaulē. Lata Kinjang ūdenskritums. Putradžaja – Malaizijas administratīvā galvaspilsēta, kas aug un veidojas par modernu centru ar valdības ēkām.
Lidojums uz Puketu (Taizemi).
Izbrauciens ar laivu pa pastkaršu cienīgo Phang-Nga Bay līci un slavenā Džeimsa Bonda sala ar neparasto klinti kas balance uz šaura kātiņa. 2 brīvas dienas atpūtai Puketas salā. Iespēja doties uz Phi Phi salām un slaveno Maya Beach pludmali, kr filmēta slavenā filma Beach. Tha Pom dabas parks ar mangrovju mūžamežiem. Izbrauciens ar laivu pa augstu kaļkakmens klinšu ieskauto Ratchprapha ezeru Khao Sok nacionālajā parkā – viena no gleznainākajām ainavām Taizemē. Fotogēniskie Emerald Pool un Blue Pool dabas baseini – lieliska peldvieta, kas paslēpusies Taizemes lietusmežos. Wat Tham Sua (Tīģera alas) templis, kas uztupināts kalna galā ar lielisku panorāmu pār apkārtni. Džungļu ieskautie Krabi karstie avoti. 3 atpūtas dienas pie Krabi. Bŗivajā laikā iespēja doties kruīza pa salām, apmeklēt mangrovju mūžamežus, fotogēniskās, gleznainu klinšu ieskautās Railey Beach un Phra Nang Cave Beach pludmlaes.
Lidojums Krabi/Puketa – Kualalumpura – Rīga.
Borneo – mītiem, nostāstiem un leģendām apvīta sala, kas pirmo eiropiešu pētnieku uzmanību piesaistīja ar galvaskausu mednieku ciltīm, bieziem mūžamežiem un endēmiskiem dzīvniekiem. Borneo turpina vilināt ceļotājus arī mūsdienās, piedāvājot klusu atpūtu prom no lielo kūrortu kņadas.
Lidojums Rīga – Singapūra.
Lauvas pilsēta Singapūra, kuru saskaņā ar leģendu dibināja līdz ar jūras briesmoņa Merliona – pa pusei zivs, pa pusei lauvas parādīšanos. Garden by the Bay – ultra moderns parks ar lieliskiem skatiem pār pilsētu un slaveno Marine Bay Sands viesnīcu. Lidojums Singapūra  – Kota Kinabalu (Borneo). Borneo Culture Village – ciems, kur iepazīsim dažādās Borneo ciltis, to sadzīvi, arhitektūru, dejas un senās galvaskausu mednieku tradīcijas. Kinabalu nacionālais parks, kas aptver zemeslodes senākās lietus mežu teritorijas un lepojas ar vienu no bagātākajām augu valstīm uz planētas. Pastaiga pa kalnu lietusmežu. Malaizijas Borneo ikonas un DA-Āzijas jumta – Kinabalu kalna skati. Poring Hot Springs karstie avoti. Canopy walkway – kokos iekārti tiltiņi, kas ļauj paskatīties uz džungļiem no cita rakursa. Sabahas štata galvaspilsēta – Kota Kinabalu. Borneo bungu darbnīcu un bišu ferma. Rungus cilts, kuri nesā pavisam atšķirīgus tautas tērpus no citām Sabah kultūrām un dzīvo tradicionālālajās Long House iezemiešu mājās. Iespēja doties Padas upes raftingā, uz Dinawan salu un uz Sepiloku - Labuk Bay rezervātu, Borneo Saules lāču un Orangutānu centriem, kur salai endēmiskie, Borneo orangutāni tiek atgriezti džungļu vidē. 4 atpūtas dienas ****+viesnīcā Borneo pie Klusā okeāna.
2025. gada sagaidīšana Borneo salā un svētku vakariņas ar programmu viesnīcas restorānā!
Lidojums Kota Kinabalu – Rīga.
Borneo – mītiem, nostāstiem un leģendām apvīta sala, kas pirmo eiropiešu pētnieku uzmanību piesaistīja ar galvaskausu mednieku ciltīm, bieziem mūžamežiem un endēmiskiem dzīvniekiem. Borneo turpina vilināt ceļotājus arī mūsdienās, piedāvājot klusu atpūtu prom no lielo kūrortu kņadas.
Lidojums Rīga – Kota Kinabalu. (Borneo).
Mari Mari Village – ciems, kur iepazīsim dažādās Borneo ciltis, to sadzīvi, arhitektūru, dejas un senās galvaskausu mednieku tradīcijas. Kinabalu nacionālais parks, kas aptver zemeslodes senākās lietusmežu teritorijas un lepojas ar vienu no bagātākajām augu valstīm uz planētas. Pastaiga pa kalnu lietusmežu. Malaizijas Borneo ikonas un Dienvidaustrumāzijas jumta – Kinabalu kalna skati. Poring Hot Springs karstie avoti. Canopy walkway – kokos iekārti tiltiņi, kas ļauj paskatīties uz džungļiem no cita rakursa. Sabahas štata galvaspilsēta – Kota Kinabalu. Rungus cilts, kuri valkā pavisam atšķirīgus tautastērpus no citām Sabah kultūrām un dzīvo tradicionālajās Long House iezemiešu mājās. Labākais Malaizijas safari brauciens pa Sungai Kinabatangan upi, džungļos meklējot Borneo lielo piecnieku: savvaļas orangutanu, Pigmeju ziloni, degunradzi, sālsūdens krokodilu un tikai salai raksturīgo proboscis monkey jeb gardeguna mērkaķi ar reti smieklīgu sejas izteiksmi un ļoti garu, neglītu degunu. Gomantong ala – masīva pazemes zāle, kas mudž no sikspārņiem, svīres putniem un kukaiņiem.
Labuk Bay gardegunu pērtiķu rezervāta un Borneo Saules lāču centra apmeklējums, kas ir lieliska iespēja kamerās iemūžināt šos neparastos Borneo dzīvnieku pasaules iemītniekus. Rainforest Discovery Center ar gaisa tiltiem un skatu platformām virs lietusmežiem. Sepilokas Orangutanu centrs, kur salai endēmiskie Borneo orangutani tiek atgriezti džungļu vidē. Mistiskās Agop Batu Tulup alas – to nišās saglabājušies daudzi 500–900 gadus seni, grebumiem rotāti koka zārki, kuros iezemieši glabāja savus senčus. Teck Guan kakao ferma ar atsvaidzinošo ūdens kaskādi. Basalt Balung Cocos – neparasts, bazalta kolonnu lauks, caur kuru vijas gleznaina un krāčaina džungļu upe. Bukit Tengkorak (Skull Hill) jeb tulkojumā Galvaskausu kalns ir daļa no antīka vulkāna krātera un nozīmīgāka arheoloģiskā vieta Borneo salā, kur vietējie iezemieši neolīta laikmetā, pirms vairāk nekā 3000 gadiem, veidoja keramikas izstrādājumus un tirgoja tos citām tautām reģionā līdz pat 3500 km attālajai Jaunbritānijai Melanēzijā. Malaizijas Polinēzijas salas jeb Tun Sakaran Marine Park, kas ietver tropisku salu arhipelāgu Sempornas pilsētiņas apkārtnē, kas ļoti atgādina Polinēzijas salas, – šeit var atrast visu: gan vulkāniskas salas, gan gredzena tipa atolus, kristāldzidras lagūnas, mazas saliņas ar palmu birzīm, baltu smilšu strēles, kas iestiepjas Klusajā okeānā, un vienu no pasaulē labākajām snorkelēšanas un niršanas vietām. Šo noslēpumaino un tūrisma mazskarto salu arhipelāgu apdzīvo polinēziešiem radniecīgā Bajau klejotāju tauta, kuri ceļo no vienas salas uz otru un mitinās primitīvās koka būdiņās uz pāļiem, kā dēļ tos iesaukuši par jūras čigāniem. Vulkāniskā, zaļiem kalniem klātā un Polinēzijas salām tik līdzīgā Bohey Dulang sala, kur pagrūts 1 stundas kāpiens kalnā atklāj fenomenālu skatu pār arhipelāgu un gredzena formas koraļļu rifu–lagūnu, kas tik ļoti kontrastē ar tumši zilajiem Klusā okeāna ūdeņiem. Timba Timba, Sibuan un Mataking salas – Malaizijas Polinēzijas skatu kartītes. Zemūdens pasaules iepazīšana, snorkelējot Mantabuan atolā. Brīvajā laikā arī lieliskas daivinga iespējas. 3 atpūtas dienas Borneo pie Klusā okeāna. Iespēja doties ekskursijā uz eksotisko Brunejas sultanātu un tā krāšņo, zeltā dekorēto galvaspilsētu Bandarseribegavanu, kur bagātākie pasaules monarhi izpaudušies, radot Dienvidaustrumāzijas skaistākās mošejas, kā arī lielāko pili uz Zemes, kurā ietilptu 3 Versaļas pilis. Par Austrumu Venēciju dēvētā Kampung Ayer Brunejā – lielākais ūdens ciemats pasaulē. Lidojums Tawau – Kualalumpura. Malaizijas galvaspilsēta Kualalumpura, kas 130 gados attīstījusies no tukšas vietas līdz vienai no modernākajām pilsētām pasaulē. Debesskrāpju mežs, tostarp augstākie pasaulē Dvīņu torņi, lieliski saglabājušās koloniālā stila ēkas. Batu alas: 272 pakāpieni uz templi, kur 400 m garajās un 120 m augstajās alās lielos svētkos pulcējas ap 100 000 hinduistu, lai godinātu Šivu un viņa dēlu Subramandžamu.
Lidojums Kualalumpura – Rīga.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *