29 700 300
67 700 300
[email protected]
Tallinas iela 30, Rīga
CeļojumuBode.lv - rezerē savu ceļojumu internetā

Mūsu misija ir ikvienam ceļot gribētājam palīdzēt atrast viņa vēlmēm, iespējām un prasībām atbilstošākos ceļojumu piedāvājumus. Ceļošanai ir tik daudz krāsu, smaržu un garšu – mūsu uzdevums ir palīdzēt jums tās izvēlēties!

Piedāvājam ceļojumus dažādiem budžetiem – ģimenēm, draugiem, pāriem, kolektīviem vai individuāliem ceļotājiem uz galamērķiem, kur uz doto brīdi ir pietiekai augsta drošības pakāpe.

Vairāk nekā 1000 ceļojumi - dažādām gaumēm un budžetiem

Viens no plašākajiem ceļojumu piedāvājumiem vienuviet, ko organizē vairāk nekā 20 tūrisma operatoru. Izmantojiet mūsu apvienoto meklētāju, lai nebūtu jāmeklē ceļojums daudzās tūrisma aģentūrās. Kādu ceļojumu jūs šoreiz vēlaties? Atpūtu kūrortā pie okeāna vai Vidusjūras? Nedēļas tūri pa Eiropu, kruīzu vai eksotisku ceļojumu?
Salīdziniet piedāvājumus un ērti rezervējiet ceļojumu online

Draudzīgas un profesionālas konsultācijas

Grūti izvēlēties no tik plaša piedāvājuma? Jautājiet mums, ieteiksim ceļojumu, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Jums ir praktiski jautājumi? Droši jautājiet - plašāku informāciju par vīzām, bagāžas pārvadāšanu, apdrošināšanu un aktivitātēm galamērķī.

Droša ceļojumu rezevēšana

Esam drošs un stabils uzņēmums ar ilggadēju pieredzi. Regulāri veicam kvalitātes kontroli, lai novērstu tādus riskus kā: partneri, kuri bankrotē, apmāna ceļotājus vai organizē ceļojumus, balstoties uz teoriju nevis realitāti.

Mūsu komanda

Mēs – CeļojumuBode.lv komanda esam kaislīgi ceļotāji un profesionāli ceļojumu konsultanti un plānotāji, kas palīdz ikvienam ceļot gribētājam realizēt savu sapni par kvalitatīvu atpūtu. Mēs ar atbildību izturamies pret katru niansi, risku, tūristu atbildību un tiesībām ceļojuma laikā. 

Kaspars

Ceļojumu bodes dibinātājs un vadītājs

Kaspars ir pieredzējis ceļotājs ar plašu redzesloku un interesēm. Arī viņš tāpat kā citi kaislīgi ceļotāji uzskata, ka ar vienu dzīvi nepietiek, lai redzētu un izbaudītu visu kāroto. Tāpēc viņš ikvienam pasaules izzinātājam iesaka ceļojumos neplānot pārāk daudz aktivitāšu, lai varētu paspēt to baudīt, iepazīties ar citiem ceļotājiem un gūt iespējami daudz iespaidu, kaut vai pārceļojumu laikā skatoties pa lidmašīnas vai autobusa logu. Tā ir savdabīga meditācija. 
Kaspars

Judīte

Ceļojumu konsultante

Divi kontrasti – slēpošana un laiskošanās pludmalē – ir Judītes labākā atpūta kopā ar ģimeni un draugiem. Jautājiet viņai par labākajiem pludmales kūrortiem un slēpošanas trasēm. Viņa uzskata, ka katrā ceļojumā, tuvā vai tālā, ir maģija, tikai jāprot tvert mirkli un to baudīt – zvaigžņotas debesis siltā vasaras naktī, kalnu varenība vai jūras skaistums… Katram savs…

 Judtite

Una

Ceļojumu konsultante

Krustu šķērsu izceļojusi Eiropu, Una sapņo par temperamentīgās Brazīlijas un Argentīnas apskati. Una palīdzēs jums piemeklēt lielisku ceļojuma galamērķi jebkurā gadalaikā, jo katrā vietā, katrā gadalaikā un katrai aktivitātei ir sava labākā ceļojuma sezona – pagarināt vasaru, iepirkties, saīsināt ziemu, baudīt ziemas priekus, kultūru vai vēsturi… Stāstiet, kā tieši šobrīd jums kārojas!

Una