29 700 300
67 700 300
CeļojumuBode.lv - rezervē savu ceļojumu internetā
Mūsu misija ir ikvienam ceļot gribētājam palīdzēt atrast viņa vēlmēm, iespējām un prasībām atbilstošākos ceļojumu piedāvājumus. Ceļošanai ir tik daudz krāsu, smaržu un garšu – mūsu uzdevums ir palīdzēt jums tās izvēlēties!
Piedāvājam ceļojumus dažādiem budžetiem – ģimenēm, draugiem, pāriem, kolektīviem vai individuāliem ceļotājiem uz galamērķiem, kur uz doto brīdi ir pietiekai augsta drošības pakāpe.

Vairāk nekā 1000 ceļojumi - dažādām gaumēm un budžetiem

Viens no plašākajiem ceļojumu piedāvājumiem vienuviet, ko organizē vairāk nekā 20 tūrisma operatoru. Izmantojiet mūsu apvienoto meklētāju, lai nebūtu jāmeklē ceļojums daudzās tūrisma aģentūrās. Kādu ceļojumu jūs šoreiz vēlaties? Atpūtu kūrortā pie okeāna vai Vidusjūras? Nedēļas tūri pa Eiropu, kruīzu vai eksotisku ceļojumu?
Salīdziniet piedāvājumus un ērti rezervējiet ceļojumu online!

Draudzīgas un profesionālas konsultācijas

Grūti izvēlēties no tik plaša piedāvājuma? Jautājiet mums, ieteiksim ceļojumu, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Jums ir praktiski jautājumi? Droši jautājiet - plašāku informāciju par vīzām, bagāžas pārvadāšanu, apdrošināšanu un aktivitātēm galamērķī.

Droša ceļojumu rezevēšana

Esam drošs un stabils uzņēmums ar ilggadēju pieredzi. Regulāri veicam kvalitātes kontroli, lai novērstu tādus riskus kā partneri, kas bankrotē, apmāna ceļotājus vai organizē ceļojumus, balstoties uz teoriju nevis realitāti.
Mūsu komanda

Mēs – CeļojumuBode.lv komanda - esam kaislīgi ceļotāji un profesionāli ceļojumu konsultanti un plānotāji, kas palīdz ikvienam ceļot gribētājam realizēt savu sapni par kvalitatīvu atpūtu. Mēs ar atbildību izturamies pret katru niansi, risku, tūristu atbildību un tiesībām ceļojuma laikā. 

Kaspars

Ceļojumu bodes dibinātājs un vadītājs

Kaspars ir pieredzējis ceļotājs ar plašu redzesloku un interesēm. Arī viņš, tāpat kā citi kaislīgi ceļotāji, uzskata, ka ar vienu dzīvi nepietiek, lai redzētu un izbaudītu visu kāroto. Tāpēc viņš ikvienam pasaules izzinātājam iesaka ceļojumos neplānot pārāk daudz aktivitāšu, lai varētu paspēt to baudīt, iepazīties ar citiem ceļotājiem un gūt iespējami daudz iespaidu, kaut vai pārceļojumu laikā skatoties pa lidmašīnas vai autobusa logu. Tā ir savdabīga meditācija. 
Kaspars

Una

Ceļojumu konsultante

Krustu šķērsu izceļojusi Eiropu, Una sapņo par temperamentīgās Brazīlijas un Argentīnas apskati. Una palīdzēs jums piemeklēt lielisku ceļojuma galamērķi jebkurā gadalaikā, jo katrā vietā, katrā gadalaikā un katrai aktivitātei ir sava labākā ceļojuma sezona – pagarināt vasaru, iepirkties, saīsināt ziemu, baudīt ziemas priekus, kultūru vai vēsturi… Stāstiet, kas tieši šobrīd jums kārojas!

Una 

 

Anita

Ceļojumu konsultante

Vairākus gadus pavadījusi, strādājot viesnīcās Apvienotajā Karalistē un Spānijā, Anita nu pieredzes bagāta ir atgriezusies dzīvot Latvijā. Pēc viņas domām, trīs lietas, kas noteikti katram ceļotājam dzīves laikā jāredz, ir okeāns, ziemeļblāzma un tuksnesis. Anita citiem ceļiniekiem no sirds iesaka svešās zemēs komunicēt ar attiecīgās valsts vietējiem iedzīvotājiem, piemēram, ieturot maltīti kādā nomaļā kafejnīcā. Tieši tādējādi iespējams gūt pilnīgāku ieskatu valsts kultūrā, dzirdēt unikālus stāstus un, iespējams, pat iegūt jaunus draugus!

Anita

Madara

Ceļojumu konsultante

Madara ir mūsu komandas jaunākā dalībniece. Papildus profesionālajam bakalaura grādam tūrisma organizācijā un vadībā Madara ir guvusi praktisku pieredzi tūrisma nozares uzņēmumos Lietuvā un Spānijā. Viņa ir īsta piedzīvojumu meklētāja, tāpēc vislabprātāk dodas ceļojumos bez konkrēta plāna, jo tā iespējams gūt spilgtākus iespaidus un labāk pārbaudīt sevi. Katram ceļotājam Madara noteikti ieteiktu apskatīt, sajust un izbaudīt kontrastus — sniegotas kalnu virsotnes, tuksneša ainavu — un nodot sveicienus pērtiķiem džungļos.


Madara

Guna

Ceļojumu konsultante

Brīvi un spontāni ceļojumi ir īsti Gunas gaumē — viņa uzskata, ka, tieši novirzoties no plāna, ir iespējams nejauši uziet visinteresantākās vietas un iegūt atmiņā spilgti paliekošu pieredzi. Īpaši tuva Gunai ir aktīvā atpūta dabā — šajā jautājumā tieši viņa dos vislabākos padomus! Viņa ilgojas reiz nonākt Dienvidamerikā, jo tās valodas, karstasinīgās dejas un kultūra ir uzrunājusi Gunas sirdi. Citiem ceļotājiem viņa novēl vispirms apceļot savu dzimto zemi, taču reiz doties piedzīvojumos arī uz kādu citu kontinentu. Dažādība bagātina!

 Guna