Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

Par mums — CeļojumuBode.lv

Esam kaislīgi ceļotāji un pieredzējuši ceļojumu organizatori.Mēs gribam palīdzēt ikvienam ceļotgribētājam atrast viņa vēlmēm, iespējām un prasībām atbilstošākos ceļojumu piedāvājumus. Ceļošanai ir milzum daudz krāsu, smaržu un garšu — mūsu uzdevums ir palīdzēt Jums tās izvēlēties!

Vairāk nekā 1000 ceļojumu dažādām gaumēm un budžetiem

Piedāvājam ceļojumus dažādiem budžetiem: ģimenēm, draugiem, pāriem, kolektīviem vai individuāliem ceļotājiem uz galamērķiem, kur pašlaik ir pietiekami augsta drošības pakāpe.

Plaša ceļojumu izvēle

CeļojumuBode.lv ir uzticams partneris, ar kuru sadarbojas vairāk nekā 20 tūrisma operatoru. Mēs piedāvājam vienu no plašākajiem un daudzveidīgākajiem ceļojumu klāstiem Latvijā.

Individuāli ceļojumi

Ja vēlaties individuāli plānotu tuvu vai tālu ceļojumu, mūsu komanda ar lielāko prieku to izveidos, pieskaņojot to Jūsu vēlmēm, prasībām un budžetam.

Drošība un atbildība

Mēs atbildīgi izturamies pret katru niansi, risku, tūristu atbildību un tiesībām gan ceļojuma plānošanas, gan Jūsu ceļojuma laikā.

Mūsu komanda

Kaspars
Ceļojumu bodes dibinātājs un vadītājs

Kaspars ir pieredzējis ceļotājs ar plašu redzesloku un interesēm. Tāpat kā citi kaislīgi ceļotāji, arī viņš uzskata, ka ar vienu dzīvi nepietiek, lai redzētu un izbaudītu visu kāroto. Tāpēc viņš ikvienam pasaules izzinātājam iesaka ceļojumos neieplānot pārāk daudz nodarbju, lai varētu paspēt to baudīt, iepazīties ar citiem ceļotājiem un gūt iespējami daudz iespaidu, kaut vai pārbraucienu laikā skatoties pa lidmašīnas vai autobusa logu. Tā ir savdabīga meditācija.
KasparsŽanete
Ceļojumu konsultante

Katrs no mums ir izsapņojis savu ceļojumu… Žanetes bērnības sapnis bija savām acīm ieraudzīt Ņujorkas kņadu un daudzveidību. Šo sapni viņai ir izdevies īstenot, iegūstot neaprakstāmu pieredzi, kas sniedz pozitīvas atmiņas un emocijas pat visdrūmākajā dienā. Sava sapņu ceļojuma piepildījumu viņa novēl ikvienam. Žanete labprāt palīdzēs rūpīgi saplānot tā īstenošanu, piemeklējot piemērotāko viesnīcu, transportu, apskates vietas, aizraujošākās piedzīvojumu iespējas un labākās ēstuves, kur nobaudīt vietējo virtuvi! Žanete uzskata, ka īsto ceļojuma garšu var iegūt, nogaršojot turieniešu ēdienus! Nevaram nepiekrist…
Tagad Žanete ir gatava sava nākamā sapņa piepildīšanai — Tanzānijas un Madagaskaras skaistās savvaļas dabas baudīšanai —, kā arī ar lielāko prieku un aizrautību palīdzēs Jums sagatavoties Jūsu nākamajam ceļojumam.
Žanete

Agnese

Ceļojumu konsultante

Smaidīga un atsaucīga — tā kolēģi un CeļojumuBode.lv klienti raksturo Agnesi. Viņa Jums ieteiks iedzīvoties vietējo lomā, lai sajustu un izbaudītu īsto ceļojuma garšu. Sekojot Agneses padomam, Jūs noteikti redzēsiet, uzzināsiet, sajutīsiet daudz vairāk nekā parasts tūrists.
Viņasprāt, īstā ceļojumā ir jāizbauda kultūra, jāredz daba, jānogaršo ēdieni, jāparunā ar turieniešiem un noteikti jāiegādājas kāds vietējā ražojuma suvenīrs, kas vislabāk raksturo galamērķī pieredzēto.

Agnese


 

Ceļojumu konsultanti

Santa

Ceļojumu konsultante

Santas spēja atrast kopīgu valodu ar ikvienu ceļotāju ļauj izplānot ceļojumu tā, lai saglabātu īstu komforta līdzsvaru. Tas nozīmē plānu, kurā ir paredzēts laiks un vieta visām niansēm, bet pietiekami brīvu grafiku, lai neizjustu stresu un steigu.
Santai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze tūrisma nozarē. Šajā laikā viņa ir sapratusi, ka katrs ceļotājs pats vislabāk zina, ko vēlas baudīt ceļojumā, tāpēc palīdz to īstenot.
Pašas Santas īpašais ceļojums ir bijis brauciens ar auto no Grieķijas uz Latviju kopā ar draugiem. Tā bija nakšņošana teltīs, olīvu dārzos, autobusu galapunktos, kukurūzas laukos… un daudz, daudz piedzīvojumu.


Santa

 

 

Milena

Ceļojumu konsultante

Milena ir ārkārtīgi vispusīga kolēģe, kas, ja vajag, var gan nomainīt automašīnai riepu, gan ieteikt ceļotājiem ļoti sievišķīgas izklaides. Un, pats galvenais, viņas pozitīvā attieksme neļaus piedzīvot neveiksmi nevienā situācijā.
Ceļojumos Milena iesaka vienmēr iepazīt attiecīgās zemes dabas, vecpilsētas un kāda populāra tūrisma objekta šarmu.
Viņa ļoti labprāt dotos ceļojumā uz Bali, lai mīlētu, baudītu un iepazītu.


Kristiāns

Ceļojumu konsultants

Kristiānam patīk ceļot gluži kā Kristoforam Kolumbam. Viņš no ceļojuma gaida piedzīvojumu garšu, jaunus iespaidus un sajūtas, kuras citādi nebūtu iespējams baudīt. Tieši tādēļ viņš uzskata, ka ceļojumā ir jāizmanto katra sekunde. Kristiānu visvairāk ir fascinējis Lielais kanjons ASV, kura varenību viņš iesaka sajust ikvienam. Viņš noteikti ASV vēl atgriezīsies, lai īstenotu piedzīvojumiem bagātu ceļojumu, šķērsojot valsti pa leģendāro 66. ceļu.
Prasiet Kristiānam padomu, ja vēlaties baudīt piedzīvojumus, gūt daudz jaunu iespaidu, dodoties ekskursijās vai pat ekspedīcijās.