29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300
CeļojumuBode.lv - rezervē savu ceļojumu internetā
Mūsu misija ir ikvienam ceļot gribētājam palīdzēt atrast viņa vēlmēm, iespējām un prasībām atbilstošākos ceļojumu piedāvājumus. Ceļošanai ir tik daudz krāsu, smaržu un garšu – mūsu uzdevums ir palīdzēt jums tās izvēlēties!
Piedāvājam ceļojumus dažādiem budžetiem – ģimenēm, draugiem, pāriem, kolektīviem vai individuāliem ceļotājiem uz galamērķiem, kur uz doto brīdi ir pietiekai augsta drošības pakāpe.

Vairāk nekā 1000 ceļojumi - dažādām gaumēm un budžetiem
Viens no plašākajiem ceļojumu piedāvājumiem vienuviet, ko organizē vairāk nekā 20 tūrisma operatoru. Izmantojiet mūsu apvienoto meklētāju, lai nebūtu jāmeklē ceļojums daudzās tūrisma aģentūrās. Kādu ceļojumu jūs šoreiz vēlaties? Atpūtu kūrortā pie okeāna vai Vidusjūras? Nedēļas tūri pa Eiropu, kruīzu vai eksotisku ceļojumu?

Salīdziniet piedāvājumus un ērti rezervējiet ceļojumu internetā!
Mūsu komanda

Kaspars
Ceļojumu bodes dibinātājs un vadītājs

Kaspars ir pieredzējis ceļotājs ar plašu redzesloku un interesēm. Arī viņš, tāpat kā citi kaislīgi ceļotāji, uzskata, ka ar vienu dzīvi nepietiek, lai redzētu un izbaudītu visu kāroto. Tāpēc viņš ikvienam pasaules izzinātājam iesaka ceļojumos neplānot pārāk daudz aktivitāšu, lai varētu paspēt to baudīt, iepazīties ar citiem ceļotājiem un gūt iespējami daudz iespaidu, kaut vai pārceļojumu laikā skatoties pa lidmašīnas vai autobusa logu. Tā ir savdabīga meditācija.
Kaspars


Agnese

Ceļojumu konsultante

Smaidīga un atsaucīga — tā kolēģi un CeļojumuBode.lv klienti raksturo Agnesi. Viņa Jums ieteiks iejusties vietējo iedzīvotāju lomā, lai sajustu un izbaudītu īsto ceļojuma garšu. Sekojot Agneses padomam, Jūs noteikti redzēsiet, uzzināsiet, sajutīsiet daudz vairāk nekā parasts tūrists.
Viņasprāt, īstā ceļojumā ir jāizbauda kultūra, jāredz daba, jānogaršo ēdieni, jāparunā ar vietējiem un noteikti jāiegādājas kāds vietējā ražojuma suvenīrs, kas vislabāk raksturo galamērķī pieredzēto.

Agnese


 

Konsultācijas

Draudzīgas un profesionālas konsultācijas
Grūti izvēlēties no tik plaša piedāvājuma? Jautājiet mums, ieteiksim ceļojumu, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Jums ir praktiski jautājumi? Droši jautājiet - plašāku informāciju par vīzām, bagāžas pārvadāšanu, apdrošināšanu un aktivitātēm galamērķī.

Droša ceļojumu rezevēšana
Esam drošs un stabils uzņēmums ar 10 gadu pieredzi. Regulāri veicam kvalitātes kontroli, lai novērstu tādus riskus kā partneri, kas bankrotē, apmāna ceļotājus vai organizē ceļojumus, balstoties uz teoriju nevis realitāti.

CeļojumuBode.lv komanda
Mēs esam kaislīgi ceļotāji un profesionāli ceļojumu konsultanti un plānotāji, kas palīdz ikvienam ceļot gribētājam realizēt savu sapni par kvalitatīvu atpūtu. Mēs ar atbildību izturamies pret katru niansi, risku, tūristu atbildību un tiesībām ceļojuma laikā.

Ceļojumu konsultanti

Santa J.

Ceļojumu konsultante

Santas spēja atrast kopīgu valodu ar ikvienu ceļotāju ļauj izplānot ceļojumu tā, lai saglabātu īstu komforta līdzsvaru. Tas nozīmē plānu, kurā ir paredzēts laiks un vieta visām niansēm, bet pietiekami brīvu grafiku, lai neizjustu stresu un steigu.
Santai ir vairāk nekā piecu gadu pieredze tūrisma nozarē. Šajā laikā viņa ir sapratusi, ka katrs ceļotājs pats vislabāk zina, ko vēlas baudīt ceļojumā, tāpēc palīdz to realizēt.
Pašas Santas īpašais ceļojums ir bijis brauciens ar auto no Grieķijas uz Latviju kopā ar draugiem. Tā bija nakšņošana teltīs, olīvu laukos, autobusu galapunktos, kukurūzas laukos… un daudz, daudz piedzīvojumu.


Santa

 

 

Milena

Ceļojumu konsultante

Milena ir ārkārtīgi vispusīga kolēģe, kas, ja vajag, var gan nomainīt automašīnai riepu, gan ieteikt ļoti sievišķīgas izklaides ceļotājiem. Un, pats galvenais, viņas pozitīvā attieksme neļaus piedzīvot neveiksmi nevienā situācijā.
Ceļojumos Milena iesaka vienmēr iepazīt konkrētās zemes dabas, vecpilsētas un kāda populāra tūrisma objekta šarmu.
Viņa ļoti labprāt dotos ceļojumā uz Bali, lai mīlētu, baudītu un iepazītu.


Inga

Ceļojumu konsultante

Inga ir īsta dzīves un ceļojumu baudītāja. Tieši tādēļ viņai personīgi vislabāk patīk aktīvā atpūta, kur vienmēr ir vieta piedzīvojumiem un vietējo ēdienu nobaudīšanai.
Viens no Ingas krāsainākajiem piedzīvojumiem bija ceļojums uz Stambulu, kur viņa sajuta eksotisko Austrumu ritmu, smaržas, garšas un atmosfēru. Protams, Ingai izdevās arī novirzīties no tradicionālajiem tūrisma maršrutiem, ko viņa iesaka darīt ikvienam ceļotājam.
Viens no Ingas sapņiem ir ceļojums uz ASV, kur viņa vēlas apskatīt vienu no septiņiem pasaules dabas brīnumiem — Lielo kanjonu.