cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Par mums — CeļojumuBode.lv

Esam kaislīgi ceļotāji un pieredzējuši ceļojumu organizatori.

Komanda

Mēs gribam palīdzēt ikvienam ceļotgribētājam atrast viņa vēlmēm, iespējām un prasībām atbilstošākos ceļojumu piedāvājumus. Ceļošanai ir milzum daudz krāsu, smaržu un garšu — mūsu uzdevums ir palīdzēt Jums tās izvēlēties!

Piedāvājam ceļojumus dažādiem budžetiem: ģimenēm, draugiem, pāriem, kolektīviem vai individuāliem ceļotājiem uz galamērķiem, kur pašlaik ir pietiekami augsta drošības pakāpe.

Plaša ceļojumu izvēle

CeļojumuBode.lv ir uzticams partneris, ar kuru sadarbojas vairāk nekā 20 tūrisma operatoru. Mēs piedāvājam vienu no plašākajiem un daudzveidīgākajiem ceļojumu klāstiem Latvijā.

Grupu un individuāli ceļojumi

Izvēlieties kādu no daudzajiem ceļojumu piedāvājumiem no mūsu plašā klāsta. Ja vēlaties individuāli plānotu tuvu vai tālu ceļojumu, mūsu komanda ar lielāko prieku to izveidos, pieskaņojot to Jūsu vēlmēm, prasībām un budžetam.

Drošība un atbildība
Mēs atbildīgi izturamies pret katru niansi, risku, tūristu atbildību un tiesībām gan ceļojuma plānošanas, gan Jūsu ceļojuma laikā.

Kaspars

Ceļojumu bodes dibinātājs un vadītājs

Kaspars ir pieredzējis ceļotājs ar plašu redzesloku un interesēm. Tāpat kā citi kaislīgi ceļotāji, arī viņš uzskata, ka ar vienu dzīvi nepietiek, lai redzētu un izbaudītu visu kāroto. Tāpēc viņš ikvienam pasaules izzinātājam iesaka ceļojumos neieplānot pārāk daudz nodarbju, lai varētu paspēt to baudīt, iepazīties ar citiem ceļotājiem un gūt iespējami daudz iespaidu, kaut vai pārbraucienu laikā skatoties pa lidmašīnas vai autobusa logu. Tā ir savdabīga meditācija.
KasparsŽanete
Ceļojumu konsultante

Katrs no mums ir izsapņojis savu ceļojumu… Žanetes bērnības sapnis bija savām acīm ieraudzīt Ņujorkas kņadu un daudzveidību. Šo sapni viņai ir izdevies īstenot, iegūstot neaprakstāmu pieredzi, kas sniedz pozitīvas atmiņas un emocijas pat visdrūmākajā dienā. Sava sapņu ceļojuma piepildījumu viņa novēl ikvienam. Žanete labprāt palīdzēs rūpīgi saplānot tā īstenošanu, piemeklējot piemērotāko viesnīcu, transportu, apskates vietas, aizraujošākās piedzīvojumu iespējas un labākās ēstuves, kur nobaudīt vietējo virtuvi! Žanete uzskata, ka īsto ceļojuma garšu var iegūt, nogaršojot turieniešu ēdienus! Nevaram nepiekrist…
Tagad Žanete ir gatava sava nākamā sapņa piepildīšanai — Tanzānijas un Madagaskaras skaistās savvaļas dabas baudīšanai —, kā arī ar lielāko prieku un aizrautību palīdzēs Jums sagatavoties Jūsu nākamajam ceļojumam.
Žanete

Santa

Ceļojumu konsultante

Santas spēja atrast kopīgu valodu ar ikvienu ceļotāju ļauj izplānot ceļojumu tā, lai saglabātu īstu komforta līdzsvaru. Tas nozīmē plānu, kurā ir paredzēts laiks un vieta visām niansēm, bet pietiekami brīvu grafiku, lai neizjustu stresu un steigu.
Santai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze tūrisma nozarē. Šajā laikā viņa ir sapratusi, ka katrs ceļotājs pats vislabāk zina, ko vēlas baudīt ceļojumā, tāpēc palīdz to īstenot.
Pašas Santas īpašais ceļojums ir bijis brauciens ar auto no Grieķijas uz Latviju kopā ar draugiem. Tā bija nakšņošana teltīs, olīvu dārzos, autobusu galapunktos, kukurūzas laukos… un daudz, daudz piedzīvojumu.


Santa

 

Violeta

Ceļojumu konsultante

Romantiska gaisotne, dažādas kultūras, pilsētas, kalni un jūra… Ar šiem vārdiem var raksturot mūsu sirsnīgo un smaidīgo Violetu, kura katram ceļotājam iesaka to visu izbaudīt, lai ceļojums būtu izdevies! Violeta ir izbaudījusi dažādas kultūras, tāpēc katram klientam spēs atrast individuālu pieeju, lai ceļojums būtu maksimāli izdevies, katrs jautājums tiktu atbildēts.
Violeta vēlas aizceļot uz vietām, kur elpu aizrauj pasakaini skaistā daba… Protugāle un Gruzija, tās ir vietas, kur savienoties ar dabu un baudīt! Tbilisi skats uz kalniem, to ir vērts redzēt katram!
VioletaKristiāns

Ceļojumu konsultants

Kristiānam patīk ceļot gluži kā Kristoforam Kolumbam. Viņš no ceļojuma gaida piedzīvojumu garšu, jaunus iespaidus un sajūtas, kuras citādi nebūtu iespējams baudīt. Tieši tādēļ viņš uzskata, ka ceļojumā ir jāizmanto katra sekunde. Kristiānu visvairāk ir fascinējis Lielais kanjons ASV, kura varenību viņš iesaka sajust ikvienam. Viņš noteikti ASV vēl atgriezīsies, lai īstenotu piedzīvojumiem bagātu ceļojumu, šķērsojot valsti pa leģendāro 66. ceļu.
Prasiet Kristiānam padomu, ja vēlaties baudīt piedzīvojumus, gūt daudz jaunu iespaidu, dodoties ekskursijās vai pat ekspedīcijās.
Vineta

Ceļojumu konsultante

Mīlestība pret dabu un dabas baudīšanu ir kaut kas īpašs. Kad cilvēks saplūst ar dabu, var gūt pilnīgu miera sajūtu… Tā arī tiek raksturota Vineta, cilvēks, kurš katrā situācijā būs mierīgs, katru situāciju uztvers ar vēsu prātu. Bet tas nav viss, adrenalīns arī ir tuvs sirdij, tas spēj dot kaut ko fenomenālu! Tāpat kā Vinetas joki īstajā situācijā, lai tiktu uzlabota pašsajūta ikvienam.
Kā īsts dabas un brīvības baudītājs, Vineta katram iesaka reizi dzīvē ieelpot okeāna smaržu un sajust tā spēku. Katram dabas mīlim Vineta spēs atrast īpašāko piedzīvojumu, lai ieraudzītu dabas vareno spēku!Linda

Ceļojumu konsultante

Linda ceļojumos un piedzīvojumos izbaudīs katru mirkli, katru minūti, katru sekundi, viņa nebaidīsies no nezināmā un lēks iekšā jaunā piedzīvojumā, lai gūtu neaizmirstamas atmiņas! Ceļošana vienatnē nebūs šķerslis, lai iepazītu jaunas valstis, kultūras un cilvēkus. Lindai viens no neaizmirstamākajiem ceļojumiem ir uz Itāliju, kad turp devas viena, bet mājās atgriezās ar superīgu, bagātu pieredzi, atmiņām un jauniem draugiem!
Linda katram novēl pieredzēt no visa pa mazumiņam – sākot ar mierīgu atpūtu jūras krastā - Turcijā un turpinot ar pastaigu kādā tūristu piepildītā Eiropas pilsētā… Linda iesaka katram krāt savas ceļojuma atmiņas, baudīt dabu, kultūru un gardos ēdienus!

Linda
Annija

Mārketinga dizainere

Visnotaļ radoša, mākslinieciska persona. Cilvēks, kurš uz visām lietām skatīsies ar radošu pieeju. Gan ceļojumos, gan ikdienā novērtē ikdienišķo skaistumu - neatkārtojamo dabu, fenomenālo arhitektūru, dzīvniekus, priekšmetus un lietas. Šo patieso skaistumu var sastapt gan tepat Eiropā, gan tālākās zemēs, galvenais ir to novērtēt!

Annijai ir vēl daudz ko piedzīvot, izbaudīt, tomēr uzskata, ka šis ir īstais brīdis, lai sāktu krāt savu pieredzi un iegūtu jaunus iespaidus par plašo pasauli! Nekad nav par vēlu, lai kļūtu par patiesi kaislīgu ceļotāju!
Annija