cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Atsauksmes

Natālija rezervēja ceļojumu uz Portugāli. Liels paldies Ceļojumubode.lv komandai par labi organizētu ceļojumu un lielisku partneru izvēli. Atgriežoties Latvijā, konstatēju, ka Lisabonas viesnīcā, kurā apmetāmies ceļojuma laikā, esmu aizmirsusi dažas personīgās mantas. Ceļojumubode.lv pārstāvji operatīvi sazinājās ar viesnīcu un noorganizēja mantu nosūtīšanu pa pastu uz manām mājām. Prieks sadarboties ar draudzīgiem, izpalīdzīgiem un saprotošiem profesionāļiem.


Inta rezervēja ceļojumu uz Turciju. 
Paldies Jums par jauko atpūtu! Paldies par viesnīcu Rezidence Rivero! Viss bija super! Brauksim vēl kopā ar Jums!

Olga rezervēja ceļojumu uz Krētu.
Arī ceļojuma iegādes laikā viss liecināja par to, ka Celojumu bodes darbinieki savlaicīgi un kvalitatīvi pilda savus darba pienākumus. Ir laipnas atbildīgas personas, kuras atstāj tikai pozitīvu iespaidu. Katrā ziņā radās iespaids, ka jūsu komandai var uzticēties. PALDIES!!!!!

Baiba rezervēja ceļojumu uz Krētu.
Ceļojuma iegāde Ceļojumu bodē bija ļoti korekta. Saņēmu atbildes uz visiem mani interesējošiem jautājumiem gan caur e-pastu gan telefoniski. Viss notika vienkārši. Paldies!

Jānis rezervēja ceļojumu uz Spāniju. Šis bija jau 3 ceļojums, ko iegādājāmies caur celojumubode.lv, un kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka sniegtais pakalpojums ir augstā līmenī! Esam ļoti apmierināti!

Tatjana rezervēja ceļojumu uz Bulgāriju. Visu informāciju var iegūt mājas lapā, uz visiem interesējošiem jautājumiem tika atbildēts. 10 dienas pirms ceļojuma tika atsūtītas biļetes un viesnīcas vaučeri. Sniegtā informācija precīza un vieli saprotama.Viss bija operatīvi un laikā.Ceļojuma iegāde un apkalpošana pirms ceļojuma teicama. Paldies par labi veikto darbu.

Agnese rezervēja ceļojumu uz Grieķiju. Ļoti patika sadarboties ar Ceļojumu Bodi, jo tika atsūtīti piedāvājumi, kas izdevīgi klientiem. Informācijas aprite bija viegla un ātra. Ceļojumu konsultante bija ļoti atsaucīga!

Laila iegādājās ceļojumu uz Bulgāriju. 
Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību Jūsu firmai par interesanto, lieliski organizēto ceļojumu uz Ungāriju: Baradlas alas, Egeru, fantastisko vakara braucienu ar kuģīti pa Donavu, Budapeštu skatīt pasakainā nakts spuldzīšu ieskāvienos, zirgu paraugdemostrējumi ar jaukajiem ungāru jātniekiem čikošiem, īstu čigānu mūziku un protams dejot čardašu. Vēl noteikti gribu izteikt lielu paldies grupas vadītājai par tik lielas grupas saliedētību, organizētību, par jauko noskaņojumu ceļojuma laikā, par skaistiem viesnīcu nummuriniem, par laipnību! Noteikti izmantošu Jūsu firmas pakalpojumus arī nākamgad un ieteikšu saviem draugiem, paziņām.

Santa iegādājās ceļojumu uz Taizemi.
Paldies, viss ļoti patika. Noteikti ceļojumubode ir mana aģentūra nr.1. Pretīmnākoši un saprotoši, cenu piedāvajums visu biezumu maciņiem. Noteikti nākamo ceļojumu planosim pie Jums.

Ieva iegādājās ceļojumu uz Grieķiju. 
Visaugstākais novērtējums Jūsu kompānijai klientu apkalpošanā, informācija vienmēr izsmeļoša, precīza un savlaicīga. Paldies, lai veiksmīga arī turpmākā darbība!
 
Astra iegādājās ceļojumu uz Horvātiju. Vēlamies pateikties Jūsu ceļojumu firmai par jauko ceļojumu uz Trogiras rivjeru no 18.-25.aprīlim un izsakām vissirsnīgāko pateicību mūsu jaukajam gidam EGILAM par nenogurstošām rūpēm par katru no mums. Ar tādu gidu ir prieks ceļot! Viņš ir radīts šim darbam. Paldies sakām arī jaukajiem šoferīšiem, kuri ļoti profesionāli un  nenogurstoši mūs vizināja pa kalnu serpentīniem un pēdējo nakti uz mājām. 

Jāzeps iegādājās ceļojumu uz Ēģipti.
 Viss bija operatīvi un laikā. Līdz šim labākā kompānija ar ko nācies sadarboties. Mājaslapa pārskatāma un saprotama.

Raivis iegādājās ceļojumu uz Ēģipti. Viss bija ļoti ātri,saprotami.Paldies Jums!Tiekamies atkal citu reizi!

Indra iegādājās ceļojumu uz Krētu. Ceļojumu bode ir mana bode - visus savus ceļojumus esmu iegādājusies šeit. Paldies jums! Un lai veicās!!! :)

Gita iegādājās ceļojumu uz Bulgāriju. 
Visu informāciju var iegūt mājas lapā, uz visiem interesējošiem jautājumiem tika atbildēts. 10 dienas pirms ceļojuma tika atsūtītas biļetes un viesnīcas vaučeri. Ērti iegādāties ceļojumu!

Dzintra iegādājās ceļojumu uz Bulgāriju. 
Pirms ceļojuma sniegtā informācija precīza un vieli saprotama.Ceļojuma iegāde un apkalpošana pirms ceļojuma teicama. Paldies par labi veikto darbu. Atpūta bija brīnišķīga.Nākamajā gadā noteikti izvēlēsimies Jūsu firmu ceļojuma ceļojuma iegādei.


Inta iegādājās ceļojumu uz Latgali. 
Paldies par jauko un izzinošo ekskursiju tās vadītājai DAIGAI, atraktīvajiem un viesmīlīgajiem saimniekiem, kas mūs uzņēma, izklaidēja, izglītoja un gardi pabaroja un šoferītim JĀNIM  par muzikālo brauciena noslēgumu.

Aivars (63) iegādājās ceļojumu uz Krētu. 
Jau ceturto reizi izmantojam Jūsu pakalpojumus - tātad patīk. Paldies Jums!
 
Santa (32) iegādājās ceļojumu uz Krētu. Patika! Noteikti atkartoti izmantošu Jūsu pakalpojumus un arii atputas vietā atgriezīšos.

Mārīte iegādājās ceļojumu uz Turciju. 
Vienmēr pērkam Ceļojumu bodē- viss ok.

Juris (40) iegādājās ceļojumu uz Turciju. 
Ceļojumu bode ir iedeāls veids ka iegadāties ceļojumu!

Igors (37) iegādājās ceļojumu uz Hurgadu.
 Ļoti labi, gan info, gan iegādes procedūra un apkalpošanas kvalitāte.

Līga (44) iegādājās slēpošanu Austrijā.
 Viss bija korekti, laikā un saprotami. Paldies par skaisto ceļojumu! Pirmo gadu tik lēti izbraukājām (slēpošanu).:)

Dace (45) iegādājās ceļojumu uz Hurgadu. Man patīk Ceļojumu bode, tāpēc regulāri izmantoju tās pakalpojumus. Vienmēr vaučeri laikā, info gan e-pastā, gan ļoti laipni telefoniski (ja kaut kas mainās)... Paldies, ka esat! Lai turpina veikties aizvien labāk! 

Aleksandrs (44) iegādājās ceļojumu uz Bulgāriju.
 Lieliski. Jau ne pirmo gadu izmantojam Celojumubode.lv Mums tas ir ērti. Elastīgi piedāvājumi, optimālas cenas un teicama apkalpošana.
 
Jānis (31) iegādājās ceļojumu uz Ēģipti
Šis bija mans pirmais lidojums un esmu apmierināts ar visu, izvēlējos celojumubode.lv dēļ cenas un iespējas aplūkot vēlamo viesnīcu. Iesaku izvēlēties tās viesnīcas kurām ir pievienots smaidiņš, (smaidiņš apzīmē viesnīcas ar labām atsauksmēm) pats tādu izvēlējos (luna sharm-egypt) un tiešām bija viss ok. Cepuri nost Ceojumu bodei par cik šis bija mans pirmais lidojums tad jautājumu bija daudz un zvanīju bieži, bet čalis otrā pusē pacietīgi atbildēja uz maniem jautājumiem. 

Gundega iegādājās ceļojumu uz Austriju. Vispirms lielais paldies par rudens ceļojumu sarakstu, no kura izvēlējāmies braucienu uz Igaunijas pilīm un Austrijas ceļojumu. Austrijas ceļojums bija ļoti jauks - tik īsā laikā paspēt daudzko apskatīt, tas ir ko vērts. Liels paldies! 


Rihards (29) iegādājās ceļojumu uz Ēģipti. Viss ļoti patika un esmu ļoti apmierināts, Paldies. Lai Jums veicās arī turpmāk.


Līga (71) iegādājās ceļojumu uz Itāliju. Bija ļoti ērti un bez problēmām, paldies!

Agnese iegādājās ceļojumu uz Ungāriju. 
Gribeju pateikties celojuma uz Ungariju laika posma organizatoriem un ipasi soferiishiem par kvalitativi veikto darbu (gan piegadasanu laikaa, gan ari izpalidzesanu dazadas turistam intereseejosas lietaas), kaa ari gidei Skaidriitei par atsaucibu visa brauciena laikaa. Paldies ari par jauko braucienu par iespaidiem!


Priecāsimies saņemt arī Jūsu vērtējumu un iespaidus par sadarbību ar CelojumuBode.lv: Google meklētājā, novērtējot ar atzīmi: šeit vai Facebook šeit
Dace (56) iegādājās ceļojumu uz Ēģipti. Paldies Ceļojumu bodei par ērto ceļojuma iegādi un viss mums noritēja bez aizķeršanās. Vēl gribēju teikt ka ceļojumu pirkām akcijas laikā un ši cena mūs visus apmierināja.

Nadežda (53) iegādājās ceļojumu uz Turciju. Я купила горящую путёвку для себя и подруги. Это стоило очень приемлемые деньги для нас. Мне понравилось , как со мной общался оператор. Он был очень компетентен, любезен, коммуникабельный молодой человек был терпелив - у меня было много вопросов, так как я первый раз покупала по интернету путёвку. Звонила несколько раз, всегда получала исчерпывающие ответы. Мы решили, что непременно воспользуемся таким же предложением в другой раз во время следующего отпуска. 


Mārtiņš iegādājās ceļojumu pa Vidzemi.
 Liels paldies par labi organizētu atpūtu un izsakām vislielāko pateicību Jūsu profesionālajam gidam Intai. Visu brauciena laiku viņa sniedza izsmelošu un interesantu stāstu par so maršrutu.

Anastasija iegādājās ceļojumu uz Vīni. Sirsnīgs paldies par jauko celojumu uz Prāgu un Vīni! Vislielākais paldies mūsu jaukajai gidei Santai, kura nenogurstoši rūpejās par mums un darīja daudz vairāk, kā viņai pienāktos darīt. Paldies arī abiem šoferīšiem! Ar tādiem cilvēkiem ir patīkami braukt ceļojumos. Paldies arī par jauko autobusu, kurā varēja, ja ne pagulēt, tad atlaisties noteikti. Turpiniet šo kursu, Jūs esat uz pareizā ceļa, lai jums visiem veiksme arī turpmāk! Mēs vēl tiksimies!

Inga iegādājās atpūtas ceļojumu uz Turciju. Paldies Ceļojumubodei par mūsdienīgu ceļojuma izplānošanu - jūs ietaupījāt mūsu dārgo laiku un enerģjju!! Lai jums viss izdodas!!


Elita iegādājās kalnu slēpošanas ceļojumu uz Itāliju

Mums ļoti patika gan viesnīca Sole, gan iespējas slēpot Val De Sole. Pilsētiņa Male pati par sevi ir ļoti neliela, "divas ielas, trīs kafejnīcas....".
Ģimene, kas pārrauga viesnīcu ir ļoti jauka un izpalīdzīga; ļoti labs ēdiens (priekš 3 zvaigžņu viesnīcas), vakariņās plašas iespējas pamēģināt visdažādākos vietējos tradicionālos ēdienus; patiešām tikai pamēģināt, jo, ja pat tas neiegaršojas, izsalcis no vakariņām neaiziesi.  

Aiva iegādājās ceļojumu uz Šarmelšeihu. Ar ceļojumu  esam  ļoti  apmierināti. Viesnīca bija  jauka, tīra, tuvu centram. Foršs baseins, garšīgs ēdiens, laipns personāls. Izcila atpūta un izklaide vakaros ar  dejām, mūziku un šišu. Brauciet  droši, nenožēlosiet!

Inga iegādājās ceļojumu uz Berlīni. Lai arī  ceļot ar autobusu bija tomēr nedaudz grūti (sen nebiju braukusi tādus gabalus ar autobusu) tomēr visumā ceļojums ļoti patika. Viesnīcas bija ļoti jaukas. Un tajās bija viss nepieciešamais, lai justos labi pārnakšņojot. Berlīnē viesnīcas atrašanas vieta bija lieliska. Par šoferīšīem neko sliktu pateikt nevaram. Profesionaļi, kas zina savu darbu. Autobuss bija neliels, bet vietas pietika.

Vija (29) iegādājās ceļojumu uz Turciju
, CRYSTAL DE LUXE 5* viesnīca. Neko sliktu viennozīmīgi nevaru pateikt. Laika nebija, es meklēju internetā un tas bija pirmais, kas gadījās. Bija ātri un ērti.

Anna (49). Liels paldies par lieliski noorganizēto ceļojumu uz Latgali! Bija patiešām sirsnīgi, par visu padomāts, piepildīts, skaists, ģimenisks brauciens. Visiem paldies! Pasveiciniet gidi, šoferīti! Lai visiem jums laba vasara!
 
Liena (32) iegādājās ceļojumu Baltijas jūras kruīzs. Man ļoti patika, bērniem arī patika un vīram arī patika. Kopīgās emocijas ir ļoti pozitīvas. Ar transportu nekādu problēmu, gide spēja variēt par tēmu - ja tur ir ciet, tad dariet to, vēl var aiziet tur, sniegtā informācija arī okei. Es gan nezinu kāpēc es agrāk uz Search nebiju uztrāpījusi, kaut kā nebija pagadījies, gāju pa tiešo uz aģentūrām. Es skatos pēc būtības - kādu ceļojumu es gribu, nevis kura aģentūra to piedāvā. Pat svēdienā var pieteikt ceļojumu, tas ir liels pluss. Ir sevišķi tādam eksemplāram kā man, kurš visu plāno pēdējā brīdī. Ir iespējas sazvanīties un uzdot precizējošus jautājumus.


Inga (29) iegādājās ceļojumu uz Turciju
, Aventura Park 5* viesnīca. Es braucu sportot un apvidus tam bija ļoti pateicīgs - bija kur skriet un kur peldēt. Laiks bija tīri pieņemams. Bija svarīgi lai viesnīca būtu Alānijā. Mans mērķis bija skriešana un man ceļš bija pa kuru skriet un reljefs arī bija. Ja tev ir mērķis no rīta līdz vakaram gulēt pie baseina, tad vai tu guli Alānijā vai Kemerā - nav nekāda atsķirība. Transfērs bija ideāls. Tad, kad mēs uz turieni braucām ar ļoti labu busiņu un varēja redzēt ka tā meitene, kas mums stāstīja, varēja saprast ka tas darbs viņai patīk vairāk kā jebkas. Ļoti iedziļinājās, visu izstāstīja pietiekoši interesanti. Atpakaļceļā mēs savādākā kompānijā braucām un tad mazāk stāstīja, jo visi jau bīja visu iepazinuši. Lidostā pieveda klāt, lūdzu jums jāiet tur, tur, tur. Tas bija ļoti labi.

 
Laima. Tenerife ir burvīga, viesnīca Paraiso Floral jaukā vietā, auto norēt nav problēmu, bet pats galvenais - laika apstākļi - īsta vasara!
 
Judīte. Jums ir ļoti jauka mājaslapa, kurā informācija dažreiz ir aktuālāka nekā pašu tūrisma firmu mājaslapās, diemžēl mani interesējošo valsti Īriju neatradu Jūsu sarakstā. Ne jau visi latvieši dodas uz Īriju sēnes lasīt, ir jau daži, kas to uzlūko kā ļoti pievilcīgu tūrisma objektu, tādēļ gribēju lūgt ievietot Īriju jūsu mājaslapas piedāvāto valstu sarakstā, lai, gadījumā, ja kāda tūrisma firma piedāvā ceļojumu uz šo zemi, par to varētu uzzināt pie jums, nevis pārskatot visas tūrisma firmu mājaslapas. Jebkurā citā citā ziņā jūsu mājaslapa ir vienkārši lieliska! Paldies jums par to! :)


Inga (36), iegādājās ceļojumu uz Slovākiju.
 CeļojumuBodē varēja visu labi redzēt. Laiks mani apmierināja, cena man apmierināja un līdz ar to es arī internetā pasūtīju. Diezgan daudz CeļojumuBodē tika piedāvāts, arī firmas dažādas un ne tikai autobusu tūres. Tur arī bija arī lidojumi. Es daudz visu pārstaigāju pāri, apskatījos. Man patika moments, ka varēja uzlikt cena no - līdz un tad man parādīja visu, ko tajā laikā piedāvā. 

 

Vija, iegādājās ceļojumu uz Ēģipti. Man ļoti gribējās uz Ēģipti aizbraukt. Es vienkārši internetā kaut kā uzgāju uz CeļojumuBodi. Es nezinu kādā portālā es skatījos un man parādījās uzreiz. Izleca ārā. Es sāku pētīt. Mani tā cena piesaistīja. Par tādu varētu aizbraukt. Sataisoties ātri un izdomājot.


Vita (45), iegādājās ceļojumu uz Vīni, Bratislavu un Budapeštu. 
Mēs vienkārši nebijām nekur ļoti ļoti ilgi ar vīru braukuši un vienā vakarā piesēdāmies pie kompjūtera un būtībā fiksi un ātri atradām Ceļojumubodi. Meklējām, ko var piedāvāt. Mēs paņēmām vienu tūrīti, otru tūrīti, mēs gribējām arī pavisam citu ceļojumu. Mēs gribējām Franciju. Bija arī ļoti laipna meitene. Atzvanīja, ja tur bija kādas izmaiņas. Un pilnīgi nekādas problēmas. Bija ļoti ok.


Evija (36)
, iegādājās ceļojumu uz Taizemi. Nebija nekur jāiet. Man tas iešanas process ir grūts, grūti ar noparkošanos. Braukšana uz centru. Ceļojumubode iepriecināja, jo līdz šim nebija tāds pakalpojums nekur redzēts. Es to atradu pilnīgi nejauši. Līdz šim man bija sadarbība ar tūrisma aģentūru bet viņi atkal ir pārvākušies uz man ārkārtīgi neizdevīgu vietu, kur nevar piebraukt un nevar apstāties. Līdz ar to man ir jāsāk pārdomāt savi plāni. Man tiešām bija ļoti patīkami tas viss.


Dzintars (37)
, iegādājās ceļojumu uz Franciju. Nekādas problēmas nebija. Caur internet banku – ērti. Viss ir ļoti labi paskaidrots un viss ir baigi saprotami un atbilst patiesībai. Man katrā ziņā viss bija ļoti saprotams un skaidrs.


Tatjana (30)
, iegādājās ceļojumu uz Igauniju. Internetā es pati jau zinu, ko es gribu un eju uz to. Ofisā stāsta visādus nevajadzīgus piedāvājumus.


Elita (50)
, iegādājās ceļojumu uz Itāliju. Ļoti normāli bija. Mēs piektdien izdomājām un pirmdien jau pirkām biļeti. Es tagad ļoti sen parastajā tūrisma birojā neesmu bijusi. Es domāju, ka vispār caur internetu ir ērtāk. Var no mājas visu izlasīt, visu izpētīt.