29 700 300
67 700 300
[email protected]
Tallinas iela 30, Rīga

Ceļojumi novembra brīvdienās! Izmantojiet savas novembra brīvdienas, lai dotos kādā aizraujošā tuvā vai tālā ceļojumā! Novembris ir lielisks laiks, lai ceļotu kopā ar ģimeni vai draugiem. Uzziniet no mūsu ceļojuma konsultantiem par šī gada aktuālākajiem ceļojumiem novembra brīvdienās.

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Valsts: Vācija
DINAMISKĀ BERLĪNE
Izklaide ikvienai gaumei!
BERLĪNE – AQUA DOM – SANSUSĪ PILS KOKPLEKSS– MUZEJU SALA – TIRDZNIECĪBAS CENTRS A 10 – ŪDENS PARKS TROPICAL ISLANDS RESORT
17.11. – 20.11.2017.
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 250 
Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Varšava – Veļička: Veļičkas sāls raktuves, pazemes ezeri – Кrakova – Zakopane – Augstie Tatri: Gubalawka virsotne, “Terma Białka” termālie avoti – Čenstohova: Jasna Gora klosteris - Varšava
Eiropas vecāko pilsētu Kadisu pirms trim tūkstošiem gadu gadiem dibināja feniķiešu jūrnieki, kuri apzinājās šīs vietas lielisko izvietojumu kuģošanai ērta līča krastā, netālu no Atlantijas okeāna un Vidusjūras šaurā savienojuma - Gibraltāra.
Leģendas dibinātāja godā iecēlušas Hēraklu, kurš te uzstādījis slavenos „Herkulesa stabus” – vietu, aiz kuras pasaule beidzas un tālāk kuģot nedrīkst. Tam gan neticēja slavenais Spānijas koloniālās impērijas veidošanas aizsācējs Kolumbs, kurš no šīs piekrastes devās savā otrajā un ceturtajā braucienā uz Jauno pasauli, lai atpakaļ atvestu zelta un dārglietu kravas. 
Karaliskā Polija
Varšava – Krakova – Veļička – Zakopane un Augstie Tatri - Čenstohovā
Izbraukšanas datums: 17.11.2017 (4 dienas/visas naktis viesnīcās)
Valsts: Polija
KRAKOVA, ZAKOPANE UN AUGSTIE TATRI
VARŠAVA – KRAKOVA – VEĻIČKA SĀLSRAKTUVES – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI – TERMĀLAIS BASEINS - ČENSTOHOVA
17.11. - 20.11.2017. 
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena : € 192. 
UNGĀRIJA - SVĒTKU BRĪVDIENAS
NOSVINIET SVĒTKUS DODOTIES NELIELĀ
CEĻOJUMĀ UZ UNGĀRIJU, SASILDIETIES TERMĀLAJOS MINERĀLŪDENS
BASEINOS, IZGARŠOJIET UNGĀRU VĪNUS, UN APSKATIET EIROPAS PĒRLI -
UNGĀRIJAS GALVASPILSĒTU BUDAPEŠTU!
17.11.2017. – 20.11.2017.
4 dienas
Ceļojuma cena: € 129.00
Valsts: Polija
ZIEMEĻPOLIJAS VILINĀJUMS
VILKU MIDZENIS – BUNKURI GERLOŽAS MEŽOS -
SV. LIPKA – MALBORKAS PILS – GDAŅSKA – SOPOTA – OLŠTINA AUGUSTOVA - AUGUSTOVAS KANĀLI
17.11. – 19.11.2017.
3 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 165. 
Atpūta 4* viesnīcā Golebiewski ar neierobežotu akvaparka apmeklējumu, vakariņām, brokastīm, diskotēku un nelielu iepirkšanos!
27. - 28. maijs, 2017. gads
28. - 29. oktobris, 2017. gads Skolēnu rudens brīvlaikā!
18. - 19. novembris, 2017. gads Latvijas Valsts svētkos!
23.06.2017 brauciens GARANTĒTS
Ļubļina – lielākā un attīstītākā pilsēta Vislas upes austrumu krastā. Ļubļinas Vecpilsēta iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā, Krakovas vārti kā pilsētas simbols, Sv.Trīsvienības baznīca un pārsteidzošā Ļubļinas pils. Pastaiga pa vecpilsētas šaurajām ieliņām. Zamošča- celta 16.gs. un ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pilsēta tika celta kā pilsēta cietoksnis kancleram Janam Zamoiskim. Zamošču sāka celt klajā laukā stingri pieturoties detalizētam plānam. Zamoisku pils- vienu no bagātāko Polijas magnātu rezidencēm, kas ir lieliski saglabājusies līdz mūsdienām.
Brīvdienas Varšava
Varšava – Toruņa – Komplekss Lazienki - Kopernika zinātnes centrs
Izbraukšanas datums: 18.11.2017. (3 dienas / 2 naktis viesnīcā)
Iepazīsti pilsētas - Ziemeļu pērles - izklaidējošā un patīkamā kruīza braucienā! Unikālie Helsinki, majestātiskā Stokholma un viduslaiku Tallina Tevi neatstās vienaldzīgu tāpat kā laiski cēlā slīdēšana ar prāmi pa Baltijas jūru!
Parma ir galvaspilsēta Itālijas ziemeļu reģionam un provincei, kuras ražojumus pazīst ikviens. Katrs ir dzirdējis par Parmas šķinķi un sieru, par Verdi un Lambordžini.
Parma ir turīga un kopta provinces pilsēta, kuras gandrīz 200000 labi ģērbti iemītnieki svētdienās sēž mājīgās kafejnīcās jeb ar velosipēdiem pārvietojas pa no automašīnām atbrīvoto pilsētas centru un kuru galvenā nodarbošanās ir pasaulslavenu lauksaimniecības produktu ražošana.
Uz Parmu dodas gardēži un kulinārijas speciālisti, lai nobaudītu 10 mēnešus īpašos apstākļos glabāto prošuto – cūkgaļas šķiņki vai kulatello – vītināto fileju, kuras kilograms maksā veselu bagātību, parmezano sieru, kas vismaz 18 mēnešus gaida savu nogaršotāju vai apkārtnes mežos atrastās slavenās sēnes – baltās trifeles.
Bet ne jau tikai vēdera prieku baudītāji apciemo Parmu!
Te atrodas viena no vecākajām Itālijas universitātēm. Šeit ir lieliska opera, kur sevišķi labi skan Parmas slavenākā dēla Džuzepes Verdi mūzika. Te ir interesants muzejs, kas ar sevišķu rūpību savācis visu, kas saistās vai piederējis Napoleona otrajai sievai Parmas hercogienei Marijai- Luīzei. Te būs ko apskatīt arī Itālijas lauku ainavu mīļotājiem, kuriem jāpasper tikai daži soļi aiz pilsētas robežām.
POLIJA - PĒC ŪDENSPRIEKIEM UN POĻU LABUMIEM UZ BELOSTOKU
AICINĀM SEVI MAZLIET PALUTINĀT UN SVĒTKU
BRĪVDIENĀS DOTIES UZ BELOSTOKU, LAI BAUDĪTU ŪDENSPRIEKUS ATRAKCIJU
PARKĀ “TROPIKANA”, REDZĒTU PILSĒTU UN MAZLIET IEPIRKTOS!
PIEDĀVĀJUMA CENĀ IETILPST BROKASTIS, VAKARIŅAS UN ŪDENS PARKA
APMEKLĒJUMS.
18.11.2017. – 19.11.2017.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 119.00

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!