cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Kalnu slēpošana

Kalnu slēpošana aktuālākajos ziemas sporta veidu kūrortos Eiropā – Itālijā, Andorā, Francijā un Slovākijā. Piedāvājam plašas iespēju un cenu variācijas – no ekonomiskās klases līdz luksusa viesnīcām, viesu mājām vai apartamentiem ar bezmaksas SPA, sporta zāli un citām aktivitātēm. Mūsu piedāvātie kalnu slēpošanas ceļojumi iekļauj pārlidojumu, izvēlēto viesnīcu, ēdināšanas veidu (brokastis/vakariņas), un gandrīz visi piedāvājumi iekļauj arī bezmaksas transfēru un slēpju pārvadāšanu.

Itālijā Francijā Andorā
Livigno 2900
Dolomiti Campiglio 2580
Val Di Fiemme 2388
Val Di Fassa 2630
Les 3 Vallees 3230
La Plagne 3250
Les 2 Alpes 3600
Grandvalira 2640
Vallnord 2560Kalnu slēpošana Austrijā. Izbaudi lieliski sagatavotas trases un neaizmirstamas apres ski ballītes! Izvēlieties savām prasībām atbilstošāko viesnīcu no ekonomiskām 2* viesnīcām bez ēdināšanas līdz komfortablām 5* viesnīcām ar spa centru, kinozāli u. c. Cenā ir iekļauts lidojums, nododamā un slēpju bagāža, transfērs ceļojuma galamērķī no lidostas un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā ar norādīto ēdināšanu.

Kalnu slēpošana Itālijas, Austrijas, Francijas, Andoras kūrortos ar tiešajiem reisiem no Rīgas

Slēpošana Slovākijā (ar autobusu)

Vai kalnu slēpošana ir jūsu gaumē? Sazinieties ar mums – palīdzēsim jums piemeklēt labāko vietu un laiku, lai to baudītu!