cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Pēdējā brīža piedāvājumi

Vai ir pienācis pēdējais brīdis pirms atvaļinājuma? Dažkārt pēdējā brīža ceļojumi piedāvā īstas pērles – pārlidojumu, viesnīcu un transfēru ar atlaidi līdz pat 60 %.

Pēdējā brīža ceļojumi ir jūsu iespēja izvēlēties zemākās cenas ceļojumus un doties ceļā jau pēc pāris dienām vai pēc nedēļas. Plašā izvēlē pēdējā brīža piedāvājumi, ko piedāvā tikai uzticami tūroperatori TezTour, Novatours, AlidaTursCoral travel, ITAKA, JoinUP.

Vai jums ir konkrētas vēlmes un prasības? Sazinieties ar mums, palīdzēsim atrast jūsu pēdējā brīža ceļojumu!

Viens no Ēģiptes iecienītākajiem kūrortiem, kur sauli un jūru iespējams baudīt visu gadu. Vienmēr ekonomiski pēdējā brīža ceļojumi ar plašu viesnīcu izvēli. Pēdējā brīža piedāvājumi iekļauj lidojumu, viesnīcu ar izvēlēto ēdināšanu un transfēru galamērķī. Vai vēlaties baudīt atpūtu tikai kūrortā? Tad pat Ēģiptes vīza jums nebūs nepieciešama. 

Vai ir pienācis pēdējais brīdis izlemt, kā pavadīt atvaļinājumu? Kā būtu ar saulainu atpūtu Sarkanās jūras krastā? Hurgadā ir patīkami silts laiks visu gadu, un pēdējā brīža ceļojumi ir labākā izdevība, lai baudītu ekonomisku atpūtu 3* vai 4* viesnīcā vai karalisku atpūtu par labākajām cenām kādā no kūrorta 5* viesnīcām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Karstākie pēdējā brīža ceļojumi uz Turciju. Plašs viesnīcu piedāvājums, sākot no ekonomiskām 3* līdz pat luksusa klases 5* viesnīcām pašā Vidusjūras krastā ar spa centru, sporta zāli, All inclusive servisu un daudzveidīgām izklaides iespējām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī. 

Lielākā Grieķijas sala, kas piedāvā daudzveidīgus kūrortus un atpūtas iespējas. Pēdējā brīža ceļojumi uz Krētu par labākajām cenām ļaus jums to iepazīt un iemīlēt. Izvēlieties tīkamāko atpūtas vietu no 2* līdz pat 5* viesnīcu piedāvājumiem. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī. 

Grieķijas lepnums – Rodas sala! Tur jums būs iespēja apskatīt vienu no septiņiem senās pasaules brīnumiem. Rodas sala piedāvā ne tikai lielisku pludmales atpūtu, bet arī bagātīgas vēstures liecības un tipisko grieķu kultūru. Pēdējais brīdis, lai to visu apskatītu un izbaudītu! Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Labākie pēdējā brīža piedāvājumi atpūtai kādā no Melnās jūras kūrortiem. Bulgārija ir viens no ekonomiskākajiem ceļojumu galamērķiem, bet pēdējā brīža ceļojumi ir īsta medusmaize atpūtniekiem. Baudiet atpūtu vienā no pēdējā laika iecienītākajiem vasaras ceļojumu galamērķiem. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Baudiet vasarīgu atpūtu jebkurā gadalaikā saulainajā Tenerifē. Daudzveidīgi atpūtas piedāvājumi ļaus jums izvēlēties savām prasībām atbilstošāko viesnīcu populārākajos Tenerifes kūrortos vai to nomalēs, pie paša okeāna vai tuvāk tirdzniecības centriem. Pēdējais brīdis var būt labākais, lai baudītu ceļojumu krāšņākajā no Kanāriju salām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Spānijas populārāko pilsētu un tās piekrastes kūrortiem – Barselonu. Šis ceļojuma galamērķis patiks tiem, kas vēlas baudīt vairāk nekā pludmales atpūtu, jo Barselona piedāvā plašas izklaides un atpūtas iespējas, sākot no Spānijas tradicionālajiem ēdieniem līdz pat kultūras un vēstures iepazīšanai. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Korfu ir viena no skaistākajām Grieķijas salām. Tur ir daudz neskartu pludmaļu. Ja esat piedzīvojumu meklētājs, salu ar kvadriciklu vai motorolleru var izbraukāt krustu šķērsu. Jums noteikti ir jāredz arī skaistā Korfu vecpilsēta. Un to visu vislabāk izvēlēties tad, kad ir pienācis pēdējais brīdis pirms atvaļinājuma. Tad ceļojumiem uz Korfu ir labākās cenas. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Pēdējā brīža ceļojumi uz ekscentrisko un krāšņo Dubaiju. Šis ceļojumu galamērķis patiks tiem, kam patīk viss jaunais, modernais un ekskluzīvais. Jums patiks arī tas, ka Dubaijā ir ļoti augsta viesnīcu kvalitātes latiņa, tas nozīmē, ka 3* un 4* viesnīcas piedāvā daudz augstāku kvalitāti nekā līdzvērtīgas viesnīcas Eiropā. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Rimini ir viens no lielākajiem Eiropas kūrortiem, kas piedāvā plašas izklaides iespējas visu vecumu un interešu atpūtniekiem – klubus, restorānus, bārus, ūdens atrakciju parkus, organizētus pasākumus u. c. Vai vēlaties redzēt un piedzīvot vairāk? Dodieties ekskursijās uz Boloņu, Ravennu, Sanmarīno vai pat Venēciju un Romu. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Noslēpumainā un skaistā Madeira ir īsta Atlantijas okeāna pērle. Ceļojums uz Madeiru būs fantastisks piedzīvojums dabas mīļotājiem, jo šeit tā piedāvā krāšņus pārsteigumus. Šos iespaidus varat papildināt ar došanos okeānā, lai ieraudzītu vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.
Vai ir pienācis pēdējais brīdis izlemt, kā pavadīt atvaļinājumu? Kā būtu ar saulainu atpūtu Sarkanās jūras krastā? Hurgadā ir patīkami silts laiks visu gadu, un pēdējā brīža ceļojumi ir labākā izdevība, lai baudītu ekonomisku atpūtu 3* vai 4* viesnīcā vai karalisku atpūtu par labākajām cenām kādā no kūrorta 5* viesnīcām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Vienmēr populārā Bodruma ir lielisks ceļojuma galamērķis tiem, kas vēlas laisku atpūtu. Turcijas rivjēras kūrorti ir īpaši piemēroti ģimenēm ar bērniem – ūdens un sauszemes izklaides iespējas dažādu vecumu bērniem, gardi un daudzveidīgi ēdieni, aizraujošas ekskursiju iespējas visai ģimenei. Vai vēlaties nedaudz eksotikas? Turcija un tās kultūra ir gatava to sniegt. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī. 

Ceļojums uz Maltu patiks tiem, kam patīk būt kustībā. Kāpēc? Tāpēc, ka mazā un daudzveidīgā Malta piedāvā gandrīz visu, ko lielisks vasaras atvaļinājuma ceļojums var sniegt – pludmales, vēsturi, saulrietus, iespēju apceļot visu salu, izbraukumus ar jahtu, ūdenssportu, lieliskas viesnīcas un gardus ēdienus. Vēl? Dodieties atpūtā uz Maltu, lai baudītu katru sekundi. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Noslēpumainā un skaistā Madeira ir īsta Atlantijas okeāna pērle. Ceļojums uz Madeiru būs fantastisks piedzīvojums dabas mīļotājiem, jo šeit tā piedāvā krāšņus pārsteigumus. Šos iespaidus varat papildināt ar došanos okeānā, lai ieraudzītu vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Grankanārija – ceļojumi lieliskai atpūtai!

Ja vēlies gūt īstu atvaļinājum sajūtu, tad atpūta Kanāriju salās pavisam noteikti neliks vilties. Kanāriju salas piedāvā visu – kūrortus un gleznainas pludmales, greznas, ekskluzīvas viesnīcas, eksotiskus dabas skatus un plašas un daudzpusīgas izklaides iespējas.

Viena no tūristu iecienītākajām Kanāriju arhipelāga salām ir Grankanārija. Ceļojumi uz Gran Canaria jeb Grankanāriju ar CeļojumuBode.lv sniedz izcilu atvaļinājuma pieredzi, jo mēs par visu parūpēsimies tavā vietā!

Izvēlies vēlamo datumu, kādu no plašajiem viesnīcu piedāvājumiem un pārējo atstāj mūsu ziņā. Neuztraucies par ilgu un nogurdinošu atvaļinājuma plānošanas procesu, lidmašīnas biļešu iegādi, naktsmāju rezervāciju un aktivitāšu plānošanu. Lidmašīnas biļetes, viesnīcas rezervācija, transfērs, ēdināšana un pat ekskursijas – tas viss, atkarībā no izvēlētā piedāvājuma, ietilps tava ceļojuma piedāvājumā!

Kāpēc doties uz Grankanāriju?

Ceļojumi uz Grankanāriju paliek atmiņā ilgi un lielākā daļa atpūtnieku šeit izvēlas atgriezties ik gadu. Lai gan Grankanārija platības ziņā ir neliela, tomēr atpūtas un izklaides iespējas te ir ļoti daudz. Par visu vairāk Grankanārija izceļas ar vienreizējām vulkānisku smilšu pludmalēm un tirkīzzilo ūdeni, majestātiskām klinšu sienām, kas atgādina salas vulkānisko izcelsmi un fantastisko klimatu – šeit saule spīd aptuveni 320 dienas gadā un šis ir siltākais ziemas galamērķis Eiropā.

Kalni, kas dala salu divās daļās, rada diezgan izteiktu reljefa un klimata kontrastu, kā dēļ šī sala tiek pielīdzināta miniatūram kontinentam. Kalnu masīvs salas centrālajā daļā aiztur vējus no ziemeļu puses, tāpēc dienvidu daļā valda patīkamāka, siltāka temperatūras, līdz ar to arī iecienītākie salas kūrorti ir izvietojušies salas dienvidos.

Arvien vairāk tūristu dodas uz Grankanāriju, lai baudītu neizmirstamus dabas skatus dodoties kalnu trekingos un pārgājienos. Pa visu salu ir pārgājienu takas vismaz 300 km garumā. Ja esi dabas cienītājs, iesakām doties 5 km pārgājienā ap Roque Noblo, kas tulkojumā nozīmē mākoņu klints, un kādreiz bijusi vietējo iedzīvotāju lūgšanu vieta, bet šobrīd populārs pārgājienu maršruts ar lieliskām dabas ainavām.

Grankanārija var lepoties ar bagātīgu kultūras mantojumu. To iepazīsi gan sarunās ar vietējiem iedzīvotājiem, gan apmeklējot daudzos salas muzejus, katedrāles, tāpat šeit pieejams plašs koncertu un citu pasākuma piedāvājums, ja vēlies baudīt ne vien lielisku atpūtu, bet gūt arī kulturālu baudījumu.

Kad vislabāk doties uz Grankanāriju?

Maigā, patīkamā klimata dēļ ceļojumi uz Grankanāriju ir piemēroti visa gada garumā. Siltākie mēneši ir augusts un septembris, vēsākie – janvāris, februāris, kad dienas vidējā temperatūra ir aptuveni 20 C.

Lai arī ziemas mēneši ir nedaudz vēsāki, tomēr tieši tas ir laiks, kad salu apmeklē visvairāk tūristu. Peldēšana un sauļošanās te iespējama visa gada garumā, tomēr vissiltākā ūdens temperatūra ir vasaras mēnešos. Sērfošanai vispiemērotākie ir rudens un ziemas mēneši, savukārt pārgājieniem dabā vispiemērotākais laiks ir ziemas mēneši un pavasaris.

Ko redzēt Grankanārijā?

Dunas de Maspalomas vai Maspalomas kāpas ir viena no ievērojamākām vietām Grankanārijā un bieži tiek attēlota Grankanārijas ceļvežos. Lai apskatītu šo dabas brīnumu, tūristiem pieejamas trīs ar norādēm aprīkotas tūrisma takas.

Tūristiem tiek piedāvātas arī izjādēs ar kamieļiem ar galveno apskates vietu – kristāldzidru lagūnu. Tieši pie kāpām atrodas pludmales Playa del Ingles un otrā pusē Playa de Maspalomas, kas ir tūristu iecienītas atpūtas vietas visa gada garumā. Tās tiek uzskatītas par vienām no skaistākajām pludmalēm pasaulē un šo pludmaļu kūrorti par teju labākajiem visā Spānijā.

Salas galvaspilsēta ir Las Palmas, kas atrodas salas Ziemeļaustrumu daļā un izsenis ir bijusi nozīmīga ostas pilsēta. Las Palmas var lepoties ar ievērojamu vēstures un kultūras mantojumu. Lielākā daļā no tā apskatāma pilsētas senākajā daļā Vegueta, kas 1990.gadā tika iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Ar bruģi klātas ielas, skaista arhitektūra, galerijas un muzeji ir tas, kas raksturo šo pilsētas daļu.

Šeit iesakām apmeklēt Santa Ana katedrāli pašā Vegueta centrā un Casa de Colon – muzeju, kas veltīts pasaules jūrasbraucējam Kristoferam Kolumbam. Savā ekspedīcijā Kristofers Kolumbs ar trīs kuģiem piestāja arī Kanāriju salās. Muzejā ir iespējams apskatīt visu trīs kuģu modeļus un uzzināt vairāk par šo nozīmīgo ekspedīciju.

Vēl viena īpaša vieta Las Palmas ir Pueblo Canario – tradicionāla Kanāriju ciemata attēlojums. Šī ir lieliska vieta, ko apmeklēt kopā ar ģimeni un iemācīties ko vairāk par spāņu kultūru. Ik ceturtdienas un svētdienas šeit notiek folkloras uzvedumi ar iespēju baudīt vietējās dejas un mūziku.

Sala ir piemērota arī, lai dotos okeānā apskatīt vaļus un delfīnus. Šo ūdens iemītnieku vērošana iespējama visa gada garumā.

Grankanārija ir lieliska vieta atpūtai arī ar bērniem – šeit atrodamas daudzas seklas, smilšainas pludmales, tāpat bērniem un ģimenēm pieejamas dažādas atrakcijas un izklaides programmas. Skaistā kalnu ielokā, netālu no Maspalomas atrodas zoodārzs un botāniskais parks Palmitos park. Šeit bērni varēs priecāties par eksotiskiem dzīvniekiem no visas pasaules – krāsainiem papagaiļiem, ziņkārīgiem surikātiem, mērkaķiem, indīgām zivīm, kā arī dienas garumā tiek organizēti vairāki šovi, tai skaitā arī delfīnu šovs.

Tāpat bērniem interesanta būs Poema del Mar – milzīgs akvārijs, kur doties izpētīt zemūdens dzīvi. Ja ar bērniem vēlies nedaudz pabaudīt mežonīgo rietumu noskaņas, tad dodies uz Sioux City parku, kur katru dienu tiek piedāvāti vesterna stila uzvedumi. Ar bērniem nonāksiet filmēšanas laukumā, kur profesionāli aktieri demonstrēs tādas aizraujošas ainas kā bankas aplaupīšanu un pakaļdzīšanos.

Lielu salas daļu klāj kalni un salas augstākais punkts ir Pico de las Nieves, kas atrodas salas pašā vidū. Ja vēlies apskatīt salu no augšas un mājās pārbraukt ar skaistu bilžu kolekciju, tad dodies pārgājienā, jo Pico de las Nieves ir ērti un viegli sasniedzams.

Derīgi zināt, atrodoties Grankanārijā!

Grankanārijā ir daudz ko redzēt un piedzīvot, tāpēc iesakām nepalikt tikai pludmalēs, bet doties arī laivu izbraucienā, pārgājienos salas iekšienē vai izvēlēties organizētas ekskursijas. Grankanārija ir neliela, tāpēc tās pilnīgai apskatei ieteicams īrēt mašīnu. Brauciens no Las Palmas salas ziemeļos līdz Puerto Rico dienvidos neaizņems vairāk par stundu. Salas oficiālā valoda ir spāņu, taču tā kā salas galvenais ienākumu avots ir tieši tūrisms, tad sazināties angļu valodā arī nebūs problēma.

Kā iegādāties ceļojumu uz Grankanāriju?

Paradīze zemas virsū – tie, kas tur reiz pabijuši atzīst, ka tā patiesi ir Grankanārija. Ceļojumi uz šo skaistu salu ir vieni no tūristu iecienītākajiem, tāpēc, ja vēlies baudīt neaizmirstamu atpūtu – izvēlies kādu no mūsu daudzveidīgajiem ceļojumu piedāvājumiem!

Ja atvaļinājumu esi ieplānojis pēdējā brīdī, neuztraucies, CeļojumuBode.lv piedāvājumā ir arī pēdējā brīža ceļojumi. Kanāriju salas – Tenerife, Grankanārija vai varbūt kāds Spānijas galamērķis – izvēlies un baudi sauli, jūru un laisku atpūtu pavisam drīz!

Lai iegādātos ceļojumu uz Grankanāriju, izvēlies kādu no piedāvātajām viesnīcām un sev piemērotākos datumu. Nospied ‘Rezervēt’, tālāk aizpildi pieteikumu anketu par personām, kas dosies baudīt Grankanāriju kopā ar tevi.

Veic maksājumu un sagaidi, kad konsultants sazināsies ar tevi par apmaksas saņemšanu un sniegs visu nepieciešamo informāciju. Sāc krāmēt čemodānus un esi gatavs lieliskai atpūtai, jo Grankanārijā apstājas laiks un atgriežoties mājup, saulainās atmiņas sildīs vēl ilgi!
Piedāvājam aktuālākos pēdējā brīža ceļojumus, akcijas cenas un standarta piedāvājumus no TezTour, Novatours, AlidaTurs, Coral Travel. Tiešie reisi no Rīgas, pēdējā brīža piedāvājumi, akcijas. Ceļojumi Lieldienās.

Lūdzu jautājiet mums piedāvājumu, ja vēlaties rezervēt ceļojumus no Viļņas vai Tallinas

Kas ir pārtūrisms?