cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Pēdējā brīža ceļojumi – lieliska iespēja

Vai ir iespējams ceļot lēti? Lieliska iespēja ietaupīt, dodoties ceļojumā, ir tiem, kas gatavi elastīgi mainīt savu plānus un mesties iekšā piedzīvojumā burtiski pēc nedaudzām dienām. Pēdējā brīža piedāvājumi iespējami tāpēc, ka tūroperatori un aviokompānijas nereti piedāvā atlaidi pēdējām brīvajām vietām, lai tās vēl pagūtu aizpildīt.
 
Pēdējā brīža ceļojumi ir jūsu iespēja izvēlēties zemākās cenas ceļojumus un doties ceļā jau pēc pāris dienām vai pēc nedēļas. Plašā izvēlē pēdējā brīža piedāvājumi, ko piedāvā TezTour, Novatours, AlidaTursCoral travel, ITAKA, JoinUP, Anex Tour.
Kā ceļot lēti, ņemot vērā jūsu individuālās vēlmes un prasības? Sazinieties ar mums, palīdzēsim atrast jūsu pēdējā brīža ceļojumu!

Viens no Ēģiptes iecienītākajiem kūrortiem, kur sauli un jūru iespējams baudīt visu gadu. Vienmēr ekonomiski pēdējā brīža ceļojumi ar plašu viesnīcu izvēli. Pēdējā brīža piedāvājumi iekļauj lidojumu, viesnīcu ar izvēlēto ēdināšanu un transfēru galamērķī. Vai vēlaties baudīt atpūtu tikai kūrortā? Tad pat Ēģiptes vīza jums nebūs nepieciešama. 

Vai ir pienācis pēdējais brīdis izlemt, kā pavadīt atvaļinājumu? Kā būtu ar saulainu atpūtu Sarkanās jūras krastā? Hurgadā ir patīkami silts laiks visu gadu, un pēdējā brīža ceļojumi ir labākā izdevība, lai baudītu ekonomisku atpūtu 3* vai 4* viesnīcā vai karalisku atpūtu par labākajām cenām kādā no kūrorta 5* viesnīcām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Karstākie pēdējā brīža ceļojumi uz Turciju. Plašs viesnīcu piedāvājums, sākot no ekonomiskām 3* līdz pat luksusa klases 5* viesnīcām pašā Vidusjūras krastā ar spa centru, sporta zāli, All inclusive servisu un daudzveidīgām izklaides iespējām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī. 

Lielākā Grieķijas sala, kas piedāvā daudzveidīgus kūrortus un atpūtas iespējas. Pēdējā brīža ceļojumi uz Krētu par labākajām cenām ļaus jums to iepazīt un iemīlēt. Izvēlieties tīkamāko atpūtas vietu no 2* līdz pat 5* viesnīcu piedāvājumiem. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī. 

Grieķijas lepnums – Rodas sala! Tur jums būs iespēja apskatīt vienu no septiņiem senās pasaules brīnumiem. Rodas sala piedāvā ne tikai lielisku pludmales atpūtu, bet arī bagātīgas vēstures liecības un tipisko grieķu kultūru. Pēdējais brīdis, lai to visu apskatītu un izbaudītu! Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Labākie pēdējā brīža piedāvājumi atpūtai kādā no Melnās jūras kūrortiem. Bulgārija ir viens no ekonomiskākajiem ceļojumu galamērķiem, bet pēdējā brīža ceļojumi ir īsta medusmaize atpūtniekiem. Baudiet atpūtu vienā no pēdējā laika iecienītākajiem vasaras ceļojumu galamērķiem. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Baudiet vasarīgu atpūtu jebkurā gadalaikā saulainajā Tenerifē. Daudzveidīgi atpūtas piedāvājumi ļaus jums izvēlēties savām prasībām atbilstošāko viesnīcu populārākajos Tenerifes kūrortos vai to nomalēs, pie paša okeāna vai tuvāk tirdzniecības centriem. Pēdējais brīdis var būt labākais, lai baudītu ceļojumu krāšņākajā no Kanāriju salām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Spānijas populārāko pilsētu un tās piekrastes kūrortiem – Barselonu. Šis ceļojuma galamērķis patiks tiem, kas vēlas baudīt vairāk nekā pludmales atpūtu, jo Barselona piedāvā plašas izklaides un atpūtas iespējas, sākot no Spānijas tradicionālajiem ēdieniem līdz pat kultūras un vēstures iepazīšanai. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Ja esat dzīvīgas pludmales atpūtas piekritēji, pēdējais brīdis ir lieliska izdevība, lai dotos ceļojumā uz saulaino Maljorku, kur vienmēr valda jautrība. Turklāt attālāk no populārākajiem kūrortiem Maljorka piedāvā skaistas un daudzveidīgas pludmales. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Korfu ir viena no skaistākajām Grieķijas salām. Tur ir daudz neskartu pludmaļu. Ja esat piedzīvojumu meklētājs, salu ar kvadriciklu vai motorolleru var izbraukāt krustu šķērsu. Jums noteikti ir jāredz arī skaistā Korfu vecpilsēta. Un to visu vislabāk izvēlēties tad, kad ir pienācis pēdējais brīdis pirms atvaļinājuma. Tad ceļojumiem uz Korfu ir labākās cenas. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Pēdējā brīža ceļojumi uz ekscentrisko un krāšņo Dubaiju. Šis ceļojumu galamērķis patiks tiem, kam patīk viss jaunais, modernais un ekskluzīvais. Jums patiks arī tas, ka Dubaijā ir ļoti augsta viesnīcu kvalitātes latiņa, tas nozīmē, ka 3* un 4* viesnīcas piedāvā daudz augstāku kvalitāti nekā līdzvērtīgas viesnīcas Eiropā. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Vai vēlaties baudīt atpūtu īstā itāļu gaumē? Mūsu atbilde jums ir Sicīlija! Jūs novērtēsiet itāļu gardos ēdienus un vīnu, žestikulēšanu un, protams, Sicīlijas skaisto dabu. Pēdējais brīdis ir labākais, lai to visu baudītu par iespējami zemāko cenu! Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Rimini ir viens no lielākajiem Eiropas kūrortiem, kas piedāvā plašas izklaides iespējas visu vecumu un interešu atpūtniekiem – klubus, restorānus, bārus, ūdens atrakciju parkus, organizētus pasākumus u. c. Vai vēlaties redzēt un piedzīvot vairāk? Dodieties ekskursijās uz Boloņu, Ravennu, Sanmarīno vai pat Venēciju un Romu. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Noslēpumainā un skaistā Madeira ir īsta Atlantijas okeāna pērle. Ceļojums uz Madeiru būs fantastisks piedzīvojums dabas mīļotājiem, jo šeit tā piedāvā krāšņus pārsteigumus. Šos iespaidus varat papildināt ar došanos okeānā, lai ieraudzītu vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.
Vai ir pienācis pēdējais brīdis izlemt, kā pavadīt atvaļinājumu? Kā būtu ar saulainu atpūtu Sarkanās jūras krastā? Hurgadā ir patīkami silts laiks visu gadu, un pēdējā brīža ceļojumi ir labākā izdevība, lai baudītu ekonomisku atpūtu 3* vai 4* viesnīcā vai karalisku atpūtu par labākajām cenām kādā no kūrorta 5* viesnīcām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Vienmēr populārā Bodruma ir lielisks ceļojuma galamērķis tiem, kas vēlas laisku atpūtu. Turcijas rivjēras kūrorti ir īpaši piemēroti ģimenēm ar bērniem – ūdens un sauszemes izklaides iespējas dažādu vecumu bērniem, gardi un daudzveidīgi ēdieni, aizraujošas ekskursiju iespējas visai ģimenei. Vai vēlaties nedaudz eksotikas? Turcija un tās kultūra ir gatava to sniegt. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī. 

Ceļojums uz Maltu patiks tiem, kam patīk būt kustībā. Kāpēc? Tāpēc, ka mazā un daudzveidīgā Malta piedāvā gandrīz visu, ko lielisks vasaras atvaļinājuma ceļojums var sniegt – pludmales, vēsturi, saulrietus, iespēju apceļot visu salu, izbraukumus ar jahtu, ūdenssportu, lieliskas viesnīcas un gardus ēdienus. Vēl? Dodieties atpūtā uz Maltu, lai baudītu katru sekundi. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Noslēpumainā un skaistā Madeira ir īsta Atlantijas okeāna pērle. Ceļojums uz Madeiru būs fantastisks piedzīvojums dabas mīļotājiem, jo šeit tā piedāvā krāšņus pārsteigumus. Šos iespaidus varat papildināt ar došanos okeānā, lai ieraudzītu vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Pēdējā brīža vai tā sauktie last minute ceļojumi piemēroti tiem, kas spēj pielāgot plānus un mainīt tos dažu dienu laikā un vēlas ceļot lēti. Gan pārlidojumi, gan viesnīcas var būt ar jūtamu atlaidi, taču būtiski iegādāties ceļojumus, ko piedāvā uzticami tūroperatori. Populāra izvēle ir pēdējā brīža piedāvājumi spa kūrotos, kur iekļauts all inclusive serviss, trenežieru zāle un plašs klāsts ar izklaides iespējām.

Ceļojumubode.lv sadarbības partneru lokā ir pieredzējušas, uzticamas un labi zināmas tūrisma aģentūras un operatori, ar kurām droši varat doties ceļā. To piedāvājumā ir gan kārdinoši pēdējā brīža ceļojumi, gan aizraujoši ceļojumi, kas piemēroti ģimenēm, pāriem, grupām un solo ceļotājiem. Šo tūroperatoru piedāvājumā ir viss – no laiskas atpūtas līdz brīnišķīgiem piedzīvojumiem.

TezTour
 darbojas Latvijā kopš 2002. gada, sadarbojas ar lielākajām viesnīcu ķēdēm, piedāvājot visdažādākos ceļojumus gan ģimenēm, gan pāriem vai individuāliem tūristiem. Galamērķu plašajā klāstā gan Ēģipte, Grieķija un Turcija, gan Gruzija, Kipra un Apvienotie Arābu Emirāti un citas valstis.

Novatours ir tūroperators ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Piedāvā plašu ceļojumu izvēli un vairāk nekā 30 galamērķus. Daudzu iecienīti ir šī tūroperatora “viss iekļauts” ceļojumi. Piedāvā tādus populārus galamērķus kā Kanāriju salas, Ēģipte, Turcija, Grieķija, kā arī eksotiskākus galamērķus: Taizemi, Meksiku, Vjetnamu un citus.

AlidaTurs ir pieredzējusi tūrisma aģentūra, kura plašā izvēlē piedāvā ceļojumus uz populārākajiem Turcijas, Ēģiptes un Grieķijas kūrortiem, kā arī slēpošanas ceļojumus uz Andoru.

Coral Travel ir pieredzējis starptautisks tūroperators ar teju 30 gadu pieredzi. Piedāvā ceļojumus uz 38 pasaules valstīm, pievēršot īpašu uzmanību viesnīcu kvalitātei – Coral Elite piedāvā atpūtu luksusa klases viesnīcās. Plašā izvēlē ceļojumi uz Ēģipti, Turciju un Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

ITAKA ir ceļojumu organizētājs ar 33 gadu pieredzi, kas ļauj teicami pārzināt tūrisma tirgu un piedāvāt pirmšķirīgas viesnīcas lieliskam ceļojumam. Piedāvājumā arī piedzīvojumu ceļojumi, tostarp uz Keniju, Islandi, Albāniju.

JoinUP ir pieredzējis Ukrainas tūroperators, kas darbojas Baltijas valstīs kopš 2022. gada. Uzskata, ka labs ceļojums ir ne vien atpūta – tas ir arī piedzīvojums, kas var mainīt pasaules redzējumu. Piedāvā ceļojumus uz Ēģipti, Turciju un Spāniju, kā arī uz Šrilanku, Tanzāniju un Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

Visi ceļojumi ērti rezervējami internetā. Lūdzu jautājiet mums piedāvājumu, ja vēlaties rezervēt ceļojumus no Viļņas vai Tallinas

Kas ir pārtūrisms?