29 700 300
67 700 300
Tallinas iela 30, Rīga

Pēdējā brīža piedāvājumi

Vai ir pienācis pēdējais brīdis pirms atvaļinājuma? Dažkārt pēdējā brīža ceļojumi piedāvā īstas pērles – pārlidojumu, viesnīcu un transfēru ar atlaidi līdz pat 60 %.

Pēdējā brīža ceļojumi ir jūsu iespēja izvēlēties zemākās cenas ceļojumus un doties ceļā jau rīt, parīt vai pēc nedēļas. Plašā izvēlē pēdējā brīža piedāvājumi, ko piedāvā tikai uzticami tūroperatori TezTour, Novatours, AlidaTurs, Mouzenidis.

Vai jums ir konkrētas vēlmes un prasības? Sazinieties ar mums, palīdzēsim atrast jūsu pēdējā brīža ceļojumu!

Karstākie pēdējā brīža ceļojumi uz Turciju. Plašs viesnīcu piedāvājums, sākot no ekonomiskām 3* līdz pat luksusa klases 5* viesnīcām pašā Vidusjūras krastā ar spa centru, sporta zāli, All inclusive servisu un daudzveidīgām izklaides iespējām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī. 

Lielākā Grieķijas sala, kas piedāvā daudzveidīgus kūrortus un atpūtas iespējas. Pēdējā brīža ceļojumi uz Krētu par labākajām cenām ļaus jums to iepazīt un iemīlēt. Izvēlieties tīkamāko atpūtas vietu no 2* līdz pat 5* viesnīcu piedāvājumiem. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī. 

Vai ir pienācis pēdējais brīdis izlemt, kā pavadīt atvaļinājumu? Kā būtu ar saulainu atpūtu Sarkanās jūras krastā? Hurgadā ir patīkami silts laiks visu gadu, un pēdējā brīža ceļojumi ir labākā izdevība, lai baudītu ekonomisku atpūtu 3* vai 4* viesnīcā vai karalisku atpūtu par labākajām cenām kādā no kūrorta 5* viesnīcām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Baudiet vasarīgu atpūtu jebkurā gadalaikā saulainajā Tenerifē. Daudzveidīgi atpūtas piedāvājumi ļaus jums izvēlēties savām prasībām atbilstošāko viesnīcu populārākajos Tenerifes kūrortos vai to nomalēs, pie paša okeāna vai tuvāk tirdzniecības centriem. Pēdējais brīdis var būt labākais, lai baudītu ceļojumu krāšņākajā no Kanāriju salām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Viens no Ēģiptes iecienītākajiem kūrortiem, kur sauli un jūru iespējams baudīt visu gadu. Vienmēr ekonomiski pēdējā brīža ceļojumi ar plašu viesnīcu izvēli. Pēdējā brīža piedāvājumi iekļauj lidojumu, viesnīcu ar izvēlēto ēdināšanu un transfēru galamērķī. Vai vēlaties baudīt atpūtu tikai kūrortā? Tad pat Ēģiptes vīza jums nebūs nepieciešama. 

Grieķijas lepnums – Rodas sala! Tur jums būs iespēja apskatīt vienu no septiņiem senās pasaules brīnumiem. Rodas sala piedāvā ne tikai lielisku pludmales atpūtu, bet arī bagātīgas vēstures liecības un tipisko grieķu kultūru. Pēdējais brīdis, lai to visu apskatītu un izbaudītu! Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Korfu ir viena no skaistākajām Grieķijas salām. Tur ir daudz neskartu pludmaļu. Ja esat piedzīvojumu meklētājs, salu ar kvadriciklu vai motorolleru var izbraukāt krustu šķērsu. Jums noteikti ir jāredz arī skaistā Korfu vecpilsēta. Un to visu vislabāk izvēlēties tad, kad ir pienācis pēdējais brīdis pirms atvaļinājuma. Tad ceļojumiem uz Korfu ir labākās cenas. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Vai vēlaties baudīt atpūtu īstā itāļu gaumē? Mūsu atbilde jums ir Sicīlija! Jūs novērtēsiet itāļu gardos ēdienus un vīnu, žestikulēšanu un, protams, Sicīlijas skaisto dabu. Pēdējais brīdis ir labākais, lai to visu baudītu par iespējami zemāko cenu! Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Noslēpumainā un skaistā Madeira ir īsta Atlantijas okeāna pērle. Ceļojums uz Madeiru būs fantastisks piedzīvojums dabas mīļotājiem, jo šeit tā piedāvā krāšņus pārsteigumus. Šos iespaidus varat papildināt ar došanos okeānā, lai ieraudzītu vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Skaistā un unikālā Lanzarote, tāpat kā citas Kanāriju salas, piedāvā lielisku atpūtu visu gadu. Plaša viesnīcu izvēle, kur lielisku cenas un kvalitātes kopsaucēju varēs atrast ikviens ceļotājs. Vulkāniskā, Marsam līdzīgā sala piedāvā aizraujošas ekskursijas, unikālas pludmales un plašas izklaides iespējas. Vai vēlaties vēl vairāk iespaidu? Pavisam neilgā laikā ar prāmi ar vai bez nomas auto varat nokļūt līdz Fuerteventuras kūrortpilsētai Korraleho.  

Atklājiet jaunu Grieķiju tās ostas pilsētā un skaistajā Grieķijas trīs pussalu zemē. Šī tūristu vidū pagaidām vēl ne tik populārā Grieķijas daļa ir īsts saldais ēdiens tiem, kas mīl atklāt – bagātīgs kultūrvēsturiskais mantojums, skaistas pludmales, daba un pat viskarstākajā atpūtas sezonā mazāki ceļotāju pūļi nekā populārākajos Grieķijas kūrortos. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar norādīto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Lai arī Portugāles kūrorti tiek uzskatīti par samērā dārgiem Eiropas mērogā, pēdējā brīža ceļojumi ir labākā iespēja izbaudīt atpūtu tālākajos Eiropas kontinentālās daļas kūrortos. Portugāle piedāvā plašas atpūtas un izklaides iespējas ikvienam ceļotājam. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Vai ir pienācis pēdējais brīdis izlemt, kā pavadīt atvaļinājumu? Kā būtu ar saulainu atpūtu Sarkanās jūras krastā? Hurgadā ir patīkami silts laiks visu gadu, un pēdējā brīža ceļojumi ir labākā izdevība, lai baudītu ekonomisku atpūtu 3* vai 4* viesnīcā vai karalisku atpūtu par labākajām cenām kādā no kūrorta 5* viesnīcām. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Labākie šī brīža piedāvājumi uz trešo lielāko no Jonijas salām – Zakintu, kur ir iespējams apskatīt slaveno Navagio pludmali. Gardie grieķu ēdieni, skaistas pludmales, tipiskās grieķu pilsētiņas un daudz saulainu dienu. Izvēlieties tīkamāko ceļojuma piedāvājumu! Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Andalūzija – Spānijas karstākais un saulainākais reģions gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, kas piedāvā ārkārtīgi plašas un aizraujošas izklaides, atpūtas un ekskursiju iespējas. Pēdējā brīža ceļojumi to visu piedāvā baudīt par labākajām cenām arī pieprasītākajos ceļojumu laikos. Cenā ir iekļauts lidojums, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanu un transfērs galamērķī.

Piedāvājam aktuālākos pēdējā brīža ceļojumus, akcijas cenas un standarta piedāvājumus no TezTour, Novatours, AlidaTurs, Mouzenidis. Tiešie reisi no Rīgas, pēdējā brīža piedāvājumi, akcijas.

Lūdzu jautājiet mums piedāvājumu, ja vēlaties rezervēt ceļojumus no Viļņas vai Tallinas

Pēdējā brīža piedāvājumi no Vācijas tūroperatoriem