29 700 300
67 700 300
Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv
29 700 300
Svētku brīvdienas ir lielisks laiks ceļošanai - Lieldienas, Ziemassvētki, skolas brīvdienas, 4. maija svētki, 18. novembra svētki u.c.
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Ceturtdien aicinām uz Zemgali - Dobelē zied un smaržo ceriņi, Dobeles pils pagalmā zaļo Elizabetes Magdalēnas ārstniecības augu dārziņš un Jelgavas parki ir pavasara plaukumā!
Valsts: Austrija
NARCIŠU ZIEDU VALSTĪBA AUSTRIJĀ
VĪNE - NARCIŠU SVĒTKI – BAD AUSSEE – ZIEDU PARĀDE UN PELDOŠO ZIEDU FIGŪRU IZRĀDE – HELBRUNNAS PILS - ZALCBURGA - ST.GILGENA – ZWÖLFERCHORN KALNU VIRSOTNE
27.05. – 01.06.2022.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 335
Sestdien, 28.maijā aicinām izsmaržot Vidzemi - Kalsnavas arborētumā ceriņu un rododendru ziedēšanas laiks!
Brauciens ar tvaika lokomotīvi no Gulbenes uz Stāmerienu un atdzimusī Cesvaines pils!
Viduslaiku noskaņas Jaunpils pilī (ar ekskursiju - šovu)
Skaistais ceriņu ziedēšanas laiks Dobelē
Abavas vīna darītava, ar stāstu un ar degustāciju!
............................................................................................................................
Piedāvājam aizbraukt pie mūsu kaimiņiem lietuviešiem, apmeklējot četras no tuvākajām un skaistākajām Lietuvas muižām. To likteņi vēstures līkločos ir bijuši dažādi, bet šobrīd tās gaida apmeklētājus, lai dalītos ar visu to skaistumu, ko spēj dot. Arī apmeklējuma laiks – dabas mošanās pēc pavadītās ziemas – ir ļoti piemērots šim braucienam. Muižu parki pilni ar ziediem, plaukstošas koku lapas un mākoņu atspulgi parku dīķos. Un kā bez cepelīniem pusdienās!
Iespējams, jūs uzzināsiet daudz jauna par mūsu brāļu tautu – lietuviešiem.
Dodamies dabā, kur iespējams paslēpties no ikdienas dunas... Nesteidzīgs pārgājiens Lietuvas dabā, pieveicot vienu no 5400km garās Mežtakas posmiem.
Nav papildmaksu!
Jūra. Maģiska. Mainīga. Un cilvēks tās krastos - mazliet skarbs, bet tomēr sirsnīgs. Un jūra ne visu laiku bijusi tur, kur tā ir tagad... Šodien divi krasti - kur tā reiz bija un kur ir šobrīd.
Valsts: Ungārija
SAULES STAROS TĪTĀ UNGĀRIJA 
BARADLA ALA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BUDAPEŠTA – HEVĪZA EZERS – KESTHEJAS PILS – VĪNA DEGUSTĀCIJA – SENTENDRE - VIŠEGRADA
29.05. - 02.06.2022.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 232 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *