29 700 300
67 700 300
Svētku brīvdienas ir lielisks laiks ceļošanai - Lieldienas, Ziemassvētki, skolas brīvdienas, 4. maija svētki, 18. novembra svētki u.c.
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
„Palangos stinta" ir festivāls, kurš kopš 2003. gada katru gadu notiek Palangā.  Tas ir veltīts nelielai zivtiņai salakai, jeb lietuviski stintei, kas atpeld tieši februārī, lai nārstotu Baltijas jūrā. Galvenā pasākuma norises vieta ir J.Basanavičiaus gatve – galvenā Palangas gājēju iela.
Svētki sagaida ar pēc gurķiem smaržojošām, dažādos veidos pagatavotām stintēm, iespēju piedalīties dažādos konkursos, vērot stinšu gatavošanu uz grila un nogaršot zivju zupu.
Nakšņosim un relaksēsimies  aizpagājušā gada novembrī Lietuvā atklātajā, pilnīgi jaunajā SPA un viesnīcas kompleksā ar ģeotermālajiem ūdeņiem, kas nāk no 2400 m dziļuma, ar veselu virkni baseinu, piršu utt., kā arī pasaulē lielāko un vienīgoDZINTARA saunu pasaulē, kuras veidošanā izmantotas 3 t dabīgā Baltijas jūras dzintara.
Ziemas sezonā tā vien gribas laiku pavadīt kādā siltā vietā, baudīt labu ēdienu un gūt pozitīvas emocijas. Kādēļ gan neieviest to kā tradīciju un pavadīt nedēļas nogali kādā no labākajām SPA viesnīcām, te pat netālu – kaimiņos. Šajā nedēļas nogalē dosimies uz vienu no populārākajām Polijas viesnīcām - Gołębiewski Mikołajki 4*.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *