29 700 300
67 700 300
Svētku brīvdienas ir lielisks laiks ceļošanai - Lieldienas, Ziemassvētki, skolas brīvdienas, 4. maija svētki, 18. novembra svētki u.c.
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Viesnīca Golebievski**** un akvaparks « Tropikana» Belostokā! Pastaiga pa vēsturisko centru un iepirkšanās.
 Bezmaksas elektroniskā vīza  !  
 viesnīca 3* Kaļiņingradā, - Hotel Berlin 
Jūs varēsiet pastaigāties pa bruģētajām, šaurajām, senatnīgajām Kaļiņingradas ieliņām, apbrīnot vācu “kirhes” un iziet cauri kastaņu alejai pie upes.
Šajā ekskursijā jūs apmeklēsiet Kaļiņingradas apgabala pērli un iepazīsieties ar piekrastes pilsētām – Svetlogorsku, Zeļenogradsku un Jantarniju.Kā arī jus gaida marcipāna un siera degustācijas.
Tuvojas šī gada Ziemassvētki, kuru noskaņas aicinām izbaudīt apmeklējot mūs kaimiņvalsts – Lietuvas, lielākās pilsētas, iepērkoties turienes Ziemassvētku tirdziņos, nogaršojot turienes karstvīnu un nobaudot vietējos saldumus. Katru gadu gan Viļņā gan arī Kauņā pilsētas pašvaldība aicina talkā vietējos māksliniekus, kas ar savām idejām palīdz iekārtot tirdziņu un dekorēt pilsētas namus un ielas. Un kā gan bez svētku egles! Kā jau katru gadu, arī šogad tā solās būt sevišķi krāšņa Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.
Bet nevar visu laiku staigāt tikai pa pilsētu, lai arī cik krāšņi tā būtu dekorēta, vajag arī sasildīties, relaksēties un labi izgulēties. Kā vienmēr šādu iespēju sniedz kūrortpilsēta Druskininki un turienes ūdens atrakciju parka Aqua Park saunas un baseini.
Jūs redzēsiet: Belostoku, Ļubļinu, Zamošču. Jūs dzīvosiet viesnīcā  Ļubļinas centrā. Jūs baudīsiet lielisko poļu virtuvi! Un...Jums nekur nebūs jāsteidzās! Tas ir tā vērts!
Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Krakova – Ziemassvētku Vecīša Polijas Rezidence - Veļička: Veļičkas sāls raktuves – Zakopane – Augstie Tatri: Gubalawka virsotne, “Terma Białka” termālie avoti un akvaparks!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *