29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā vai
Tallinas 30, Rīga | cb@cb.lv
Svētku brīvdienas ir lielisks laiks ceļošanai - Lieldienas, Ziemassvētki, skolas brīvdienas, 4. maija svētki, 18. novembra svētki u.c.
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Rudenī! Parasti kāpas saistām ar pašu jūras krastu, tomēr dažas no krāšņākajām atrodamas arī nedaudz tālāk iekšzemē – vizuāli iespaidīgas, interesantas un neparastas! 
Ak, kā mums paveicies, ka spējam piedzīvot visus četrus gadalaikus un izbaudīt to maiņas! Tie iedvesmojuši un joprojām iedvesmo gan dzejniekus, gan gleznotājus, gan komponistus... Ziedošā pavasara gaidās ieklausīsimies Pētera Vaska un Antonio Vivaldi mūzikā, piedzīvojot krāšņu video un gaismu performanci!
Īpaši gardēžiem pagatavotas sukādes no īpaši atlasītām cidonijām, ķirbjiem un raberberiem (degustācija!)
Koka skulptūru parks "Beverīnas labirinti"
Iespēja pašiem pagatavot un izcept īstas itāļu picas uz dzīvas uguns brīvdabas picērijā, piedevām iespēja nobaudīt īstu itāļu desertu!
Vietējo ogu, augļu un ziedu vīnu degustācija vīna darītavā "Matilde"
Drošs ceļojums ar distanci, neliela grupa un lielāks autobuss
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Ekskluzīva iespēja iepazīt Gaujas krāšņos krastus rudens rotā no jauna rakursa! Dodamies izbraucienā pa Gauju ar plostu, kuru vada kolorītais Māris Mitrevics, saukts arī par Gaujas Mitro! Brauciena laikā plostnieku un žuļiku stāsti,kā arī īstā plostnieku zupa!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *