29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv
Svētku brīvdienas ir lielisks laiks ceļošanai - Lieldienas, Ziemassvētki, skolas brīvdienas, 4. maija svētki, 18. novembra svētki u.c.
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Diena baudīšanai! Medus un gardumi, kas no tā pagatavojami, lavandas smarža priežu ielokā, apiesim loku Grobiņā, uzkāpjot skatu tornītī pilsdrupās, baudīsim dzirkstošus vīnus, kas raudzēti no tepat audzētām vīnogām! 
Interesants un izzinošs divu dienu brauciens, kas mūs iepazīstinās ar mūsu kaimiņzemes vēsturi, leģendām un skaistākajām vietām.  Apmeklēsim Lietuvas svarīgākās pilsētas, kas dažādos laikos ir bijušas valsts galvaspilsētas. ​​
Izbaudīsim viesmīlīgo Latgali visā tās krāšņumā – kulinārās tradīcijās un jaunās idejās, senās pilsētās un mūsdienīgā saimniekošanā, brauciena noslēgumā sabužinot trušus, alpakas un vēl kādu neparastāku dzīvnieku!
Vasarīgs ceļojums uz Kurzemes dabas takām ar jūrmalas pārgājienu nobeigumā! Ziemeļkurzemes interesantās dabas vietas un skaista mežu bagātību kolekcija – vienas dienas ceļojumā līdz pat Baltijas jūras krastam Vaidē un Kolkā!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *