cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Aizraujošas ekskursijas pensionāriem – visa gada garumā

Ekskursijas pensionāriem ir pārdomātas, vērtīgas, interesantas un gardas 1 – 2 dienu garas vai ilgākas aktivitātes senioriem, kurās ietverts izbraukums ar autobusu vai lidmašīnu, ekskursijas, dažādas nodarbības, degustācijas un citas aizraujošas pieredzes. Ekskursijas ir pieejamas visa gada garumā, mainās tikai galamērķi un ekskursiju raksturs: ziemai raksturīgas iekštelpu aktivitātes muzejos, izstāžu zālēs, pilīs, SPA centros, pirtīs, ledus skulptūru izstādes u.c. Siltajiem gadalaikiem raksturīgas arī brīvdabas aktivitātes, pastaigas pa pilsētām vai pārgājieni dabā. Šādi ceļojumi ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids senioriem, ekskursiju var iegādāties pats sev vai arī uzdāvināt. Sazinieties ar Celojumubode.lv konsultantu, ja vēlaties saņemt padomu piemērotākās ekskursijas izvēlē!

Ceļojumi pa Latviju un Baltiju

Šīs ekskursijas senioriem notiek tuvējā apkaimē – Latvijā un Baltijas valstīs. Klasiskais piedāvājums Latvijā ietver Rīgas, Pierīgas un reģionu interesantākās un skaistākās vietas, kā arī saistošas nodarbes veselībai, intelektam vai garšas kārpiņām Latvijas reģionos. Baltijas mērogā ekskursiju piedāvājums ir atkarīgs no sezonas un aktualitātēm – senioru vidū iecienīta ir Palanga, Klaipēda un Viļņa Lietuvā, kā arī Pērnava, Tallina un citas pilsētas Igaunijā. Tā kā ekskursijas notiek gida vadībā, muižu, piļu un citu vēsturisku objektu apmeklējuma laikā iespējams uzzināt daudz jauna. Populārāko ekskursiju lokā ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vecpilsētu, vēsturisku objektu, botānisko dārzu un citu ievērojamu vietu apmeklējumi.

Ekskursijas uz Čehiju, Itāliju, Austriju, Franciju un citām valstīm

Arī tiem senioriem, kas vēlas izbaudīt tālākas zemes, tiek nodrošināts plašs iespēju klāsts. Uz tādām valstīm kā, piemēram, Čehiju un Poliju, tiek rīkotas daudz un dažādas ekskursijas gan dabas skaistuma, gan arī pilsētu apskatei. Piemēram, Čehijā iespējams baudīt kalnu paradīzi prom no cilvēku masām, vai arī ievērojamākās vietas pašā Prāgas pilsētas sirdī – Vāclava laukumu, Rātsnama astronomisko pulksteni, Kārļa tiltu, slaveno Sv. Vita katedrāli un citas vēsturiskas vietas. Vaicājiet konsultantam arī par labiem piedāvājumiem doties uz Vāciju, Austriju, Itāliju un Franciju! Gan autobusu, gan avio ceļojumos tiek padomāts gan par brauciena ērtībām, gan arī par gardiem un interesantiem laika pavadīšanas veidiem.

Kā veidojas ekskursiju cena

Ceļojumi senioriem tiek rīkoti tā, lai tiem būtu pēc iespējas pieejamāka cena. Lētas ekskursijas iespējams radīt pateicoties profesionālai plānošanai, jo satura ziņā visās ekskursijās joprojām tiek nodrošināts augsts pakalpojuma līmenis. Lai arī senioriem parasti tiek piedāvāti gan ērtuma, gan cenas ziņā izdevīgie autobusu ceļojumi, arī avio ekskursiju cenas ir ļoti labas. Parasti norādītā cena ietver vietu autobusā vai lidmašīnā un pavadošā gida pakalpojumus. Katras ekskursijas aprakstā tiek norādīts, vai cenā ir ietvertas aktivitāšu un ēdienreižu izmaksas.

Derīgi padomi dodoties ekskursijā

Lai ekskursija noritētu iespējami patīkami, pirms katra izbraukuma nepieciešams veikt sagatavošanās darbus. Viens no svarīgiem uzdevumiem – izlasīt attiecīgās ekskursijas aprakstu un iepazīties ar dienas plānu: cikos notiek izbraukšana, cikos atgriešanās, vai būs iespējams nokļūt mājās no ekskursijas noslēguma vietas. Ja ekskursijas laikā ekskursanti dodas ārpus Latvijas robežām, līdzi nepieciešams ceļošanai derīgs dokuments – pase vai ID. Reizēm ekskursijas grafiks plānots ietverot kopīgas maltītes, bet reizēm ne, tāpēc, pirms dodaties ekskursijā pārliecinieties – iespējams, būs nepieciešams paņemt līdzi proviantu. Vēl viens vērtīgs padoms – pirms došanās ekskursijā tuvāk iepazīties ar informāciju par galamērķi vai apmeklējuma objektu, tādā veidā var sanākt interesantākas diskusijas ar gidu un citiem ekskursijas dalībniekiem. Droši vaicājiet ceļojumu konsultantam arī to, vai ekskursijas piedāvātajās aktivitātes varēs izmantot pensionāru atlaides – daudzu valstu muzejos, izstāžu zālēs un citās apmeklējumu vietās uzrādot ID karti seniori var saņemt īpašas cenas.

Kāpēc doties tuvā vai tālā ekskursijā?

Ekskursijas pensionāriem ir lielisks veids, kā pavadīt laiku ar līdzīgi domājošajiem, iegūt ne tikvien jaunas pieredzes, bet arī jaunas pazīšanās un draudzības. Ceļā kopā pavadītais laiks ļauj iepazīties tuvāk un pavadīt laiku draudzīgās sarunās, kas tik ļoti atjauno dzīves sparu.

Svarīgi!

Ja Jums vai citam ceļotājam, kas dosies ekskursijā, ir īpašas vajadzības, piemēram, saistītas ar kustību traucējumiem, lūdzam informēt CeļojumuBode.lv pirms ceļojuma sākuma!
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
IGAUNIJA - NESTEIDZĪGAIS PĒRNAVAS DABAS PIESKĀRIENS
PAVADI DIVAS ROMANTISKAS UN NESTEIDZĪGAS
DIENAS PĒRNAVĀ! ĻAUJ SEV IZBAUDĪT IGAUNIJAS VIENKĀRŠO SKAISTUMU UN
BEZGALĪGO MIERU. PĒRNAVĀ PAREDZĒTA DZĪVOŠANA SPA VIESNĪCĀ AR
NEIEROBEŽOTU ŪDENS CENTRA UN SAUNU APMEKLĒJUMU.
BROKASTIS UN VAKARIŅAS CENĀ!
05.05.2024. – 06.05.2024.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 149.00
AKCIJAS NOTEIKUMI
IGAUNIJA - RELAKSĒJOŠAS SPA BRĪVDIENAS SĀREMĀ
KVALITATĪVAS UN RELAKSĒJOŠAS BRĪVDIENAS IR VIENS
NO LABAS VESELĪBAS STŪRAKMEŅIEM, TĀDĒĻ LAIKĀ, KAD GAISĀ JŪTAMA
ZIEMAS ELPA, PIEDĀVĀJAM DOTIES NESTEIDZĪGĀ DIVU DIENU ATPŪTĀ UZ SPA
SĀREMĀ SALĀ! ATPŪTĪSIMIES ŪDENS CENTRĀ ASA SPA
HOTEL!
05.05.2024. – 06.05.2024.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 119.00
 
AKCIJAS NOTEIKUMI
 
Kuldīga - UNESCO pasaules mantojuma pērle ar jauno skatu torni, Ventas rumbu un lidojošām zivīm, strausiem, kaķiem un kazām...

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *