29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Šis brauciens paredzēts kā jaukas atpūtas ceļojums uz pagājušā gada novembrī Lietuvā atklātu, pilnīgi jaunu SPA un viesnīcas kompleksu ar ģeotermālajiem ūdeņiem, kas nāk no 2400 m dziļuma, veselu virkni baseinu, piršu utt., kā arī pasaulē lielāko un vienīgo DZINTARA saunā pasaulē, kuras veidošanā izmantotas 3 t dabīgā Baltijas jūras dzintara.
Bet pa ceļam uz to - Žagares muiža un jaukā, priežu mežu ieskautā, piejūras pilsēta Palanga, Nākamajā dienā , mājupceļā, viesosimies Žemaitijas romantiskajā galvaspilsētā – Telšos, kur ļausimies te ražotā siera garšas buķetei..
Šis brauciens ir izveidots pa mums tik tuvo un tajā pašā reizē nezināmo Austrumprūsiju. Brauciena atšķirība no citu tūrisma firmu piedāvājumiem ir tā, ka mēs to esam izveidojuši iekļaujot lielākās un iespaidīgākās Teitoņu ordeņa un bīskapa pilis, kurām standarta maršrutos pabrauc garām, vai uz tām nebrauc vispār. Vācu krustnešu izveidotās Teitoņu ordeņa valsts nesastāvēja tikai no vienas – Malborkas pils, bet to pārklāja vesels ordeņa piļu tīkls, tādējādi nodrošinot drošu patvērumu krusta karotājiem un radot lielas problēmas šīs zemes pamatiedzīvotājiem – senprūšiem. Šīs pilis kā vareni un neieņemami cietokšņi piecdesmit gadu laikā pārklāja šo zemi un piespieda senprūšus pārtraukt pretošanos. Liela daļa no tām un to varenības ir aplūkojama arī mūsdienās. Sajutīsim senatnes elpu mums līdzās! 
Izbraukšana posmā Aizkraukle - Rīga.
Ģeotermālais SPA Lietuvā „Atostogu Parkas” – labākā karsto avotu atpūtas vieta Baltijā! Iespēja apmeklēt unikālo dzintara saunu!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *