29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Tuvojas šī gada Ziemassvētki, kuru noskaņas aicinām izbaudīt apmeklējot mūs kaimiņvalsts – Lietuvas, lielākās pilsētas, iepērkoties turienes Ziemassvētku tirdziņos, nogaršojot turienes karstvīnu un nobaudot vietējos saldumus. Katru gadu gan Viļņā gan arī Kauņā pilsētas pašvaldība aicina talkā vietējos māksliniekus, kas ar savām idejām palīdz iekārtot tirdziņu un dekorēt pilsētas namus un ielas. Un kā gan bez svētku egles! Kā jau katru gadu, arī šogad tā solās būt sevišķi krāšņa Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.
Bet nevar visu laiku staigāt tikai pa pilsētu, lai arī cik krāšņi tā būtu dekorēta, vajag arī sasildīties, relaksēties un labi izgulēties. Kā vienmēr šādu iespēju sniedz kūrortpilsēta Druskininki un turienes ūdens atrakciju parka Aqua Park saunas un baseini.
Piedāvājam apmeklēt unikālo atpūtas un veselības centru, kas ir lielākais šāda veida komplekss Lietuvas rietumos, jūsu labsajūtai 15 baseini. Kompleksa piedāvājums ļauj relaksēties un izbaudīt dažādas ūdens aktivitātes, unikālu pirts programmu, atveseļošanās kūres, SPA procecdūras.
Ziemas sezonā tā vien gribas laiku pavadīt kādā siltā vietā, baudīt labu ēdienu un gūt pozitīvas emocijas. Kādēļ gan neieviest to kā tradīciju un pavadīt nedēļas nogali kādā no labākajām SPA viesnīcām, te pat netālu – kaimiņos. Šajā nedēļas nogalē dosimies uz vienu no populārākajām Polijas viesnīcām - Gołębiewski Mikołajki 4*.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *