29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
129 €
Pirmā dzintara pirts pasaulē ! GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 4 vietas!
Piedāvājam apmeklēt unikālo atpūtas un veselības centru, kas ir lielākais šāda veida komplekss Lietuvas rietumos, jūsu labsajūtai 15 baseini. Kompleksa piedāvājums ļauj relaksēties un izbaudīt dažādas ūdens aktivitātes, unikālu pirts programmu, atveseļošanās kūres, SPA procecdūras.
Dino parks, Māja kājām gaisā, 5D kino, rotaļu laukums u.c. un aizraujoša izrāde Delfinārijā!
Šī maršruta sākums meklējams Lietuvā, bet nobeigums Baltkrievijā. Lai kur arī brauktu, mūs visu laiku pavadīs Nemūna – Lietuvas lielākā upe. Par upes un apkārtnes skaistumu varēsim pārliecināties uzkāpjot kādā no skatu torņiem tās krastos. Bet upe nav vienīgais, ko piedāvā šis brauciens. Tas piedāvā jaunatklāto augstāko skatu torni Lietuvā, atpūtu SPA kompleksā Druskininkos, kā arī nelielu ekzotiku mums tik tuvajā, bet tai pašā laikā citādajā Baltkrievijā.
Lietuvā septembra beigās notiek sēņu svētki, kas pulcē lielu skaitu dalībnieku no dažādām Lietuvas malām. Aicinām šajā laikā nesēdēt mājās, bet doties iejusties svētku atmosfērā un pie reizes nogaršot lietuviešu sēņu zupu. Svētkos kā jau svētkos – amatnieku tirdziņš un folkloras kolektīvu uzstāšanās. Nakšņosim Druskininkos, kur vakarā varēsim izbaudīt šīs kūrortpilsētas gaisotni ar muzikālajām strūklakām, bet nākamajā dienā aplūkosim Nemunas upes loku rudens krāsu burvību. 
Svinot skolotāju dienu! Pedagogiem īpašā skolotāju dienas cena!
! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *