29 700 300
67 700 300
[email protected]
Tallinas iela 30, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas

Tallina ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā: no bruģakmens veidotas šaurās ieliņas, iespaidīga pilsētas siena, skatu torņi  - Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātslaukums, biržas eja, ģildes.Tallina ir tūristu mīlēta pilsēta, pateicoties tās unikālai viduslaiku atmosfērai vecpilsētā.
Tallinā gandrīz katra šaurā ieliņa un katra māja vecpilsētā – tūristu uzmanības vērts objekts ar savu vēsturi. Jūs varat vienkārši pastaigāties pa bruģēto tiltu, ieskatīties māju arhitektūrā. Varat izbaudīt viduslaiku virtuves maltīti kādā no restorāniem vai krogiem vecpilsētā un baudīt gardu kafiju, vai arī pastaigāties gar gleznaino krastmalu. Atmiņai nopirkt marcipāna darinājumu viduslaiku Rātslaukuma aptiekā vai marcipāna muzejā, kas atrodas vecpilsētā.
Cenā jau ir arī iekļauts neierobežots baseinu un saunu centra apmeklējums, 2 SPA procedūras, brokastis un vakariņas!

! 10. - 11.12.2016. Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti

2017. gada ceļojumi jau pārdošanā!
11. - 12.03.2017. - 8. marta svētkos
15. - 16.04.2017. - Lieldienu brīvdienās
05. - 06.05.2017. - Maija svētku brīvdienās

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cenā jau ir arī iekļautas 2 SPA procedūras, šampanietis un augļi, vakariņas un brokastis, saunas apmeklējums!

Kūrortpilsēta Pērnava atpūtniekus piesaista visu gadu - ar SPA, smilšu pludmali, plašajām izklaides iespējām... 
Pludmale no viesnīcas atrodas vien 5 min. gājiena attālumā! Netālu ir arī vecpilsēta, skaistā pludmales promenāde, kas ir kā radīta pastaigām jebkurā gadalaikā.

«Pjuhtica» tulkojumā no igauņu valodas nozīmē «svēta vieta». 16. gs. vidū šeit ieradās pati Dievmāte, kas svētīja visu zemi, ūdeni un tūkstošgadīgu ozolu. Ūdens no svētavota un lūgšanas baznīcā palīdz saglabāt veselību un saprātu līdz dziļām vecumdienām.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!