29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Lai uzturētu veselību un atpūstos no ikdienas steigas , izbrīvējiet kaut divas dienas, lai uzmundrinātu sevi ar spa procedūrām, kas palīdzēs Jums mazinās stresu un ļaus vairāk izbaudīt dzīvi. Igaunija šādam nolūkam ir viss piemērotākais galamērķis, jo spa viesnīcas piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus par pieejamām cenām.
Viesnīca "Lavendel Spa Hotel" atrodas Tallinas piepilsētā Hābnēmē, gleznaini skaistajā Vimsi pussalā. Līdz pilsētas centram ar auto varat nokļūt 15 minūtēs, bet jūra un pludmale atrodas vien 10 minūšu pastaigas attālumā. Jūs apburs viesnīcas stilīgais interjers un ērtie numuri . Viesu rīcībā no pulkstenis 9:00 līdz 22:00 tiek piedāvāts saunu-relaksācijas centrs. Tas piedāvā 4 veidu pirtis – relaksējoša zemas temperatūras sauna, tvaika pirts, sāls sauna un Igaunijā labi pazīstamā melnā pirts.
Pēc pirts priekiem varēsiet atsvaidzināties ar ūdens procedūrām. Veldzēsieties baseinā ar zemūdens masāžu, pretstraumi un kaskādi, baudīsiet maigu burbulīšu masāžu siltā džakuzi, kā arī varēsiet izmēģināt Japānas vannu, kurā ūdens temperatūra ir +41°, un vannu ar izteikti aukstu ūdeni. 
Iesakam apmkelēt arī viesnīcas veikalu  “Lavendel”, kur Jums būs iespēja iegādāties un nobaudīt viņu pašu ceptās kūkas un saldumus. 
Mēs piedāvājam brīvdienās nesēdēt mājās, bet kopā apskatīt iespaidīgākos Ziemeļigaunijas leduskritumus. Arī tie, kas jau kādreiz ir braukuši skatīties Igaunijas leduskritumus, mūsu piedāvātajā maršrutā atradīsiet sev ko jaunu. Brauciens paredzēts tiem, kas vēlas redzēt pēc iespējas vairāk Igaunijas upju un sala radīto "mākslas darbu". Neaizmirsīsim - ir ziema, parūpēsimies par piemērotu apģērbu un siltu tēju termosā!
2 dienu ceļojums + SPA atpūta jūras līča krastā!
Cenā jau ir arī iekļauts neierobežots baseinu un saunu centra apmeklējums, 1 SPA procedūra, brokastis un vakariņas, peldmēteļa noma!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!