Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Iemīļotās lielās Ķīnas zīda laternas no Āzijas ir redzamas lielākā skaitā kā jebkad, spilgtās alejās un daudzos simtos mirdzošu, krāsainu tēlu. "Drakoni (pūķi), mīti un leģendas" ir šīs ziemas tēma, ar jauniem, brīnišķīgiem varoņiem.
Pirms festivāla Krustu kalna pietura un Šokolādes fabrika Rūta Šauļos (karsta šokolāde, firmas veikali)
Iespēja gardumu pirkumiem Akropolis centrāNo iespējamā atkušņa dubļiem pasargā īpaši plastikāta režģu celiņi Pakrojas muižas parkā
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šogad visa Tallinas vecpilsēta tiks pārvērsta par pasaku valstību, kur būs gan ēdieni, gan dzērieni, gan Ziemassvētku dāvanu galdiņi un, protams, atbilstoša mūzika un priekšnesumi!
Tuvojas gada beigas un Ziemassvētki. Ziemassvētki ir ģimenes svētki un pavadāmi sev tuvu cilvēku lokā, to zina arī Eiropā un laicīgi slēdz lielveikalus, ēdināšanas un izpriecu vietas. Uz šo laiku ir jābūt sagādātām arī dāvanām cilvēkiem, kurus vēlamies apsveikt. Tāpēc mēs piedāvājam nedēļu pirms Ziemassvētkiem doties uz Polijas pilsētu Bialistoku, lai kārtīgi atpūstos vēl pirms klusās nedēļas nogales iestāšanās, kā arī veiktu pirkumus turienes veikalos, kur kā zināms daudzas preces tiek tirgotas ar samazinātu PVN likmi, vai arī pilnībā bez tās. Bez SPA un iepirkšanās, braucienāesam iekļāvuši arī dažus apskates objektus.     
Lielveikali Bialistokā strādās arī svētdienā un visu laiku uz gājēju ielas darbojas Ziemassvētku tirdziņš! 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *