ул. Таллинас 30, Рига
cb@cb.lv
Сортировать по: дата | страна | цена
Tuvojas Svētā Valentīna diena - visu mīlētāju svētki. Piedāvājam šos svētkus nosvinēt divreiz – kopā ar mums skaistā ekskursijā ar atpūtu lieliskā SPA kompleksā jūras krastā un to īstajā dienā, kas šogad iekrīt otrdienā. Viduslaiku Tallinas pilsētas centrs, katru gadu citādi ledus-ūdens kritumi pilsētas pievārtē, kā arī lielisks SPA centrs kopā ar 4* viesnīcu Lahepere līča krastā! Neierobežota iespēja izmantot SPA kompleksā ietilpstošos baseinus, saunas un ternažieru zāli no plkt. 9:00 - 22:00. Brokastis – zviedru galds. Tas viss ietilpst cenā!
IGAUNIJA - NESTEIDZĪGAIS PĒRNAVAS DABAS PIESKĀRIENS
PAVADI DIVAS ROMANTISKAS UN NESTEIDZĪGAS
DIENAS PĒRNAVĀ! ĻAUJ SEV IZBAUDĪT IGAUNIJAS VIENKĀRŠO SKAISTUMU UN
BEZGALĪGO MIERU. PĒRNAVĀ PAREDZĒTA DZĪVOŠANA SPA VIESNĪCĀ AR
NEIEROBEŽOTU ŪDENS CENTRA UN SAUNU APMEKLĒJUMU.
BROKASTIS UN VAKARIŅAS CENĀ!
11.02.2023. – 12.02.2023.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 119.00
Ceļošanas nosacījumi SPKC mājas lapā šeit (spiežat uz saites) un Ārlietu ministrijas
mājas lapā šeit (spiežat uz saites).
  AKCIJAS NOTEIKUMI
Piedāvājam šajās brīvdienās nesēdēt mājās, bet apskatīt iespaidīgākos Ziemeļigaunijas leduskritumus. Daži no tiem netiek pieminēti citu kompāniju piedāvājumos. Arī tie, kas jau kādreiz ir braukuši skatīties Igaunijas leduskritumus, mūsu piedāvātajā maršrutā atradīsiet sev ko jaunu. Brauciens paredzēts tiem, kas vēlas redzēt pēc iespējas vairāk Igaunijas upju un sala radīto "mākslas darbu", izvairoties no brauciena nosaukumam un idejai neatbilstošu objektu (muzeju vai pilsētu) apskates. Neaizmirsīsim - ir ziema, parūpēsimies par piemērotu apģērbu un siltu tēju termosā! 
4* SPA viesnīca Tallinas centrā pie pašas Vecpilsētas; cenā iekļautie karstie baseini un saunas ir pieejami, neizejot no viesnīcas.
Iespēja apmeklēt Lennusadam Jūras muzeju.
Visi iespaidīgākie dabas skati - efektīgais Keila-Joe, īpatnējais Trepojas un varenais Jagalas ūdenskritums, Tūrisalu klinšu tālie skati.
----------------------------------------------------------------------------

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *