29 700 300
67 700 300
BRENNERO (RIMINI) 2 ★ ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Marke / Rimini, Rimini, 92km no lidostas, 3km no pilsētas centra

ORLOV 2★ (2013. gads!) ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Marke / Rimini, Rimini, 4km no lidostas, 3km no pilsētas centra

NAICA HOTEL 3★ ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Marke / Rimini, Rimini, 3km no lidostas, 3km no pilsētas centra

MARINELLA 3 ★ ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Marke / Rimini, Miramare, 3km no lidostas

viesnīcas apraksts >
viesnīca atrodas jūras krastā
NIVES (RIMINI) 3 ★ ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Marke / Rimini, Rimini, 93km no lidostas, 100m no pilsētas centra

CLAN (RIMINI) 2 ★ ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Marke / Rimini, Rimini, 87km no lidostas, 5km no pilsētas centra

VILLA MADANA (RIMINI) 2 ★ ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Marke / Rimini, Rimini, 2km no lidostas, 5km no pilsētas centra

viesnīcas apraksts >
viesnīcā ir ūdens atrakcijas
viesnīcā ir diskotēka
PARIS (CATTOLICA) 2 ★ ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Marke / Rimini, Cattolica, 75km no lidostas, 1km no pilsētas centra

BLUMEN 3★ ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Marke / Rimini, Viserba, 8km no lidostas

viesnīcas apraksts >
viesnīca atrodas jūras krastā

Kā iegādāties ceļojumu uz Rimini?

Lai iegādātos ceļojumu uz Rimini, lūdzu, izvēlieties atbilstošāko no piedāvātajām viesnīcām un ceļojuma datumu. Nospiediet pogu „Rezervēt” un aizpildiet pieteikumu par personām, kuras dosies Rimini ceļojumā. Veiciet samaksu, un mūsu konsultants ar Jums sazināsies.

Kad vislabāk doties uz Rimini?

Rimini atrodas Adrijas jūras krastā, Itālijas austrumos. Piemērots laiks ceļojumam Rimini ir jūnijā, jūlijā un augustā, kad gaisa temperatūra uzsilst līdz gandrīz 30°C, un arī ūdens temperatūra var sasniegt pat 30°C. Vasaras sezonā atpūta šajā piekrastē ir īpaši patīkama Adrijas jūras veldzējošo vēju dēļ. Šajos mēnešos populārākos tūrisma apskates objektus iesakām apmeklēt darbdienās, kad interesentu rindas varētu būt īsākas.

Kāpēc doties uz Rimini?

Rimini būs īstā vieta vasaras brīvdienām tiem, kurus vilina tirkīzzilais Adrijas jūras ūdens vai kas vēlas baudīt bezrūpīgu atpūtu, sauli un izpriecas itāļu stilā. Rimini ir lielākais pludmales kūrorts Eiropā, un tajā ir pieejamas visas iespējamās izklaides – neskaitāmi klubi, restorāni, bāri, ūdens atrakciju parki „Aquafan” un „Mirabilandia” un citas izklaides iespējas.

Ko redzēt Rimini?

Tiem, kurus interesē vēsture, noteikti jāredz Augusta arka un Tibērija tilts, kā arī pilsētas lepnums – greznā renesanses laika katedrāle Tempio Malatestiano, ko dēvē par Mīlas templi. Paplašiniet apvāršņus un palūkojieties uz apkārtni no panorāmas rata vai no līganā gaitā slīdošas laivas, nesteidzīgi vērojiet pseidonamu fasādes Venēcijas Lielā kanāla malās, nenojaušot, ka jūs pilnīgi nesagatavotu brauciena beigās gaida pārsteigums…

Rimini atrodas Emīlijā-Romanjā – vienā no valsts bagātākajiem reģioniem starp Po upi valsts ziemeļos un Apenīnu kalniem dienvidos. Reģiona galvaspilsēta Boloņa ir pazīstama ar torņiem un galerijām, no kurām 666 arku arkāde ir 3,5 kilometru gara. Lai to apskatītu, varat īzīrēt auto vai braukt ar ātrvilcienu. Pusceļā starp Rimini un Boloņu ir pilsēta Faenca, kuras keramikas muzejā ir viena no lielākajām keramikas kolekcijām pasaulē, kā arī mākslinieku Pablo Pikaso, Anrī Matisa un Marka Šagāla darbi. Pilsētas nosaukumam ir tiešs sakars ar fajansu, ko ražo rūpnīcās šajā reģionā. Varat pat neizbraukt no Rimini un tomēr redzēt visu Itāliju, jo šeit ir izbūvēta „Miniatūrā Itālija”.

Civilizāciju varenību tuvplānā varat aplūkot Ravennā – pilsētā, kas dibināta vēl pirms mūsu ēras un kas savulaik bijusi Rietumromas impērijas galvaspilsēta. Vecākais arhitektūras piemineklis ir Neona baptistērijs. Ir iespējams aplūkot arī Bizantijas laika mozaīkas Sv. Vitāles baznīcā. Un slavenās „Dievišķās komēdijas” autora Dantes Aligjēri kapenes.

Vai vēl kādu miniatūru? Dodieties uz netālo pundurvalstiņu Sanmarīno! No cietokšņa Titāno kalna virsotnē paveras lielisks skats uz plašu apkārtni. Neaizmirstiet par suvenīriem, ko Itālijas veikaliņos var iegādāties par ļoti patīkamām cenām. Iecienīti ir ādas izstrādājumi, kā arī zaļgandzeltenais citronu liķieris limončella.

Derīgi zināt, atrodoties Rimini!

Parasti restorānos apkalpošanas maksu jeb tā dēvēto dzeramnaudu pieskaita rēķinam. Tā slēpjas zem vārda “coperto”, un to iekasē par katru apmeklētāju, neatkarīgi no vecuma. Dažās kafejnīcās var būt norādītas divas cenas – viena par ēšanu vai dzeršanu pie bāra letes vai pasūtīšanu līdzņemšanai, otra – par mielošanos pie galdiņa, kas būs dārgāk.

TURCIJA
no 165 €
TURCIJA
KRĒTA
no 179 €
KRĒTA
Bulgārija
no 235 €
Bulgārija

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *