29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā vai
Tallinas 30, Rīga | cb@cb.lv
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Igaunijas dienvidaustrumos tek trīs izcilas upes – Ahja, Vehandu un Piusa, kuru ielejās ir ļoti skaistas dabas takas. Viena par otru skaistāka, bet katram, kas bijis tur, ir sava favorīte. Šoreiz iesim gar ļoti straujo Piusu, kuras krastos klinšu un citu interesantu vietu daudz, tai skaitā leģendārās Vastselīnas pilsdrupas un Igaunijas visaugstākais smilšakmens iežu atsegums!
Kādā nesenā pētījumā saskaitīts, ka Igaunijā vairāk kā divas trešdaļas iedzīvotāju tic dabas maģiskajam spēkam – šodien dodamies baudīt gan to dabas spēku, ko var pierādīt ar ķīmijas palīdzību, gan to, ko var  sajust vien ieklausoties sevī un apkārtnes mierā.
Kurš gan nav sapņojis reiz nokļūt uz neapdzīvotas salas? Ne gluži ar vienu palmu, bet mazliet mežonīga, akmeņiem un rozēm bagāta, neliela, bet ļoti dažāda ir Mohni sala Lahemā Nacionālajā parkā Somu līcī. Brauksim to baudīt! Bez tam, arī pārējā apkaime ir neparastiem pārsteigumiem pilna... 
Smelies spēkus kaimiņzemes skaistākajās vietās, iepazīstot leģendām bagāto Sāremā salu un baudi salas labumus. Brauciena laikā mēs ne tikai iepazīsim salas skaistākās vietas, bet arī pabūsim ciemos pie mājražotājiem. Šis brauciens būs interesants arī tiem ceļotājiem, kas jau Sāremā salā ir bijuši. Dodies braucienā kopā ar mums un izbaudi lielisku nedēļas nogali.​
Vecticībnieku tradīciju izzināšana Kolkjas vecticībnieku muzejā
Zivju un sīpolu gadatirgus Kallastē - gada notikums Peipusa krasta ciemos!
Kā pareizi un skaisti sapīt glabājamo sīpolu ''bizi'' - to jāredz pašiem!
Noslēgumā - kārtīgas pusdienas!
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 
Cik cilvēku, tik dzīvesstāstu, cik muižu – tik gadsimtiem dažādu notikumu! Šajā dienā iepazīsim dažas no Pērnavas apkaimes muižām un saimniecībām visā to krāšņumā!
Valjalas baznīca, Kāli meteorīta krāteris un Kuresāres bīskapa pils,Tellustes muiža, kā arī atpūta Saaremaa SPA Hotel viesnīcās ar neierobežotu ūdens centra apmeklējumu un brokastīm
Smelies spēkus kaimiņzemes skaistākajās vietās, iepazīstot leģendām bagāto Sāremā salu un baudi salas apmeklētāko ikgadējo ēdienu festivālu - Kuresāres ielu pikniku.
Atkal varam aizvest uz Tartu jaunākos mājiniekus, tos, kam AHHAA centrs domāts!
Tērbata, Dorpata vai Jurjeva slavena ar Studentu skūpsta statuju un visšķībāko valsts ēku. Izpētīsim to pastaigā!
Būsim pārsteigti par AHHAA Zinātnes centra vienmēr jaunajiem efektiem un ekspozīcijām!
Visiem rezervēts Kosmosa ceļojums vai citi piedzīvojumi planetārijā!
Drošs ceļojums ar distanci, neliela grupa un lielāks autobuss!
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *