29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Igaunija var lepoties ar valdzinošām un senas vēstures liecību piesātinātām salām. Populārākās no tām ir Sāremā, Hījumā un Muhu– tās arī dosimies apskatīt neaizmirstamā trīs dienu braucienā. Šeit Jūs varēsiet redzēt īstu dabu, baudīt salas tradicionālo ēdienu un izjust īpašu jūras, zemes un meža iedvesmotu daiļradi!​
Mūsu ziemeļu kaimiņi izslavēti ar savu nesteidzīgumu - un tas izpaužas arī rūpīgā dārzu iekopšanā, pieskatītos un aprūpētos, ziedošiem un krāsainiem augiem bagātos stūrīšos. Pelvas apriņķī atvērto durvju diena notiek jau 31. reizi, braucam lūkot kaimiņu košos dārzus!
Piedāvājam šīs skaistās jūnija mēneša dienas pavadīt trešajā lielākajā Baltijas jūras salā -  Sāmsalā, kuru musdienās latvieši bieži vien dēvē par Sāremā. Sala pazīstama ar savām akmeņainajām piekrastēm, tradicionālajām lauku mājām, vējdzirnavām un viduslaiku pilīm. Jūnijs ir ziedu laiks, kuru šobrīd te netrūkst. Vakarā atpūtīsimies vienā no Kuresāres SPA viesnīcām, izbaudot relaksējošas sajūtas saunā, baseinā vai vienkārši pastaigājoties gar jūru. Brauciens piemērots gan pāriem, gan arī individuāliem ceļotājiem.   
Cik Baltija ir dažāda! Un Peipusa apkaime - viena no neparastākajām. Gan ar spēcīgajām reliģiskajām tradīcijām, gan regulāriem plūdiem, gan sīpolu audzēšanas meistarstiķiem!
IGAUNIJA - BALTĀS DĀMAS SVĒTKI HĀPSALU UN ATPŪTA SPA VIESNĪCĀ
SAGĀDĀJIET SEV BURVĪGU ATPŪTU LIELISKĀ SPA
VIESNĪCĀ NETĀLU NO JŪRAS HĀPSALĀ! CENĀ IEKĻAUTA ATPŪTA ŪDENS CENTRĀ
AR 6 DAŽĀDĀM PIRTĪM UN RELAKSĀCIJU JŪRAS ŪDENS PELDBASEINĀ. VĒL
APSKATĪSIM ROMANTISKO HĀPSALU, KURĀ NORISINĀSIES SVĒTKI PAR GODU
BĪSKAPA PILS BALTAJAI DĀMAI, KRĀŠŅO KEILAS ŪDENSKRITUMU UN
TALLINU.
08.08.2020. – 09.08.2020.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 115.00
Tallina domā un dara – šodien iepazīsim to, kas jauns un interesants – jūras zīmē! Modernu mākslu vairāk kā gadsimtu izmantotā zemūdeņu būves un remonta ostā (kuras viens no dibinātājiem Alfrēda Nobela brālēns) un Eiropā unikālu, vairāk kā pirms 700 gadiem burājušu tirdzniecības kuģi, kas atrasts tepat Tallinā!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *