29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Sāremā saglabājusi savu unikalitāti pateicoties izolācijai un atrašanās vietai. Ciematos joprojām ir akmeņu žogi un salmu jumti. Dolomīts, vējdzirnavas un slavenais pašvārīts alus noteikti ir Sāremā simboli.
Šajā braucienā nedēļas nogalē piedāvājam apskatīt Tallinu Orhideju svētku laikā. Lai arī ir tikai pats marta vidus, Tallinas botāniskajā dārzā nedēļas garumā notiek Orhideju svētki, kuru laikā var redzēt simtiem ziedošu orhideju, iegādāties to stādus un saņemt zinošu cilvēku konsultācijas par to audzēšanu. Bez šo krāšņo ziedu apskates piedāvājam arī ekskursiju pa Tallinas vecpilsētu, kuras laikā varēsiet iepazīsties ar šīs viduslaiku pilsētas nozīmīgākajām vietām. Aicinām nesēdēt mājās, bet izbaudīt mūsu kaimiņzemes piedāvājumu.
Piedāvājam iepazīties ar mūsu ziemeļu kaimiņa kultūras ziņā nozīmīgāko pilsētu Tartu, ko latvieši kādreiz dēvēja par Tērbatu. Tartu ir pilsēta uz kuru var braukt vēl un vēl, jo pilsēta nepārtraukti mainās un tajā parādās arvien jaunas vietas un celtnes, kas piesaista tūristu uzmanību. Daļu laika veltīsim nesen atvērtajam Igaunijas Nacionālajam muzejam, kurā ar modernu tehnoloģiju palīdzību izsekosim igauņu un tās radu tautu (arī lībiešu) vēsturei cauri gadu simtiem no akmens laikmeta līdz mūsu dienām. Otrajā dienas pusē ekskursija pa pilsētu.  
Tartu, Zinātnes centrs AHHAA un planetārijs...
17.03.2018. - skolēnu pavasara brīvlaikā!
27.10.2018. - skolēnu rudens brīvlaikā!
Lieldienu brīvdienās! 2 dienu ceļojums + SPA atpūta jūras līča krastā!
Cenā jau ir arī iekļauts neierobežots baseinu un saunu centra apmeklējums, 1 SPA procedūra, brokastis un vakariņas, peldmēteļa noma!
Lieldienu brīvdienās! Muhu sala ar dambi un Emu vējdzirnavām, Kāli meteorīta krāteris un Kuresāres bīskapa pils, kā arī atpūta Saaremaa SPA Hotel viesnīcās ar neierobežotu baseina, saunas, trenažieru zāles apmeklējumu, 1 SPA procedūru, brokastīm un vakariņām.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!