29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Setomā: Vana Jüri Ziepju darbnīca - Sātse Seto muzejs - Ļūbnicas Sīpolu un zivju gadatirgus
Igaunija - Piedzīvojumi Tartu, rotaļlietu pasaule, māja kājām gaisā un vasaras prieki akvaparkā! Dienas ekskursija vasarai beidzoties. Ceļojums ar bērniem uz Igauniju, Tartu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Tartu: Māja kājām gaisā, Rotaļlietu veikals, Zinātnes centrs «AHHAA», akvaparks «Aura»
Izbraukšana posmā: Aizkraukle - Rīga!
! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti
Kadiķīši, milzis Leigers, varenās bākas un Baltās dāmas pils...
Izbraukšana posmā: Aizkraukle - Rīga!
! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti
Pieteikšanās līdz 31.08.2018.!
Muhu sala, Kāli meteorīta krāteris un Kuresāres bīskapa pils, Anglas vējdzirnavas, kā arī atpūta Saaremaa SPA Hotel viesnīcās ar neierobežotu baseina, saunas, trenažieru zāles apmeklējumu, brokastīm + Sāremā ēdienu festivāla apmeklējums Kuresāres ielās
Iepazīsti pilsētas - Ziemeļu pērles - izklaidējošā un patīkamā kruīza braucienā! Unikālie Helsinki, majestātiskā Stokholma un viduslaiku Tallina Tevi neatstās vienaldzīgu tāpat kā laiski cēlā slīdēšana ar prāmi pa Baltijas jūru!
Izbraukšana posmā: Aizkraukle - Rīga!
2 dienu ceļojums + SPA atpūta jūras līča krastā!
Cenā jau ir arī iekļauts neierobežots baseinu un saunu centra apmeklējums, 1 SPA procedūra, brokastis un vakariņas, peldmēteļa noma!
Bijām šajā maršrutā pavasarī, tagad to atkārtojam arī rudenī. Brauciens ir paredzēts cilvēkiem, kas dod priekšroku skaistiem dabas objektiem, pie kuriem dažkārt nākas nokļūt ejot kādu gabalu pa taku kājām. Tāpēc vilksim kājās piemērotus apavus - botes ar gumijotu zoli., jo zāle vai takas laipa var būt slidena. Tas nav pārgājiens, no viena objekta uz nākamo pārvietosimies ar autobusu. Pārvietojoties starp dabas objektiem, nevaram garantēt "pusdienu pauzi" pilsētas ēdnīcā, tāpēc ņemam līdzi sviestmaizes un tēju. Mēs varam garantēt kafijas pauzes piemērotās kafeinīcās un labas brokastis naktsmītnēs - viesnīcā pie ezera meža vidū. 
24.septembris brīvdiena! Lielsika 3 dienu atpūta Igaunijā!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!