29 700 300
67 700 300
SANTA MONICA PLAYA 3★ завтрак
цена каждому туристу
Барселона, 100km от аэропорта, 300m от центра города

BEST MEDITERRANEO 3 ★ завтрак
цена каждому туристу
Барселона, 110km от аэропорта, 600m от центра города

CALA FONT 4★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Барселона, 100km от аэропорта, 3km от центра города

цена каждому туристу
Барселона, 100km от аэропорта, 500m от центра города

цена каждому туристу
Барселона, 110km от аэропорта, 400m от центра города

описание отеля >
В отели есть дискотека
H.TOP CARTAGO NOVA 3 ★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Барселона, 80km от аэропорта, 1km от центра города

H.TOP ALEXIS 3★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Барселона, 90km от аэропорта, 300m от центра города

H.TOP PLANAMAR 3★ завтрак и ужин
цена каждому туристу

описание отеля >
Отель расположен на побережье
H.TOP SUMMER SUN 3 ★ завтрак и ужин
цена каждому туристу

описание отеля >
Отель расположен на побережье
цена каждому туристу
Барселона, 100km от аэропорта, 100m от центра города

LAS VEGAS 4★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Барселона, 100km от аэропорта, 200m от центра города

BON REPOS 3★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Барселона, 75km от аэропорта, 300m от центра города

ESPLAI 3★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Барселона, 72km от аэропорта, 500m от центра города

описание отеля >
Отель имеет водные аттракционы
H.TOP PALM BEACH 3 ★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Барселона, 90km от аэропорта, 300m от центра города

Kā iegādāties ceļojumu uz Barselonas rivjēru?

Lai iegādātos ceļojumu uz Barselonas rivjēru, lūdzu, izvēlieties atbilstošāko no piedāvātajām viesnīcām un ceļojuma datumu. Nospiediet pogu „Rezervēt” un aizpildiet pieteikumu par personām, kuras dosies Spānijas ceļojumā. Veiciet samaksu, un mūsu konsultants ar Jums sazināsies.

Kad vislabāk doties uz Barselonas rivjēru?

Vasaras mēneši ir īpaši piemēroti laiskai atpūtai Kostabravā (spāniski – Costa Brava) piekrastē. Karstākais mēnesis ir jūlijs, kad pa dienu gaisa temperatūra parasti pieturas ap 30°C, un arī paši spāņi steidz veldzēties Vidusjūras pludmalēs.

Ko redzēt un darīt Barselonas rivjērā?

Kostabrava ir smilšainas, klinšainas un oļainas pludmales, kas stiepjas 160 km garumā uz ziemeļiem no Barselonas līdz pat Roses pilsētai Francijas pierobežā. Šeit skaistas dabas ainavas papildina autentiski zvejnieku ciemati, senas pilis un moderni kūrorti ar daudzstāvu viesnīcām, kazino, ūdens atrakciju parkiem un tirdzniecības centriem. Costa Brava tulkojumā no spāņu valodas nozīmē ‘nelīdzens krasts’, kas ļoti labi raksturo šo piekrasti. Vietās, kur nav piekrastes pilsētu, krasti ir patiesi mežonīgi un apauguši ar alepo priedēm, akmens ozoliem, zemeņkokiem, aromātisko rozmarīnu, timiānu un lavandu.

Katalāņu (šīs Spānijas daļas iedzīvotāju) tradicionālā nodarbošanās izsenis ir bijusi vīnkopība, olīvu audzēšana un zvejniecība. Pēdējos gadu desmitos strauji ir attīstījies arī tūrisms.

Kostabravā ir ļoti attīstīta satiksme – gar jūras krastu ierīkota gan dzelzceļa līnija, gan ātrgaitas šoseja. Protams, mazo, nomaļo ceļu serpentīni ir daudz interesantāki. Populārākie Kostabravas kūrorti ir Lloret de Mar, Tossa de Mar un Platja d’Aro piekrastes dienvidos.

Nelielajā piekrastes kūrortā Blanesā ir ārkārtīgi skaists botāniskais dārzs. Tajā var apskatīt gan reģionā izplatītus augus, gan plašu kaktusu kolekciju, kā arī milzu bambusus. Roses pilsēta pludmale ir iecienīta ūdenssporta cienītāju vidū.

Īstu Katalonijas garšu var sajust viduslaiku pilsētiņās Palsā, Perataljadā un Peraladā, kur nesteidzīgā pastaigā pa šaurajām ieliņām varēsiet ceļot laikā un izjūtās uz aizgājušajiem gadsimtiem. Kadakesa ir romantiska kādreizējās zvejas ostas pilsēta, kur atradusies arī mākslinieka un sirreālisma ģēnija Salvadora Dalī vasaras rezidence. Ja viņa māksla fascinē arī jūs, noteikti apmeklējiet Dalī muzeju un teātri Figeresā. Būsiet pārsteigts par redzēto.

Vēderu kutinošas izklaides dodieties meklēt uz vienu no Eiropas lielākajiem (115 ha) izklaides parkiem „Port Aventura”. Te viesus priecē visdažādāko žanru priekšnesumi, atrakcijas, un varēsiet pat apceļot visu pasauli – atrakcijas ir izvietotas tematiski pa kontinentiem un valstīm. Parkā ir iespējams nobaudīt arī šo valstu nacionālos ēdienus un iegādāties suvenīrus.

Viesojoties Kostabravā, noteikti nepalaidiet garām iespēju doties uz Barselonu, kas ir viena no Eiropas apbrīnojamākajām pilsētām. Vai zinājāt, ka latviešu komponista Mārtiņa Brauna skaņdarbs „Saule, Pērkons, Daugava” ir izvēlēta par katalāņu neatkarības himnu? Apskatiet slaveno baziliku Sagrada Familia, kas pēc vairāk nekā 130 gadu ilgās celtniecības ir teju jau gandrīz pabeigta, kā arī citus arhitekta Antonio Gaudi meistardarbus. Paviesojieties Pablo Pikaso muzejā, Montžuikas kalnā, slavenākajā ielā La Rambla un noteikti nenokavējiet krāšņās strūklaku un gaismu izrādes. Piedalieties fiestā!

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *