cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
4 495 €
DIENVIDĀFRIKA, SVAZILENDA UN APBRĪNOJAMĀ REINJONAS SALA ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 2 мест!
Reinjona ir Indijas okeāna spožākais dārgakmens, kur Sāremā izmēra salā ir sakoncentrējušies apbrīnojami dabas kontrasti – no paradīzes līdz ellei! Reinjonas zaļie kanjoni, ūdenskritumi, kalnu cirki, Mēness ainavas un slavenais Piton de la Fournaise vulkāns būs šā ceļojuma kulminācija un liks šo salu iemīlēt!
Lidojums Rīga – Keiptauna un Johannesburga – Rīga.
Keiptauna – Dienvidāfrikas parlamentārā galvaspilsēta maģiskā Galda kalna pakājē. Labās Cerības rags – mītiem un nostāstiem apvīta vieta. Pingvīnu kolonija pie Boulderas pludmales. Groot Constancia – vecākā vīna darītava Jaunajā pasaulē un slavenākā Dienvidāfrikā, vīnu degustācija. Neskartā un mežonīgā Dienvidāfrikas piekraste.
Lidojums Keiptauna – Johannesburga.
Svazi cilts ciemats un dejas Svazilendā. Pusotras dienas safari ar džipiem Āfrikas vecākajā dzīvnieku rezervātā – Krīgera nacionālajā parkā, kur vara un noteikšana pieder dzīvniekiem. Ainaviskais Panorāmas ceļš – ūdenskritumi, God’s Window kraujas skati un neparastie klinšu baseini Bourke’s Pothholes. Blyde upes kanjons – viens no Āfrikas dienvidu daļas iespaidīgākajiem skatiem!
Lidojums Johannesburga – Reinjona – Johannesburga.
Reinjonas skatu kartīte – Takamakas aiza, pār kuras sienām graciozi gāžas ūdens. Pasakaini zaļo kalnu un klinšu skati Cirque de Mafate un Cirque de Salazie kalnu amfiteātros. Slavenais Piton de la Fournaise – viens no aktīvākajiem un interesantākajiem vulkāniem pasaulē. Plaine de Sables vulkāniskais plato ar Mēness ainavām. Varenais Riviere des Remparts kanjons. Bebour aizvēsturiskais tropu mežs ar ainavām gluži kā no juras laikmeta. Kreolu arhitektūras stilā būvētā Reinjonas galvaspilsēta Saint-Denis. Atpūtas diena Reinjonas salā pie Indijas okeāna. Iespēja doties iespaidīgā lidojumā ar helikopteru, vērojot Reinjonas dabas brīnumus no putna lidojuma, un ekskursijā uz pēdējo no varenajiem kalnu cirkiem – Cirque de Cilaos.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *