cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
ВЕНА - БРАТИСЛАВА - БУДАПЕШТ
очаровательная Вена,дегустация вина в Братиславе,великолепный Будапешт,экскурсия на кораблике по Дунаю !
Valsts: Ungārija, Horvātija, Slovākija
HEVĪZA EZERS LOTOSU ZIEDOS
ATPŪTA HEVĪZAS EZERĀ UN TERMĀLAIS BASEINS SLOVĀKIJĀ
HEVĪZA EZERS - BALATONA ZELTA UN SUDRABA KRASTS – TIHAŅAS PUSSALA - ZAGREBA – KESTHEJA - GRĀFU FESTEČI PILS - TAPOLCA - TAVARSBARLANG ALA – NACIONĀLAIS VAKARS - “BRUŅINIEKU TURNĪRS” - BORI PILS – ŠEKEŠFEHERVARA – VELKY MEDER TERMĀLAIS BASEINS
14.04. – 20.04.2024. 
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 529. 
745 €
Ungārijas, Slovēnijas un Itālijas košās ainavas ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 4 мест!
Turpceļš ar autobusu, atceļā lidojums Milāna – Rīga.
Budapešta – Donavas pērle, ungāru lepnums,– tā dēvē Ungārijas galvaspilsētu, kuru pelnīti uzskata par vienu no krāšņākajām lielpilsētām pasaulē. Brauciens ar kuģīti pa Donavu, vērojot Budapeštu saposušos vakara uguņos. Budapeštas tirgus, kurā valda krāsas, smaržas – īsts nacionālais kolorīts. Sēčeņi – lielākais Eiropā termālais minerālūdens baseins no Hābsburgu laikiem. Varaždina – senā Horvātijas galvaspilsēta, baroka, mūzikas, ziedu un velosipēdu pilsēta. Varaždinu sauc par "Mazo Vīni" un pilsētu, kurā guļ eņģeļi. Ptuja –vecākā pilsēta Slovēnijā, kas izvietojusies starp vīnogulājiem un Dravas upi. Ļubļana – eiropeiska šarma, miera un izsmalcinātas arhitektūras pilsēta. Kalnu tuvums, romantiskie tiltiņi pār Ļubļaņicas upi, vecpilsētas šaurās ieliņas pretendē pilsētu ierindot elegantāko metrapoļu skaitā. Predjamas pils – viena no leģendām apvītākajām alu pilīm Eiropā. Tā atrodas pa vidu 123 m augstai klintij un ilgus gadus bijusi mājvieta slovēņu Robinam Hudam. Postojnas stalaktītu alas. Vairāk nekā stundu ilgajā ekskursijā būs iespēja braukt ar alu vilcieniņu, apskatīt daudzos karsta veidojumus. Vīna degustācijā Vipavas ielejā iepazīstinās ar ģimenes vīna darīšanas tradīcijām šajā Slovēnijas izslavētajā reģionā. Venēcija – pilsēta uz ūdens, izvietojusies uz 117 salām, kuras savieno vairāk kā 400 tilti un vairāk kā 150 kanāli kalpo kā ielas pilsētas transportam, bet tūristus sajūsmina vizināšanās ar gondolām. Burāno ir visvairāk apdzīvotā ziemeļu lagūnas sala, kur visas ēkas ir krāsotas košās krāsās! Mazzorbo un Burāno savieno tilts. Senos laikos tā bija reliģiska sala, kurā dzīvoja muižnieki. Tagad - tikai dažas ģimenes, kas saimnieko augļu un vīna dārzos. Sirmiones  pussala Garda ezerā iestiepusies kā miera osta. Itālijas šarmu varēsiet izjust pastaigā pa mazajām ieliņām vai braucienā ar kuģīti apkārt pussalai. Bergamo – burvīga pilsēta kalnā. Par savu māksliniecisko garu un arhitektūras krāšņumu tā var pateikties Venēcijas ietekmei.
Budapešta – Donavas pērle, kuru pelnīti uzskata par vienu no krāšņākajām lielpilsētām pasaulē. Brauciens ar kuģīti pa Donavu vakara gaismās ļaus izbaudīt gaismēnu spēles un priecāties par izgaismotajām ēkām. Ekskursija vīna pagrabā Budafokā un degustācija. Budapeštas lielais tirgus suvenīriem, baudīšanai, izgaršošanai.  Sēčeņi baseini - lielākais Ungārijas termālo minerālūdeņu komplekss. Lazāru ģimenes saimniecībā iepazīsimies ar zirgu sporta veidu, kurā ungāri ir tradicionāli ļoti spēcīgi pasaules mērogā. Būs mini zoo ar Ungārijai raksturīgajiem mājlopiem un mājdzīvniekiem, pusdienas, vīns un mūzika.
ВЕНА - БРАТИСЛАВА - БУДАПЕШТ
очаровательная Вена,дегустация вина в Братиславе,великолепный Будапешт,экскурсия на кораблике по Дунаю !
Страна: Венгрия
ВЕНГРИЯ В ЛУЧАХ СОЛНЦА
ПЕЩЕРА БАРАДЛА - КРУИЗ НА КОРАБЛИКЕ ПО ДУНАЮ – БУДАПЕШТ – ОЗЕРО ХЕВИЗ – ДЕГУСТАЦИЯ ВИНА - СЕНТЕНДРЕ – ВЫШЕГРАД
02.05. – 06.05.2024.
5 дней / Все ночи в гостиницах
Стоимость путешествия: € 460
ВЕНА - БРАТИСЛАВА - БУДАПЕШТ
очаровательная Вена,дегустация вина в Братиславе,великолепный Будапешт,экскурсия на кораблике по Дунаю !
 
Valsts: Ungārija
UNGĀRIJA-SAULES, VĪNA UN TERMĀLO
ŪDEŅU ZEME
EGERA - VĪNA DEGUSTĀCIJA – BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BUDAFOKAS VĪNA PAGRABI - "SEČEŅI" TERMĀLAIS BASEINS –– SENTENDRE – MARCIPĀNA MUZEJS – VIŠEGRADA - ZIRGU ŠOVS UNGĀRIJAS STEPĒ "VARGA TANYA" – KLINŠU BASEINI MIŠKOLCĀ TAPOĻCĀ
Budapešta nenoliedzami ir Donavas pērle. Ķēžu tilta laidums ir kā savīta lente, kas sasien kopā divus krastus. /Tomass Edisons/. Sperot pirmos soļus uz ungāru zemes, Jūs savām acīm skatīsiet tēlnieces dabas stalaktītu veidojumus Baradla alā Aggtelekas ciematā, iepazīsiet baroka karalieni Egeru un, klausoties senas leģendas, degustēsiet vīnu Skaistās Sievietes ielejā. Satiksieties ar noslēpumaino skaistuli Budapeštu, bet brauciens ar kuģīti pa Donavu, malkojot šampanieti, liks Jums sajusties kā īstā pasakā. Vēstures elpu izjutīsiet senajā karaļu pilsētā Višegradā, un tad mazliet salduma mākslinieciskajā Sentendrē. Relaksāciju un atpūtu piedāvā Ungārijas lielākais ezers – Balatona ezers; savukārt puštā pavadīsiet romantisku vakaru, vērojot zirgu šovu, ļaujoties liegajām čigānu mūzikas vijoļu skaņām un čardaša soļiem. Un kāpēc gan ne?
22.06. – 27.06.2024. 
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 472 
3 naktis viesnīcā pie Adrijas jūras! Alpu kalni, Zagreba, Dalmācija, Adrijas jūra, Plitvices ezeru un Krkas nacionālais parks. Brauciens ar kuģīti uz Kornati arhipelāga salām un Kornati nacionālo parku. Skaistā Budapešta un ungāru vīni…
Bamberga – impērijas pilsēta uz septiņiem pakalniem. Bambergas sīpola un dūmalus baudīšana vēsturiskajā krodziņā Schenkerle. Bavārijas galvaspilsēta Minhene.  Hofbräuhaus – lielākais alus krogs pasaulē. Bavārijas pasaku karaļa Ludviga II pilis Noišvānšteina, Linderhofa. Tipiskiem Bavārijas kokgriezumiem un sienu gleznojumiem rotātā Oberammergava. Visievērojamākā Dienvidvācijas baroka celtne – Etāles klosteris. Brauciens ar pacēlāju un pastaiga kalnos pie Vācijas augstākās virsotnes Cūgšpices. Berhtesgādenes zeme – Hitlera mītne Ērgļa ligzda, brauciens ar kuģīti pa Ķēniņa ezeru. Nirnberga – senā franku metropole Pegnicas krastos.
Bardejova – varenā amatniecības pilsēta 15 gadsimtā un Bardejovske Kūpele ārstnieciskie minerālūdeņi. Sv.Erceņģeļa Mihaela baznīca – izcils Slovākijas sakrālo koka celtņu paraugs. Slovākijas otra lielākā pilsēta Košice. Unikālās Jasovas stalaktītu alas. Tūristu taka Zadielska Tiesņava aizā Slovensky Kras nacionālajā parkā. Demjenas   termālie baseini un travertīni. Alus pilsēta – muzejs. Unikālais Kazāras riolīta tufs  - retums pasaules mērogā. Ungārijas augstākā virsotne Kekeš Mātras kalnos 1014 m v.j.l. Egera – pilsēta, kuru vairākkārt skāris turku iebrukums, kas atstājis austrumnieciskus vaibstus pilsētas sejā. Daiļās kundzes ielejas  vīna pagrabos būs iespējams salīdzināt dažādu vīndaru piedāvājumu un atrast savai gaumei atbilstošāko. Budahpešta - viena no krāšņākajām lielpilsētām pasaulē. Naksnīgā Budapešta – brauciens ar kuģīti pa Donavu ļaus izbaudīt gaismēnu spēles un priecāties par izgaismotajām ēkām.
ВЕНА - БРАТИСЛАВА - БУДАПЕШТ
очаровательная Вена,дегустация вина в Братиславе,великолепный Будапешт,экскурсия на кораблике по Дунаю !
 
Valstis: Ungārija, Austrija, Slovākija
TRĪS PĒRLES DONAVAS KRASTOS
VĪNE – KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BUDAPEŠTA – SEČEŅI TERMĀLIE BASEINI – VAKARS NACIONĀLĀ STILĀ “VARGATANYA” – BALATONA EZERS –
VĪNA DEGUSTĀCIJA - BRATISLAVA
14.07. – 19.07. 
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena € 482 
UNGĀRIJA - VĪNS UN PELDE TERMĀLAJOS BASEINOS
AR IESPĒJU APMEKLĒT BUDAPEŠTU!
UNGĀRIJA IR TERMĀLO ŪDEŅU UN VĪNA ZEME. JŪS SAGAIDĪS PELDE
UNIKĀLAJOS TERMĀLAJOS BASEINOS MIŠKOLCĀ - TAPOĻCĀ, KAS IZVIETOTI
PAZEMES GROTĀS. BUDAPEŠTA – TĀ IR PILSĒTA, KURAS SKATI SPĒJ AIZRAUT
KATRA TŪRISTA ELPU. “CENTRĀLEIROPAS PARĪZE”, “DONAVAS PĒRLE”,
“UNGĀRU LEPNUMS” - ŠĀDI EPITETI TIEK VELTĪTI UNGĀRIJAS
GALVASPILSĒTAI. SAVUKĀRT, EGERA IR VIENA NO SENĀKAJĀM UNGĀRIJAS
PILSĒTĀM AR TRIM PAMATVĒRTĪBĀM: VĒSTURI, TERMĀLAJIEM ŪDEŅIEM UN
VĪNU.
17.07.2024. – 21.07.2024.
5 dienas
Ceļojuma cena: € 269.00
Slovākijas galvaspilsēta Bratislava – viena no bijušās Austroungārijas metropolēm, slavena ar Ungārijas karaļu kronēšanas un apbedīšanas vietu, pili un atjaunoto vecpilsētu. Vīne un tās majestātiskā arhitektūra, kura vislabāk atklājas uz bulvāru loka, kurš apbūvēts 19. gadsimta beigās - Opera, Parlamenta ēka, Hābsburgu ziemas rezidence Hofburga, Rātsnams, muzeju un ministriju ēkas, parki, muzeji. Budapešta – Donavas pērle, kuru pelnīti uzskata par vienu no krāšņākajām lielpilsētām pasaulē. Brauciens ar kuģīti pa Donavu vakara gaismās ļaus izbaudīt gaismēnu spēles un priecāties par izgaismotajām ēkām. Ekskursija vīna pagrabā Budafokā un degustācija. Budapeštas lielais tirgus suvenīriem, baudīšanai, izgaršošanai.  Sēčeņi baseini - lielākais Ungārijas termālo minerālūdeņu komplekss.
ВЕНА - БРАТИСЛАВА - БУДАПЕШТ
очаровательная Вена,дегустация вина в Братиславе,великолепный Будапешт,экскурсия на кораблике по Дунаю !

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *