cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Tiešais lidojums Rīga – Larnaka – Rīga.
Leģendām apvītais Mīlestības Tilts – dabīgs klinšu veidojums Vidusjūras krastā. Greko rags – Famagustas līča tālākais dienvidu punkts, kura klinšainajos krastos izveidojušās neskaitāmas alas un grotas paspilgtina skaisto ainavu. Ayia Napa – reiz pavisam neliels zvejnieku ciematiņš, kas nu piesaista ceļotājus ar skaistām pludmalēm kā populārākais no Kipras kūrortiem. 16. gs. Ayia Napa venēciešu klosteris. Slavenā Nissi pludmale ar dzidro lagūnu. Pafosa – Kipras arheoloģiskais centrs, kur saglabājušās visvairāk un visdažādāko civilizāciju liecības. Dionīsa nams, kur mozaīkas pavisam nejauši atklāja kāds fermeris, kurš, apstrādājot zemi, pamanīja masīvu zemes slāni, kas vēlāk izrādījās krietni liela teritorija ar milzīgu vēsturisko vērtību. Viens no Kipras nozīmīgākajiem arheoloģijas pieminekļiem Tombs of the Kings – 7 valdnieku kapenes, kas vizuāli līdzinās pazemes tempļiem. Panagia Chrysopolitissa viduslaiku baznīca Pafosā, kas uzcelta starp romiešu laiku kristiešu bazilikas drupām. Antīkā pilsēta Kourion – amfiteātrī nodosimies arheoloģisko izrakumu izpētei. Kipras salas simbols, kur dzimusi skaistā dieviete, – Afrodītes līcis! Larnaka – 9. gs. celtā un brīnumu stāstiem apvītā Sv. Lāzara baznīca, Hala Sultan Tekke mošeja kā liecība varu un laikmetu maiņām. Sāls ezera apmeklējums. 11. gs. Bizantijas imperatora dibinātais un zeltītām mozaīkām rotātais Kikkosa klosteris – visu Kipras klosteru karalis, kura lielākais dārgums ir tikai viena no trim pasaulē sastopamajām evaņģēlista Sv. Lukas gleznotajām Dievmātes ikonām.
Vēsturiskais Omodos ciematiņš Trodu kalnu masīvā, kura centrā slejas iespaidīgais Timiou Stavrou jeb Svētā Krusta klosteris. Kakopetria – Trodu kalnu ieskauts tradicionālais ciematiņš ar šaurām ieliņām un lieliskiem skatiem. UNESCO sarakstā iekļautā 11. gs. Agios Nikolaos tis Stegis baznīciņa, kuras sienas rotā iespaidīgas freskas. Viens no Kipras dabas skaistākajiem stūrīšiem Avakas Gorge – šaura, Jordānijas kanjoniem līdzīga aiza, caur kuru plūst dzidrs strautiņš, bet virs tās balansē milzīgs akmens. Akamas pussalas Zilā lagūna un par Afrodītes vannu sauktais dabas baseins. Peyia piekrastes klintis–alas un garais zeltaino smilšu liedags Lara Beach, kuru vasaras mēnešos jūras bruņurupuči pārvērš par savu dzemdību namu. Par papildu samaksu iespēja doties uz Kipras galvaspilsētu Nikosiju un džipu tūrē uz noslēpumaino Akamas pussalu. 3 atpūtas dienas pie Vidusjūras.
 
Viesnīca 4* ar brokastīm un vakariņām pie Vidusjūras, 4 brīvas dienas atpūtai vai papildu ekskursijām, veselības Apdrošināšana.
Lidojums Rīga – Larnaka – Rīga.
Kirēnija – kalnu ieskauta pilsētiņa ar seniem namiem, masīvu cietoksni un gleznainu ostu, kur noenkurojušās jahtas, zvejnieku laivas un seni burinieki. St Hilarion Castle – slavenākā no Ziemeļkipras cietokšņpilīm, kas agrāk pildīja aizsardzības funkciju, brīdinot iedzīvotājus par uzbrukumu no jūras. Panorāmas skati uz jūras horizontu, Kirēnijas kalnu masīvu un salas vidieni. Gleznainā Bellapais abatija. Galvaspilsēta Nikozija, kurā līdzās sadzīvo krustnešu un Osmaņu impērijas laika celtnes. Barnabasa klosteris – ikonu kolekcija un Sv. Barnabasa kapavieta, kurš kopā ar Apustuli Paulu pirmie sāka sludināt kristietību Kipras salā. Kipras iespaidīgākās antīkās romiešu pilsētas drupas Salamis. Famagusta – savulaik viena no bagātākajām pasaules pilsētām, kuras krāšņā vēsture skatāma skaistajā vecpilsētā, varenajos viduslaiku nocietinājumos un iespaidīgajos dievnamos. Sv. Nikolasa katedrāle – gotikas mākslas darbs, kur vairāk nekā divus gadsimtus pēc Jeruzalemes krišanas krustnešu pēcteči tika kronēti par Apsolītās zemes valdniekiem.
Nozīmīgā grieķu pareizticīgās baznīcas svētceļojumu vieta, ko bieži mēdz dēvēt par Kipras Lurdu – Apustuļa Andreja klosteris. Skaistākā salas pludmale, kas rotā neskaitāmas pastkartītes un tūristu brošūras – Zelta pludmale Karpazas pussalā.
Papildus iespēja doties ekskursijās ar džipiem kalnos un uz Karpazas pussalu.
855 €
Vidusjūras pērle – Kipra. Pārgājiens Kiprā gar jūru un kalnos
Последняя возможность! Осталить 4 мест!
Kipras sala tiek dēvēta par Vidusjūras pērli. Un tie noteikti nav tikai tukši vārdi, jo sala ir viena no maģiskākajām vietām Vidusjūrā. Sākot ar lieliskiem laikapstākļiem, dabu, interesantu vēsturi, vēstures pieminekļu dažādību un beidzot ar kultūras tradīcijām. Saulainākā no Vidusjūras salām, jo saulaino dienu šeit ir vairāk nekā jebkur citur Vidusjūrā – 340. Sala sadalīta divās daļās. Viena ir pasaulē atzītā un Eiropas Savienībā iekļautā dienviddaļa, kur galvenokārt dzīvo Kipras grieķi, savukārt otra ir Kipras ziemeļu daļa, kas ir pasaulē neatzīta valsts, ko pamatā dzīvo Kipras turki.
Viesnīca 4* ar brokastīm un vakariņām pie Vidusjūras, 4 brīvas dienas atpūtai vai papildu ekskursijām, veselības Apdrošināšana.
Lidojums Rīga – Larnaka - Rīga.
Kirēnija – kalnu ieskauta pilsētiņa ar seniem namiem, masīvu cietoksni un gleznainu ostu, kur noenkurojušās jahtas, zvejnieku laivas un seni burinieki. St Hilarion Castle – slavenākā no Ziemeļkipras cietokšņpilīm, kas agrāk pildīja aizsardzības funkciju, brīdinot iedzīvotājus par uzbrukumu no jūras. Panorāmas skati uz jūras horizontu, Kirēnijas kalnu masīvu un salas vidieni. Gleznainā Bellapais abatija. Galvaspilsēta Nikozija, kurā līdzās sadzīvo krustnešu un Osmaņu impērijas laika celtnes. Barnabasa klosteris – ikonu kolekcija un Sv. Barnabasa kapavieta, kurš kopā ar Apustuli Paulu pirmie sāka sludināt kristietību Kipras salā. Kipras iespaidīgākās antīkās romiešu pilsētas drupas Salamis. Famagusta – savulaik viena no bagātākajām pasaules pilsētām, kuras krāšņā vēsture skatāma skaistajā vecpilsētā, varenajos viduslaiku nocietinājumos un iespaidīgajos dievnamos.
Papildus iespēja doties ekskursijās ar džipiem kalnos, uz Karpazas pussalu un uz Kipras salas dienviddaļu.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *