cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Augsta komforta relaksējošs piedāvājums ar 4* viesnīcu un IMPRO grupas vadītāja pakalpojumiem.
Cenā iekļautas piecas ekskursiju dienas.
Ja Bromo vulkāniskās ainavas Indonēzijā atgādina elli zemes virsū, tad Bali sala – paradīzi. Par Ēdenes dārzu sauktā Bali sala iemantojusi ceļotāju sirdis, pateicoties lieliskajām pludmalēm, vulkānu un rīsa terašu ainavām, senajiem hinduistu tempļiem un unikālajai kultūrai.
Lidojums Rīga – Denpasara.
Atpūta un ekskursijas tropiskajā Bali salā. Tanah Lot okeāna templis. Pērtiķu vērošana Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Barong deju priekšnesumi un mistiskās karaļu kapenes. Batur vulkāna un ezera ainavas. Slavenās rīsa terases. Ubud – Bali salas kultūras centrs un slavenās rīsa terases. Lovina melno smilšu pludmale. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns. Slavenākā Bali skatu kartīte – Ulun Danu Bratan peldošais templis. Atpūtas dienas 4* viesnīcā.
Lidojums Denpasara – Rīga.
Ja Bromo vulkāniskās ainavas Indonēzijā atgādina elli zemes virsū, tad Bali sala – paradīzi. Par Ēdenes dārzu sauktā Bali sala iekarojusi ceļotāju sirdis, pateicoties lieliskajām pludmalēm, vulkānu un rīsa terašu ainavām, senajiem hinduistu tempļiem un unikālajai kultūrai. Borneo – mītiem, nostāstiem un leģendām apvīta sala, kas pirmo eiropiešu pētnieku uzmanību piesaistīja ar galvaskausu mednieku ciltīm, bieziem mūžamežiem un endēmiskiem dzīvniekiem. Borneo turpina vilināt ceļotājus arī mūsdienās, piedāvājot klusu atpūtu prom no lielo kūrortu kņadas.
Lidojums Rīga – Denpasara (Bali).
Tanah Lot okeāna templis. Pērtiķu vērošana Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Barong deju priekšnesumi un mistiskās karaļu kapenes. Batur vulkāna un ezera ainavas. Slavenās rīsa terases. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns. 2 atpūtas dienas ****+ viesnīcā Bali. Lidojums Denpasara – Kota Kinabalu (Borneo). Kinabalu nacionālais parks, kas aptver zemeslodes senākās lietus mežu teritorijas un lepojas ar vienu no bagātākajām augu valstīm uz planētas. Pastaiga pa kalnu lietusmežu. Malaizijas Borneo ikonas un Dienvidaustrumāzijas jumta – Kinabalu kalna skati. Poring Hot Springs karstie avoti. Canopy Walkway – kokos iekārti tiltiņi, kas ļauj paskatīties uz džungļiem no cita rakursa. Sabahas štata galvaspilsēta – Kota Kinabalu. Borneo Culture Village – ciems, kur iepazīsim dažādās Borneo ciltis, to sadzīvi, arhitektūru, dejas un senās galvaskausu mednieku tradīcijas.
2 atpūtas dienas *** viesnīcā Borneo pie Klusā okeāna.
Lidojums Kota Kinabalu – Rīga.
Kaut kur tālu, tālu, otrā pasaules malā, iesprostota starp Āziju un Austrāliju, atrodas noslēpumaina salu grupa,  ko sauc par Zunda salām jeb vietējo valodā Nusa Tenggara. Tā ir vieta, kur pa zemi staigā drakoni – par vienu no septiņiem pasaules dabas brīnumiem atzītie Komodo varāni, kuru biedējošais izskats kļuvis par iedvesmu Austrumu leģendām par pūķiem un drakoniem. Tā ir vieta, kur atrodas dažas no interesantākajām cilšu arhitektūrām pasaulē: iezemieši joprojām dzīvo primitīvās koka būdiņās ar īpatnējiem salmu jumtiņiem, kas atgādina dažādas rūķu cepuru formas. Visbeidzot, tā ir vieta, kur pirms 12 000 gadu dzīvojuši hobiti – dīvaini, aptuveni metru gari cilvēkveidīgi radījumi – un kur atrodas daudzkrāsaini vulkānu krātera ezeri, kuri laika gaitā maina krāsas... Šī ir daudziem mītiem un noslēpumiem apvīta zeme.
Lidojums Rīga – Denpasara. Lidojums Denpasara – Waingapu (Sumbas sala).
Sumbas salas pastkarte – klinšu iesprostotā Weekuri lagūna ar īpaši dzidru un kārdinošu ūdeni, kurā atveldzēties. 90 m augstais Lapopu ūdenskritums ir ne tikai viens no augstākajiem Zunda salu arhipelāgā, bet arī viens no skaistākajiem. Par salas simbolu kļuvušais Ratenggaro ciems, kur lieliski saglabājušās īpatnējās Sumbas arhitektūras būdas ar īpaši augstiem salmu jumtiem, kas gluži vai sniedzas debesīs, bet no ciema paveras pasakains skats uz vietu, kur Krokodilu upe tiekas ar okeānu. Tanggedu kanjons un ūdenskritums, kas paslēpies vienā no gleznainākajiem un nomaļākajiem Sumbas salas stūrīšiem. Savulaik vietējās karalistes centrs, kur dzīvoja karaliskā ģimene – tradicionālais Praiyag ciems, kas lepojas ar vairākām valdnieku ģimenes kapenēm ciemata vidū. Walakiri pludmale un tās neparastais, bet ļoti fotogēniskais pigmeju mangrovju mežs (Pygmy mangroves). Waikelo Sawah kaskāde ar īpaši skaistu ūdens alu–grotu. Praijing – viens no fotogēniskākajiem tradicionālajiem ciematiem Sumbas salā, kur, šķiet, apstājies laiks pirms dažiem gadsimtiem. Par Sumbas Stounhendžu dēvētie akmens totēmi un monolīti Pasunga ciema apkārtnē. Balto smilšu pludmale Mandorak Beach, kas paslēpusies no okeāna starp kaļķakmens klintīm. Atpūtas diena Sumbas salā pie plašās Pantai Kita pludmales.
Lidojums Tambolaka (Sumba) – Ende (Floresas sala).
Floresa – interesantākā no Zunda arhipelāga salām, kuru, pateicoties zaļumam un dabas krāšņumam, portugāļu kuģotāji nodēvēja par Ziedu salu (Flores). Floresas salas grandiozākais dabas brīnums Kelimutu – trīs krātera ezeri vulkāna virsotnē, katrs savā krāsā: tumši sarkans, gaiši zils un melns. Vietējiem šie krātera baseini, kas laika gaitā maina toņus, ir svētvieta, kur mājo gari, tāpēc katram no tiem ir piešķirts nosaukums – Debesu valstība, Elle un Šķīstītava. Savdabīgā zilo oļu pludmale Penggajawa. Palmu ieskautie Mangeruda karstie avoti. Izvietojies Inerie vulkāna pakājē, Bena ciems ir labākais ngada cilts paraugs ar akmens totēmiem, megalītiem un monolītiem, svētajiem un upurēšanas altāriem, kā arī tradicionālajām cilts būdām. 2245 m augstais un ar perfektu piramīdas formu apveltītais Inerie vulkāns.
Lidojums Bajawa – Labuan Bajo (Floresas sala).
Atpūtas diena Floresas salā, pludmalē pie Labuan Bajo. Izbrauciens ar kuģīti pa Rinkas un Komodo salām, kas slavu iemantojušas, pateicoties vienam no mītiem un leģendām visvairāk apvītajiem zemes iemītniekiem – draudīgajiem Komodo varāniem. Tā ir lielākā ķirzaka uz planētas, kas pasludināta par vienu no 7 pasaules brīnumiem. Šie cieņu un respektu iedvesošie rāpuļi ir izcili mednieki – apveltīti ar kājām, kas ļauj ātri skriet, peldēt un kāpt kokos; asiem zobiem, kas izdala indi, paralizējot upuri; spēcīgu asti, kas var dot letālu triecienu briedim, un ar rīkli, kas ļauj norīt visu kazu vienā rāvienā. Komodo un Rinkas salu ainavā galvenokārt dominē savannas un zālieni. Pink Beach – Komodo sala var lepoties ar vienu no retajām rozā smilšu pludmalēm pasaulē.
Lidojums Labuan Bajo – Denpasara (Bali sala).
Bali sal – slavenās Ubudas rīsu terases. Pērtiķu vērošana Svētā pērtiķu meža džungļos. Goa Gajah jeb Ziloņu ala – 10. gs. klintī veidota svētnīca, kuras ieeju rotā filigrāni kalta akmens siena.
Kuģītis uz Nusa Penidas salu.
Nusa Penidas sala – viens no Indonēzijas noslēpumiem, kas valdzina ar glezniem dabas skatiem, simpātiskām pludmalēm un varenām piekrastes klinšu ainavām, kurām līdzīgu Indonēzijas salu arhipelāgā nav. Piekrastes klinšu baseins Angels Billabong un Broken Beach, kur okeāns izveidojis karsta kriteni ar iespaidīgu klinšu arku. Nusa Penidas slavenākā pastkarte – Kelingking Beach, ko mēdz saukt arī par Tiranozaura pludmali, jo masīva klints piekrastē stipri atgādina karaliskā tiranozaura galvu. Teletūbiju kalni, kur zaļo pakalnu ainava atgādina slaveno bērnu TV seriālu. Tūkstoš salu skatu laukums (Pulau Seribu) – iespaidīgākais panorāmas skats Nusa Penidā ar izrobotām klintīm un saliņām. Atuh Beach un Diamond Beach – gleznains Nusa Penidas stūrītis, kur divas balto smilšu pludmales ieskauj varenas klintis un klinšu saliņas.
Lidojums Denpasara – Rīga.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2026. gadā!
 
Lidojums Rīga – Denpasara – Rīga.
Kuģītis uz Nusa Penidas salu. Nusa Penidas sala – viens no Indonēzijas noslēpumiem, kas valdzina ar glezniem dabas skatiem, simpātiskām pludmalēm un varenām piekrastes klinšu ainavām, kurām līdzīgu Indonēzijas salu arhipelāgā nav. Piekrastes klinšu baseins Angels Billabong un Broken Beach, kur okeāns izveidojis karsta kriteni ar iespaidīgu klinšu arku. Nusa Penidas slavenākā pastkarte – Kelingking Beach, ko mēdz saukt arī par Tiranozaura pludmali, jo masīva klints piekrastē stipri atgādina karaliskā tiranozaura galvu. Teletūbiju kalni, kur zaļo pakalnu ainava atgādina slaveno bērnu TV seriālu. Tūkstošs salu skatu laukums (Pulau Seribu) – iespaidīgākais panorāmas skats Nusa Penidā ar izrobotām klintīm un saliņām. Atuh Beach un Diamond Beach – gleznains Nusa Penidas stūrītis, kur divas balto smilšu pludmales ieskauj varenas klintis un klinšu saliņas.
Lidojums uz Lombokas salu. 30 m augstais Benang Stokel un 40 m augstais Benang Kelambu ūdenskritums graciozi kā līgavas plīvurs krīt pār zaļojošu klinti. Vairāk nekā 200 gadus senie Narmadas karaliskie dārzi, kas ataino majestātisko Ridžani vulkānu miniatūrā. Lingsar templis un svētie avoti.  Divas atpūtas dienas eksotiskajā Lombokas salā ar iespēju doties papildus eksursijās uz salas gleznainākajām piekrastes klintīm un pludmalēm, un Sendang Gile un Tiu Kelep ūdenskritumiem Lombokas džungļos. Atpūtas izbrauciens ar laivu uz koraļļu rifu ielenktajām Gili Meno un Gili Air salām – tās slavu ieguvušas, pateicoties baltām smilšu pludmalēm, kristāldzidrajam ūdenim un krāšņajai zemūdens pasaulei, sniedzot ceļotājiem klusu, tropisku idilli prom no automašīnu gūzmas. Lidojums uz Bali salu.
Ekskursijas Bali salā, vērojot rīsu terases, palmu ieskautas pludmales, vulkānus, zemūdens valstību, hinduistu tempļus, lietus mežus un Bali kultūras šovus. Ubud – Bali salas kultūras centrs un slavenās rīsu terases. Tanah Lot okeāna templis jau kļuvis par salas simbolu un izdaiļo tūristu pastkartītes. Pērtiķu vērošana Svētā Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns.  Slavenākā Bali skatu kartiņa – Ulun Danu Bratan peldošais templis. Batur vulkāna un Batur ezera ainavas. Bali Valdnieku ieleja Gunung Kawi – mistiskās un laikmetu līkločos aizmirstās karaļu kapenes. Viena no nozīmīgākajām svētvietām Bali salā – Pura Tira Empul templis ar svētavota baseiniem. Goa Gajah jeb Ziloņu ala – 10. gs. klintī veidota svētnīca, kuras ieeju rotā filigrāni kalta akmens siena. 2 atpūtas dienas Ēdenes dārzā – tropiskajā Bali salā.
Augsta komforta relaksējošs piedāvājums ar **** viesnīcu un IMPRO grupas vadītāja pakalpojumiem. Cenā iekļautas piecas ekskursiju dienas. Ja Bromo vulkāniskās ainavas Indonēzijā atgādina elli zemes virsū, tad Bali sala – paradīzi. Par Ēdenes dārzu sauktā Bali sala iemantojusi ceļotāju sirdis, pateicoties lieliskajām pludmalēm, vulkānu un rīsa terašu ainavām, senajiem hinduistu tempļiem un unikālajai kultūrai.
Lidojums Rīga – Denpasara.
Atpūta un ekskursijas tropiskajā Bali salā. Tanah Lot okeāna templis. Pērtiķu vērošana Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Barong deju priekšnesumi un mistiskās karaļu kapenes. Batur vulkāna un ezera ainavas. Slavenās rīsa terases. Ubud – Bali salas kultūras centrs un slavenās rīsu terases. Lovina melno smilšu pludmale. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns. Bali Valdnieku ieleja – Gunung Kawi kapenes. Bali svētvieta - Pura Tira Empul komlekss ar svētavota baseiniem. Karangasem karalistes Ūdens pils un Taman Ujung tropiskais parks. Slavenākā Bali skatu kartiņa – Ulun Danu Bratan peldošais templis. Iespēja doties dienas ekskursijā uz Nusa Penidas salu, kas lepojas ar gleznainām dabas ainavām.  Atpūtas dienas **** viesnīcā.
Lidojums Denpasara – Rīga.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *