Plaša, uzlabota programma pa skaistākajām Indonēzijas dabas vietām un sakrālajiem ansambļiem!
Lidojums Rīga – Džokjakarta (Javas sala) un Denpasara – Rīga.
Indonēzijas lielais noslēpums – 120 m augstais un gandrīz 300 m platais, ūdens plīvuram līdzīgais Tumpak Sewu – viens no Āzijas skaistākajiem un varenākajiem ūdenskritumiem, kas tulkojumā nozīmē – 1000 kaskādes. Goa Tetes jeb Tetes alas ūdenskritums, kas vairākās kaskādēs graciozi gāžas pār klinšu sienu un alu. Kalisuci Cave ala, kuras dzīles var iepazīst, dreifējot uz gumijas kameras pa pazemes upīti. Jomblang Cave ala (aktīvākajiem) – Javas salas lielais piedzīvojums ar virvi nolaisties tumšā Aīda valstībā, kurā ielaužas saules stari, kas veido sirreālu skatu.
Āzijas brīnums Borobudurs – lielākais budistu templis pasaulē. Sultānu pilsēta Džokjakarta. Candi Plaosan budistu dvīņu templis, kas kā divas klinšu salas iznirst no rīsa laukiem. UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautais mītiskais Prambanana hinduistu tempļu komplekss. Kaut gan 8. gs. celtais Candi Sewu ir viens no lielākajiem budistu tempļu kompleksiem pasaulē, tūristi tomēr to vēl nav atklājuši. Coban Rondo ūdenskritums. Kampung Warna Warni, ko tautā sauc par Rainbow village (Varavīksnes ciems). Košās krāsās krāsotais un ļoti fotogēniskais ciemats žilbina ceļotāju acis un fotokameras. Zilais ciemats Kampung Biru, kur ēkas saplūst ar debesīm. Neparastā, erotiskiem reljefiem rotātā Candi Sukuh svētnīca, kuras piramīdas forma stipri atgādina maiju tempļus Centrālamerikā.
Gunung Bromo – krāšņākais saullēkts un iespaidīgākās vulkānu ainavas Indonēzijā, kas liek justies kā uz Mēness virsmas. 200 m augstais Madakaripura ūdenskritums – viena no augstākajām ūdens kaskādēm Āzijā, kas iegūlusies zaļojošā kanjonā. Kafijas un kakao plantācijas. Mistiskais De Djawatan mežs izskatās kā no pasaku grāmatas izkāpis. Kawah Ijen – Indonēzijas pastkarte un viens no neparastākajiem vulkāniem pasaulē, kura krāterī iegūlies tirkīza nokrāsas ezers, kas ir lielākais sērskābes ezers pasaulē. Nakts laikā Ijen krāterī var vērot unikālu dabas fenomenu – Zilo uguni. Ijen krātera spoži dzeltenie sēra pakalni – vietējie te veic vienu no grūtākajiem darbiem pasaulē.
Atpūta un ekskursijas Ēdenes dārzā – tropiskajā Bali salā, vērojot rīsa terases, palmu ieskautas pludmales, vulkānus, zemūdens valstību, hinduistu tempļus, lietusmežus un Bali kultūras šovus. Ubud – Bali salas kultūras centrs un slavenās rīsa terases. Tanah Lot okeāna templis, kurš jau kļuvis par salas simbolu un izdaiļo tūristu pastkartītes. Pērtiķu vērošana Svētā Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Tamam Ayun. Barong deju priekšnesums. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns. Slavenākā Bali skatu kartīte – Ulun Danu Bratan peldošais templis. Batur vulkāna un Batur ezera ainavas. Bali Valdnieku ieleja Gunung Kawi – mistiskās un laikmetu līkločos aizmirstās karaļu kapenes. Viena no nozīmīgākajām svētvietām Bali salā – Pura Tira Empul templis ar svētavota baseiniem. Goa Gajah jeb Ziloņu ala – 10. gs. klintī veidota svētnīca, kuras ieeju rotā filigrāni kalta akmens siena. Kuģītis uz Nusa Penidas salu. Nusa Penidas sala – viens no Indonēzijas noslēpumiem, kas valdzina ar gleznainiem dabas skatiem, simpātiskām pludmalēm un varenām piekrastes klinšu ainavām, kurām līdzīgu Indonēzijas salu arhipelāgā nav. Piekrastes klinšu baseins Angels Billabong un Broken Beach, kur okeāns izveidojis karsta kriteni ar iespaidīgu klinšu arku. Nusa Penidas slavenākā pastkarte – Kelingking Beach, ko mēdz saukt arī par Tiranozaura pludmali, jo masīvā klints piekrastē stipri atgādina karaliskā tiranozaura galvu.