cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
990 €
Gruzija - no Tbilisi līdz Batumi Melnās jūras krastā... ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 2 мест!
Gruzijas iespaidīgākās vietas - Kazbegi kalni, vīna reģions Kakheti, senā Gruzijas galvaspilsēta Mcheta, atpūta populārajā Melnās jūras kūrortā Batumi un pārsteidzoši gardā gruzīnu virtuve un vīns!
Lidojums Rīga – Tbilisi.
Gruzijas galvaspilsēta Tbilisi: galvaspilsētas lepnums Sameba baznīca, Narikala citadele–cietoksnis, Sioni katedrāle, Rustavelli avēnija, Abanotubani rajons ar 19. gs. Austrumu stila dzīvojamām mājām un sērūdeņraža avotiem. Ekskursija un degustācija rūpnīcā Saradžišvilli. Hinkaļu degustācija un meistarklase. Slavenākais sieviešu klosteris Gruzijā – Bodbe. Signagi karaliskā vecpilsēta, kuru ieskauj 4,5 km garš mūris ar 23 aizsardzības torņiem. Mājas vīns, čurčelu meistarklase un īsts gruzīnu šašliks.  Kahetijas vīnu reģions - 7 km garais vīna tunelis "khareba",  ekskursija un degustācija. MtskhetaViduslaiku alu pilsēta. Rača - kalnu un vīna reģions. Kvanchkhara - Gruzijas vīnu zīmols. Okatses kanjons ar gājēju taku virs kalnu aizas. Martvili kanjons - Abašas upes izrobotā 50-60 metru dziļā ieleja. Hačapuri meistarklase. Ainaviskais Gruzijas Kara ceļš uz Svētās Trīsvienības baznīcu (Gergeti 2800 m v.j.l.), skati uz Kazbegi kalnu. Viesošanās pie viesmīlīgā vīndara Gaioz Sopramadze - baudīsim tradicionālo gruzīnu virtuvi, apgūsim tās gatavošanas noslēpumus, degustēsim, kā arī izzināsim gruzīnu vīna un čačas darīšanas noslēpumus. Atpūta pie jūras Batumi. Zivju tirgus un jūras veltes pusdienās. Nacionālā virtuve un folklora. 
Lidojums Batumi - Rīga.
1 070 €
Kaukāza skaistuma gūstā - Armēnija un Gruzija ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 3 мест!
Lidojums Rīga – Erevāna.
Armēnijas galvaspilsētas Erevānas apskate. Konjaka rūpnīcas Ararats "ArArAt" muzejs. Zvarnots  – katedrāle, kuras nosaukums nozīmē "debesu eņģeļi" . Ečmiadzina – viena no vecākajām kristiešu baznīcām pasaulē. Saghmosavank klosteris. Klintī cirstais Gegharda klosteris celts 5.gs. Garni templis – pagānisks dievnams, kas ir viens no helēnisma kultūras izcilākajiem pieminekļiem Armēnijā. Tiek uzskatīts, ka lavaša dzimtene ir Armēnija - lavaša cepšana. Ararats (5161 m v.j.l.) ir tik iespaidīgs, ka tā sniegoto cepuri var redzēt gan no Erevānas, gan daudz attālākiem Armēnijas nostūriem. Khor Virap klosteris. Zorats Karer  bieži minēts kā "armēņu Stounhendža". Tatev spārni – pasaules garākais gaisa vagoniņa ceļš. Sevana ezers - lielākais Armēnijā un viens no augstākajiem pasaulē. Gruzijas galvaspilsēta Tbilisi: Sameba baznīca, Narikala citadele–cietoksnis, Sioni katedrāle, Rustavelli avēnija, Abanotubani rajons ar 19. gs. Austrumu stila dzīvojamām mājām un sērūdeņraža avotiem. Austrumgruzijas galvaspilsēta Mtskheta. Džvari klosteris – Gruzijas viduslaiku arhitektūras paraugs. Ananuri viduslaiku pils un baznīcas apskate. Uplistsikhe alu pilsēta – vissenākā apdzīvotā vieta Kaukāzā. Stepantsminda un Svētās Trīsvienības baznīca (Gergeti 2800 m v.j.l.), skati uz Kazbegi kalnu (5033 m v.j.l.). Nacionālā virtuve un folklora.
Lidojums Tbilisi - Rīga.
875 €
Tbilisi, Kaukāza kalni un Kahetija vīnogu novākšanas laikā ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 1 мест!
Lidojums Rīga – Tbilisi – Rīga.
Gruzijas galvaspilsēta Tbilisi: galvaspilsētas lepnums Sameba baznīca, Narikala citadele–cietoksnis, Sioni katedrāle, Rustavelli avēnija, Abanotubani rajons ar 19. gs. Austrumu stila dzīvojamām mājām un sērūdeņraža avotiem, modernā arhitektūra. Gruzijas vēstures monuments Sakartvelos Matiane  Konjaka rūpnīca – Saradžišvilli.  Mājas vīna, čačas, maizes, čurčelas degustācija un īsts gruzīnu šašliks. Slavenākais sieviešu klosteris Gruzijā – Bodbe. Signagi karaliskā vecpilsēta, kuru ieskauj 4,5 km garš mūris ar 23 aizsardzības torņiem. Vīna tunelis Khareba. Vīnogu novākšanas svētki RTVELI. Viduslaiku alu pilsēta Uplistsikhe. Staļina muzejs Gori – Josifa Džugašvili dzimtā māja, muzejs. Ananuri viduslaiku pils un baznīca. Senā Gruzijas galvaspilsēta Mtskheta (UNESCO). Kahetijas galvaspilsēta Telavi. Stepantsminda un Svētās Trīsvienības baznīca (Gergeti 2800 m v.j.l.), skati uz Kazbegi kalnu (5033 m v.j.l.). Džvari klosteris - Gruzijas viduslaiku arhitektūras paraugs. Dashbashi kanjons. Asureti – sens gruzīnu ciems ar vācu arhitektūru.  Nacionālā virtuve un folklora. Gruzijas vēstures monuments Sakartvelos Matiane.
Apceļosim Gruziju no rietumiem līdz austrumiem,  skatīsim dabas varenību – sniegotus kalnus, dziļus kanjonus un apmeklēsim vēstures pieminekļus. Baudīsim gruzīnu viesmīlību, kā arī unikālu, aizraujošu izsmalcinātu garšu sajaukumu - Gruzijas virtuvi un vīnu no saules apmīļotiem vīnogu dārziem.
875 €
No Kaukāza kalniem līdz Melnajai jūrai Gruzijā ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 1 мест!
Lidojumi Rīga – Tbilisi.
Gruzijas galvaspilsēta Tbilisi: galvaspilsētas lepnums Sameba baznīca, Narikala citadele–cietoksnis, Sioni katedrāle, Rustavelli avēnija, Abanotubani rajons ar 19. gs. Austrumu stila dzīvojamām mājām un sērūdeņraža avotiem. Ekskursija un degustācija rūpnīcā Saradžišvilli. Ainaviskais Gruzijas Kara ceļš uz Svētās Trīsvienības baznīcu (Gergeti 2800 m v.j.l.), skati uz Kazbegi kalnu. Gleznainās Truso ieleja ar iespaidīgiem dabas skatiem, senajiem torņiem, minerālūdens avotiem. Džvari klosteris - Gruzijas viduslaiku arhitektūras paraugs. Senās Austrumgruzijas galvaspilsēta Mtskheta. Viduslaiku alu pilsēta Uplistsikhe. Viesošanās pie viesmīlīgā vīndara Gaioz Sopramadze - baudīsim tradicionālo gruzīnu virtuvi, apgūsim tās gatavošanas noslēpumus, degustēsim, kā arī izzināsim gruzīnu vīna un čačas darīšanas noslēpumus Martvili kanjons - Abašas upes izrobotā 50-60 metru dziļā ieleja.  Prometeja jeb Kumistavi alas ar dažādu formu stalaktītiem un stalagmītiem. Hačapuri meistarklase. Gruzijas kūrorts Batumi un atpūta pie jūras. Nacionālā virtuve un folklora. 
Lidojums Batumi - Rīga.
Lidojums Rīga – Tbilisi – Rīga.
Gruzijas galvaspilsēta Tbilisi: galvaspilsētas lepnums Sameba baznīca, Narikala citadele–cietoksnis, Sioni katedrāle, Rustavelli avēnija, Abanotubani rajons ar 19. gs. Austrumu stila dzīvojamām mājām un sērūdeņraža avotiem, modernā arhitektūra. Gruzijas vēstures monuments Sakartvelos Matiane. Ekskursija un degustācija rūpnīcā Saradžišvilli. Slavenākais sieviešu klosteris Gruzijā – Bodbe. Signagi karaliskā vecpilsēta, kuru ieskauj 4,5 km garš mūris ar 23 aizsardzības torņiem. Kahetijas vīnu reģions, čurčelu meistarklase un īsts gruzīnu šašliks. Vashlovani nacionālais parks ar tuksneša ekosistēmu un Kaukāza klaniem fonā. Skaistās un noslēpumainās Truso un Džutas ielejas ar iespaidīgiem dabas skatiem, senajiem torņiem, minerālūdens avotiem. Ananuri viduslaiku pils un baznīca. Senā Gruzijas galvaspilsēta Mtskheta (UNESCO). Ainaviskais Gruzijas Kara ceļš uz Stepantsminda un Svētās Trīsvienības baznīca (Gergeti 2800 m v.j.l.), skati uz Kazbegi kalnu (5033 m v.j.l. Nacionālā virtuve un folklora. Dashbashi kanjons. Asureti – sens gruzīnu ciems ar vācu arhitektūru.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *