29 700 300
67 700 300
Сортировать по: дата | страна | цена
Valsts: Vācija
DINAMISKĀ BERLĪNE
Izklaide ikvienai gaumei!
BERLĪNE – AQUA DOM – SANSUSĪ PILS KOMPLEKSS – MUZEJU SALA – TIRDZNIECĪBAS CENTRS A 10 – ŪDENS PARKS TROPICAL ISLANDS RESORT
21.12. – 24.12.2018.
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 250 
«Рождественская сказка и самые красочные рождественские базарчики в Европе - Прага, Вена и Дрезден»
Посещaeмые места во время тура: Дрезден – Прага – Вена
 Светлого Вам Рождества! Рождественская ярмарка в Дрездене, рождественский пирог с изюмом, Саксонские рождественские пирамиды! Празднично украшенная Прага, знаменитые пражские пивные, рождественские ярмарки ! Удивительные Карловы Вары с минеральными источниками и Бехеровкой ! Тихо падающий снег, запах свечей и елки, рождественские напевы и длинные звездные ночи... И мир наполняется радостью и светом. Встретим вместе прекрасный рождественский праздник, который делает мир лучше и чище! Светлого Вам Рождества!
Ziemas piedzīvojums bērniem un pieaugušajiem Berlīnē!
Berlīne – Berlīnes Zooloģiskais dārzs / izklaides centrs «LEGOLAND Discovery» – Ūdens atrakciju parks «Tropical Islands Resort» un iepirkšanās tirdzniecības centrā A10.
Gaidot Jauno Gadu, mūsu dvēseles piepildās ar neaprakstāmu aizkustinājumu un visi mēs - gan bērni, gan pieaugušie gaidām brīnumu, kurš noteikti piepildīsies. Turklāt, Jūs paši varat piepildīt vienu no saviem brīnumiem, aizbraucot uz svētku rota tērpti Berlīni! Jūs noteikti šeit pavadīsiet neaizmirstamu laiku! Pilsētas ielas ir izrotātas ar košām gaismiņām, veikalu vitrīnas vilina pircējus, savas durvis ver vaļā svētku tirdziņi, visos laukumos stāv izrotātas svētku eglītes.
Izbraukšanas datums: 27.12.2018 (4 dienas/visas naktis viesnīcās)
 
Bavārijas pilis un ezeri
Minhene – Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils – Oberammergau – Zalcburga – pils Kungu salā Ķīmezerā – Bamberga
Brauciens, kurš ir ierakojis jau daudzu ceļotāju sirdis. Brīnišķīgās pilis - Neišvānšteina, kas ir kā no pasaku grāmatas noskatīta un tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbolu, un Linderhofa, kas Jūs noteikti pārsteigs ar savu greznību! Ikviena ceļotāja sirdi savaldzinās arī Oberammergau, kas ir viena no skaistākajām mazpilsētām ne tikai Vācijā, bet arī Eiropā. Jūs gaida arī aizraujošs brauciens uz vienu no skaistākajiem Austrijas pilsētam - Zalcburgu.
Izbraukšanas datums: 10.03.2019 (6 dienas/ visas naktis viesnīcās)
 
Brīvdienas Berlīne
Berlīne – Berlīnes Zooloģiskais dārzs / izklaides centrs «LEGOLAND Discovery» – Ūdens atrakciju parks «Tropical Islands Resort»
Izbraukšanas datums: 11.03.2019 (4 dienas/visas naktis viesnīcās)

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *