cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
245 €
280 € Pasteidzies! -35€
ЧЕХИЯ-ДРЕЗДЕН ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 1 мест!
ПРАГА , круиз на кораблике по Влтаве , КАРЛОВЫ ВАРЫ , ДРЕЗДЕН ,МЕЙССЕН
Lidojums Rīga – Milāna, atceļš ar autobusu.
Streza –pilsētiņa ezera krastā ar zaļojošiem dārziem, lepnām vasarnīcām, vecpilsētas līkumotajām ieliņām, kuru malās rindojas daudzas trattoria, bodītes vai Caffe, izplatot burvīgu kafijas aromātu. Brauciens ar kuģīti uz Borromeo salām – no 17.gs. vidus līdz mūsdienām nelielo salu trijotne ezera vidū vilina Borromeo dzimtas radīto graciozo piļu un izsmalcināto parku aplūkotājus. Vīna un vietējo produktu baudīšana Pjemontas gaumē. Otrpus Mottarones kalna masīvam iegūlies viens no Eiropas tīrākajiem ezeriem Lago di Orta, tā krastos pastkaršu cienīgas promenādes malā uzplaukusi Orta San Giulio pilsētiņa, kas atzīta par vienu no skaistākajām visā Itālijā. Pa svētceļnieku soļu slīpētajiem granīta pakāpieniem ceļš uzvedīs Sacro Monte un ļaus iepazīt Asīzes Franciska dzīvesstāstu. Benediktīniešu klostermāsu iestaigātās klusuma un meditācijas takas netālajā Isola San Giulio. Komo ir kā dzidrs, viegls kokteilis, kurā sajaucies labākais no vecās Eiropas vidienes – miers, elegance un dabisks dzīvesprieks. Belladžo– kūrorts, kas atrodas uz zemesraga starp abiem Komo ezera atzarojumiem, kļuvis par iemīļotu atpūtas vietu daudzām pasaules slavenībām. Villa Carlota – viena no Komo pērlēm. Par villas vēsturi un intrigām varētu uzrakstīt gana biezu grāmatu, taču galvenais baudījums ir astoņus hektārus lielais ainaviskais parks.  Kastaņola, kur daļu mūža pavadīja Rainis un Aspazija. Pundurvalsts Lihtenšteina - vieta, kur pašā Eiropas viducī var atrast neskartu dabu. Virs galvaspilsētas Vaducas paceļas firstu pils, kas parāda Lihtenšteinu gan kā monarhiju, gan kā demokrātisku valsti. Ulma – viduslaiku impēriskā brīvpilsēta Donavas krastā, kura pirmo reizi rakstos minēta jau 9.gs. vidū.  Burvīgas ir šķībās pildrežģu mājas, kurās pat iekārtotas viesnīcas. Rotenburgas pie Tauberes vēsture  aizsākās jau 12. gadsimtā., bet šodien te var izbaudīt viduslaiku atmosfēru, ienirstot šaurajās ieliņās vai pakāpjoties uz nocietinājuma mūriem. Bet Ziemassvētki te ir visu gadu! Nirnberga – senā franku metropole ar greznām un romantiskām pildrežģu mājām, klusiem, omulīgiem stūrīšiem Pegnicas upes krastos un seno ķeizarpili pakalnā virs vecpilsēta. Meisene – pirmais porcelāna ražošanas centrs Eiropā. 1709.gadā aptiekārs un alķīmiķis  no Berlīnes Johans Fridrihs Betgers izveidoja Eiropā pirmo balto porcelānu, kura recepte līdz tam bija ķīniešu porcelāna meistaru noslēpums. Baucene atrodas Šprē upes krastā. „Torņu pilsēta” Baucene priecē ceļotājus ar precīzi restaurēto vecpilsētu!
Brauciens dabas baudītājiem, jaunu iespaidu un garšu medniekiem, kā arī tiem, kas dod priekšroku mazpilsētu šarmam, nevis lielpilsētas burzmai. Elpu aizraujoši dabas skati, pilsētas kā no pasaku ilustrācijām un jauni iespaidi.
695 €
Ziemeļitālijas gleznainie ezeri un Bavārijas vasarīgās ainavas ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 2 мест!
Lidojums Rīga – Milāna, atceļš ar autobusu.
Ledāju ezeru un zaļojošu lauku ieskautā Varēze piedāvā šķietami bezgalīgu vēsturisku villu, burvīgu dārzu un elpu aizraujošu ainavu klāstu. Varēzes vecpilsēta ir elegants vakara pastaigu iemesls: Palazzo Estense dārzi, galvenā iela rozā porfīrā, krāsainas ēkas un pagalmu dzīvespriecīgā vakaru noskaņa. Pastaiga Komo: katedrāle, villa Olmo, Zīda muzejs – unikāla pieredze no zīdtauriņa līdz ražošanas noslēpumiem. Ceļš uz Iseo ezera krastiem. Lovere – krasta mazpilsētiņa ir kā dārgakmens kalnu amfiteātrī. Izbrauciens ar laivu pa ezera ūdeņiem. Gardas ezera austrumu krastā Malčezina nenoliedzami ir viena no šarmantākajām mazpilsētām. Blakus bruģētiem viduslaiku ielu līkločiem un lepnajam Castello Scaligero kā dabas dots sargs slejas Monte Baldo, 1738 metru augstais skatu punkts pāri ezera plašumiem. Merano – harmoniskais skaistums un dziednieciskie avoti pārsteiguši pat karaliskas personas! Pa daiļās Hābsburgu Elizabetes takām dosimies Trauttmansdorff dārzā, kas atzīts par vienu no izkoptākajiem Eiropā. Svarovska kristālu muzejs Vatensā. Kristālu pasaule – mākslinieku veidota kristālu, mūzikas un gaismas spēle. Vācijas augstākā virsotne Cūgšpice. Oberammergava – mazpilsētiņa Bavārijas Alpos, kas ir populāra ar kokgriezumiem, apgleznotajām mājām un pasijas spēlēm, kuras notiek reizi desmit gados. Kīmezerā atrodas interesantas salas – Frauenes sala (Fraueninsel) ar sieviešu klosteri, Herrenas sala (Herreninsel) ar ainavu parku, agrāko klosteri un Bavārijas karaļa Ludviga II pili, kas veidota pēc Versaļas pils parauga, bet netika pabeigta. Rēgensburga – pilsēta ar divus tūkstošus gadu senu vēsturi. Ceļotājus priecē viduslaiku būves paraugs – 310 m garais Akmens tilts, vecais rātsnams, Sv. Pētera doms un slavenā desiņu virtuve! Meisene – pirmais porcelāna ražošanas centrs Eiropā. 1709. gadā aptiekārs un alķīmiķis no Berlīnes Johans Frīdrihs Betgers izveidoja Eiropā pirmo balto porcelānu, kura recepte līdz tam bija ķīniešu porcelāna meistaru noslēpums.
ПРАГА , круиз на кораблике по Влтаве , КАРЛОВЫ ВАРЫ , ДРЕЗДЕН ,МЕЙССЕН
Valsts: Vācija
VĀCIJAS ATRAKCIJU PARKI
BERLĪNE – ZOO – AKVĀRIJS – HAIDEPARKS – SAFARI –
SERENGETI PARKS
21.06. – 25.06.2024. 
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 460. 
 
Valsts: Vācija
BAVĀRIJAS ROMANTISKĀS PILIS, KALNI UN EZERI
MINHENE – NOIŠVĀNŠTEINAS UN LINDERHOFAS PILIS – ETTALES KLOSTERIS - KĪMEZERS - HERRENSALA - HERRENCIEMSEE PILS AR PARKU – BERHTESGĀDENES ZEME - BAVĀRIJAS ALPI - HITLERA “ĒRGĻA LIGZDA” –
ĶĒNIŅA EZERS – SALZBERGWERK SĀLS RAKTUVES
22.06. – 27.06.2024. 
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojumu cena: € 509. 

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *