cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
1 485 €
Armēnija - skarbās iedvesmas un Noasa zeme ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 4 мест!
Cenā jau iekļautas visas ieejas maksas, 3 pusdienas, 5 vakariņas, vīna tūres un brendija degustācijas, kā arī brauciens ar kuģīti pa Sevana ezeru un pārbrauciens ar gaisa tramvajiņu kanjonā!
1 070 €
Kaukāza skaistuma gūstā - Armēnija un Gruzija ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 2 мест!
Lidojums Rīga – Erevāna.
Armēnijas galvaspilsētas Erevānas apskate. Konjaka rūpnīcas Ararats "ArArAt" muzejs. Zvarnots  – katedrāle, kuras nosaukums nozīmē "debesu eņģeļi" . Ečmiadzina – viena no vecākajām kristiešu baznīcām pasaulē. Saghmosavank klosteris. Klintī cirstais Gegharda klosteris celts 5.gs. Garni templis – pagānisks dievnams, kas ir viens no helēnisma kultūras izcilākajiem pieminekļiem Armēnijā. Tiek uzskatīts, ka lavaša dzimtene ir Armēnija - lavaša cepšana. Ararats (5161 m v.j.l.) ir tik iespaidīgs, ka tā sniegoto cepuri var redzēt gan no Erevānas, gan daudz attālākiem Armēnijas nostūriem. Khor Virap klosteris. Zorats Karer  bieži minēts kā "armēņu Stounhendža". Tatev spārni – pasaules garākais gaisa vagoniņa ceļš. Sevana ezers - lielākais Armēnijā un viens no augstākajiem pasaulē. Gruzijas galvaspilsēta Tbilisi: Sameba baznīca, Narikala citadele–cietoksnis, Sioni katedrāle, Rustavelli avēnija, Abanotubani rajons ar 19. gs. Austrumu stila dzīvojamām mājām un sērūdeņraža avotiem. Austrumgruzijas galvaspilsēta Mtskheta. Džvari klosteris – Gruzijas viduslaiku arhitektūras paraugs. Ananuri viduslaiku pils un baznīcas apskate. Uplistsikhe alu pilsēta – vissenākā apdzīvotā vieta Kaukāzā. Stepantsminda un Svētās Trīsvienības baznīca (Gergeti 2800 m v.j.l.), skati uz Kazbegi kalnu (5033 m v.j.l.). Nacionālā virtuve un folklora.
Lidojums Tbilisi - Rīga.
Lidojums Rīga – Erevāna - Rīga.
Armēnijas galvaspilsētas Erevānas apskate. Konjaka rūpnīcas Ararats "ArArAt" muzejs. Khor Virap klosteris. Zorats Karer  bieži minēts kā "armēņu Stounhendža". Tiek uzskatīts, ka lavaša dzimtene ir Armēnija - lavaša cepšana. Ararats (5161 m v.j.l.) ir tik iespaidīgs, ka tā sniegoto cepuri var redzēt gan no Erevānas, gan daudz attālākiem Armēnijas nostūriem. Tatev spārni – pasaules garākais gaisa vagoniņa ceļš. Sevana ezers - lielākais Armēnijā un viens no augstākajiem pasaulē. Zvarnots  – katedrāle, kuras nosaukums nozīmē "debesu eņģeļi" . Ečmiadzina – viena no vecākajām kristiešu baznīcām pasaulē. Saghmosavank klosteris. Klintī cirstais Gegharda klosteris celts 5.gs. Garni templis – pagānisks dievnams, kas ir viens no helēnisma kultūras izcilākajiem pieminekļiem Armēnijā. Bazalta kanjons Simfonija akmenī.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *