29 700 300
67 700 300
BARBARA ANNEX APTS 2★ без питания
цена каждому туристу
Кипр, 45km от аэропорта, 100m от центра города

FLORA MARIA ANNEX Apts 2★ без питания
цена каждому туристу
Кипр, 60km от аэропорта, 200m от центра города

NEW YORK PLAZA HOTEL APARTMENTS APTS без питания
цена каждому туристу
Кипр, 135km от аэропорта, 3km от центра города

CACTUS HOTEL 2 ★ завтрак
цена каждому туристу
Кипр, 5km от аэропорта, 2km от центра города

FLORA MARIA HOTEL APTS 3★ без питания
цена каждому туристу
Кипр, 60km от аэропорта, 100m от центра города

AMORE HOTEL APARTMENTS 2★ без питания
цена каждому туристу
Кипр, 50km от аэропорта, 6km от центра города

CLEOPATRA ANNEX 3 ★ завтрак
цена каждому туристу
Кипр, 36km от аэропорта, 200m от центра города

CROWN RESORTS ELAMARIS 3 ★ без питания
цена каждому туристу
Кипр, 45km от аэропорта, 3km от центра города

цена каждому туристу
Кипр, 10km от аэропорта, 7km от центра города

CARAVEL 3 ★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Кипр, 30km от аэропорта

описание отеля >
В отели есть дискотека
цена каждому туристу
Кипр, 55km от аэропорта, 500m от центра города

SENATOR HOTEL APTS Apts 3★ без питания
цена каждому туристу
Кипр, 45km от аэропорта, 600m от центра города

TASIA MARIS SANDS 4 ★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Кипр, 40km от аэропорта, 1km от центра города

описание отеля >
Отель расположен на побережье
CHRISTOFINIA HOTEL 4★ завтрак и ужин
цена каждому туристу
Кипр, 52km от аэропорта, 3km от центра города

Kā iegādāties ceļojumu uz Kipru?

Lai iegādātos ceļojumu uz Kipru, lūdzu, izvēlieties atbilstošāko no piedāvātajām viesnīcām un ceļojuma datumu. Nospiediet pogu „Rezervēt” un aizpildiet pieteikumu par personām, kuras dosies Kipras ceļojumā. Veiciet samaksu, un mūsu konsultants ar Jums sazināsies.

 

Kad vislabāk doties uz Kipru?

Kiprai raksturīgs Vidusjūras austrumu līča klimats, kas parasti garantē karstas un saulainas vasaras un mākoņainas ziemas. Vispiemērotākais laiks ceļojumam uz Kipru ir pavasarī, kas te sākas jau februārī, – būs patīkami silti gan no rīta, gan vakarā, bet dienas vidus būs īstais laiks laiskai atpūtai pie baseina vai pludmalē. Kipra lepojas ar karstām un garām vasarām, kas sākas maijā un var ievilkties pat līdz oktobra beigām. Karstākais mēnesis ir augusts, kad gaisa temperatūra turas virs 30°C, bet aukstākais – janvāris, kad gaiss mēdz atdzist pat līdz 5°C un iespējamas lietusgāzes un pērkona negaiss.

 

Ko redzēt un darīt Kiprā?

Kiprā ir saglabājušies vērtīgi antīko kultūru – seno grieķu, asīriešu, persiešu, romiešu un turku – arhitektūras pieminekļi. Tos var apbrīnot dažādās vietās uz salas, piemēram, Kipras rietumu piekrastē, senajā pilsētā Pafosā, kas izveidota apmēram 4. gadsimtā pirms mūsu ēras. Antīko ēku drupas, kapenes un krāsainās mozaīkas ir pārsteidzoši labi saglabājušās. Ievērības cienīgi antīkās arhitektūras pieminekļi saglabājušies arī senajā pilsētā Salamisā, Kipras pretējā pusē – austrumu piekrastē. Spēcīgu senatnes elpu sajutīsiet arī senajā Bizantijas laikā celtajā baznīcā Agios Lazaros vai Kykkos klosterī Troodos kalnos Kipras centrālajā daļā un Kirēnijas pilī salas ziemeļos. Savdabīga pieredze noteikti būs slavenās Omeriye Hamam turku pirts apmeklējums. Šī ir viena no senākajām turku pirtīm, kas ir restaurēta un atkal pieejama apmeklētājiem 14. gadsimtā celtajā ēkā.

Pilnvērtīgākai salas iepazīšanai iesakām apskatīt dažādus Kipras apgabalus un iegriezties arī mazos, nomaļos ciematiņos. Ārpus lielajām, tūristu pārpilnajām pilsētām vislabāk var sajust vietējo kolorītu, gūt labāku priekšstatu par vietējo iedzīvotāju ikdienu un paražām. Dodieties pārgājienā Akamas pussalā Kipras rietumos, baudot skaistas ainavas, apskatiet Arnaouti ragu, Avakas aizu un mītiem apvītos Afrodītes baseinus. Kristāldzidrā ūdens dēļ Kipras piekraste ir lieliska vieta niršanai. Izmantojiet iespēju nirt gan pa dienu, gan naktī, lai apskatītu piekrastes alas un dzelmē dusošos kuģu vrakus. Īpaši skaists ir Cape Greko zemes rags salas ziemeļaustrumos, kur pilnīgi dzidrs ūdens apskalo piekrastes baltās, alām izrobotās klintis.

Derīgi zināt, atrodoties Kiprā!

Kipras naudas vienība ir eiro. Kiprā transportlīdzekļu satiksme notiek pa ceļa kreiso pusi. Elektrotīkla kontaktligzdai ir 3 pieslēgvietas, tāpēc iesakām ceļojumā līdzi ņemt starptautiskā standarta pārveidotāju. Valsts valoda – grieķu un turku valoda. Salas dienvidu daļā saziņai biežāk lieto grieķu valodu, bet ziemeļu daļā – turku valodu. Kipra ir bijusī Lielbritānijas kolonija, tāpēc ļoti izplatīta ir arī angļu valoda.

Kiprā ir pieņemts atstāt dzeramnaudu restorānos, taksometra vadītājam un viesnīcas darbiniekiem. Dažreiz apkalpošanas maksa var būt pieskaitīta jau restorāna rēķinam; tādā gadījumā papildu dzeramnaudu var nemaksāt.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *