cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Atlantijas okeāna viļņu apskalotie Pireneju pussalas krasti vieno gan Eiropas virsotņu reģionu Kantabriju, zaļāko okeāna piekrastes apgabalu Astūriju un līcīšu izroboto Galisijas krastu.
Lidojums Rīga – Madride – Rīga (airBaltic lidojums).
Madride: Prado gleznu galerija. Pilsētas sirds un oficiālais centrs – laukums Puerta del Sol jeb Saules vārtu laukums ir t.s. “nulles km” – vieta, no kuras uzsāk skaitīt Spānijas ceļu kilometrus. Te atrodas arī slavenais pulksteņtornis, kurš piesaista visas karalistes uzmanību 31.decembra pusnakts stundā. Bardenas Reales – savdabīgo pustuksnesim raksturīgo ainavu gadu tūkstošiem veidojusi Saule, vējš un ūdens.Nelielā, romantiskā Atlantijas piekrastes viduslaiku pilsētiņa Santillana del Mar. Ar diženā arhitekta Antonio Gaudi vārdu saistītā Comillas pilsēta un tās universitāte. Brauciens ar funikulieri vienā no Eiropas virsotņu (Picos de Europa) nogāzēm un neliels pārgājiens. Senās Astūrijas karalistes galvaspilsēta Oviedo (UNESCO) un tās vecpilsēta. Nelielais Atlantijas okeāna ciematiņš Cudillero, kuru saskaņā ar nostāstiem dibināja vikingi un netālu esošā Katedrāles pludmale. Las Medulas – senā romiešu zelta ieguves vieta. Arābu dibinātā Samoras pilsēta. Salamankas vecpilsēta jau 1988.gadā tika iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.
 
Lidojums Rīga – Bilbao - Rīga.
Bilbao – lielākā basku pilsēta, kuru ieskauj kalni. Baski, iespējams, ir vissenākā tauta Eiropā. Galvaspilsētas galvenais tūrisma magnēts, bez šaubām, ir 1997.gadā atklātais Gugenheima (Guggenheim) modernās mākslas muzejs. San Juan de Gaztelugatxe – unikālā Biskajas līča piekrastes vieta, viens no 7 Spānijas dabas brīnumiem. 231 solis (pakāpiens) un esam uz nelielās saliņas. Aristokrātiska pastaiga Biaricā – elegantajā 19.gs. karaļu kūrortā. Lurda – neliela pilsētiņa Pireneju priekškalnēs, kur 1858. gadā Masabjēlas grotā meitenei parādījās Sv. Dievmāte. Labrīt Gaskoņa! – viļņotā lauku zeme Pireneju pakājē! Ciemošanās lauku saimniecībā un vietējo produktu degustācija. Musketieru cienīgu dzērienu pasaule Domaine d’Arton. No vīnogas uz vīnu un vīna ceļš uz armanjaku. Dordoņas upes ieleja – dabas veidota, viena no krāšņākajām un auglīgākajām Francijā. Sarla – šarmantā viduslaiku pilsētiņa ar šaurām, līkumotām ieliņām un senajām akmens mājām ir kā savdabīgs brīvdabas muzejs. Lasko alas IV – aizvēsturisko laiku Siksta kapela ar zīmējumiem uz alas sienām, kuros attēloti fantastiski dzīvnieki. Marqueyssac ornamentāli apcirptie dārzi – vairāk kā 6 km garais 150 tk. bukšu krūmu labirints tiek uzskatīts par vienu no romantiskākajiem dārziem Francijā. Pastaiga Beržerakā – mākslas un vēstures pilsētā, slavena arī ar saviem aromātiskajiem vīniem. St. Emililjona – vīna dārzu ieskautā viduslaiku ciematiņa kultūrainava iekļauta UNESCO. Leģenda vēsta, ka 8.gs. šeit apmeties mūks Emīlions, kas darījis brīnumus. Bordo lepojas ar otru vecāko tirdzniecības ostu Francijā. Vēsturiski nozīmīgās namu fasādes celtniecības laikā tika pavērstas uz Garonnas upes pusi, lai aizsegtu viduslaiku graustus. Bordo vīni labi papildina reģionālos ēdienus. Austeru baudīšana pie Atlantijas okeāna. Akrašona popularitāti ieguva pateicoties noslēgtajai lagūnai, kur neviena netraucēti var vērot unikālas putnu un dzīvnieku sugas. Dune du Pilat – Eiropas lielākā smilšu kāpa. Tā ir gandrīz 3 km gara, 104 m augsta, 500 m plata un stiepjas līdz pat Arkašonas lagūnai, paverot fantastisku panorāmu. Sansebastjana izvietojusies skaista jūras līča malā, kas pēc formas līdzinās gliemežvākam. Jau no 19.gs tā ir populāra spāņu aristokrātijas atpūtas vieta.
 
KOSTABRAVA, BARSELONA UN ANDORA. 
 
Freiberga, Bona, Loreta de Mara, Barselona, Kadakesa, Monseratas klosteris, Ēgmorta, Nirnberga
 
9 dienas, visas naktis - viesnīcās
 
Izbraukšanas datumi: 21/09/2024
 
Eiropas skaistākos kanjonus var skatīt nelielajos viduslaiku ciematiņos Pireneju pakājē.
Brauciens ar minibusiņiem gar Ordesas kanjona skaistākajām vietām un Bardenas Reales tuksnesi iekļauts ceļojuma cenā!
Lidojums Rīga – Madride – Barselona – Rīga (airBaltic lidojums).
Četru civilizāciju pilsēta Saragosa, kuru liecības skatāmas arī mūsdienu Saragosā. Senā romiešu apmetne Cesaraugusta tika izveidota jau ķeltibēru ciemata Salduba vietā. Neskatoties uz neatkarības laika postījumiem, Saragosas senpilsētai ir ar ko lepoties, īpaši Basilica de Nuestra Senora del Pilar ar 11 košiem, flīžu klātiem kupoliem, rātsnamu un 11. gs. būvēto Alfajeria mauru pili. Viena no senākajām apdzīvotajām vietām Aragonas teritorijā Huesku, ko ibēru ciltis apdzīvoja jau pirms 2500 gadiem. Senā Loarre cietokšņpils un klosteris – viena no senākajām pilīm Spānijā, būvēta ap 11. gs. Uz Pireneju un Somontano robežas atrodas Mallos de Agüero – neliels ciemats ar 130 iedzīvotājiem, kas paslēpies erozijas saēsto drupu aizvējā. Viduslaiku šauro, bruģēto ieliņu pilsēta Ainsa – senās Sobrarbes karalistes galvaspilsēta, kuru 11. gs. iekļāva Aragonas karalistes sastāvā. Ordesa y Monte Perdido nacionālajā parkā var ieraudzīt visus iespaidīgākos Spānijas Pireneju ainaviskos tipus. Kaļķakmens kalnu masīvos izveidojušās varenas klintis un aizas. Brauciens ar minibusiņiem gar Ordesas kanjona skaistākajām vietām. Pārgājiens Pasarelas del Vero. Barselona: Rambla avēnija, Antonio Gaudi projektētās ēkas, Sagrada Familia katedrāle, vecpilsētas gotiskais kvartāls. Monserrata – svētceļojumu vieta un klosteris majestātisku kalnu ieskāvumā, kurā tiek godāta Katalonijas patronese Melnā Madonna La Moreneta. Villafranca del Penedes – izcilākais Katalonijas vīnu rajons. Iepazīšanās ar ražotni un degustācija.
Lidojums Rīga – Lisabona (airBaltic lidojums).
Kādreizējās jūras lielvalsts galvaspilsēta Lisabona ar viduslaiku un modernās pilsētas gaisotni. Pilsētas apskate ar autobusu un kājām – Belaiņas rajons: Belemas tornis, Sv. Hieronīma klosteris, Atklājēju piemineklis un pilsētas centrs: parlaments, Eštrelas bazilika, Eduarda VI dārzs un Liberdades avēnija. Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts Rokas rags. Sintra (UNESCO) – daudzveidīgām pilīm un krāšņiem parkiem bagāta pasaule, ko Bairons nosaucis par savu paradīzi. Eklektiskā Pena palace ar krāsainiem torņiem un romantisku dārzu. Fado mūzika kādā no Lisabonas krodziņiem. Savdabīgā Trojas pussala ar pirmatnējās dabas ainavām. Brauciens uz Algarvi, tūristu un vietējo iecienīto atpūtas reģionu Portugāles dienvidos. Sanvinsenti zemesrags, Eiropas galējais dienvidrietumu punkts un 60 metru augsts stāvkrasts. Ikoniskā Praia da Rocha pludmale. Brauciens ar kuģīti okeānā gar Algarves piekrasti – klinšu alas, grotas, līcīši un pludmales.
Brauciens uz Spāniju. Sevilja – Andalūzijas pērle ar lielāko gotisko katedrāli Eiropā un pilsētas simbolu Hiraldas torni. Bijusī tabakas fabrikas ēka, kurā Prospērs Merimē licis norisināties daļai notikumu Karmenas stāstā. Heresas vīna ražošanas tradīcijas un degustācija. Gibraltāra klints atrodas pie Spānijas, taču kopš 1704. gada tā ir britu pārziņā. Ronda – dramatiskā pilsēta uz aizas malas ar vecāko buļļu cīņu arēnu Spānijā tiek uzskatīta arī par korridas dzimteni. Atpūta pie Vidusjūras Costa del Sol piekrastē. Papildus iespēja doties uz Granadu: Alhambras pils, karaliskā kapela, katedrāle, tirgus un vecpilsēta, Generalife dārzu burvība, var iziet krāšņām kalnu ainavām bagāto Caminito del Rey un apmeklēt zirgu un flamenko šovu.
Lidojums Malaga – Rīga (airBaltic lidojums).
Grankanārija – sala ir gandrīz apaļas formas. Neierasta iezīme tādai mazai teritorijai ir negaidīta dabas zonu maiņa – no augstiem kalniem un mežiem klātām ielejām līdz sniegotām virsotnēm un smilšu tuksnešu ainavām.
Lansarote jeb Uguns sala – vulkāniskas izcelsmes sala, kurā daudzviet vērojama Mēness virsmai līdzīga aina. Gleznotājs un arhitekts Sesars Manrike (Cesar Manrique) spējis savu dzimto salu padarīt par fascinējoši harmonisku mākslas un dabas elementu apvienojumu.
Fuerteventura – tuksneša un oāzes apvienojums, otra lielākā no Kanāriju salām. 1990. gadā UNESCO tai piešķīris biosfēras rezervāta statusu. Salai raksturīgas smilšu kāpas mājas augstumā un kilometriem garas, neskartas zeltainas pludmales.
Tenerife – lielākā no salām, slavena ar kontrastaino dabu. Salas dienvidu daļā atrodas lielākie un populārākie kūrorti, jo tur ir vissiltākais klimats. Salas rietumu daļā ir nedaudz vēsāks un zaļāks. Visapkārt salai plešas kalnu grēdas, bet salas centrālajā daļā ir pasaulē trešais lielākais vulkāna krāteris Caņadas del Teide, kura diametrs ir 18 km. Vienu no krātera malām veido slavenais vulkāns Teide, kura augstums sasniedz 3718 m.
Lidojums Rīga – Tenerife – Rīga.
Prāmis uz Grankanārijas salu. 200 m dziļais un 1 km platais Bandamas krāteris. Gleznainā Teror mazpilsētiņa ar simpātisko balkonu māju ielu. Grankanārijas vizītkarte Roque Nublo – neparastu klinšu lauks kalna galā, no kura paveras elpu aizraujoši skati. Grankanārijas galvaspilsēta, kur Kolumbs atstājis savus pēdu nospiedumus, – Laspalmasa. Grankanārijas pastkarte – Maspalomas smilšu kāpu rajons, kur Atlantijas okeāns tiekas ar mazo Sahāru. Barranco de Guayadeque aiza ar alās iebūvētiem restorāniem un kapelu. Mirador Degollada de la Yegua laukums ar lielisku panorāmu pār Grankanārijas ielejām. Barranco de las Vacas – slavenā ASV Antilopes kanjona mazākais brālītis Kanāriju salās. Puerto de Mogan – Grankanārijas ziedu pilsēta. Playa de Amadores – skaistākā Grankanārijas pludmale ar kristāldzidru ūdeni un baltām smiltīm, kas atceļojušas no Karību salām. Lidojums uz Fuerteventuras salu. Betancuria – palmu ieskauta oāze tuksnesīgu kalnu vidū, pilsēta kā brīvdabas muzejs. Iespaidīgās Coralehos smilšu kāpas. Grande Playa Coralejos ar Lobos vulkānu–salu fonā – viena no skaistākajām pludmalēm ne tikai Fuerteventurā, bet vispār Kanāriju salās. Prāmis uz Lansarotes salu.
Vulkāniskās darbības radītas, Mēness virsmai līdzīgās ainavas Timanfaya nacionālajā parkā, Uguns kalni, eksperiments ar geizeru. Īss un viegls pārgājiens uz Caldera Colorada jeb Sarkano vulkānu, kura pakājē zemē iestigusi milzīga vulkāniskā bumba–akmens, ko savulaik izspļāvis šis vulkāns. Savdabīgie Gerijas vīna lauki. Smaragdzaļā Golfo lagūna, kas kontrastē uz melnās pludmales fona. Okeāna spēks Los Hervideros izrobotajā klinšu krastā. Pazemes ejas un savdabīga koncertzāle Cuevo de los Verdes. Viens no Manrikes meistardarbiem Mirador del Rio, sens novērošanas tornis okeāna krastā. Formu daudzveidība Kaktusu dārzā. Manrikes šedevri – krāsu spēles pazemes kompleksā Jameos del Aqua un mākslinieka ekstravagantais mājoklis, privātkolekcija ar Pikaso un Miro darbu paraugiem. Lidojums uz Tenerifi. Senā Tenerifes galvaspilsēta La Laguna. Tenerifes lielais noslēpums – viegls pārgājiens pa Anagas kalnu masīvu – unikālie un ļoti apdraudētie laurisilva (lauru koku) meži, Pico del Ingles virsotne, zaļas ielejas, kalnu ainavas un gleznaini piekrastes skati. Playa de las Teresitas – pludmale, kas rotā daudzu Kanāriju salu brošūru vākus. Viegls pārgājiens Las Caņadas del Teide nacionālajā parkā – lavas lauki, vulkāna krāteris un neparastie klinšu veidojumi: Karalienes kurpītes, Garsijas klintis un Mēness ainavas. Arco de Tajao klinšu arka, kura fotogēniski pozē ar varenu Euphorbia canariensis kaktusu priekšplānā. Atpūta pie Atlantijas okeāna 4* viesnīcā. Iespēja doties tūrē uz Vēja alām, iespaidīgajām Los Gigantes klintīm, Maskas aizas elpu aizraujošo ceļu un dārzu un parku pilsētu La Orotava.
 
No Gibraltāra līdz Malagai, gar saulaino Vidusjūras piekrasti līdz pat Almeriai 300 km garumā ir izkārtojušies kūrorti, kas vilina izbaudīt saulaino noskaņu, piesolot vismaz 300 saulainas dienas gadā. Iespēja nobaudīt visdažādākos citrusaugus Juanito Orange ekosaimniecībā vai doties pāri Camino del Rey. Atpūta saulainajā Costa del Sol piekrastē, baudot izdaudzinātos spāņu vīnus, ugunīgo flamenko un veldzējošos Vidusjūras viļņus. Iespēja izvēlēties ekskursijas atbilstoši savām interesēm!
Lidojums Rīga – Malaga – Rīga (airBaltic lidojums).
Andalūzija – Al Andalus – viens no Spānijas autonomajiem apgabaliem, kur var baudīt gan Atlantijas okeāna skarbās piekrastes klintis, gan Vidusjūras pludmales. Tās temperamentīgais raksturs jūtams gan austrumnieciskajā mauru mantojumā, gan vēsturiskajās korridas arēnās un mūsdienu flamenko ritmos. Katrai dienai par papildu maksu piedāvājam bagātīgu ekskursiju programmu, kas ļauj iepazīt trīs pakalnu pilsētu Granadu, doties aizraujošā pārgājienā El Caminito del Rey. Paviesosimies citrusaugu saimniecībā Juanito Orange, iepazīsim šī reģiona olīvu apstrādes īpatnības un nobaudīsim slaveno Andalūzijas paella. Apmeklēsim Spānijas vecāko buļļu cīņas arēnu Rondā un izpētīsim klintīs apslēptās Nerhas alas.
Lidojums Rīga – Lisabona  – Rīga.
Kādreizējās jūras lielvalsts galvaspilsēta Lisabona ar viduslaiku un modernās pilsētas gaisotni. Pilsētas apskate ar autobusu un kājām - Belaiņas rajons: Belemas tornis, Sv.Hieronīma klosteris, Atklājēju piemineklis un pilsētas centrs: Eštrelas bazilika, Eduarda VI dārzs un Liberdades avēnija. Karaliskā Sintra. Mafras pilsēta ar tās ievērojamāko celti – Mafras pili. Nazares pilsētiņa okeāna krastā, pilsētas krodziņos joprojām var sastapt vietējos interesantos tautas tērpos.  Batalja – Portugāles ievērojamākā gotiskā celtne Santa Maria da Vitoria klosteris (UNESCO).   Portugāles svētvieta Fatima. Gleznainā mazpilsēta Tomāra, templiešu bruņinieku cietoksnis (UNESCO). Santarema – gotikas un Portugālei raksturīgo apgleznoto flīžu jeb aželežu galvaspilsēta.  Serra de São Mamede dabas parks. Ielūkosimies Spānijas dabas rezervātā  Garganta de los Infiernos, kas ir slavens ar saviem ūdenskritumiem un dabīgajiem baseiniem.  Monfragüe dabas parks – iesaukts par putnu vērotāju paradīzi. Kaseresa – viena no Spānijas pasaules mantojumā iekļautajām pilsētām.  Acueducto de los Milagros – romiešu akvedukts Spānijā, uzcelts mūsu ēras 1.gs. Evora – iesaukta par muzeju pilsētu. Espišela rags – vēja appūsts zemesrags, kur stāvas klintis krīt tieši okeānā. Sineša – izcilā portugāļu pētnieka Vasko da Gamas dzimtene. Fado mūzikas krodziņā.
Madride – Spānijas karaļvalsts galvaspilsētā var skatīt gan mauru laikmeta austrumniecisko noskaņu, gan tvert franciskās Burbonu izjūtas vai vienkārši baudīt la Castellana mūsdienīgo dzīves ritmu. Toledo – senā Spānijas galvaspilsēta, kur savulaik vienuviet mierīgi līdzāspastāvēja kristiešu, musulmaņu un ebreju kultūra.
Visas naktis vienā viesnīcā!
Lidojums Rīga – Madride – Rīga (airBaltic lidojums).
Madride – Spānijas karaļvalsts galvaspilsētā var skatīt gan mauru laikmeta austrumniecisko noskaņu, gan tvert franciskās Burbonu izjūtas vai vienkārši baudīt la Castellana mūsdienīgo dzīves ritmu. Toledo – senā Spānijas galvaspilsēta, kur savulaik vienuviet mierīgi līdzāspastāvēja kristiešu, musulmaņu un ebreju kultūra. Greznā karaļpils – Palacio Real un Almudenas katedrāle; Retiro parks un Prado mākslas galerija. San Lorenzo de El Escorial klosterpils un kritušo ielejas Svētais krusts. Segovijas vecpilsētas apskate un romiešu akvedukts. Dona Kihota pilsēta La Mancha un nepagurstošās cīnas simbols – vējdzirnavas Campo de Criptania. UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautā karaliskā pilsēta Arahueza (Aranjuez), kur līdz pat 1752. gadam drīkstēja apmesties tikai karaliskās ģimenes pārstāvji. Arahuanezas pils un dārzi. Alcala de Henares – UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautā vecpilsēta un senā universtitāte. Avilas unikālā senpilsēta, kuru joprojām apjož 11. gs. būvētie pilsētas mūri un nocietinājumi.
 

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *

Туры в Испанию

Испания – страна, куда отправляются за солнцем, незабываемыми пейзажами и жемчужинами архитектуры и искусства с вековой историей. Страна, где солнце светит более 280 дней в году, где жизнью наслаждаются неторопливо и с удовольствием - послеобеденная сиеста, праздники и фестивали почти каждую неделю, яркие ароматы и вкусы местных продуктов и горячие ритмы фламенко – все это об Испании!

Туры в Испанию являются одними из самых популярных среди путешественников, и не зря! Здесь можно увидеть все – золотые пляжи, горы, величественные вулканы и неизмеримое разнообразие растений. Пальмы здесь зеленеют круглый год, а волшебные Канарские острова – прямое доказательство настоящего земного рая, доступного каждому!

Испания богата и культурой, и историей. Это место слияния уникальных средиземноморских и европейских традиций, породившее уникальные художественные стили. Испания по праву гордится бесчисленными архитектурными и художественными памятниками.

Путевки в Испанию будут интересны и для гурманов! В Испании вы сможете насладиться традиционными испанскими тапас, паэльей из свежих морепродуктов, вкуснейшим гаспачо – испанским холодным супом, вкусным и хрустящим печеньем чуррос и, конечно же, запить обед и ужин освежающим бокалом сангрии или местного вина!

Туры в Испанию – удобно, быстро и выгодно!

Тур в Испанию из Риги с celojumubode.lv – это очень удобно и просто! В Испанию удобно лететь на самолете, прямыми рейсами Рига – Испания или с вылетом из Таллинна. Также предлагаем поездки в Испанию на автобусе.

Наслаждайтесь отдыха, свободным от планирования и забот, ведь мы обо всем позаботимся за вас! Перелет в Испанию и обратно, проживание и местный трансфер, а также тщательно подобранная программа путешествия – все для того, чтобы вы могли просто отдохнуть и получить удовольствие.

Мы предлагаем разнообразные туры в Испанию на любой вкус и предпочтения!

Отправляйтесь в поездку и насладитесь волшебством Канарских островов или красивейшими городами Испании – Барселоной, Валенсией, Мадридом, Севильей и другими. Отдохните на приморских пляжах на побережьях Коста-дель-Мар или Коста-дель-Соль, познакомьтесь с суровой и гордой Испанией в северных землях Страны Басков и Кантабрии.

Горящие туры из Риги в Испанию вместе с CeļojumuBode.lv

Путешествовать по Испании очень легко и удобно! Даже если вы захотите отправиться в спонтанную поездку, CeļojumuBode.lv поможет подобрать подходящий горящий тур. Можете быть уверены, что ваше путешествие пройдет удачно и запомнится надолго!

Все, что вам нужно сделать, это выбрать пункт назначения и собрать чемодан. Не придется беспокоиться о проблемах с проживанием, маршрутами и дорогими билетами, ведь путевки включают доступные по цене билеты в Испанию в Риги.

Классическая Испания

Хотите познакомиться с классическими испанскими направлениями? Наслаждайтесь культурой, искусством и архитектурой таких городов, как Барселона, Мадрид, Толедо, Кордова, Севилья, Малага и других.

Барселона – столица Каталонии и второй по величине город Испании после Мадрида. Для многих поездка в Испанию начинается именно с Барселоны.
Барселона находится в северо-восточной части побережья Средиземного моря, и именно в этом городе можео увидеть знаменитые архитектурные шедевры архитектора Антонио Гауди: барселонский собор Саграда-Фамилия, Дом Мила и другие.

Многообразие истории и культуры Барселоны раскрывается как в древнеримских архитектурных памятниках и средневековых зданиях и улицах, так и в модернистских и авангардных архитектурных и художественных жемчужинах.

Мадрид, столицу Испании, можно сравнить с таким мегаполисом, как Нью-Йорк. Здесь бьется пульс большого города, а культура и искусство переплетаются с ритмом ночной жизни. Тапас-бары, рестораны, музеи, роскошные улицы и дружелюбные люди – в Мадриде приятно просто бродить по улицам и наслаждаться атмосферой большого города, которая никого не оставит равнодушным!

Канарские острова

Если вы хотите насладиться красотой, контрастами и величием природы, обязательно посетите какой-нибудь из Канарских островов.

Тенерифе

Тенерифе – самый крупный из Канарских островов, уже давно ставший популярным туристическим направлением. В южной части острова расположены самые известные курорты, где можно насладиться теплым и приятным климатом, но самой большой гордостью Тенерифе является третий по величине вулкан в мире – Тейде. Остров окружен величественными горными хребтами, а воды Тенерифе являются домом для множества обитателей подводного мира.

Контрастный климат острова создал удивительно богатство флоры. На Тенерифе можно увидеть растения практически всех климатических зон мира. Здесь растут кактусы и пальмы, а также олеандры и агавы.

Тенерифе известен как остров вечной весны, здесь не слишком жарко, поэтому это идеальное место для отдыха с семьей и детьми! Те, кого интересует переезд в Испанию из Латвии, тоже часто выбирают именно Тенерифе.

Гран-Канария
Гран-Канария, третий по величине остров Канарского архипелага – отличное место для отдыха в любое время года. Благодаря изменчивому рельефу, характерному для острова, климат на юге и севере Гран-Канария сильно различается. Именно поэтому Гран-Канарию еще называют миниатюрным континентом.

Здесь можно увидеть пляжи с вулканическим песком, впечатляющие песчаные дюны и горные хребты. Популярные туристические пляжи Маспаломас и Плайя-дель-Инглес признаны одними из лучших курортов Испании для пар, семей с детьми или дружеских компаний.

В это сложно поверить, но на Гран-Канарии солнце светит 320 дней в году! Поэтому именно на этот остров приезжают те, для кого важно насладиться теплым солнцем, приятной нежной водой и мягким, очаровывающим воздухом. Гран-Канария так похожа на земной рай, особенно для путешественников, приезжающих из северных стран Европы!.

Остров небольшой, но возможности для развлечений на нем найдет каждый. На севере находятся впечатляющие природные парки и столица Гран-Канарии Лас-Пальмас, где можно насладиться вкусной едой в изысканных ресторанах, побаловать себя в СПА-центрах или окунуться в бурную ночную жизнь

Туры в Испанию вместе с CeļojumuBode.lv!

Ознакомьтесь с нашим предложением путевок и выберите отпуск своей мечты!

Туры в Испанию без пересадок и ненужных задержек или более длительное приключение на автобусе – выберите вариант, который лучше всего соответствует вашим желаниям и возможностям, а обо всем остальном позаботимся мы!