cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Lidojums Rīga – Lisabona - Rīga.
Kādreizējās jūras lielvalsts galvaspilsēta Lisabona ar viduslaiku un modernās pilsētas gaisotni. Pilsētas apskate ar autobusu un kājām - Belaiņas rajons: Belemas tornis, Sv.Hieronīma klosteris, Atklājēju piemineklis un pilsētas centrs: Eštrelas bazilika, Eduarda VI dārzs un Liberdades avēnija. Fado mūzika kādā no Lisabonas krodziņiem. Lisabonas Rivjēra Cascais. Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts Rokas rags. Karaliskā Sintra. Viduslaiku mūriem apjoztā romantiskā Obiduša. Okeāna piekrastes baudīšana Nazārē. Portugāles svētvieta Fatima. UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautais Tomāras templiešu cietoksnis un gleznainā Tomāras mazpilsēta. Portugāles Venēcija Aveiro, brauciens ar laivu pa kanāliem. Laiks atpūtai pie okeāna Costa Nova, dzīvespriecīgi krāsotie nami un Saules pludmale. Porto: kolorītā vecpilsēta, Gustava Eifeļa būvētais tilts pār Doru (Zelta) upi. Iespēja izbraukt Sešu tiltu kruīzu ar kuģīti pa Douri upi. Koimbra – bijusī Portugāles galvaspilsēta un vecākās universitātes rezidence. Atpūta Atlantijas okeāna piekrastes pilsētā Figueira da Foz. Varenā Mafras barokālā pils un klosteris. Eriseira - nelielais zvejnieku ciematiņš okeāna krastā.
Lidojums Rīga – Lisabona  – Rīga.
Portugāles dabas parki ar nelieliem ciematiņiem, kas paslēpušies aizās, klintīs vai upju ielejās. Monsanto ciemats, kas starp milzu klints bluķiem, Serra de Aires dabas parks un vēsturiski nozīmīgā Viseu. Serra de Estrela jeb Zvaigznes kalni, kas ir augstākā kalnu grēda Portugālē, tās lielākā daļa atrodas virs 1500 m v.j.l. Kalni pazīstami arī ar Serra du Eštrelas aitusuņu šķirni un sieru. Covao dos Conchos – ūdenskritums, kas iekrīt zemes dzīlēs, patiesībā ir daļa no hidroelektrostacijas aizsprostu sistēmas. Arukas geoparks (UNESCO) tiek dēvēts par piedzīvojumu pasauli, jo piedāvā aktīvas atpūtas iespējas iespaidīgu dabas ainavu reģionā. Pasaulē garākais trošu tilts, kas izbūvēts 175 m augstumā pār Paivas upi. Braga – senās švābu karalistes galvaspilsēta ar pastaigu promenādēm un katedrāli; barokāli greznā Bom Jesus baznīca ar slavenajām kāpnēm. Castro de Sao Lourenco – seni nocietinājumi. Kolorītā ostas vecpilsēta Portu: Ribeiras krastmala, katedrāles rajons, Gustava Eifeļa būvētais tilts pār Doru (Zelta) upi. Aveiro – unikāla Portugāles pilsēta, kuru bieži salīdzina ar Venēciju. Nāzares pilsētiņa okeāna krastā atpazīstama ar Dievmātes statuju klints virsotnē, un pilsētas krodziņos joprojām var sastapt vietējos interesantos tautastērpos. Vakars Atlantijas okeāna krastā. Lisabona – daudzveidīgā Portugāles galvaspilsēta, kurā redzamas dažādu laikmetu liecības. Fado mūzika kādā no Lisabonas krodziņiem. Brīvais laiks Lisabonas vecpilsētā.
995 €
Algarve - Portugāles eksotiskais un krāšņais zieds ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 1 мест!
Lidojums Rīga – Lisabona  – Rīga.
Atpūtas programma - 4* viesnīca okeāna krastā. Atpūtas dienās piedāvājam papildu ekskursiju programmu pēc izvēles. Iespēja apmeklēt Eiropas galējo dienvidrietumu punktu Cabo Sao Vicenti, kā arī nelielās okeāna piekrastes pilsētiņas: Portimao – populāro zivju tirgu vietu Olhao, amatniecības un tirgotālu pilsētu Loule, kā arī Faro – Algarves reģiona galvaspilsētu. Dosimies pārgājienā Mončikes kalnos un izpētīsim Ria Formosas dabas parka unikālās lagūnas, neaizmirsīsim ielūkoties viduslaiku pilsētu Silves un Sao Bartalameu tavernās, lai nobaudītu reģionam raksturīgo zemeņu koka augļu liķieri ar Algarves vītināto šķiņķi un sieru.
Lidojums Rīga – Lisabona (airBaltic lidojums).
Kādreizējās jūras lielvalsts galvaspilsēta Lisabona ar viduslaiku un modernās pilsētas gaisotni. Pilsētas apskate ar autobusu un kājām – Belaiņas rajons: Belemas tornis, Sv. Hieronīma klosteris, Atklājēju piemineklis un pilsētas centrs: parlaments, Eštrelas bazilika, Eduarda VI dārzs un Liberdades avēnija. Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts Rokas rags. Sintra (UNESCO) – daudzveidīgām pilīm un krāšņiem parkiem bagāta pasaule, ko Bairons nosaucis par savu paradīzi. Eklektiskā Pena palace ar krāsainiem torņiem un romantisku dārzu. Fado mūzika kādā no Lisabonas krodziņiem. Savdabīgā Trojas pussala ar pirmatnējās dabas ainavām. Brauciens uz Algarvi, tūristu un vietējo iecienīto atpūtas reģionu Portugāles dienvidos. Sanvinsenti zemesrags, Eiropas galējais dienvidrietumu punkts un 60 metru augsts stāvkrasts. Ikoniskā Praia da Rocha pludmale. Brauciens ar kuģīti okeānā gar Algarves piekrasti – klinšu alas, grotas, līcīši un pludmales.
Brauciens uz Spāniju. Sevilja – Andalūzijas pērle ar lielāko gotisko katedrāli Eiropā un pilsētas simbolu Hiraldas torni. Bijusī tabakas fabrikas ēka, kurā Prospērs Merimē licis norisināties daļai notikumu Karmenas stāstā. Heresas vīna ražošanas tradīcijas un degustācija. Gibraltāra klints atrodas pie Spānijas, taču kopš 1704. gada tā ir britu pārziņā. Ronda – dramatiskā pilsēta uz aizas malas ar vecāko buļļu cīņu arēnu Spānijā tiek uzskatīta arī par korridas dzimteni. Atpūta pie Vidusjūras Costa del Sol piekrastē. Papildus iespēja doties uz Granadu: Alhambras pils, karaliskā kapela, katedrāle, tirgus un vecpilsēta, Generalife dārzu burvība, var iziet krāšņām kalnu ainavām bagāto Caminito del Rey un apmeklēt zirgu un flamenko šovu.
Lidojums Malaga – Rīga (airBaltic lidojums).
Braunšveiga, Ambuāza, Gimarainša, Porto, Nazare, Obiduša, Lisabona, Kaškaiša, Roka rags, Kelūža, Sintra, 
Burgosa, Beināka e Kaznāk
 
12 dienas, 11 naktis – viesnīcās
 
Izbraukšanas datumi: 02/10/2024
 
Lidojums Rīga – Lisabona  – Rīga.
Kādreizējās jūras lielvalsts galvaspilsēta Lisabona ar viduslaiku un modernās pilsētas gaisotni. Pilsētas apskate ar autobusu un kājām - Belaiņas rajons: Belemas tornis, Sv.Hieronīma klosteris, Atklājēju piemineklis un pilsētas centrs: Eštrelas bazilika, Eduarda VI dārzs un Liberdades avēnija. Karaliskā Sintra. Mafras pilsēta ar tās ievērojamāko celti – Mafras pili. Nazares pilsētiņa okeāna krastā, pilsētas krodziņos joprojām var sastapt vietējos interesantos tautas tērpos.  Batalja – Portugāles ievērojamākā gotiskā celtne Santa Maria da Vitoria klosteris (UNESCO).   Portugāles svētvieta Fatima. Gleznainā mazpilsēta Tomāra, templiešu bruņinieku cietoksnis (UNESCO). Santarema – gotikas un Portugālei raksturīgo apgleznoto flīžu jeb aželežu galvaspilsēta.  Serra de São Mamede dabas parks. Ielūkosimies Spānijas dabas rezervātā  Garganta de los Infiernos, kas ir slavens ar saviem ūdenskritumiem un dabīgajiem baseiniem.  Monfragüe dabas parks – iesaukts par putnu vērotāju paradīzi. Kaseresa – viena no Spānijas pasaules mantojumā iekļautajām pilsētām.  Acueducto de los Milagros – romiešu akvedukts Spānijā, uzcelts mūsu ēras 1.gs. Evora – iesaukta par muzeju pilsētu. Espišela rags – vēja appūsts zemesrags, kur stāvas klintis krīt tieši okeānā. Sineša – izcilā portugāļu pētnieka Vasko da Gamas dzimtene. Fado mūzikas krodziņā.
Lidojums Rīga – Lisabona  – Rīga.
Kādreizējās jūras lielvalsts galvaspilsēta Lisabona ar viduslaiku un modernās pilsētas gaisotni. Pilsētas apskate ar autobusu un kājām – Belaiņas rajons: Belemas tornis, Sv. Hieronīma klosteris, Atklājēju piemineklis un pilsētas centrs: parlaments, Eštrelas bazilika, Eduarda VI dārzs un Liberdades avēnija. Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts Rokas rags. Sintra (UNESCO) – daudzveidīgām pilīm un krāšņiem parkiem bagāta pasaule, ko Bairons nosaucis par savu paradīzi. Portugālei raksturīgo flīžu jeb ažuležu galvaspilsēta Santarema. Portugāles svētvieta Fatima. Tomāras templiešu cietoksnis. Kuimbra – bijusī Portugāles galvaspilsēta un vecākās universitātes rezidence. Porto - kolorītā ostas vecpilsēta, Ribeiras krastmala, katedrāles rajons. Gustava Eifeļa būvētais tilts pār Douru upi. Portugāļu nācijas šūpulis Gimaraeša. Ainaviskā Braga. Pirmā portugāļu grāfiste Barseluša un populārās leģendas par gaili rašanās vieta. Vīnogu audzēšanas tradīcijas un vīna degustācija Douro ielejā. Vēsturiski nozīmīgā Viseu. Lamegu gotiskā katedrāle. Serra da Estrela kalnu ainavas. Brauciens uz Algarvi. Trojas pussala ar pirmatnējām ainavām. Sanvinsenti zemesrags, Eiropas galējais dienvidrietumu punkts un 60 metru augsts stāvkrasts. Albufeira – Algarves tūristu galvaspilsēta. Brauciens ar kuģīti pa okeānu gar Algarves piekrasti. Iespēja apmeklēt korķa fabriku, brauciens uz Lisabonu. Fado mūzika kādā no Lisabonas krodziņiem. Brīvais laiks Lisabonas vecpilsētā vai iespēja apmeklēt moderno EXPO rajonu un okeanāriju.
2 550 €
Atlantijas okeāna gleznainās Azoru salas ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 3 мест!
Azoru salu arhipelāgs Atlantijas okeānā ir vistālākais Eiropas rietumu punkts. Te, trīs tektonisko plātņu sadures vietā, vulkāniskā aktivitāte savulaik radījusi gleznainas salas okeāna vidū – vienu no jaunākajiem veidojumiem uz zemes. Vulkānu darbība ir pierimusi, atstājot iespaidīgas krāteru ainavas, karstos avotus, alas un geizerus. Raksturojot atšķirības salu ainavās, vietējie iedzīvotāji katrai salai piešķīruši savu krāsas apzīmējumu no dzeltenās un zaļās līdz melni pelēkajai, bet zemes spēku un karstos avotus iemanījušies izmantot tradicionālu ēdienu gatavošanai un ananāsu plantāciju audzēšanai.
Četru salu apskate, ceļojuma cenā iekļautas ieejas maksas objektos!
Lidojums Rīga  – Lisabona – Terseira.
Terseira, dēvētu par violeto salu. Sens vulkāns Monte Brazil divu okeāna līču ieskāvumā, Viktorijas pludmale, Serra do Cume kalnu ceļš. Vulkāniskās alas Algar do Carvao, dabiskie baseini vulkāniskajās klintīs. Salas galvaspilsēta Angra (UNESCO).
Lidojums Terseira – Horta.
Faiala – zilā sala ar krāšņiem dārziem. Kalnu ceļš caur Flamengos ieleju, augstākais punkts salā – Caldeira, Copelinhos vulkāniskā ainava un pastaiga. Brauciens ar kuģīti uz Piku. Pico – melnā sala ar Portugāles ausgtāko virsotni Piku. Sv.Roque vulkāniskie ieži, Cais do Pico kalnu ceļš, bijušais vaļu medniecības centrs Lajes, vietējā siera un vīna nogaršošana. Iespēja izbraukt ar kuģīti uz vaļu vietām okeānā.
Lidojums Horta – Ponte Delgada.
HOSao Miguel – zaļākā un lielākā sala Azoru arhipelāgā, dabā te sastopami vairāk nekā 200 zaļās krāsas toņi. Salas galvaspilsēta Ponte Delgada – svarīgais krustpunkts starp Eiropu un Jauno pasauli. Terra Nostra krāšņais botāniskais dārzs ar iespēju peldēties dabīgi karstajā baseinā. Furnas ezera ieleja ar karstajiem geizeriem un īpašo, zemē ieraktos podos gatavoto sautējumu. Povoacao ciemats, tējas plantācijas un fabrika, noslēpumainais krāteris Lagoa do Fogo. Vista do Rei skatupunkts.
Lidojums Ponte Delgada  – Rīga
Madeira – dēvēta par Peldošo dārzu un pērli Atlantijas okeānā ir krāšņa sala, kas apbur ar iespaidīgiem kalnu un dabas skatiem, jo liela daļa teritorijas atrodas augstāk par 700 metriem virs jūras līmeņa, un visu gadu te baudāms maigs subtropu klimats. Madeira ir mājvieta aizvēsturiskajiem laurisilva mežiem (UNESCO), senām tradīcijām un slavenajiem Madeiras vīniem.
Lidojums Rīga – Funšala (tiešais lidojums).
Madeiras galvaspilsēta Funšala – botāniskais dārzs, vecpilsēta un Adegas de Sao vīna darītava ar Madeiras vīniem, Mercado dos Lavradores tirgus. Salas centrālā daļa – gleznaino skatu ielejas un virsotnes. Cabo Girao – Eiropas otra augstākā klints, kas iesniedzas okeānā, zvejnieku ciematiņš Kamara de Lobuša, ko gleznojis Vinstons Čērčils. Pico dos Barcelos virsotne un ainavas līdz horizontam. Salas austrumu daļa: viena no Madeiras augstākajām virsotnēm Pico do Arieiro, foreļu audzētava, pastaiga gar levadām cauri endēmiskam laurisilvas mežam, grandiozie skati no Balcoes. Santanas mājiņas ar raksturīgajiem trijstūrveida jumtiem, Penchas de Aquia gleznainā klints. Salas rietumu daļa: Paul da Serra kalnu ceļš, Porto Moniz ar dabiskajiem peldbaseiniem, Sexal ūdenskritumi.
Iespēja doties uz turpat netālu esošo Porto Santo jeb Zelta salu. Nelielā sala rada plašuma sajūtu un apbur ar kontrastējošo reljefu – klinšaino un roboto krastu, zeltainām pludmalēm un zaļojošām oāzēm.
Iespēja noskatīties folkloras programmu. Visas naktis 4* viesnīcā Jardines D`Ajuda
Lidojums Funšala – Rīga (tiešais lidojums).
1 545 €
Atlantijas pērle Madeira un atpūta zelta salā Porto Santo ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 1 мест!
Atpūta 4* talasoterapijas un SPA viesnīcā (all inclusive) okeāna krastā vienā no skaistākajām pludmalēm Madeiras arhipelāgā.
Lidojums Rīga – Funšala – Rīga (tiešais lidojums).
Madeiras galvaspilsēta Funšala – botāniskais dārzs, vecpilsēta un Adegas de Sao vīna darītava ar Madeiras vīniem. Madeiras rietumu daļa: Cabo Girao – Eiropas otra augstākā klints, kas iesniedzas okeānā, zvejnieku ciematiņš Kamara de Lobuša, ko gleznojis Vinstons Čērčils. Paul da Serra kalnu ceļš, Porto Moniz ar dabiskajiem peldbaseiniem, Sexal ūdenskritumi.
Prāmis uz Porto Santo, skats uz Tuksnešu salām. Nelielā Porto Santo sala rada plašuma sajūtu un apbur ar kontrastējošo reljefu no klinšainiem krastiem un robotas krastu līnijas līdz zeltainām pludmalēm un zaļojošām oāzēm. Salas apskate – galvaspilsēta Vila Baleira, vecpilsēta, Kolumba muzejs. Skatu laukumi klints malā ar tradicionālajiem žogu pinumiem. Smilšu mākslas darbi Fonte de Areia un bazalta klintis.
2 pilnas dienas atpūtai okeāna krastā 4* talasoterapijas un spa viesnīcā.
Papildus iespējams izbrauciens ar džipiem vai kuģīti. Atgriešanās Madeirā ar prāmi.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *

Туры в Португалию – впечатляющие пейзажи и древняя история

Страна гордых мореплавателей и первооткрывателей дальних земель, омываемая Атлантическим океаном – это Португалия, ставшая одним из самых популярных туристических направлений Европы за последние годы. Туры в Португалию отличаются фантастическим разнообразием: от сказочно красивых пляжей и природных ландшафтов до городов, богатых древними памятниками. Узнайте, почему гостеприимная Португалия – прекрасное направление для отдыха, и что обязательно стоит посмотреть в этой стране!

Португалия – самая западная страна Европы

Португалия расположена на Пиренейском полуострове, и это самая западная из всех стран континентальной Европы. Португалию омывает бурный Атлантический океан, но в стране царит приятный средиземноморский климат, и яркое солнце светит там 300 дней в году. Страна граничит только с одним государством, а именно, c гораздо большей по территории Испанией.

Северная часть Португалии более гористая, а южная наоборот равнинная. Длинная береговая линия усыпана прекрасными пляжами, океанские волны популярны среди серферов и вейкбордеров. В состав Португалии также входят два архипелага: Мадейра и Азорские острова. Эти направления тоже очень востребованы среди путешественников.

Долгая история мореплавания и влияние Южной Америки, Африки и Юго-Восточной Азии придали Португалии уникальные особенности. В Португалии можно увидеть множество шедевров религиозной и светской архитектуры, так что любой, даже самый требовательный ценитель истории и культуры, найдёт в этой стране места себе о вкусу. Туры в Португалию популярны благодаря красивой природе, интересным достопримечательностям, изысканным винам и вкусной еде. Характерный визуальный символ страны – бело-голубая плитка азулехо.

Самый удобный способ добраться до Португалии – прямой рейс Рига-Лиссабон или Рига-Порту. Хотя по европейским масштабам тур в Португалию на самолете занимает немного больше времени, чем обычно, Португалия определенно стоит того, чтобы провести в самолете лишние пару часов. Особенно приятна поездка в Португалию осенью, когда погода еще теплая, но не такая жаркая, как летом.

Туры в Португалию – что посмотреть

Красивые города и выдающаяся архитектура в Португалии повсеместна. Вот список самых популярных туристических направлений, которые обязательно стоит посетить:
  • Лиссабон – столица страны, а также самое популярное туристическое направление Португалии. Город известен своей гористой местностью и рекой Тежу, в устье которой расположен. Разнообразные районы города богаты достопримечательностями на любой вкус – вы можете оценить широкие площади, прогулятся по очень красивой набережной вдоль реки, а также увидеть основной комплект жемчужин Лиссабона: башню Белен, мост Васко да Гама, огромную площадь Praça do Comércio с исторической набережной, а также монастырь Жеронимуш и отличные музеи.
  • Синтра – город, расположенный на холмистой Португальской Ривьере, издавна являвшейся излюбленной летней резиденцией королевских особ и аристократов. Синтра – это впечатляющий, эклектичный и экстравагантно яркий архитектурный коктейль. Роскошные замки, расположенные на склонах или вершинах гор, построены в самых разных стилях, от мавританского до элегантного неоклассицизма. От Лиссабона до Синтры можно добраться на поезде, поездка занимает чуть больше получаса.
  • Порту – второй по величине город Португалии, давший название всему государству, находится на севере страны. Порту известен с древних времен как главный экспортер портвейна из долины Дору. Впечатляющая древняя архитектура – ​​от романской и готической до потрясающих памятников барокко, привлекает ценителей истории, культуры и фотографий в живописных местах.
  • Алгарве – регион на самом юге Португалии, популярное туристическое направление, известное прекрасными пляжами. Центром региона является Фаро. Португалия может похвастаться множеством замечательных исторических городов, и Алгарве один из них.
  • Назаре – один из самых популярных курортов Коста-де-Прата, или Серебряного побережья. Бывшая рыбацкая деревня теперь стала популярным местом отдыха благодаря своим прекрасным пляжам и приятной атмосфере. Известный впечатляющими высокими волнами, Назаре стал раем для серферов и вейкбордистов.
  • Обидуш – красивый древний город, расположенный на вершине холма. Путешественники отправляются в Обидуш, чтобы увидеть захватывающие дух виды и оценить прекрасную атмосферу города.
  • Кашкаиш – Этот морской курорт находится недалеко от Лиссабона, и когда-то его очень любила королевская семьея и знать Португалии. Кашкаиш предлагает туристам прекрасные пляжи и оживленную атмосферу.
  • Фатима – город в центральной Португалии, известный как важный центр паломничества. Фатиму посещают миллионы паломников со всего мира, так как город почитаем как место явления Богоматери

Рай для гурманов


Туры в Португалию популярны также благодаря вкусным винам и кулинарному наследию. В этой стране обязательно стоит посетить местные рынки, в том числе гастрономические и кондитерские. В португальской кухне чувствуется влияние океана, в большом количестве используются специи – когда-то португальцы привезли их из далеких земель. Практически все путешественники, бывавшие в Португалии, в своих воспоминаниях обязательно упоминают вкусные блюда, ведь для португальцев еда – очень важная часть жизни, и они с радостью делятся своими кулинарными традициями с туристами.

Что попробовать в Португалии? Обязательно продегустируйте пастель де ната – заварные кексы с корицей и ванилью. Не обойдите вниманием и бакальяу – специально приготовленную треску. Вариаций этого блюда бесконечное множество, и в каждом регионе свои традиции приготовления трески. Самое знаменитое блюдо из Порту – особенный, очень сытный и многослойный бутерброд под названием «франсесинья». Из напитков обязательно стоит попробовать настоящий качественный портвейн из долины Дору, а также традиционный лиссабонский напиток жинжинья, который готовят из вишни.

Туры в Португалию из Риги с CeļojumuBode.lv

На CeļojumuBode.lv вы найдете самые интересные и выгодные предложения. Туры в Португалию дают возможность поехать на прекрасную Мадейру, в Порту, регион Алгарве, а также в столицу Португалии – Лиссабон. Наслаждайтесь древней историей и архитектурой страны, чудесной природой, где горы встречаются с океаном, а также сказочными пляжами и изысканной кухней. Свяжитесь с нами, чтобы узнать лучшие предложения!