cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Lidojumi Rīga - Baku - Rīga.
Baku – vienīgā nocietinātā vecpilsēta Kaukāza zemēs, kuru ieskauj viduslaiku mūris, bet tā iekšpusē patvērušās mošejas, medreses, austrumu pirtisIzstaigāsim Baku vecpilsētas labirintu un apmeklēsim 15. gs. celto un UNESCO sarakstā iekļauto Shirvan Shah pils kompleksu. Modernā Baku ar 21. gadsimta arhitektūru. Heidara Alijeva centrs – modernais, arhitektoniski interesantais ~ 60 000 kvadrātmetru lielais ēku komplekss. Zoroastrisma un mūžīgās uguns svētvieta – Ateshgah uguns templis. Mūžīgi degošais kalns Yanar Dag jeb aktīvais dabas gāzes avots pie Mjammjadli ciema. Balakhani ciems un naftas ieguves lauki piesaistījuši arī kino ļaužu uzmanību, te filmējies arī Džeimss Bonds. Gobustan dubļu vulkāni ir neparastākais Azerbaidžānas dabas veidojums – Mēness ainavu apvidū paveras lielākais dubļu vulkānu lauks uz Zemes. UNESCO sarakstā iekļautie neolīta perioda klinšu zīmējumi un gravējumi Gobustan nacionālajā parkā. Teritorija ir bagāta ar aizām –  vārds gobustan cēlies no diviem vārdiem gobu – "grava" un  stan – "vieta". Bibi Heyabt mošeja - viens no galvenajiem islāma arhitektūras pieminekļiem Azerbaidžānā. Kaukāza kalnu varenība ceļā uz Lahidžu - oriģinālu viduslaiku ciemu, kurā saglabājies plānojums ar bruģētām ielām un laukumiem, kanalizācijas un ūdens apgādes sistēma un akmens ēkas. Šeki (UNESCO) – nozīmīgā pilsēta Zīda ceļā, kuras arhitektūrā jūtama dažādu tautu kultūras ietekme. Otra lielākā pilsēta Azerbaidžānā Gendže. Kuba - 18. gadsimtā nodibinātās hanu valsts galvaspilsēta, pazīstama ar saviem āboliem, paklājiem, sarkano ķieģeļu ēkām un Juma mošeju - unikālas formas, kuru būvējuši patiešām prasmīgi amatnieki. Sarkanais ciems - galvenā Azerbaidžānas Kaukāza ebreju apmetne, kur mājas vairāk atgādina greznas villas. Khinalug - vecākais ciems Azerbaidžānā, kuru gadsimtiem ilgi no pārējās civilizācijas norobežoja augstie kalni un bīstamas akmeņainas klintis. Ciema iedzīvotāji uzskata sevi par tiešiem Bībeles Noasa pēctečiem.
Gadsimtiem sena kultūra, maiga saule, austrumu valdzinājums, fantastisks ēdiens un ļaudis ar to unikālo, austrumniecisko dzīvesveidu un tradīcijām!
Gadsimtiem sena kultūra, maiga saule, austrumu valdzinājums, fantastisks ēdiens un ļaudis ar to unikālo, austrumniecisko dzīvesveidu un tradīcijām!
Lidojumi Rīga - Baku - Rīga.
Baku – vienīgā nocietinātā vecpilsēta Kaukāza zemēs, kuru ieskauj viduslaiku mūris, bet tā iekšpusē patvērušās mošejas, medreses, austrumu pirtisIzstaigāsim Baku vecpilsētas labirintu un apmeklēsim 15. gs. celto un UNESCO sarakstā iekļauto Shirvan Shah pils kompleksu. Modernā Baku ar 21. gadsimta arhitektūru. Heidara Alijeva centrs – modernais, arhitektoniski interesantais ~ 60 000 kvadrātmetru lielais ēku komplekss. Zoroastrisma un mūžīgās uguns svētvieta – Ateshgah uguns templis. Mūžīgi degošais kalns Yanar Dag jeb aktīvais dabas gāzes avots pie Mjammjadli ciema. Balakhani ciems un naftas ieguves lauki piesaistījuši arī kino ļaužu uzmanību, te filmējies arī Džeimss Bonds. Gobustan dubļu vulkāni ir neparastākais Azerbaidžānas dabas veidojums – Mēness ainavu apvidū paveras lielākais dubļu vulkānu lauks uz Zemes. UNESCO sarakstā iekļautie neolīta perioda klinšu zīmējumi un gravējumi Gobustan nacionālajā parkā. Teritorija ir bagāta ar aizām –  vārds gobustan cēlies no diviem vārdiem gobu – "grava" un  stan – "vieta". Bibi Heyabt mošeja - viens no galvenajiem islāma arhitektūras pieminekļiem Azerbaidžānā. Kaukāza kalnu varenība ceļā uz Lahidžu - oriģinālu viduslaiku ciemu, kurā saglabājies plānojums ar bruģētām ielām un laukumiem, kanalizācijas un ūdens apgādes sistēma un akmens ēkas. Šeki (UNESCO) – nozīmīgā pilsēta Zīda ceļā, kuras arhitektūrā jūtama dažādu tautu kultūras ietekme. Otra lielākā pilsēta Azerbaidžānā Gendže.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *