cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Priecīga diena ir vajadzīga kā mazajiem, tā lielajiem!
 Ar prāmi šķērsojam Kuršu lagūnu, lai pavadītu sajūsminošu laiku Delfinārijā
 Lietuvas Jūru muzejā, senajā cietoksnī, atrodas iespaidīgs Akvārijs - varam vērot lielos jūru iemītniekus peldam tieši virs mums. Te atrodas arī Jūru muzejs
 Dienas kulminācijā - Delfīnu šovs, arvien papildināts un vienmēr spilgts!
 Noslēgumā Lietuvas garšas atrodam Klaipēdas Akropolē
 Ekspresbrauciens - šī ir piepildīta diena!
Senā sēļu zeme atrodas abās robežas pusēs, gan Latvijā, gan arī Lietuvā. Šajā braucienā piedāvājam apmeklēt muižas un citas ar tām saderīgas un skaistas vietas, kas tur atrodamas. Ja vienā robežas pusē valdošā bija katoļu baznīca, tad pretējā jau protestantisms. Tas viss daudzviet ir sajaucies kopā, radot šī novada īpašu "garšu", kas būs izbaudāma gan caur Alīdas Kafeju, gan caur teatralizētu uzvedumu ar muižas laiku personāžiem. Jauku braucienu!    
Senā Varena – slavenā lietuviešu komponista un gleznotāja M. K. Čurļoņa dzimšanas vieta, no kuras sākas simboliskais, koka skulptūrām iezīmētais Čurļoņa ceļš uz Druskininkiem caur Dzūkijas mežiem. Stāvais Merķines pilskalns, skats uz Nemunas un Merkes sateku. Merķines piramīda. Slavenais Druskininku kūrorts. Čurļoņa māja–muzejs, kur vasaras vakaros notiek klaviermūzikas koncerti. Teiksmainā Raigarda ieleja, Švendubres Velnakmens un etnogrāfiskais ciematiņš. Gleznainā Nemunas ieleja, Liškavas pilskalni un Sv. Trīsvienības baznīca. Naujasodes vējdzirnavas, A. Česnuļa kokgriezumu kolekcija. Iespēja atpūsties Druskininku akvaparkā. Kauņas pilsdrupas un vecpilsēta, rātsnams – viens no lieliskākajiem baroka pieminekļiem Kauņā, saukts par balto gulbi, gotiskā Pērkona māja, Kauņas gājēju iela – Laisves (Brīvības) aleja. Čurļoņa muzejs.
Nākamā grupa ne agrāk kā 2022. gadā! 
Remiro travel pasakas par ziediem... Hortenziju parks, Kupišķi un Palevenes Sv. Dominika baznīcas un dominikāņu klostera ansambļa apmeklējums.
POLIJA UN LIETUVA - NO AUGUSTOVAS KANĀLIEM LĪDZ DRUSKININKU ŪDEŅIEM
JA VĒLATIES PAVADĪT BRĪVDIENAS SLĒPOJOT UZ
KALNA VASARĀ, PLUNČĀJOTIES AKVAPARKĀ VAI ARĪ IZBAUDĪT RELAKSĒJOŠU
BRAUCIENU AR KUĢĪTI PA AUGUSTOVAS KANĀLU, TAD NELIEDZIET SEV ĪSU
ATPŪTU UN DODIETIES CEĻOJUMĀ UZ POLIJU UN LIETUVU!
17.08.2024. – 18.08.2024.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 159.00
Ceļojuma pamatvaloda 17.08.-18.08.2024. ceļojumā -
latviešu.
Ceļojuma pamatvaloda 06.07.-07.07.2024. ceļojumā - latviešu un
krievu!
 
Lietuvas četras galvaspilsētas - Ķērnava (Lietuvas dižkunigaitijas senākā galvaspilsēta, šobrīd muzejrezervāts)-Viļņa (Ģedimina tornis, Užupijas Republika, MO muzejs, Luķišķu cietums) - Trāķi (senā ezerpils, Eņģeļu pakalns, karaīmi) - Kauņa (vecpilsēta, māksla pagalmos un ielās, Laisves iela, izbrauciens ar funikulieri)
Omulīga. Krāsaina. Kultūras un dzīves notikumu pārpilna. Romantiska un iesaistoša – tāda ir Viļņa, kas aicina uz tikšanos tos, kuri meklē atpūtu vai iedvesmu.
Savā 700 gadu jubilejā Viļņa aicina pašam atklāt visu, kas tajā ir vislabākais. No izcilajām art deco stila būvēm, spilgtās krāsās spīdošajiem ielu mākslas darbiem, vēsturiskiem pieminekļiem, modernākajām mākslas galerijām, līdz pat notikumiem apvītam modernismam. Kauņas dvēseli citādi nepamanīsi, Kauņa ir jāizjūt.
Traķi piesaista tūristus ar savu neparasto ģeogrāfisko atrašanās vietu. Viens no galvenajiem apskates objektiem ir Traķu salas pils, kas atrodas Galves ezera centrā. Tagad kādreizējā Lietuvas kņazu rezidencē atrodas Vēstures muzejs.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *