Marija
Marts 2025, Pāris
1
2
3
4
5
Viss bija ļoti labi, iesaku!
Genovefa
Marts 2025, Viens(a)
1
2
3
4
5
Viesnīcā patika viss. Ļoti laba apkalpošana, viesnīca maza, kompakta, tas ļoti patika. Laba ēdināšana. Ļoti laba animācija, izklaide. Paldies.
Genovefa
Marts 2025, Viens(a)
1
2
3
4
5
Super viesnīca
Biruta
Decembris 2024, Pāris
1
2
3
4
5
Viss patika
Līga
Oktobris 2024, Ar draugiem
1
2
3
4
5
Nepatika, ka ši viesnīca pēc izrakstīšanas plkst. 12.00 vairs neļauj staigāt pa viesnīcas teritoriju. jāsēž līdz plkst.17.30.reģistratūrā un nebija iespējas pagarināt uzturēšanos numurā.
Lilita
Decembris 2022, Viens(a)
1
2
3
4
5
Fantastiska viesnīca Hurgadas pilsētas centrā. Viesnīcas teritorijā neliela, bet sava pludmale, vietas pietiek visiem. Viesnīca tīra, tiek ievēroti visi drošības pasākumi, viesnīcas teritorija tiek regulāri uzkopta vairākas reizes dienā. Ēdienu izvēle lieliska, pusdienās, vakariņās tiek piedāvāta liellopu gaļa, vista vai pīle, zivs, dažādas piedevas - rīsi, dārzeņi, pasta, kartupeļi. Liela salātu, saldo ēdienu, bulciņu izvēle. Kafija šķīstošā, tēja, sulas dzērieni, kola, Fanta, spraits, vietējais alkohols, alus, vīns. Pludmalē darbojas bārs no 10.00-17.00, bulciņas no 11.00-12.00, saldējums no 13.00-15.00. Viesnīcas personāls atsaucīgs. Ja ierodas viesnīcā pēc 17iem, izbraukšanas dienā izrakstīšanās 12.00, bet nomaina AI aproci uz dzelteno un var paēst pusdienas. Superīga atpūta ziemā!
Ingrïda
Oktobris 2022, Pāris
1
2
3
4
5
Patika pilnïgi viss. Bija saprotami un laikà. Nekàdu pretenziju.Cełojumu bodei milzîgs paldies par padarîto darbu.Ar cieñu Ingrîda. Ps .Jums ir vislabàkà un saprotamàkà màjaslapa.
Kadrija
Decembris 2021, Pāris
1
2
3
4
5
Pirmo reizi bijām Ēģiptē. Viesnīca pilnībā apmierināja. Nenožēloju, ka to izvēlējos. Mums bija all included programma. Standartroom ar balkonu (skats uz sakoptu teritoriju) Viesnīca ir pie pašas jūras- istabā uzvcelc peldkostīmu un ej uz jūru, 2 minūtes ar kājām. Pludmale ir maza, bet kad biju, nesajutu, ka būtu pa mazu, jo cilvēki arī nebija tik daudz. Tomēr ir diezgan daudz vietas, kur var saulītē pasēdēt, gan pie bāra, gan virs bāra (uz jumta) ir speciāla vieta, lai sauļotos. Pludmalē ir lēzana ieeja ar mīkstām smiltīm. Kā arī ir gara koka laipiņa no kuras var iekāpt jau jūrā dziļumā. Ļoti skaista teritorija un skats. Pludmalē arī palmas ir. Krēslus un dvieļus var izmantot bez maksas. Pa dienu bārā pieejami dzērieni un saldējums bez maksas.
Ir viens apsildāms baseins (komfortabli). Pārējie (2 ir mazo bērnu) -neapsildāmi, decembrī bija ledains ūdens. Jūrā daudz siltāks. Visa teritorija ļoti sakopta un tīra, redzēju katru dienu, ka darbinieki tīra.
Pie baseina ari ir sauļošanās krēsli - bez maksas. Baseina bārā dzērieni pieejami 24 h diennaktī ar alkoholisko dzērienu izvēli, un limonādes, kafijas automāts, tēja.
Ēdina tur fantastiski - it īpaši pusdienas un vakariņas. Ļoti gardi un ar plašu izvēli. Ideāli pagatavoti rīsi un vairāki varianti. Pat aizejot pēdējā pusstundā, viņiem katli būs pilni un ir no kā izvēlēties. Vairāki veidi gaļas. Ir gan vienkārši ēdieni, gan arī pinkanti.
Personāls smaidīgs un draudzīgs.
Tur ir arī SPA- mums piedāvāja masāžas, ko arī pamēģinājām- bija labi- it īpaši relax masāža.
Tur pat viesnīcā var iegādāties arī ekskursijas (būdiņā pie pludmales) - mums piedāvāja - paņēmām- ari tur viss bija ļoti labi, puisis vārdā Bibo pozitīvs un atcerējās mūs un pēc katras ekskursijas pienāca apvaicāties kā ir gājis. Tāpat pirms ekskursijām vienmēr atgādināja laikus, lai nenokavējam.
Viesnīcā ir arī daži suvenīru veikali- tur var pakaulēties.
Numurinš bija ļoti vienkāršs, palietots, tai pat laikā tur viss bija ko vajag-vairāki dvieļi, skapji, plaukti, spoguļi, seifs ar kodu (ko var pats izveidot), matu žāvētājs, tualetes papīrs, ziepes, lai vienkārši nakšņotu. Tā pat, ja vēlas lai uzkopj jāuzliek uz durvīm zīmīte ( tur tāda bija) - no vienas puses zimite - netraucēt, no otras ka vēlamies, lai uzkopj. Pēc uzkopšanas vienmēr bija jauns tualetes papīrs, divas jaunas ūdens pudelītes, saklāta gulta un mums par pārsteigumu arī salocīja mūsu apģērbu, kas nebija ielikts skapī.
Mūsu balkons bija ļoti saulains un silts ar krēsliem un galdiņu. Vietējais apkopējs vienmēr laipns bija, sveicināja mūs un apjautājās vai kaut ko nevajag un kā iet.
Svarīga lieta, kas jāzina: kad tikko atbraucām šveicars (arī viss bija laipni bet uzstājīgi) pie ieejas paņēma mūsu koferus ( tā teikt atņēma) , piedāvāja palīdzēt aiznest līdz istabai. Pēc tam istabā gaidīja, ka dosim dzeramnaudu (nezinājām, ka viņiem tāda kārtība). Domājām, ko šis stāv un neiet prom, pec tam pats pateica, ka gaida dzeramnaudu. Tapec vai nu nesiet paši savu koferi vai sagatavojiet sīknaudu. Viņiem nav noteikta summa cik jādod. Cik gribat tik varat iedot. Var dot gan eiro, gan usd, gad vietējo naudiņu.
Neviens cits viesnīcā nejautāja dzeramnaudu, bet pēdējā dienā paši iedevām par labo darbu, tie kas saņēma bija ļoti priecīgi.
Secinājumā varu teikt, ka palika jaukas atmiņas no ceļojuma.
Žanete
Novembris 2021, Ar draugiem
1
2
3
4
5
Labs ekonomiskās klases variants pašā Hurgadas centrā. Tūristiem bez augstām prasībām.
Noteikti nerezervējiet CLUB ROOM - tas ir ekonomiskais numurs, ļoti maziņš, bez balkona, ne ar to labāko skatu.
WI FI - bezmaksas lobijā, numuros 5 USD par 2 lietotājiem.
SVARĪGI - ja atbraucat pirmajā dienā uz brokastīm, tad pēdējā izrakstīšanās dienā (ja ir vēlais reiss) nepienākas vakariņas. Ja neesat bijuši brokastīs, tad vakariņas varēsiet saņemt. Vai arī šī papildus ēdienreize maksās 10 USD par personu.
Šaura, gara, bet kopta teritorija. Viens no baseiniem apsildāms. Bērniem ir slidkalniņi. Pludmalē laba ieeja jūrā.
Natalja
Marts 2020, Viens(a)
1
2
3
4
5
No sākumā bija iedots numurs ar skatu pret sienu. Otrs numurs bija ar slēdzi, kas bieži iesprūda.