cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига

Авио путешествия

Сортировать по: дата | страна | цена
745 €
Ungārijas, Slovēnijas un Itālijas košās ainavas ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 4 мест!
Turpceļš ar autobusu, atceļā lidojums Milāna – Rīga.
Budapešta – Donavas pērle, ungāru lepnums,– tā dēvē Ungārijas galvaspilsētu, kuru pelnīti uzskata par vienu no krāšņākajām lielpilsētām pasaulē. Brauciens ar kuģīti pa Donavu, vērojot Budapeštu saposušos vakara uguņos. Budapeštas tirgus, kurā valda krāsas, smaržas – īsts nacionālais kolorīts. Sēčeņi – lielākais Eiropā termālais minerālūdens baseins no Hābsburgu laikiem. Varaždina – senā Horvātijas galvaspilsēta, baroka, mūzikas, ziedu un velosipēdu pilsēta. Varaždinu sauc par "Mazo Vīni" un pilsētu, kurā guļ eņģeļi. Ptuja –vecākā pilsēta Slovēnijā, kas izvietojusies starp vīnogulājiem un Dravas upi. Ļubļana – eiropeiska šarma, miera un izsmalcinātas arhitektūras pilsēta. Kalnu tuvums, romantiskie tiltiņi pār Ļubļaņicas upi, vecpilsētas šaurās ieliņas pretendē pilsētu ierindot elegantāko metrapoļu skaitā. Predjamas pils – viena no leģendām apvītākajām alu pilīm Eiropā. Tā atrodas pa vidu 123 m augstai klintij un ilgus gadus bijusi mājvieta slovēņu Robinam Hudam. Postojnas stalaktītu alas. Vairāk nekā stundu ilgajā ekskursijā būs iespēja braukt ar alu vilcieniņu, apskatīt daudzos karsta veidojumus. Vīna degustācijā Vipavas ielejā iepazīstinās ar ģimenes vīna darīšanas tradīcijām šajā Slovēnijas izslavētajā reģionā. Venēcija – pilsēta uz ūdens, izvietojusies uz 117 salām, kuras savieno vairāk kā 400 tilti un vairāk kā 150 kanāli kalpo kā ielas pilsētas transportam, bet tūristus sajūsmina vizināšanās ar gondolām. Burāno ir visvairāk apdzīvotā ziemeļu lagūnas sala, kur visas ēkas ir krāsotas košās krāsās! Mazzorbo un Burāno savieno tilts. Senos laikos tā bija reliģiska sala, kurā dzīvoja muižnieki. Tagad - tikai dažas ģimenes, kas saimnieko augļu un vīna dārzos. Sirmiones  pussala Garda ezerā iestiepusies kā miera osta. Itālijas šarmu varēsiet izjust pastaigā pa mazajām ieliņām vai braucienā ar kuģīti apkārt pussalai. Bergamo – burvīga pilsēta kalnā. Par savu māksliniecisko garu un arhitektūras krāšņumu tā var pateikties Venēcijas ietekmei.
Lidojums Rīga - Ļubļana – Rīga.
Ļubļana – eiropeiska šarma, miera un izsmalcinātas arhitektūras pilsēta. Iespēja uzkāpt Ļubļanas pils kalnā un apskatīt atjaunotās pils daļas. Adrijas jūras piekraste izbraucienā ar kuģi un zivju pikniks, baudot pusdienas uz klāja, saules peldes un mazo piekrastes pilsētiņu itālisko šarmu. Pirana – viens no populārākajiem Slovēnijas piejūras kūrortiem izceļas ar venēciešu laika gotisko arhitektūru, ieliņu labirintiem, patīkamu Vidusjūras klimatu. Predjamas pils – viena no leģendām visvairāk apvītajām alu pilīm Eiropā. Postojnas stalaktītu alas - Pivkas upes veidotā karsta alu sistēmaā. Aktīva atpūta Jūlija Alpu pērlē – Bohiņas ielejā: pastaiga līdz Savicas ūdenskritumam, iespēja ar slēgtā tipa pacēlāju uzbraukt un pakavēties Vogela kalnā, no kura paveras skats gan uz gleznaino kalnu ezeru, gan arī uz Slovēnijas simbolu – Triglava virsotni. Bleda – romantiskā pasaku pilsēta ar viduslaiku cietoksni klints galā, kalnu ieskautu ezeru ar mazu saliņu vidū. Brauciens ar savdabīgu laivu (pletnu) pa Bledas ezeru līdz salai, uz kuras atrodas baznīca ar vēlēšanās zvanu. Katram, kurš to skandina, vēlēšanās piepildās! Pārgājiens pa Vintgar aizu - 1,6 km ainaviska ceļa starp iespaidīgām klintīm, vērojot Radovnas upes krāces.  Viesosimies Vipavas ielejā pie vīndaru ģimenes. Ļausimies vīna atklājēju priekam vīna degstācijā Līgo vakara noskaņās.
Turpceļš ar autobusu, atceļā lidojums Ļubļana – Rīga.
Štīrijas galvaspilsēta Grāca, kura bieži tiek saukta arī par dārzu pilsētu, pateicoties skaisti iekoptajiem dārziem un parkiem. Jūlija Alpu pērle – Bohiņas ieleja: pastaiga līdz Savicas ūdenskritumam, iespēja ar slēgtā tipa pacēlāju uzbrauktun pakavēties Vogela kalnā, no kura paveras skats gan uz gleznaino kalnu ezeru, gan arī uz Slovēnijas simbolu –Triglavu. Bleda – romantiskā pasaku pilsēta ar viduslaiku cietoksni klints galā, kalnu ieskautu ezeru ar mazu saliņu vidū. Brauciens ar pletnu pa Bledas ezeru līdz salai, uz kuras atrodas baznīca ar vēlēšanās zvanu. Zagreba  - Horvātijas galvaspilsēta ir sadalīta trīs daļās: tūkstoš gadus vecā Gornji grad, kurā atrodas prezidenta pils, ikoniskā Sv. Marka baznīca, Horvātijas parlaments, kā arī muzeji un galerijas bruģētajās ieliņās; 19. gs. Donji grad ar veikaliem, restorāniem, kafejnīcām, teātriem un parkiem; un modernais rajons Novi Zagreb.   Austrijā ļausimies zaļi samtainajām Karintijas pļavu takām. Goldeck virsotnes apkārtnes maršruti ļauj priecāties par apvārsni rotājošām sniegotajām virsotnēm un apbalvot sevi ar gardām pusdienām Karintijas Alpu – Adrijas virtuves labākajās tradīcijās.. Vīna degustācijā Vipavas ielejā mūs iepazīstinās ar ģimenes vīna darīšanas tradīcijām šajā Slovēnijas izslavētajā reģionā. Itālijā greznie Miramare pils un dārzi - Maksimiliāna Hābsburga rezidence pie Adrijas jūras. Plašie dārzi akmeņainajā zemesragā ir rūpīgi plānoti un izloloti, augsni vedot pat no Austrijas. Trieste – pilsēta trīs kultūru ( latīņu, vācu un slāvu) krustcelēs, kas saglabājusi savu retro aromātu starp vēsturiskajām kafejnīcām un Hābsburgu impērijas pieminekļiem. Ļubļana – eiropeiska šarma, miera un izsmalcinātas arhitektūras pilsēta. Tūre Union alus darītavā ar 150 gadu senu vēsturi, bet pilnu mūsdienīgiem pārsteigumiem.
 
Lidojums Rīga – Ļubļana, atceļš ar autobusu.
Ļubļana – eiropeiska šarma, miera un izsmalcinātas arhitektūras pilsēta. Aktīva atpūta Jūlija Alpu pērlē – Bohiņas ielejā. Pastaiga līdz Savicas ūdenskritumam. Iespēja ar pacēlāju uzbraukt  un pakavēties Vogela kalnā, no kura paveras skats gan uz gleznaino kalnu ezeru, gan arī uz Slovēnijas simbolu – Triglava virsotni. Bleda – romantiskā pasaku pilsēta ar viduslaiku cietoksni klints galā, kalnu ieskautu ezeru ar mazu saliņu vidū. Brauciens ar savdabīgu laivu (pletnu) pa Bledas ezeru līdz salai, uz kuras atrodas baznīca ar vēlēšanās zvanu. Velika Planina -  kalnu plato, kur atrodas viena no lielākajām kalnu ganu apmetnēm Eiropā. Apmetne sastāv no vairāk kā 140 ganu būdām ar raksturīgajiem jumtiem līdz pat zemei, saliktiem no egļu lubiņām  Uzbrauksim ar pacēlāju kalnos, kur vietējais gids iepazīstinās ar ganu dzīvi, apmeklēsim Preskar muzeju, Sniega Marijas kapelu un Vetrnica alu, nobaudīsim tradicionālo ganu ēdienu – skābpienu ar žganci un kalnu sieru. Pārgājiens pa Vintgar aizu – 1,6 km ainaviska ceļa starp iespaidīgām klintīm, vērojot Radovnas upes krāces un iztēlojoties, kā miljoniem gadu atpakaļ šī spēcīgā upe lauzusi sev ceļu cauri kalniem. Piedalīšanās Fillahas Kirchtag svētkos –  tautastērpi, dziesmas un mūzika, karuseļi un izpriecas, alus un desiņas. Austrieši prot svinēt svētkus ar vērienu un dzīvesprieku. Gminde – pilsēta Augstā Tauerna nacionālā parka pakājē. Bagātīgā vēsture, Austrijas mazpilsētām raksturīgā arhitektūra, allaž aktīvā kultūras dzīve un izdevīgā atrašanās vieta pulcina kalnu mīļotājus gan vasarā, gan ziemā. Gmindē sešus gadus dzīvojis un strādājis slavenais autoinženieris Ferdinands Porše. Ļausimies zaļi samtainajām Karintijas pļavu takām. Goldeck virsotnes (2142 m) apkārtnes maršruti ļauj priecāties par apvārsni rotājošām sniegotajām virsotnēm un apbalvot sevi ar gardām pusdienām Karintijas Alpu – Adrijas virtuves labākajās tradīcijās.  Pārgājiens pa Ferlahas aizu (6 h). Lieliska pastaiga, kurā mijas iespaidi par mainīgo Karintijas dabas ainavu. No mežaina apvidus līdz klintīm, dzidram ūdenskritumam un Alpu pļavām. Jābūt gataviem pievarēt stāvas kāpnes un  nebaidīties no pontonu tilta šūpolēm. Atvadoties no iekarotajiem Alpiem, uzbrauksim modernajā skatu tornī Pyramidenkogel virs Worthersee ezera ūdeņiem.
 
Страна, словно сошедшая с открытки. Именно так, чаще всего, говорят о Словении те, кому посчастливилось здесь побывать. Горные вершины, покрытые снегом, альпийские луга, прозрачные воды рек, девственные леса, водопады, карстовые пещеры и ласковые волны Адриатического моря - все это богатство подарила природа этой небольшой стране. А еще здесь сохранились живописные замки, средневековые улочки с аккуратными домиками под черепичными крышами, древняя брусчатка городских улиц и гордые шпили соборов. Эта страна придется по душе и любителям активного отдыха, которых здесь ждут как пешие походы, так и высокоскоростные горнолыжные спуски. Здесь рай для романтиков. В стране не счесть замечательных уголков, и каждый миг, проведенный здесь, становится незабываемой. Словения – одно из красивейших мест в мире! Не зря её называют Европой в миниатюре или зеленой жемчужиной Европы. Словения удивляет на каждом шагу!

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *