cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Ieraudzīt Eiropā senākās monarhijas rezidenci un tās dārgumus, izstaigāt leģendārās Hamleta pils velves, uzkāpt uz vikingu kuģa klāja un iejusties seno jūrasbraucēju liktenī, pūloties atklāt viņu kuģu būvēšanas noslēpumus, izbaudīt vizināšanos ar kuģīti, redzēt pilsētas, kurās literāro iedvesmu ir smēlies slavenais dāņu rakstnieks Hanss Kristians Andersens, apmeklēt muzejus ar pasaules mērogā populāru iekārtojumu un eksponātiem. To visu jums dāvās salu, augstvērtīgas arhitektūras, sena valstiskuma un kultūras zeme Dānija!
Dānijas simbols Kronborgas pils, kas atrodas gleznainā vietā jūras malā. Pils ieguvusi pasaules slavu, pateicoties Šekspīram, jo aprakstīta lugā „Hamlets” kā dāņu prinča mājvieta. Roskilde – karaļu un vikingu pilsēta – viena no vecākajām pilsētām Ziemeļeiropā. Dānijas viduslaiku metropole, kas mūsdienās pazīstama visā pasaulē kā mūzikas festivāla norises vieta.  Baltās Mēnas klintis un to ģeoloģiskais centrs Mēnas salā. Odense – Hansa Kristiana Andersena dzimtā pilsēta un Fīnas salas sirds, kura nosaukta skandināvu dieva Odina vārdā. Slavenā Egeskovas pils ar parku- viena no jaukākajām vietām Dānijā. Kopenhāgena – mazās Nāriņas pilsēta. Iespēja izbraukt ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Tivoli parks – izklaide lieliem un maziem!
Lidojums Rīga – Bilunda.
Legolande Dānijā, kuras nosaukums ir cēlies no dāņu valodas leg god – spēlējies labi. Kamēr vieni rotaļāsies Legolandē, citi varēs apskatīt Dānijas Jellinges vikingu laika liecības – rūnakmeņus un uzkalniņkapus baznīcas pagalmā – vietā, kur pirmo reizi parādās rakstīts vārds Dānija. Serengeti – safari parks – mazs Āfrikas gabaliņš Ziemeļvācijas dabas ainavā ar vairāk nekā 1000 dzīvniekiem no visas pasaules. Termālais baseins Soltavā – vieta, kur ūdens plūst no 200 m dziļuma un ir ap +36 °C silts. Heide–Park – viens no Vācijas lielākajiem un vislabāk iekārtotajiem atrakciju parkiem, kur diena paskrien nemanot. Tā ir pasaule, kur var justies kā Holandē vai Amerikā, kādā Vācijas mazpilsētiņā vai arī pazemes raktuvēs. Filmu parks Bābelsberga, kurš veidots kā Bābelsbergas Mediju parka skatlogs tās kino, televīzijas un radio pasaules pagātnē, tagadnē un nākotnē. Vācijas galvaspilsētas Berlīnes apskate.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *