cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Lidojums Rīga – Amāna/Akaba – Rīga.
Viens no septiņiem pasaules brīnumiem Petra – 2. gs. p.m.ē. klejotāji nabatieši apmetās kalnu ieskautajā plato, kurp varēja nokļūt vienīgi pa šaurām aizu takām. Tie klintīs izcirta apbrīnojamu mauzoleju pilsētu un pieminekļus, kas raisa apbrīnu pat mūsdienu arhitektiem. Pārgājiens Petras sārtajos kalnos līdz klosterim – lielākajam no klintīs cirstajiem Petras pieminekļiem, līdz kuram nonāk tikai retais. Wadi Araba melnais kanjons. Wadi Rum tuksnesis ir kā mozaīka – unikālas ainavas vietām atgādina Mežonīgo Rietumu kanjonus un dabas tiltus Jūtas štatā, bet jau pēc brīža Austrālijas sarkanos tuksnešus un klintis. Jordānijas eksotikas komplekts – izbrauciens ar džipiem pa Wadi Rum, krāsu gammām pārbagāts saulriets un vakars tuksnesī zem zvaigžņotām debesīm berberu teltīs. Nomaļā Šobaka, kuras lepnums ir 1115. g. karaļa Baldvina I celtais krustnešu cietoksnis. Galvaspilsēta Amāna un romiešu teātris – iespaidīgākā būve no senās romiešu pilsētas Filadelfijas laikiem. Gleznains pārgājiens Danas rezervātā – Jordānijas kalni visā to krāšņumā! Varenais Danas kanjona skats. Jordānijas lielais piedzīvojums – pārgājiens pa fantastisko Wadi Mujib aizu, kur brīžiem vienīgā iespēja tikt uz priekšu ir mesties peldus. Relaksācijas pauze pie Nāves jūras – slavenā dabas fenomena, kas ir ne tikai pasaules sāļākā ūdenstilpne, bet arī zemākā vieta uz Zemes. Divas atpūtas dienas Sarkanās jūras kūrortpilsētā Akabā.
Lidojums Rīga – Akaba/Džida – Rīga.
Vistradicionālākā un visnoslēpumainākā no Arābijas pussalas un Persijas līča valstīm Saūda Arābijas Karalisti, kuras bagātā kultūra un vēsture sniedzas vairāk kā 5000 gadu senā pagātnē, bet tās dabas ainavas liek aizrauties elpai un uzdod jautājumu, vai tiešām es atrodos uz Zemes? Karalistes lepnums, par Arābijas Petru sauktā Madain Saleh jeb Hegra – viena no ievērojamākajām arheoloģiskajām vietām pasaulē ar vairāk kā simts iespaidīgām, klintīs cirstām kapenēm un nabatiešu senpilsētu, kura impērijā pēc nozīmes bija otrā uzreiz pēc Petras, Jordānijā. Senā Al Ulas vecpilsēta – tradicionālā Saūda Arābijas arhitektūras stilā celtā kleķa māju pilsēta ar nelielu cietoksni klints virsotnē, kur daļa miesta pārvērtusies drupās, bet daļa atjaunota. Apbrīnojamās klinšu tuksneša ainavas Al Ulas apkārtnē, kas raisa asociācijas ar Marsa virsmu – interesanti akmens veidojumi, šauri kanjoni, oranžas smilšu kāpas, izmēros grandiozā Elephant Rock jeb Ziloņa klints un iespaidīgā Rainbow Arch jeb Varavīksnes arka. Vulkāniskie Al Gharameel klinšu stabi, izskatās kā akmenī sastinguši citplanētieši. Gabaliņš no Mēness uz Saūda Arābijas Karalistes viena no neparastākajām dabas ainavām – Al Wabah krāteris, kurā atrodas balts sāls līdzenums, kas kontrastē uz melno lavas klinšu fona. Dīvainā Kraukļa klints, kura drīzāk raisa asociācijas ar milzīgu kosmisko krabi vai zirnekli ar 2 lielām kājām-arkām. Maģiskā Wadi Al Disah ieleja, kur starp sārtām, izrobotās klinšu sienām slejas vareni akmens debesskrāpji, bet starp tiem paslēpusies zaļa, tropiska oāze. Jibal Hisma tuksnesis ar dažādu formu klintīm, akmens sēnēm un šaurām aizām. Medina – otra svētākā pilsēta musulmaņu pasaulē, ar vecākajām islāma mošejām, kuru celtniecībā roku pielika pravietis Muhameds, kurš šeit arī apglabāts. Džida ar skaistāko Saūda Arābijas vecpilsētu, kurā dominē koka balkoniem rotātie koraļļu nami.
Viens no septiņiem pasaules brīnumiem Petra – 2. gs. p.m.ē. klejotāji nabatieši apmetās kalnu ieskautajā plato, kurp varēja nokļūt vienīgi pa šaurām aizu takām. Tie klintīs izcirta apbrīnojamu mauzoleju pilsētu un pieminekļus, kas raisa apbrīnu pat mūsdienu arhitektiem. Pārgājiens Petras sārtajos kalnos līdz klosterim – lielākajam no klintīs cirstajiem Petras pieminekļiem, līdz kuram nonāk tikai retais. Wadi Araba melnais kanjons. Wadi Rum tuksnesis ir kā mozaīka – unikālas ainavas vietām atgādina Mežonīgo Rietumu kanjonus un dabas tiltus Jūtas štatā, bet jau pēc brīža Austrālijas sarkanos tuksnešus un klintis. Jordānijas eksotikas komplekts – izbrauciens ar džipiem pa Wadi Rum, krāsu gammām pārbagāts saulriets un vakars tuksnesī zem zvaigžņotām debesīm berberu teltīs. 12. gs. sākumā celtā Keraka ir viens no lielākajiem cietokšņiem Tuvajos Austrumos, par kuru noritēja smagas kaujas starp krustnešiem un Saladina armiju. Gleznains pārgājiens Danas rezervātā – Jordānijas kalni visā to krāšņumā! Jordānijas piedzīvojums – pārgājiens pa fantastisko Wadi Numeira aizu, kur jābrien pa upes gultni caur sārtu kanjonu, kuru mēdz saukt par Petru uz ūdens. Atpūtas diena Sarkanās jūras kūrortpilsētā Akabā..

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *