cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Lidojums Rīga – Deli – Rīga.
Indijas galvaspilsēta Deli ar pilsētas jauno daļu un vecpilsētu. Jama Masjid – lielākā mošeja Indijā. Mahatmas Gandija memoriāls. 42 m augstā Triumfa arka. Unikālais Lotus templis. Bangla Sahib Gurdwara – viena no nozīmīgākajām sikhu svētnīcām pasaulē. Tīģeru fotomedības Ranthambore nacionālajā parkā – senajā maharadžu medību vietā, kas tagad pārvērsts par tīģeru rezervātu. Izbraucieni ar speciāliem safari busiņiem pa savannu un gleznaino parka apkārtni. Iespēja iekarot Ranthambore fortu, no kura paveras pasakains skats pār nacionālo parku. Amberas cietoksnis un Vēju pils Džaipurā. Tadžmahāla mauzolejs, ko dēvē par skaistāko mīlestības pieminekli pasaulē. Agras cietoksnis. Imperatora Akbara galvaspilsēta Fatehpur Sikri. Iespēja apmeklēt mogulu imperatora Humajuna kapenes un Qutab Minar – lielisku musulmaņu arhitektūras paraugu. Labākais Radžputu arhitektūras paraugs, par Indijas Gibraltāru dēvētais Gwalior Fort – 15. gs. kalna galā uzcelts cietoksnis, kura 10 m augstie mūri sargā svētnīcas un pilis. Klintīs izcirstās Gwalior džainu reliģijas skulptūras.
 
Ierobežoto aviobiļešu un atļauju dēļ pieteikšanās ceļojumam stingri rekomendējama līdz 1. jūlijam.
Asama, Nāgālenda, Meghālaja un Arunāčala Pradēša veido noslēpumainu zemi Indijas Tālajos Austrumos, kas iesprostota starp Tibetu, Butānu, Birmu un Bangladešu. Lai gan šis nomaļais reģions uz kartes pieder Indijai, tomēr realitātē tā ir pilnīgi cita Indija – klusa, tīra, mazapdzīvota, ar neskartu dabu un dzīvnieku pasauli. Aicinām atklāt vienu no pēdējiem Āzijas neskartajiem nostūriem, iepazīt kontinenta eksotiskākās un kolorītākās ciltis, augstākos ūdenskritumus, labākos dzīvnieku parkus, unikālos dzīvo koku sakņu tiltus un daudz ko citu.
Lidojums Rīga – Deli – Guwahati (Asamas province).
Mūsdienu Asamas galvaspilsēta Guwahati ar nozīmīgo, 8. gs. celto Kamakhya Mandir templi, kas veltīts tantrisma mācībai un dzīvnieku upurēšanai. Meghālajas štats – gluži kā Indijas Ēdenes dārzs, tas aptver gleznainu klinšu plato ar stāvām ielejām un kanjoniem, augstiem ūdenskritumiem un dīvainiem dzīvo sakņu tiltiem. Augstākais vienas kaskādes ūdenskritums Āzijā – 340 m augstais Nohkalikai Falls. Par Seven Sisters Falls jeb Septiņām māsām iesauktais ūdenskritums iekārtojies stāvā ielejā, pašā Bangladešas pierobežā – 315 m augstais Nohsngithiang Falls, kas jūnija–septembra lietus sezonas laikā atklāj varenu skatu, bet sausajā sezonā tikai šauru tērcīti. Viens no varenākajiem skatiem Meghālajas štatā – Laitlum kanjons. Britu koloniālo laiku kalnu kūrorts Shillong, ko apkārtnes pakalnu un ezeru dēļ angļi dēvēja par Austrumu Skotiju. Sūnām noaugušie dzīvo sakņu tilti (Living roots bridges) dziļi Meghālajas džungļos – unikāli cilvēka un dabas veidojumi, kur kasi cilts iezemieši pieradinājuši gumijkoku saknes augt vēlamajā virzienā, no tām izveidojot dzīvos tiltus, kas stāv pat vairākus gadsimtus. Mawlynnong sakņu tilts un ciems, ko vietējie lepni dēvē par Āzijas tīrāko ciematu. Pārgājiens uz Double Decker roots bridge – vienīgo divstāvīgo sakņu tiltu Meghālajā.
Safari izbrauciens un izjāde ziloņa mugurā UNESCO sarakstā iekļautajā Kazirangas nacionālajā parkā – kontinenta labākais dzīvnieku parks, kas bieži dēvēts par Āzijas Serengeti, jo šeit mājo lielākās Indijas ziloņu, Bengālijas tīģeru un ūdens bifeļu populācijas pasaulē. Kazirangas galvenais lepnums ir 1900 jeb divas trešdaļas no visiem uz Zemes sastopamajiem Āzijas vienraga degunradžiem. Bamuni Hills – pakalns Brahmaputras upes krastā, kura virsotnē izkaisītas antīka hindu tempļa drupas ar smalkiem akmens kalumiem. Slavenās Asamas tējas plantācija. Leģendārā Brahmaputras upe un pasaules lielākā upes sala Majuli, kur Satra klosteros vietējie joprojām turpina praktizēt seno asamiešu vaišnavītu reliģiju. Sivasagar (Šivas ūdens) – senā Asamas karalistes galvaspilsēta, no kuras Ahomas dinastijas valdnieki 600 gadus pārvaldīja šo Indijas Tālo Austrumu zemi.
Ziro ieleja Arunāčala Pradēšas štatā – Himalaju priekškalnu ieleja, kuru klāj rīsu lauki un tradicionālie apatani cilts ciemati ar koka būdiņām. Apatani cilts ir interesantākā Arunāčala Pradēšas tauta – te joprojām var satikt vecākas dāmas ar tradicionāli tetovētām sejām un neglīta paskata bambusa tapām degunā, kas senāk atbaidīja blakus cilšu vīrus no sievu nolaupīšanas. Ainavisks izbrauciens ar laivu pa Kamengas upi Nameri nacionālajā parkā, meklējot eksotiskus putnus, tostarp krāšņos degunragputnus (hornbills). Gibonu pērtiķu fotomedības Hoollongapar Gibbon Sanctuary džungļu rezervātā. 10. gs. Kachari Ruins drupas ar dīvainu, Kachari civilizācijas veidotu sēņu formas pīlāru lauku, kas joprojām glabā daudz neatbildētu jautājumu.
Interesantākā no 16 nāgas ciltīm Konyak Naga – notetovēti un ar dzīvnieku ragiem caurdurtām ausīm, tie bija izslavēti karotāji un pēdējie galvaskausu mednieki, kas pārtrauca cilvēku medības tikai pirms 50 gadiem. Konyak Naga cilts ciemats Longwa atrodas uz pašas Indijas un Birmas robežas, kur robeža uz pusēm sadala karaļa māju (pieder abām valstīm).
Khonoma – Angani Naga cilts ciemats ar lieliskiem ielejas un rīsu terašu skatiem. Nagaland Heritage Village ir brīvdabas muzejs–kultūras ciems, kurā var iepazīt visas 16 nāgas ciltis un to tradicionālo arhitektūru.
Hornbill festivāls – ceļojuma kulminācija un galvenais kultūras pasākums Indijas Tālajos Austrumos, kas pulcē visas nāgas ciltis vienkopus uz lielisku deju un cīņu izrādi, kas vienlaikus ir arī eksotisku un krāsainu tērpu parāde.
Lidojums Dimapur (Nagaland) – Deli – Rīga.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2026. gadā!
 
1 895 €
Indijas zelta trijstūris un tuksneša karaliene Radžastāna ГАРАНТИРОВАННО
Последняя возможность! Осталить 2 мест!
Ar augstākas klases viesnīcām un bez vilcieniem!
Lidojums Rīga – Deli – Rīga.
Zelta pilsēta Džaisalmera – 12. gs. celtā Tāras tuksneša citadele ar unikālo dzeltenā smilšakmens arhitektūru pilsētas cietokšņu torņos ir dzīvs piemērs gluži kā no arābu nakts pasaku stāstiem. Kamieļu safari Taras tuksnesī. 8. gs. Čitorgaras forts, kas 834 gadus kalpoja kā Mewar valdnieku galvaspilsēta – vislielākais un visinteresantākais forts Indijā. Rādžastānas pērle un Indijas romantiskākā pilsēta Udaipura, kuras ezeros kā kuģi dreifē baltas pilis, apstiprinot tās iesauku – Baltā pilsēta. Rādžastānas arhitektūras mākslas darbs – Ranakpuras Džainu templis – viens no pieciem džainu reliģijas centriem ir arī viens no skaistākajiem tempļu kompleksiem Indijas subkontinentā. Mazā tirgotāju pilsētiņa Mandava, kuras nami tiek apgleznoti ar krāsainās freskām. Tuksneša pilsēta Bikhanera ar iespaidīgām cietokšņu sienām un gadsimtos iestaigātiem kamieļu karavānu ceļiem. Nakts vēsturiskā smalkā viesnīcā maharadžu pilī! Savulaik par Nāves zemi dēvētā Tāras tuksneša citadele Džodpura – 12. gs. lielākā Rādžastānas pilsēta ar mistisku senvēsturi un zilām ēku fasādēm. Varenais Mehrangarh cietoksnis kalna virsotnē. Brauciens ar džipiem tuksnesī uz tradicionālo māla būdiņu ciematiņu Bishnoi. Tradīciju un modernās pasaules apvienojums Rozā pilsētā – Rādžastānas galvaspilsētā Džaipurā, kas ievērojama ar vēsturiskajām pilīm, tempļiem, milzīgajiem tirgus laukumiem un neskaitāmām juvelieru darbnīcām. Pilsētas greznības ikona, Rādžastānas bagātīgākā arhitektūras vārdnīca – Hawa Mahal jeb Vēju pils. Jantar Mantar observatorija. Sarkanā tuksneša pilsēta Fatehpur Sikri. Agra. Tadžmahāls, ko dēvē par visskaistāko mīlestības pieminekli pasaulē. Agras cietoksnis. Indijas galvaspilsēta Deli. Qutab Minar – lielisks musulmaņu arhitektūras paraugs. Jama Masjid – lielākā mošeja Indijā.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2026. gadā!
 

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *