cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Skaists trīs valstu piedzīvojums, baudot dabas skatus, folkloras vakarus, vīna degustācijas un izzinot šo valstu vēstures lokus.
Ceļazīmes cenā iekļautas vakariņas un degustācijas.
Lidojums Rīga - Budapešta - Rīga.
Vīna degustācija Minis apkaimē. Timišoara – Rumānijas 1989.gada revolūcijas pilsēta. Viens no astoņiem pasaules īpašākajiem ūdenskritumiem – Bigăr ūdenskritums. No Sv.Annas klostera baudīsim dabas skatus uz Donavas līci. Brauciens ar kuģīti pa Donavas Cazan kanjonu. Pārgājiens uz Ciacarul Mare klints. Iron Gates hidroelektrostacija – lielākais aizsprotsts Donavā, muzeja un turbīnas apmeklējums. Vīna degustācija kādā no vēsturiskajiem Oltenia reģioniem.  Vânturătoarea ūdenskritums, kas atrodas 1000m augstumā. Herkulesa pirtis. Serbiešu deju programma. Mezolīta arheoloģiskais parks – Lapenski Vir. 14.gs. celtais Golubakas cietoksnis. Belgrada.
ALBĀNIJA - NOSLĒPUMAINIE BALKĀNI
PĀRVED MĀJĀS AIZRAUJOŠUS STĀSTUS UN BALKĀNU
NOSLĒPUMUS! ALBĀNIJA IR VIENA NO INTRIĢĒJOŠĀKAJĀM BALKĀNU VALSTĪM,
KAS ILGUS GADUS DZĪVOJUSI IZOLĀCIJĀ NO PĀRĒJĀS PASAULES. PASAKAINI
SKAISTAS ADRIJAS UN JONIJAS JŪRU PLUDMALES UN PIEKRASTES, BAGĀTĪGA
VĒSTURE UN KULTŪRA. 70 % ALBĀNIJAS TERITORIJU KLĀJ KALNI AR
NEAIZMIRSTAMIEM SKATIEM UN AINAVĀM – TAS VISS IR AR ĪSTU, TĪRU
ALBĀNIJAS GARŠU!
VISAS NAKTIS NAKTSMĪTNĒS!
19.09.2024. – 29.09.2024.
11 dienas
Ceļojuma cena: € 515.00
AKCIJAS NOTEIKUMI
Lidojums Rīga – Belgrada - Rīga.
Belgrada – Baltā pilsēta – iznīcināta un pārbūvēta vairāk kā 40 reizes. Šodien Belgradas cietoksnis ir īsta miera un skaistuma oāze. Zlakusa – neoficiālā Serbijas keramikas galvaspilsēta. Sirogojno etnogrāfiskais ciematiņš ar autentisku 19. gadsimta arhitektūru un rokdarbnieču darinājumiem. Krāsainās Stopicas stalaktītu alas. Panorāmas brauciens kalnos ar Gold Gondola pacēlāju uz Zlatibor augstāko virsotni Tornik. Diena Uvaca dabas rezervātā un pārgājiens uz Molitvas skatu paltformu – vienu no skaistākajiem skatu punktiem Serbijā. Šarganska Osmica – brauciens Mokra Gora kalnos pa vienu no interesantākajiem Eiropas retro stila šaursliežu dzelzceļiem. Emira Kusturicas kino ciems kalnos Mecavnik dreven grad. Taras nacionālais parks un laivu brauciens ar pusdienām pa Peručakas ezeru un Vrelo upi. Račas klosteris, vietējo brendiju degustācija un Serbijas nakts – vakars ar mūziku un nacionālo virtuvi.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *