cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига
Сортировать по: дата | страна | цена
Valstis: Polija, Slovākija
KRAKOVA, VARŠAVA – LEĢENDU PILSĒTAS UN SLOVĀKIJA
VARŠAVA – VEĻIČKA – KRAKOVA – AUGSTIE TATRI – KALNU VIRSOTNE “SKALNATE PLESO” - BRAUCIENS AR PLOSTIEM PA DUNAJECAS UPI – ČENSTOHOVA
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
06.06. – 09.06.2024. 
Ceļojuma cena: € 265. 
Būt kopā, priecāties un svinēt mācību gada noslēgumu! Tāds būs šī brauciena mērķis. Divi apmeklētākie aktīvās atpūtas atrakciju parki vienā braucienā un jautri pavadīts laiks. Ar pauzēm, ar stāstiem un jokiem, pavadīsim kopā četras burvīgas dienas.
POLIJA - VARŠAVA, KRAKOVA UN ZAKOPANE
ŠĶIETAMI RĀMĀ UN NETĀLĀ VALSTS POLIJA ĻAUJ MUMS
PIEDZĪVOT JAUNATKLĀJĒJA PRIEKU! APSKATĪSIM GREZNĀS VARŠAVAS UN
KRAKOVAS VECPILSĒTAS IELIŅAS UN ATKLĀSIM TATRU KALNU BURVĪBU!
VISAS NAKTIS VIESNĪCĀ!
06.06.2024. – 09.06.2024.
4 dienas
Ceļojuma cena: € 249.00
ПОСЕЩAEМЫЕ МЕСТА ВО ВРЕМЯ ТУРА: ВАРШАВА – ПИЕНИНСКИЙ НАЦИОНАЛЬНЫЙ ПАРК - СПЛАВ ПО РЕКЕ ДУНАЙЦУ И ОБЕД В НАЦИОНАЛЬНОМ СЛОВАТСКОМ КАБАЧКЕ - ПОПРАД - ТАТРАНСКА ЛОМНИЦА (ВЫСОКИЕ ТАТРЫ) - КОШИЦЕ – ЛЕВОЧА - СПИШСКИЙ ГРАД - ТЕРМАЛЬНЫЙ ПАРК «VRBOV» – ДЕМЯНОВСКИЕ ПЕЩЕРЫ: ПЕЩЕРА СВОБОДЫ - ОРАВСКИЙ ЗАМОК - КРАКОВ
Šaurie senās Austrumprūsijas ceļi un alejas gar Kaļiņingradas apgabala pierobežu, kur skatāmi mazie ciematiņi ar fahtverka stilā celtiem namiem. Brauciens ar kuģīti pa Mazūrijas ezeriem. Malborkas pils – lielākā Vācu ordeņa pils Eiropā. Ceļojums pa neparasto Kašubas novadu, kas izceļas ar ainavu un reljefa daudzveidību, dzidrajiem ezeriem, kā arī ar izteiktām tradīcijām un unikālu folkloru. Viesošanās Kašubas namā, kas stāv uz jumta. Jums šķiet, ka tādā nevar dzīvot? Iesim un apskatīsim, kā ir, kad viss ir ar kājām gaisā! Ginesa rekordu grāmatā ierakstītais garākais dēlis pasaulē un vienlaidus garākais koka kroga galds. Sopota – ieliņas ar suvenīru bodītēm, ielu muzikantiem, māksliniekiem, garākais koka mols Eiropā! Gdaņska – vecpilsētā apskatāmi neskaitāmi pieminekļi no laikiem, kad Danciga bija viena no varenākajām Hanzas savienības pilsētām. Fotogēniskā Fromborka – pilsēta ar nelielu, kompaktu, bet ļoti skaistu vecpilsētu jūras krastā. Elblongas atjaunotā vecpilsēta. Iespaidīgie bunkuri Wolfsschanze. Leģendām apvītais Swienta Lipkas baznīcas un klostera komplekss.
 
PĀRSTEIDZOŠĀ ZIEMEĻPOLIJA
AUSTRUMPRŪSIJA... CIK DAUDZ MĒS ZINĀM PAR ŠO
POLIJAS DAĻU, KAS KĀDREIZ PIEDERĒJA PRŪSIJAI UN VĒLĀK BIJA VĀCIJAS
SASTĀVDAĻA? JŪS GAIDA VĒSTURES STUNDA “VILKU MIDZENĪ”, 
GDAŅSKAS VECPILSĒTA, IESPAIDĪGĀ MALBORKAS PILS, ROSĪGĀ
KŪRORTPILSĒTA SOPOTA UN NEPARASTAS LIETAS KAŠŪBU NOVADĀ! 
VISAS NAKTIS NAKTSMĪTNĒS!
20.06.2024. – 24.06.2024.
5 dienas
Ceļojuma cena: € 289.00
AKCIJAS NOTEIKUMI
Valstis: Polija, Slovākija
KRAKOVA, VARŠAVA – LEĢENDU PILSĒTAS UN SLOVĀKIJA
VARŠAVA – VEĻIČKA – KRAKOVA – AUGSTIE TATRI – KALNU VIRSOTNE “SKALNATE PLESO” - BRAUCIENS AR PLOSTIEM PA DUNAJECAS UPI – ČENSTOHOVA
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
21.06. – 24.06.2024. 
Ceļojuma cena: € 265. 
Belostoka, ūdens atrakciju parks Tropikana, Belostokas tirgus
3 dienas, 2 naktis – viesnīcās
 
 
Izbraukšanas datums:  22/06/2024
 
СОПОТ, ГДАНЬСК, МИКОЛАЙКИ, гостиница в центре ОЛЬШТЫНА ,  свадьба по-крестьянски в старопольском стиле
POLIJA - VARŠAVA UN ATRAKCIJU PARKS “ENERGYLANDIA”
ŠĶIETAMI RĀMĀ UN NETĀLĀ VALSTS POLIJA ĻAUJ MUMS
PIEDZĪVOT JAUNATKLĀJĒJA PRIEKU! LIELĀKAIS POLIJAS ATRAKCIJU PARKS
ENEGYLANDIA UN GREZNĀS VARŠAVAS VECPILSĒTA!
28.06.2024. – 30.06.2024.
3 dienas
Ceļojuma cena: € 197.00
AKCIJAS NOTEIKUMI
POLIJA MAZAJIEM AR IELŪKOŠANOS ČEHIJĀ
KAS VAR BŪT INTERESANTĀKS PAR PIEDZĪVOJUMIEM?
CITI JAUNI PIEDZĪVOJUMI! AICINĀM AIZRAUJOŠĀ CEĻOJUMĀ PA POLIJU UN
ČEHIJU, KURA LAIKĀ APMEKLĒSIM ZELTA RAKTUVES, MINIATŪRU PARKU,
ZINĀTNES CENTRU UN IZBAUDĪSIM “PASTAIGU DEBESĪS”!
03.07.2024. – 07.07.2024.
5 dienas
Ceļojuma cena: € 299.00
AKCIJAS NOTEIKUMI
Ceļojums skaistāko dārzu pasaulē! Ezeru ieskautā pilsētiņa Mikolajki. 19. gs. dibinātais Wirty arborētums. Orles botāniskais dārzs ar Tālo Austrumu elementiem – ūdens dārzs pēc labākajiem Austrumu paraugiem (ar tiltiņiem, skulptūrām, ūdenskritumiem). Slavenākie un lielākie daiļdārzi visā Ziemeļpolijā Hortulus. Tie liks aizrauties elpai! Labirinti, ~30 tematiskie dārzi un stādaudzētava. Stādus iespējams iegādāties! Sopotas un Gdaņskas apskate – vēsturiskā Danciga arī mūsdienās saglabājusi krāšņās namu fasādes. Olīvas parks un ērģeļmūzikas koncerts Olīvas baznīcā Gdaņskā. Elka – Mazūrijas pilsētiņa ar skaistu promenādi ezera krastā.
Valsts: Polija
VROCLAVA UN SILĒZIJAS PĒRLES
KSJONŽAS PILS – ŠVIDŅICAS MIERA BAZNĪCA – VROCLAVA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS-MULTIMEDIĀLS ŠOVS – SUDETI – KRKONOŠES KALNI – VIRSOTNE SŅEŽKA - TERMĀLIE BASEINI - LODZA
04.07. – 07.07.2024. 
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena : € 265. 
POLIJA UN LIETUVA - NO AUGUSTOVAS KANĀLIEM LĪDZ DRUSKININKU ŪDEŅIEM
JA VĒLATIES PAVADĪT BRĪVDIENAS SLĒPOJOT UZ
KALNA VASARĀ, PLUNČĀJOTIES AKVAPARKĀ VAI ARĪ IZBAUDĪT RELAKSĒJOŠU
BRAUCIENU AR KUĢĪTI PA AUGUSTOVAS KANĀLU, TAD NELIEDZIET SEV ĪSU
ATPŪTU UN DODIETIES CEĻOJUMĀ UZ POLIJU UN LIETUVU!
06.07.2024. – 07.07.2024.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 159.00
Ceļojuma pamatvaloda 17.08.-18.08.2024. ceļojumā -
latviešu.
Ceļojuma pamatvaloda 06.07.-07.07.2024. ceļojumā - latviešu un
krievu!
 
Šaurie senās Austrumprūsijas ceļi un alejas gar Kaļiņingradas apgabala pierobežu, kur skatāmi mazie ciematiņi ar fahtverka stilā celtiem namiem. Rešela – robežpilsētiņa uz vēsturiskās Vārmijas un Mazūrijas robežas. Leģendām apvītais Swienta Lipkas baznīcas un klostera komplekss. Lidzbark Warmiņski – senas prūšu apmetnes vieta. Fotogēniskā Fromborka – pilsēta ar nelielu, kompaktu, bet ļoti skaistu vecpilsētu jūras krastā. Pa Gintera Grasa pēdām Gdaņskā. Olīvas katedrāle. Kašubu muzejs un vecākais brīvdabas muzejs Polijā Vdzidzē. Pelplina, kur pusaudža gados kalpoja Ginters Grass. Kwidzinas pils un katedrāle. Andrieva Niedras pēdas Džegoņā. Getžvaldes katedrāle– vācu celtnieku pseidostilu perfekcionisma paraugs. Vakars ar mūziku un vakariņām Mišinecā. Kurpiu muzejs.
Tūrisma pārgājiens Šlaski Beskidos pa kalnu takām un pacēlājs uz Barania gora 1220 m v.j.l., Czernianskie ezers. Žywiec alus darītava. Tūrisma pārgājiens pa kalnu takām uz Babia Gora (Babia Góra) masīva augstāko virsotni - Diablak 1725 m v.j.l, kas, pēc ticējumiem, savulaik kalpojusi ka raganu sabata vieta Žyvecki Beskidos. Pārgājiens pa kalnu takām pa marķētu taku uz Šviņicas virsotni, Čarny Stav ezers Tatros. Pārgājiens Tatros pa kalnu takām - Roztokas ieleja līdz Veli Stav ezeram, Szpiglasowy Wierch virsotne un Morskie Oko ezers. Denbowiec koka baznīciņa. Pārgājiens pa kalnu takām Pienu nacionālajā parkā vai brauciens ar plostu pa Dunajecas upi.
Мы подготовили незабываемый маршрут, который познакомит вас с красивыми городами и достопримечательностями, полными адреналина. Поездка предназначена для семей, активных путешественников.

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *