cb@cb.lv | ул. Таллинас 30
ул. Калнциема 116, Рига

Atpūta baseinu un saunu centrā - “Termid” Pērnavā, viesnīcā Estonia Medical SPA 3*! ГАРАНТИРОВАННО

trip-pic
1. - 2. июнь
2 дней | Эстония
Доступны свободные места
Язык - латышский
Remiro travel
от 115 € Забронировать
Cena 115 €
Bērns no 4-14 g., ja numurā dzīvo kopā ar 2 pieaugušajiem 67 €
Bērns no 4-14 g., ja numurā dzīvo kopā ar 1 pieaugušo 77 €

Программа путешествия

Atpūta viesnīcā Estonia Medical SPA & Hotel 3* Pērnavā ar iekļautu neierobežotu baseinu un saunu centra "Termid" apmeklējumu, brokastīm un vakariņām... (Jelgava-Rīga)


1. diena, 01.06. - sestdiena

Izbraukšana plkst. 9:00 no Jelgavas kultūras centra, ~ 9:45 no Ķekavas, iespēja iekāpt pieturās pa ceļam... (Ja vismaz 10 braucēji ceļa posmā Jelgava - Rīga.)

Izbraukšana plkst. 10:20 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē. Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

Braucam caur Ādažiem uz Pērnavu.

Kafijas pauze Ādažos.

Neliela foto pauze Ainažos. Vecās jūrnieku ligzdas, Ainažu mols, Ikla.

Pērnavas sākotnēja iepazīšana. Pērnava - Igaunijas vasaras galvaspilsēta. Pērnavu rotā Sv.Elizabetes un Sv.Katrīnas baznīcas, kas celtas 18. gs. pēc carieņu pavēles, iespaidīgais rātsnams, gājēju ieliņa, Sarkanais tornis, kas celts 15. gs., Sēgi māja no 13. gs, un 17. gs. iespaidīgie Tallinas jeb zviedru vārti. Kungu iela ar 17.-18. gs. namiem un ornamentu rotātām durvīm, 20. gs sākuma arhitektūra... Greznā Villa Ammende. Kūrmājas koka mežģīnes un dūņu dziedinātava... promenāde pie jūras un baltās smiltis...

Neliela kopīga pastaiga Pērnavā. Pastaigas laikā sastapsim Pērnavas ievērojamās personības: juvelieri Gustavu Faberžē, pilsētas arhitektu Olevu Sīnmā, komponistu Raimondu Valgri, Igaunijas himnas vārdu autoru, „Pērnavas Pastnieka” dibinātāju Johanu Voldemāru Jansenu un viņa meitu, dzejnieci Lidiju Koidulu.

Plkst. 15:00 iekārtošanās viesnīcā Estonia Medical SPA & Hotel 3*. Viesnīca atrodas pāris minūšu gājiena attālumā no Pērnavas centra un netālu no jūras.

Neierobežots baseinu un saunu centra “Termid” apmeklējums līdz plkst. 21:30. Pieejama somu sauna, sāls pirts, tvaika pirts, lielais baseins, džakuzi un baseini ar ūdens strūklām, Vichy duša, Kneipa terapijas celiņi, Japāņu vanna, bērnu baseins un Hamam (turku pirts)… Baseinu un saunu centrā darbojas bārs, kur par papildu maksu iespējams iegādāties dažādus dzērienus.

Bufetes veida vakariņas, no plkst. 17:00-19:00.

Nakšņošana viesnīcā Estonia Medical SPA & Hotel 3* standarta numuriņā.

 

2. diena, 02.06. - svētdiena

Bufetes veida brokastis, no plkst. 7:00-10:30.

No plkst. 7:30-12:00 rīta pelde baseinu un saunu centrā “Termid” (ieiešana centrā līdz plkst. 10:00), izmantošana līdz plkst. 12:00. Visas pirtis pieejamas no plkst. 10:00.

Plkst. 12:00 izrakstīšanās no viesnīcas.

12:30-14:00 Krievijas stūrītis Igaunijā Vene Talu. Krievu sētā sagaidīs ar tradicionālo maizi un sāli. Krievu kultūra, tradīcijas, hohlomas izstrādājumi un tautas tērpi. Degustācija - krāsnī cepti kartupeļi mundierī ar siļķīti, ar saimiecībā tapušiem sālījumiem. Karsta tēja no Samovāra ar tradicionālajiem prjaņikiem, barankām, pieneņu sīrupu vai ievārījumu. Varbūt paveiksies un ieraudzīsim no svešinieku acīm slēpto talismanu sievietēm “Õnnenukuke” (laimes lellīti).

14:15-15:00 Valgerannas apaļais, 9 metrus augstais skatu tornis. No torņa var baudīt ne tikai skaistos dabas skatus, bet arī vērot jūru un piedzīvojumu parka apmeklētājus. Līdzās sirsniņa, romantika, skaistā promenāde. Burvīga vieta bildēm, neskartā daba un pludmale… Valgeranna (baltais krasts) ir vēsturiski pazīstama ar saviem skaistajiem baltās smilts liedagiem un skaistajām kāpām.

Mājup brauciens... Atgriešanās Rīgā, ja paredzēts - arī Jelgavā.Cena: 115 EUR

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • nakšņošana viesnīcā 1 pers. 2-vietīgā numuriņā;
 • bufetes veida brokastis 2. dienā, no plkst. 7:00-10:30;
 • bufetes veida vakariņas 1. dienā, no plkst. 17:00-19:00;
 • baseinu un saunu centra “Termid” apmeklējums, no plkst. 7:30-21:30;
 • peldmētelis numuriņā;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Cena bērnam:
Bērns līdz 3 g. - bez maksas, ja nepieciešama bērnu gultiņa numuriņā: 10 EUR / sēdvieta autobusā: 35 EUR

Bērns no 4-14 g.: 77 EUR, ja numurā kopā ar 1 pieaugušo

Bērns no 4-14 g.: 67 EUR, ja numurā kopā ar 2 pieaugušajiem

 

! Standarta numuriņā maksimāli iespējams izvietot 2 pieaugušos vai 2 pieaugušos + 1 bērnu vecumā līdz 14 g. Trīs personas vecumā no 14 g.v., iespējams izvietot tikai ģimenes numuriņā - family room, par ko jāpiemaksā vēl papildu 50 EUR. Jāpiesaka iepriekš!

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • programma Vene Talu (ar degustāciju): 12 EUR;
 • piemaksa par vienvietīgu numuru: 20 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • family room piemaksa (ja vienā numuriņā vēlas dzīvot trīs personas vecumā no 14 g.): 50 EUR;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 35 EUR;
 • SPA procedūras viesnīcā (ārstnieciskās - skatīt šeit) (skaistumkopšanas - skatīt šeit);
 • ceļojumu veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu). Iespējams ņemt līdzi arī bezmaksas EVAK karti, sniedz nepieciešamo vai neatliekamo medicīnisko veselības aprūpi (info šeit).

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati);
 • veikt 25 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 16.04.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • Ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk kā 45 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
 • Ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 35 dalībnieki. Grupā plānoti 35-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.
Cena 115 €
Bērns no 4-14 g., ja numurā dzīvo kopā ar 2 pieaugušajiem 67 €
Bērns no 4-14 g., ja numurā dzīvo kopā ar 1 pieaugušo 77 €
Gultiņa numurā (bērnam līdz 3 g.) 10 €
Piemaksa par vienvietīgu numuriņu 20 €
Piemaksa par papildu sēdvietu autobusā 35 €
Piemaksa par ģimenes numuriņu 50 €
trip-pic

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *